Водотік

Носіцко-Кочковски канал

Басейн: ВагКоропові
ділянка
1
довжина ділянок
8,7km
край
Тренчинський край
Аерофотознімок водотоку Носіцко-Кочковски канал з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Носіцко-Кочковски канал

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Носіцко-Кочковски канал, оцінка вікна 15.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 16:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Профіль висот: стояча вода

    Висота рельєфу вздовж рибальської ділянки та приблизний рівень води.

    Стояча вода Це стояча вода, тому тут водотік не оцінюється: вода не має течії, падіння чи схилу. Графік показує висоту рельєфу вздовж рибальської ділянки.

    2522542562582602620 км2 км4 км
    Профіль висот рельєфу (Стояча вода): від 260 до 254 м н.р.м. на 5,8 км.
    Висота рельєфу вздовж лінії рибальської ділянки, від початку (зліва) до кінця
    Рівень води приблизно
    256 м н. р. м.
    Найнижча точка профілю
    254 м н. р. м.
    Найвища точка профілю
    260 м н. р. м.

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Висота орієнтовна (похибка кілька метрів).

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Носіцко-Кочковски канал за 2018 рік
    2018знято 10 вер. 2018
    Аерофотознімок водотоку Носіцко-Кочковски канал за 2020 рік
    2020знято 13 серп. 2020
    Аерофотознімок водотоку Носіцко-Кочковски канал за 2023 рік
    2023знято 13 серп. 2023

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Носіцко-Кочковски канал

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • шкідливі речовини вище норми принаймні на одній станції (метали, пестициди, PFAS, розчинники)1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Носіцко-Кочковски канал

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 9 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    річковий алювій100% водопроводу

    гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,3Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃

    Мінералізація 403 мг/л, помірно жорстка води (13,7 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    0 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: хром 86,3 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 70. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C55 °C

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 55 мВт/м²

    на глибині 2 000 м близько 55 °C (збільшення 20 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    46Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 19 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    1об'єкт у радіусі 3 км

    Найближчий: Odkalisko Lednické Rovne (odkalisko), 490 m od vody.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    9 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    1 з 10Показники в 5%

    Найвищий: барій 210 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 97 (Horgnická hora, 700 m JV od K290).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    582свердловин у радіусі 3 км

    413 аналізів води поблизу

    З них 582 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    21°C на гирлі свердловини

    4 геотермальні свердловини у радіусі 10 км

    Найтепліший: Belušské Slatiny – BS-1, 3,2 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    8Ділянки в межах 3 км

    2 екологічні навантаження, 6 сміттєзвалищ

    Найближчий тягар: Lednické Rovne – skládka Podstránie, 400 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    20записів у радіусі 5 км

    15 родовищ, 5 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    128площ у радіусі 3 км

    20 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    річковий алювій: гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    системастарістьодиницяпункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав3×

    четвертинний покрив

    • рівні відкладення заплав100%SR 68 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву3,5m
    • 2 – 5100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • negative unit (міжгірські басейни)67%SR 14 %
    • позитивний блок (гірський хребет)33%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • невелике просідання67%SR 8,8 %
    • невелике піднесення33%SR 7,7 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • інтрамонтані басейни100%SR 44 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • внутрішні басейни100%SR 4,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • регіон низовинних родовищ100%SR 20 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування четвертинних відкладень100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 3 з 5 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій100%SR 52 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Гравій; Флувіалне)100%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Четвертинний і неогеновий басейн Ілава100%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,29Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    13,7°dH, помірно жорстка

    сума кальцію і магнію (2,44 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    розчинені речовини

    403Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • кальційЦа74,7 мг/лпроцентиль 64
    • бікарбонатиHCO3239 мг/лпроцентиль 59
    • НатрійНа9,11 мг/лпроцентиль 50
    • сульфатиSO439,3 мг/лпроцентиль 48
    • МагнійМґ14,0 мг/лпроцентиль 46
    • хлоридиЦл7,25 мг/лпроцентиль 45
    • калійK2,21 мг/лпроцентиль 35
    • фторидиF0,0855 мг/лпроцентиль 33

