Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Середня активність · середнє з 2 рибальських ділянок 06:00–08:00 Biela Voda č. 2 (Púchov), оцінка вікна 40. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 06:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 2 з 2 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ мають невиконану норму в найближчій точці принаймні за одним показником. 2 з 2 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – ВагЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 24 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek80 % čiary vody 20 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,4modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 274 mg/l, stredne tvrdá voda (9,0 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Nikel 45,4 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 93. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 63 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 55 °C (prírastok 20 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 45nGy/h dávkový príkon 15. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 11 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 3 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 510 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Biela voda, potok). 287vrtov do 3 km 663 rozborov vody v okolí Z toho 287 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 21°C na ústí vrtu 4 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Belušské Slatiny – BS-1, 8,4 km od vody. 15lokalít do 3 km 2 záťaže, 13 skládok Najbližšia záťaž: Púchov – DEPO, 810 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 17záznamov do 5 km 2 ložiská, 15 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 343plôch do 3 km 31 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 5 z 10 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,38typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 9,0°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (1,61 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 274mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 45nGy/h vo vzduchu rozsah 41 až 47 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 55 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 20 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 63 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Biela voda, potok, 1995, 80 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Biela voda, potok, 80 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zálučie, 1995, 980 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Biela voda, potok, 1995, 60 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Krivé, 2200 m JV od K736 Nad Zalitým, 1996, 80 m od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Krivé, 2200 m JV od K736 Nad Zalitým, 1996, 80 m od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hrabovka, 900 m JJV od K445 Medzivŕšie, 1995, 60 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hrabovka, 900 m JJV od K445 Medzivŕšie, 1995, 60 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hrabovka, 900 m JJV od K445 Medzivŕšie, 1995, 60 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hrabovka, 900 m JJV od K445 Medzivŕšie, 1995, 60 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Biela voda, potok, 1995, 80 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 830 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,5 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 340 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 860 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,5 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 860 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 287 vrtov v pásme 3 km, z toho 97 hydrogeologických a 190 ostatných; s číslom archívnej správy 287. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Біела Вода
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Догняни 22 см – Ждіар – Лиса Поляна 164 см – Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Біела Вода
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (2)
Geológia a geochémia toku Biela Voda
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: štrky, piesčité štrky a piesky dnovej akumulácie v nízkych terasách 1× kvartér pleistocén – holocén deluviálne sedimenty vcelku: litofaciálne nerozlíšené svahoviny a sutiny 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
53,1 мг/л38. percentil159 мг/л34. percentil29,7 мг/л34. percentil5,94 мг/л34. percentil1,86 мг/л28. percentil3,65 мг/л25. percentil7,02 мг/л20. percentil0,0549 мг/л11. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,147 мг/л60. percentil7,12 мг/л57. percentil2,01 мг/л20. percentil0,0330 мг/л19. percentilМетали
7,38 μg/l54. percentil35,4 μg/l33. percentil13,0 μg/l27. percentil0,0353 мг/л13. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