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • амонійNH40,164 мг/лпроцентиль 63
    • нітратиNO36,00 мг/лпроцентиль 47
    • Хімічне споживання киснюChSK2,22 мг/лпроцентиль 25
    • фосфатиPO40,0452 мг/лпроцентиль 25

    Метали

    • праскаФе0,131 мг/лпроцентиль 60
    • АлюмінійАл94,5 мкг/лпроцентиль 59
    • марганецьМн37,3 мкг/лпроцентиль 54
    • цинкЗн5,62 мкг/лпроцентиль 42

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • хромЦр86,3 мг/кгпроцентиль 70
    • ВестиПб19,4 мг/кгпроцентиль 68
    • цинкЗн117 мг/кгпроцентиль 67
    • миш'якАс7,13 мг/кгпроцентиль 56
    • нікеельНі25,0 мг/кгпроцентиль 52
    • АнтимонСб0,551 мг/кгпроцентиль 41
    • КобальтЦо7,86 мг/кгпроцентиль 40
    • мідьЦу21,5 мг/кгпроцентиль 40
    • СеленСе0,191 мг/кгпроцентиль 36
    • кадмійЦд0,114 мг/кгпроцентиль 31
    • ртутьГґ0,0684 мг/кгпроцентиль 28
    • вісмутБі0,161 мг/кгпроцентиль 26
    • МолібденМо0,216 мг/кгпроцентиль 18
    • ВанадійV51,2 мг/кгпроцентиль 11
    • жерстьСн1,57 мг/кгпроцентиль 7

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • кальційЦа6,74 %Процентиль 88
    • фосфорP896 мг/кгпроцентиль 57
    • МагнійМґ0,909 %Процентиль 52
    • НатрійНа0,765 %Процентиль 29
    • калійK1,31 %Процентиль 21
    • марганецьМн601 мг/кгпроцентиль 18
    • титанТі3 569 мг/кгпроцентиль 17
    • АлюмінійАл4,28 %Процентиль 8
    • праскаФе1,90 %Процентиль 8
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • БорB64,7 мг/кгпроцентиль 62
    • стронційСр150 мг/кгпроцентиль 62
    • цирконійЗр373 мг/кгпроцентиль 39
    • церійЦе55,1 мг/кгпроцентиль 35
    • БерилійБе1,08 мг/кгпроцентиль 32
    • літійЛі25,4 мг/кгпроцентиль 25
    • барійБа369 мг/кгпроцентиль 24
    • галійҐа9,07 мг/кгпроцентиль 15
    • рубідійРб72,5 мг/кгпроцентиль 15
    • ітрійY18,3 мг/кгпроцентиль 10

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    46Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 45 до 47 нГр/год

    природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Калій (K)K1,36 %Процентиль 66
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh6,40 ppm17-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,16 ppm13-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 116 Бк/м²25-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    +5нТл

    Діапазон від -4 до 13 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -45mGal

    Залишковий -6,2 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C55 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    35 / 55 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 20 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 55 мВт/м².

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)203–652m н. р. м.
    • Середня висота одиниць285m н. р. м.
    • Середній ухил4,4°
    • Середня температура січня-3,6°C
    • Середня температура липня18,1°C
    • Річні опади688mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Долина Поважия75%SR 1,5 %
    • Яворніки25%SR 1,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Словацько-моравські Карпати100%SR 5,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • клімат басейну100%SR 29 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • грунти, схильні до підкислення75%SR 31 %
    • грунти, не схильні до підкислення25%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a60%SR 45 %
    • відносно чистий грунт40%SR 53 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Мезозойка зони Бредля і Центрально-Західних Карпат40%SR 10 %
    • Глиняно-піщані відкладення крейдяного і палеогенового поясу Кліппенського поясу, Татрікума і Хронікума40%SR 2,9 %
    • неоген20%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Odkalisko Lednické Rovne – 3 – хвостосховище (490 м від води)Lednické Rovne – skládka Podstránie – SK1000500P (400 м від води)Púchov – DEPO – SK1000500P (1,5 км від води)Dolný Luh – Dolné Kočkovce – постійний (90 м від води)Molda – Streženice – жоден (210 м від води)Lednické Rovne – skládka Podstránie – Horenice – жоден (410 м від води)Ladce – Pri Váhu – Ladce – постійний (1,2 км від води)Ladce – Pri Váhu – Ladce – постійний (1,4 км від води)Pri Bielej vode – Hrabovka – Púchov – постійний (1,6 км від води)Belušské Slatiny – BHS-3 – непросторовий (3,0 км від води)Belušské Slatiny – BHS-2 – непросторовий (3,0 км від води)Belušské Slatiny – BHS-1 – непросторовий (3,2 км від води)Belušské Slatiny – BS-1 – непросторовий (3,2 км від води)a1 (170 м від води)a1 (1,0 км від води)a1 (1,1 км від води)a1 (1,2 км від води)a1 (1,2 км від води)a1 (1,5 км від води)a1 (3,3 км від води)b1 (3,6 км від води)b1 (3,9 км від води)b1 (4,2 км від води)b2 (4,3 км від води)a1 (7,0 км від води)a1 (7,4 км від води)a1 (8,9 км від води)a1 (9,0 км від води)Belušské Slatiny (2,4 км від води)Beluša – Lednické Rovne – гравельні піски та піски (520 м від води)Hloža – Podhorie – вапняк, інше (3,3 км від води)Hloža – Podhorie – сіалітична сировина (3,3 км від води)Tunežice – будівництво (3,5 км від води)Beluša – Lednické Rovne – гравельні піски та піски (510 м від води)Tunežice – будівництво (3,5 км від води)Hloža – Podhorie – вапняк, інше (3,5 км від води)Hloža – Podhorie – сіалітична сировина (3,5 км від води)Hloža – Podhorie – вапняк, інше (3,4 км від води)Hloža – Podhorie – сіалітична сировина (3,4 км від води)Za Váhom II – гравельні піски та піски (680 м від води)Za Váhom – гравельні піски та піски (810 м від води)Lednické Rovne – Sigoť – гравельні піски та піски (1,0 км від води)Horovce – гравельні піски та піски (2,6 км від води)Dulov – Dolné Prúdy – гравельні піски та піски (2,7 км від води)Štrkopiesky v koryte Váhu, úsek Považská Bystric – гравійні піски (800 м від води)Medné – будівництво – вапняк (1,6 км від води)Belušské Slatiny (vrt BHS-3) – природний газ (2,9 км від води)Štrkopiesky v koryte Váhu, úsek Púchov – Tunežic – гравійні піски (3,3 км від води)Udiča – керамічні глини (4,7 км від води)Nosice – загальна геологія (340 м від води)Štepnická skala – загальна геологія (1,3 км від води)Butkov – загальна геологія (3,9 км від води)Uhry – загальна геологія (4,8 км від води)NOSICE – Зсуви (200 м від води)STREZENICE – Зсуви (330 м від води)NOSICE – Зсуви (370 м від води)– Зсуви (400 м від води)– Зсуви (430 м від води)– Зсуви (430 м від води)– Зсуви (460 м від води)DOL.KOCKOVCE – Зсуви (510 м від води)NOSICE – Зсуви (620 м від води)DOLNE KOCKOVCE – Зсуви (630 м від води)PUCHOV – Зсуви (650 м від води)– Зсуви (670 м від води)STREZENICE – Зсуви (710 м від води)HORNE KOCKOVCE – Зсуви (710 м від води)– Зсуви (750 м від води)NOSICE – Зсуви (760 м від води)– Зсуви (860 м від води)– Зсуви (860 м від води)NIMNICA – Зсуви (880 м від води)– Зсуви (900 м від води)– Зсуви (1,0 км від води)STREZENICE – Зсуви (1,0 км від води)NIMNICA – Зсуви (1,1 км від води)DOL.KOCKOVCE – Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)DOLNY MILOCHOV – Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)PUCHOV – Зсуви (1,2 км від води)PUCHOV – Зсуви (1,2 км від води)STREZENICE – Зсуви (1,2 км від води)PUCHOV – Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)STREZENICE – Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)MILOCHOV – Зсуви (1,4 км від води)NOSICE – Блокувати тріщини (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)NIMNICA – Зсуви (1,4 км від води)PUCHOV – Зсуви (1,4 км від води)NIMNICA – Зсуви (1,5 км від води)– Зсуви (1,5 км від води)STREZENICE – Зсуви (1,5 км від води)STREZENICE – Зсуви (1,6 км від води)STREZENICE – Зсуви (1,6 км від води)MEDNE – Зсуви (1,6 км від води)MILOCHOV – Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)STREZENICE – Зсуви (1,6 км від води)MEDNE – Зсуви (1,7 км від води)NOSICE – Зсуви (1,7 км від води)NIMNICA – Зсуви (1,7 км від води)NIMNICA – Зсуви (1,7 км від води)– Зсуви (1,7 км від води)NIMNICA – Зсуви (1,7 км від води)PUCHOV – Зсуви (1,8 км від води)NIMNICA – Зсуви (1,9 км від води)STREZENICE – Зсуви (1,9 км від води)– Зсуви (1,9 км від води)– Зсуви (1,9 км від води)– Зсуви (1,9 км від води)NIMNICA – Зсуви (2,0 км від води)STREZENICE – Зсуви (2,0 км від води)STREZENICE – Зсуви (2,0 км від води)VIESKA BEZDEDOV – Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,0 км від води)VIESKA BEZDEDOV – Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,0 км від води)STREZENICE – Зсуви (2,0 км від води)HRABOVKA – Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,1 км від води)MEDNE – Зсуви (2,1 км від води)STREZENICE – Зсуви (2,1 км від води)PUCHOV – Зсуви (2,1 км від води)– Зсуви (2,1 км від води)– Зсуви (2,1 км від води)– Зсуви (2,1 км від води)Ladce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (60 м від води)Nimnica-Nosice – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (70 м від води)Nosice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (70 м від води)Nosice – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (80 м від води)Nosice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (90 м від води)Nosice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (110 м від води)Nosice – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (110 м від води)Nimnica-Nosice – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (110 м від води)Nosice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (140 м від води)Nosice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (190 м від води)Nosice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (190 м від води)Beluša – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (200 м від води)Nimnica – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (220 м від води)Nosice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (220 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (250 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (250 м від води)Lednické Rovne – моніторинг свердловини (260 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (260 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (270 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (280 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (290 м від води)Nosice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (290 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (290 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (290 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (290 м від води)Dol.Kočkovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (300 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (300 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (300 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (310 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (310 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (320 м від води)Lednické Rovne – моніторинг свердловини (330 м від води)Dolné Kočkovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (330 м від води)Streženice – моніторинг свердловини (350 м від води)Púchov – моніторинг свердловини (350 м від води)Horenická Hôrka – Шму спостереження (370 м від води)Nosice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (380 м від води)Púchov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (380 м від води)Púchov – моніторинг свердловини (390 м від води)Púchov-Podstránie – моніторинг свердловини (410 м від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • барійБаВисокий (5%)
      Найвища 210 мкг/лМедіана 210 мкг/л1 зразок