45,4 мг/кг93. percentil13,8 мг/кг92. percentil102 мг/кг82. percentil0,403 мг/кг78. percentil31,2 мг/кг73. percentil128 мг/кг72. percentil74,9 мг/кг64. percentil18,1 мг/кг62. percentil0,380 мг/кг51. percentil6,64 мг/кг50. percentil0,214 мг/кг49. percentil0,125 мг/кг34. percentil2,20 мг/кг30. percentil0,0691 мг/кг28. percentil0,402 мг/кг24. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1 443 мг/кг88. percentil5,55 %83. percentil798 мг/кг44. percentil0,773 %37. percentil2,44 %35. percentil1,26 %15. percentil3 517 мг/кг15. percentil4,62 %14. percentil0,527 %5. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
169 мг/кг75. percentil32,1 мг/кг64. percentil1,60 мг/кг62. percentil64,2 мг/кг61. percentil444 мг/кг52. percentil13,3 мг/кг44. percentil78,7 мг/кг25. percentil320 мг/кг25. percentil49,6 мг/кг17. percentil17,1 мг/кг8. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
6,91 ppm30. percentil1,23 %26. percentil2,01 ppm8. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан studňa 11 14,3 Bq/l 11,2 Bq/l джерело 16 24,0 Bq/l 3,42 Bq/l upravený prameň 3 24,1 Bq/l 17,6 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 3 13,8 Bq/l 6,27 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 8,62 Bq/l 4,67 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Луки под Макитоу stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Drevkam Lúky, s. r. o. 300 м Луки под Макитоу stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Drevkam Lúky, s. r. o. 310 м Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody KS1‐2 inžiniersko-geologický 0,8 м 9985830 м DPS1‐2 inžiniersko-geologický 10,9 м 9985830 м Пухов-Віеска úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou – 65556 97Da74.pdf50 м Догняни úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,2 м 25896 97Da39.pdf50 м Местечко úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 13,5 м 88899 97Bc23.pdf70 м Поважська Бистриця úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 м 64057 97Ad12.pdf70 м Пухов úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 м 28159 97Da43.pdf70 м Пухов úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 15,0 м 21827 97Da32.pdf70 м Лази под Макитоу úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou – 74248 97Ad14.pdf70 м Пухов úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 15,0 м 21827 97Da34.pdf80 м Луки под Макитоу úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 13,5 м 37101 97Ad5.pdf80 м Лази под Макитоу úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,0 м 64057 97Ad10.pdf80 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Белушске Слатіни – BHS-3 21 °C 0,0 л/с 1671 м Ца-На-HCO3-SO4 nevyužívaný 7,9 км Белушске Слатіни – BHS-2 20 °C – 501 м Ца-На-HCO3-SO4 nevyužívaný 8,2 км Белушске Слатіни – BHS-1 21 °C – 226 м Ца-На-HCO3-SO4 nevyužívaný 8,3 км Белушске Слатіни – BS-1 21 °C – 58,5 м Ца-HCO3-(SO4) nevyužívaný 8,4 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 9 1,4 км kategória Belušské Slatiny termálne kúpalisko – – 1 5,6 км kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 3 8,1 км kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 10 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Пухов – DEPO SK1000500P 810 м Lednické Rovne – skládka Podstránie SK1000500P 2,5 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Pri Bielej vode – Dubková – 1975 – 20 м Pri Bielej vode – Hrabovka – Púchov – 1980 – 40 м Олшове – Лази под Макитоу – 1970 – 60 м Питловец – Лази под Макитоу – 1980 – 60 м Дубкова – Луки – 1970 – 70 м Dolné prúdy – Dohňany – 1975 – 120 м Pri družstve – Mestečko – 1970 – 270 м Баня Хорков – Луки 800 м² 1970 – 270 м Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
37з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
БаріумБаextrémna (horný 1 %)
najvyššie 510 μg/lmedián 79,0 μg/l7 vzoriek
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,150 μg/l13 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 660 μg/lmedián 290 μg/l13 vzoriek
ОловоПбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 2,50 μg/l13 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
ХромЦрmierne zvýšená
najvyššie 4,20 μg/lmedián 1,30 μg/l13 vzoriek38 % pod medzou stanovenia
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 2,70 μg/lmedián 1,80 μg/l13 vzoriek23 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АрсенАсnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 8,52 мг/лmedián 5,72 мг/л13 vzoriek
ЦинкЗнextrémna (horný 1 %)
najvyššie 6 950 μg/lmedián 9,00 μg/l54 vzoriek
ХромЦрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 11,2 μg/lmedián 0,250 μg/l54 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,260 мг/лmedián 0,0100 мг/л54 vzoriek35 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 107 μg/lmedián 17,5 μg/l54 vzoriek
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,250 μg/l54 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,60 μg/lmedián 0,500 μg/l54 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,80 μg/lmedián 0,750 μg/l54 vzoriek
АнтимонСбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l54 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,40 μg/lmedián 0,500 μg/l54 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ОловоПбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l54 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л19 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l54 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