      Найбільше значення: Horgnická hora, 700 m JV od K2901995, 830 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • кадмійЦдПідвищений (10 %)
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л7 зразки71% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Horgnická hora, 700 m JV od K290, 830 м від води. Порівняння: процентиль 92 усіх вибірок у Словаччині.

    • літійЛіПідвищений (10 %)
      Найвища 34,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л7 зразки57% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kúpele Nimnica, rameno Váhu 1100 m JJZ od1998, 220 м від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбТрохи піднесений
      Найвища 1,40 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л7 зразки86% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kúpele Nimnica, rameno Váhu 1100 m JJZ od1998, 220 м від води. Порівняння: процентиль 88 з усіх вибірок у Словаччині.

    • стронційСрТрохи піднесений
      Найвища 429 мкг/лМедіана 348 мкг/л7 зразки

      Найбільше значення: Slatinský, potok1999, 910 м від води. Порівняння: процентиль 85 з усіх вибірок у Словаччині.

    • мідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 3,30 мкг/лМедіана 1,40 мкг/л7 зразки14% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kúpele Nimnica, rameno Váhu 1100 m JJZ od1998, 220 м від води. Порівняння: процентиль 81 з усіх вибірок у Словаччині.

    • хромЦрТрохи піднесений
      Найвища 2,60 мкг/лМедіана 1,40 мкг/л7 зразки29% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kúpele Nimnica, rameno Váhu 1100 m JJZ od1998, 220 м від води. Порівняння: процентиль 79 з усіх вибірок у Словаччині.

    • миш'якАсзвичайне значення
      Найвища 1,68 мкг/лМедіана 0,520 мкг/л7 зразки43% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Púchov – potok, 1100 m SZ od K524 Kozinec, 920 м від води. Порівняння: процентиль 67 усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л7 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Slatinský, potok1999, 910 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбнижче половини Словаччини
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л7 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Slatinský, potok1999, 910 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2звичайне значення
      Найвища 10,7 мг/лМедіана 5,52 мг/л7 зразки

      Найбільше значення: Púchov – potok, 1100 m SZ od K524 Kozinec, 920 м від води. Порівняння: процентиль 51 усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Анатас (TiO₂)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Барит (BaSO₄)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)1 зразків, не більше 815 зерен
    • Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Магнетит (Fe₃O₄)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Пірит (FeS₂)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Рутіл (TiO₂)1 зразків, не більше 315 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Андалузіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))1 зразків, не більше 5 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))1 зразків, не більше 315 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)1 зразків, не більше 1815 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Кианіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Сілліманіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)1 зразків, не більше 815 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))1 зразків, не більше 315 зерен
    • Турмаліни (складний боросилікат)1 зразків, не більше 5 зерен
    • цирконій (ZrSiO₄)1 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • мідьЦуекстремальний (1%)
      Найвища 48,0 мкг/лМедіана 1,20 мкг/л33 зразки

      Найбільше значення: studňa1993, 820 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбекстремальний (1%)
      Найвища 10,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л33 зразки82% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • цинкЗнекстремальний (1%)
      Найвища 5 250 мкг/лМедіана 127 мкг/л33 зразки

      Найбільше значення: studňa1993, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • кадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 1,10 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л33 зразки91% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • літійЛіВисокий (5%)
      Найвища 66,0 мкг/лМедіана 16,0 мкг/л33 зразки

      Найбільше значення: prameň1993, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 1,10 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л33 зразки76% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1993, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеВисокий (5%)
      Найвища 2,60 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л33 зразки85% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1993, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • хромЦрТрохи піднесений
      Найвища 1,90 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л33 зразки85% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 89 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлТрохи піднесений
      Найвища 0,0300 мг/лМедіана 0,00500 мг/л33 зразки73% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1993, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 85 з усіх вибірок у Словаччині.

    • миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 1,50 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л33 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 84 з усіх вибірок у Словаччині.

    • праскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л16 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ртутьГґнижче половини Словаччини
      Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л33 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтузразкиНайвищий радонмедіана
    джерело729,2 Bq/l3,19 Bq/l
    но813,9 Bq/l10,2 Bq/l
    свердловинна свердловина з термальною та мінеральною водою28,52 Bq/l7,30 Bq/l
    developed spring317,6 Bq/l16,2 Bq/l
    вільний свердловина110,5 Bq/l10,5 Bq/l
    джерело води для індивідуального постачання10,770 Bq/l0,770 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Види об'єктів майнінгу

    • хвостосховище1×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидвидобутийзакінченийЗ води
    Одкаліско Ледніцке Ровнехвостосховищегравійні піски490 м

    Депозити та гірничодобувні зони

    депозитмінералСтатус і організаціяЗ води
    Белуша – Ледніцке Ровнегравельні піски та піскиДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – SESTAV, s.r.o.510 м
    Белуша – Ледніцке Ровнегравельні піски та піскиДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – SESTAV, s.r.o.520 м
    За Ваг ІІгравельні піски та піскиВидобутий депозит – SESTAV s.r.o.680 м
    За Ваггравельні піски та піскиДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – SESTAV s.r.o.810 м
    Ледніцке Ровне – Сіґотьгравельні піски та піскиДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – SESTAV, s.r.o.1,0 км
    Горовцегравельні піски та піскиДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – ZEMPRA, s.r.o.2,6 км
    Дулов – Долне Прудигравельні піски та піскиВидобутий депозит – AGROFARMA, spol. s r.o. Červený Kameň2,7 км
    Гложа – Подгоріевапняк, іншеВидобутий депозит – Považská cementáreň, a.s.3,3 км
    Гложа – Подгоріесіалітична сировинаВидобутий депозит – Považská cementáreň, a.s.3,3 км
    Гложа – Подгоріевапняк, іншеВидобутий депозит – Považská cementáreň, a.s.3,4 км
    Гложа – Подгоріесіалітична сировинаВидобутий депозит – Považská cementáreň, a.s.3,4 км
    ТунежіцебудівництвоВидобутий депозит – ПК Метростав, a.s.3,5 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    582 свердловин у смузі 3 км, з них 149 гідрогеологічних і 433 інших; з номером архівного звіту 582.

    Глибина свердловини

    • до 10 м298×
    • 10–30 м198×
    • 30–100 м38×
    • 100–300 м10×
    • понад 300 м5×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    Ладцесвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою30,0 м20358 97Dc24.pdf60 м
    JM-2Bінженерно-геологічний30,0 м8750060 м
    Німніца-Носіцесвердловина з термальною водою, мінеральна вода200,0 м66816 97Da86.pdf70 м
    Носіцесвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою160,2 м25797 97Da28.pdf70 м
    JM-2Aінженерно-геологічний30,0 м8750070 м
    JM-1інженерно-геологічний30,0 м8750070 м
    Носіцесвердловина з термальною водою, мінеральна вода210,0 м8730 97Da31.pdf80 м
    S-1інженерно-геологічний3,0 м10555380 м
    Носіцесвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою35,0 м11303 97Da21.pdf90 м
    BKJ – 21інженерно-геологічний12,0 м69018100 м
    VP-3інженерно-геологічний3,0 м100292100 м
    Носіцесвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою265,0 м8730 97Da29.pdf110 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    свердловинаТемператураурожайГлибинаХімічний тип водиоперуватиЗ води
    Белушске Слатіни – BHS-321 °C0,0 л/с1671 мЦа-На-HCO3-SO4невикористаний3,0 км
    Белушске Слатіни – BHS-220 °C–501 мЦа-На-HCO3-SO4невикористаний3,0 км
    Белушске Слатіни – BHS-121 °C–226 мЦа-На-HCO3-SO4невикористаний3,2 км
    Белушске Слатіни – BS-121 °C–58,5 мЦа-HCO3-(SO4)невикористаний3,2 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія a1мінеральна вода< 15< 511170 м
    категорія Белушске Слатінитермальні купальні––12,4 км
    категорія b1мінеральна вода15-22< 533,6 км
    категорія b2мінеральна вода15-225-1514,3 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціядіяльністьсубстанціякласифікаціяЗ води
    Ледніцке Ровне – сміттєзвалище ПодстраніеSK1000500P400 м
    Пухов – DEPOSK1000500P1,5 км

    Відходи сміттєзвалища

    полігонплощаРік встановлениймоніторингЗ води
    Долни Луг – Долне Кочковце–1980–90 м
    Молда – Стреженіце–1970–210 м
    Ледніцке Ровне – сміттєзвалище Подстраніе – Гореніце75 155 м²1960контрольований410 м
    Ладце – Прі Ваг – Ладце–1975–1,2 км
    Ладце – Прі Ваг – Ладце–1975–1,4 км
    Pri Bielej vode – Грабовка – Пухов–1980–1,6 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви126×
    • Блокувати тріщини2×

    ступінь активності

    • Стабілізовани62×
    • Потенціални46×
    • Актівни20×

    Поточний стан

    • Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 00040×
    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova18×
    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick18×
    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S2×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Пухов1 рибальська ділянка · 8,7 км10Носіцко-Кочковски канал10

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг