Водотік

Хвойніца

Басейн: ВагЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
5,4km
край
Тренчинський край
Аерофотознімок водотоку Хвойніца з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Хвойніца

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Середня активність · середнє з однієї рибальської ділянки

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Chvojnica č.1, оцінка вікна 61.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 00:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Стан води на водотоці

    Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників

    Рівні води на водотоці

    СтанціяСтатусЗмінаТемпература
    Лопашов8 см7,5 °C
    Джерело: SHMÚОновлено 8 лист. 2026 23:57

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води.

    2803003203403603800 км2 км4 км
    Висотний профіль водотоку: від 359 до 300 м н. р. м. на 5,4 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    359 м н. р. м.
    Найнижча точка
    294 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    65 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    12 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,18

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Хвойніца за 2017 рік
    2017знято 8 черв. 2017
    Аерофотознімок водотоку Хвойніца за 2020 рік
    2020знято 1 серп. 2020
    Аерофотознімок водотоку Хвойніца за 2023 рік
    2023знято 18 лип. 2023

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Хвойніца

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • шкідливі речовини вище норми принаймні на одній станції (метали, пестициди, PFAS, розчинники)1
    • іони амонію або нітрити вище норми принаймні на одній станції1

    Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ

    012345Гртанковці, автомобільний міст, ркм 27,0: 1 показник (2025)Holíč, ркм 3,2: 5 показників (2024)ркм 27 (верхня течія)ркм 3 (у напрямку гирла)
    Показати станції в таблиці (2)
    • Гртанковці, автомобільний містркм 27,01 показник
    • Голічркм 3,25 показників
    • норма не виконана
    • жодної невиконаної норми
    • пункту немає в щорічнику

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Хвойніца

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 5 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій100% водопроводу

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,0Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃

    Мінералізація 253 мг/л, м'яка води (8,0 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    0 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Миш'як 13,8 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 84. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    63Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 92 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    22об'єктів у радіусі 3 км

    видобувається: Au

    Найближчий: Staré ryžovisko na Au (інший тип об'єкта), 210 м від води.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    4 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    0 з 8Показники в 5%

    Найвищий: Миш'як 1,00 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 50 (Malinová).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    138свердловин у радіусі 3 км

    240 аналізів води поблизу

    З них 138 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    52°C на гирлі свердловини

    14 геотермальних свердловин у радіусі 10 км

    Найтепліший: Bojnice – BR-2, вихід 4,0 л/с, 7,3 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    9Ділянки в межах 3 км

    9 сміттєзвалищ

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    34записів у радіусі 5 км

    5 родовищ, 29 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    33площ у радіусі 3 км

    1 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав3×

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • negative unit (міжгірські басейни)100%SR 14 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • невелике просідання100%SR 8,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • інтрамонтані басейни100%SR 44 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • внутрішні басейни100%SR 4,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • регіон низовинних родовищ100%SR 20 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування четвертинних відкладень100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 3 з 3 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій100%SR 52 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)100%SR 22 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)

    • міжзерновий100%SR 86 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Гідрогеологічна функція

    • водоносний горизонт100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Неоген і четвертинний басейн Горнонітрія100%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Верхній басейн Нітра100%SR 3,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,98Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    8,0°dH, м'яка

    Сума кальцію і магнію (1,43 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    253Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • ФторидиF0,149 мг/лпроцентиль 65
    • СульфатиSO433,7 мг/лпроцентиль 40
    • КалійK2,27 мг/лпроцентиль 37
    • ХлоридиЦл5,42 мг/лпроцентиль 37
    • МагнійМґ10,9 мг/лпроцентиль 35
    • НатрійНа6,09 мг/лпроцентиль 35
    • БікарбонатиHCO3139 мг/лпроцентиль 29
    • КальційЦа39,4 мг/лпроцентиль 27

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • ФосфатиPO40,478 мг/лпроцентиль 80
    • НітратиNO38,30 мг/лпроцентиль 65
    • Хімічне споживання киснюChSK2,88 мг/лпроцентиль 42
    • АмонійNH40,0841 мг/лпроцентиль 40

    Метали

    • АлюмінійАл134 мкг/лпроцентиль 68
    • МарганецьМн33,2 мкг/лпроцентиль 52
    • ПраскаФе0,101 мг/лпроцентиль 49
    • ЦинкЗн6,18 мкг/лпроцентиль 46

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • Миш'якАс13,8 мг/кгпроцентиль 84
    • РтутьГґ0,229 мг/кгпроцентиль 77
    • МолібденМо0,479 мг/кгпроцентиль 66
    • ВестиПб16,4 мг/кгпроцентиль 55
    • ЦинкЗн99,1 мг/кгпроцентиль 53
    • СеленСе0,231 мг/кгпроцентиль 46
    • ЖерстьСн2,56 мг/кгпроцентиль 46
    • ВанадійV62,2 мг/кгпроцентиль 35
    • НікеельНі19,6 мг/кгпроцентиль 27
    • КобальтЦо6,93 мг/кгпроцентиль 26
    • КадмійЦд0,0960 мг/кгпроцентиль 24
    • АнтимонСб0,400 мг/кгпроцентиль 24
    • МідьЦу17,3 мг/кгпроцентиль 20
    • ХромЦр52,1 мг/кгпроцентиль 19
    • ВісмутБі0,134 мг/кгпроцентиль 17

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • КалійK1,79 %Процентиль 85
    • НатрійНа1,08 %Процентиль 79
    • АлюмінійАл6,06 %Процентиль 63
    • ФосфорP922 мг/кгпроцентиль 60
    • ТитанТі4 568 мг/кгпроцентиль 54
    • МагнійМґ0,856 %Процентиль 47
    • МарганецьМн702 мг/кгпроцентиль 32
    • КальційЦа1,44 %Процентиль 30
    • ПраскаФе2,33 %Процентиль 29
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • ЦерійЦе78,8 мг/кгпроцентиль 91
    • ЦирконійЗр511 мг/кгпроцентиль 81
    • ІтрійY33,6 мг/кгпроцентиль 78
    • БарійБа536 мг/кгпроцентиль 78
    • РубідійРб97,6 мг/кгпроцентиль 72
    • БерилійБе1,68 мг/кгпроцентиль 66
    • ЛітійЛі30,4 мг/кгпроцентиль 55
    • ГалійҐа13,1 мг/кгпроцентиль 42
    • СтронційСр124 мг/кгпроцентиль 39
    • БорB45,8 мг/кгпроцентиль 17

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    63Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 62 до 65 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    • Калій (K)K1,76 %Процентиль 93
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU3,35 ppm93-й процентиль
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh8,40 ppm76-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 184 Бк/м²30-й процентиль

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -14нТл

    Діапазон від -17 до -11 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -39mGal

    Залишковий -7,8 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    • Температура породи на глибині 2000 м65°C
    • Щільність поверхневого тепла72mW/m²

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Верхній басейн Нітра100%SR 3,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)230–570m н. р. м.
    • Середня висота одиниць334m н. р. м.
    • Середній ухил3,7°
    • Середня температура січня-3,0°C
    • Середня температура липня19,3°C
    • Річні опади650mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Верхній басейн Нітра100%SR 1,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Фатра-Татра район100%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • клімат басейну100%SR 29 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • грунти, схильні до підкислення100%SR 31 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • відносно чистий грунт100%SR 53 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Неоген50%SR 48 %
    • Кристалічний фундамент Tatricum і Veporicum50%SR 1,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (290 м від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (520 м від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (760 м від води)Staré ryžovisko – Roboty – 6 – інший тип об'єкта (1,2 км від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (1,3 км від води)Staré ryžovisko – Smrečiny – 6 – інший тип об'єкта (1,6 км від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (2,6 км від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (210 м від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (360 м від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (410 м від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (550 м від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (730 м від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (770 м від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (790 м від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (910 м від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (1,1 км від води)Staré ryžovisko – Roboty – 6 – інший тип об'єкта (1,1 км від води)Staré ryžovisko – Roboty – 6 – інший тип об'єкта (1,7 км від води)Staré ryžovisko – Smrečiny – 6 – інший тип об'єкта (1,8 км від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (1,8 км від води)Staré ryžovisko – Smrečiny – 6 – інший тип об'єкта (2,0 км від води)Staré ryžovisko na Au – 6 – інший тип об'єкта (2,1 км від води)Malinová – Золоті руди (1,2 км від води)Chvojnica – Металеві руди з поліметалево-дорогоцінного (4,9 км від води)Bývalá pieskovňa – Lazany – час від часу (70 м від води)Lazany – час від часу (100 м від води)Roklina nad obcou – Malinová – жоден (350 м від води)Poruba – Nad obcou – Poruba – не можна оцінити (1,5 км від води)Nedožery – Brezany – Nedožery – не можна оцінити (1,5 км від води)Poluvsie – жоден (1,6 км від води)Nitrianske Pravno – жоден (1,7 км від води)Kanianka – Za obcou – Kanianka – час від часу (2,3 км від води)Tužina – жоден (2,5 км від води)Bojnice – NB-5 – курорт (6,5 км від води)Bojnice – курорт (6,6 км від води)Bojnice – BR-6 – курорт (6,6 км від води)Bojnice – PA-7 – курорт (6,6 км від води)Bojnice – BR-4 – курорт (6,8 км від води)Bojnice – BR-5 – курорт (6,9 км від води)Bojnice – BR-3 – курорт (7,0 км від води)Bojnice – Z-2 – курорт (7,0 км від води)Bojnice – BR-1 – курорт (7,0 км від води)Bojnice – NB-4 – курорт (7,3 км від води)Bojnice – курорт (7,3 км від води)Bojnice – BR-2 – курорт (7,3 км від води)Opatovce nad Nitrou – NB-1 – непросторовий (8,0 км від води)Prievidza – Púšť – Š1-NB IV – непросторовий (8,8 км від води)Š-1-NB-II – l3 (9,4 км від води)d1 (7,4 км від води)d2 (7,5 км від води)c1 (7,9 км від води)c2 (8,0 км від води)d1 (8,3 км від води)c1 (8,7 км від води)a1 (9,6 км від води)Bojnice (5,7 км від води)Nitrianske Pravno – цегляна сировина (960 м від води)Nitrianske Pravno – цегляна сировина (920 м від води)Poruba – керамічні глини (2,6 км від води)Poruba – керамічні глини (2,6 км від води)Vyšehradné I – будівництво (4,0 км від води)Malinová – гравійні піски (90 м від води)Lazany – гравійні піски (260 м від води)Malinová – Руди (1,2 км від води)Nedožery – цегляна сировина (1,3 км від води)Brezany – цегляна сировина (1,6 км від води)Poruba – керамічні глини (1,7 км від води)Tužina – цегляна сировина (2,4 км від води)Temeš, Porubská dolina – польовий шпат (2,5 км від води)Brezany – stavebný piesok – пісок (2,6 км від води)Temeš, Porubská dolina – польовий шпат (2,8 км від води)Temeš, Porubská dolina – польовий шпат (3,2 км від води)Poruba – будівництво – граніт (3,3 км від води)Temeš, Porubská dolina – польовий шпат (3,4 км від води)Temeš, Porubská dolina – польовий шпат (3,5 км від води)Nitrianske Pravno – будівництво – доломіт (4,0 км від води)Temeš, Porubská dolina – польовий шпат (4,1 км від води)Temeš, Porubská dolina – польовий шпат (4,1 км від води)Chvojnica – АГ руди, ПБ руди (4,2 км від води)Dubnica – будівництво – БІОТИТ ПАРАГНЕЙС (4,3 км від води)Temeš, Porubská dolina – польовий шпат (4,6 км від води)Temeš, Porubská dolina – польовий шпат (4,6 км від води)Dubnica – будівництво – доломіт (4,8 км від води)Temeš, Porubská dolina – польовий шпат (4,9 км від води)Temeš, Porubská dolina – польовий шпат (4,9 км від води)Prievidza – будівництво – андезит (5,0 км від води)Malá Čausa – stavebný piesok – пісок (5,0 км від води)Malinová – золоті та срібні руди (960 м від води)Bojnice – геоморфологія (3,4 км від води)– Зсуви (590 м від води)– Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)SKALITE/ SABATIN – Зсуви (1,5 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)BREZANY – Зсуви (1,8 км від води)– Зсуви (1,8 км від води)– Зсуви (1,8 км від води)– Зсуви (1,8 км від води)NEDOZERY – Зсуви (1,9 км від води)SKALITE/ SABATIN – Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,0 км від води)NEDOZERY – Зсуви (2,0 км від води)NEDOZERY – Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)NEDOZERY – Зсуви (2,4 км від води)– Зсуви (2,4 км від води)– Зсуви (2,5 км від води)– Зсуви (2,5 км від води)– Зсуви (2,6 км від води)BREZANY – Зсуви (2,6 км від води)NEDOZERY – Зсуви (2,6 км від води)– Зсуви (2,7 км від води)– Зсуви (2,8 км від води)– Зсуви (2,9 км від води)– Блокувати тріщини (2,9 км від води)– Блочні поля (2,9 км від води)– Блокувати тріщини (3,0 км від води)BREZANY – Зсуви (3,0 км від води)Malinová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (190 м від води)Malinová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (210 м від води)Nedožery-Brezany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (580 м від води)Nedožery-Brezany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (900 м від води)Nedožery-Brezany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (940 м від води)Nitrianske Pravno – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,4 км від води)Poluvsie – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 км від води)Pravenec – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 км від води)Nedožery-Brezany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 км від води)Lazany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 км від води)Poruba – негативна свердловина (1,9 км від води)Pravenec – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,1 км від води)Nitrianske Pravno – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 км від води)Chvojnica – негативна свердловина (2,4 км від води)Nitrianske Pravno – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,4 км від води)Chvojnica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,5 км від води)Nitrianske Pravno – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,5 км від води)Solka – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,8 км від води)Solka – моніторинг свердловини (2,8 км від води)Necpaly – Brezany – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,8 км від води)Solka – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,8 км від води)Solka – моніторинг свердловини (2,8 км від води)Nedožery-Brezany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,8 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (190 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (580 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (940 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (1,4 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (1,5 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (1,7 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,1 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,3 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,4 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,4 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,5 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,5 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,5 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,6 км від води)vodomerná stanica s monitorovaním vodných stavov – Штучні гідрогеологічно значущі об'єкти (2,7 км від води)vodomerná stanica s monitorovaním vodných stavov – Штучні гідрогеологічно значущі об'єкти (2,7 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,7 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,7 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,7 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,8 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,8 км від води)prameň – Джерела підземних вод (3,0 км від води)Nitrianske Pravno,1150m JV od K352 – но (3,0 км від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • Миш'якАсзвичайне значення
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л1 зразок

      Найбільше значення: Malinová2009, 480 м від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Malinová2009, 480 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбнижче половини Словаччини
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Malinová2009, 480 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛінижче половини Словаччини
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Malinová2009, 480 м від води. Порівняння: процентиль 34 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрнижче половини Словаччини
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Malinová2009, 480 м від води. Порівняння: процентиль 32 з усіх вибірок у Словаччині.

    • БарійБанижче половини Словаччини
      Найвища 26,0 мкг/лМедіана 26,0 мкг/л1 зразок

      Найбільше значення: Malinová2009, 480 м від води. Порівняння: процентиль 31 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Malinová, 480 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦунижче половини Словаччини
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Malinová2009, 480 м від води. Порівняння: процентиль 22 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
      Найвища 19,5 мг/лМедіана 19,5 мг/л1 зразок

      Найбільше значення: Malinová2009, 480 м від води. Порівняння: процентиль 77 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Магнетит (Fe₃O₄)5 зразків, не більше 315 зерен
    • Схееліт (CaWO₄)4 зразків, не більше 55 зерен
    • Цінабаріт (HgS)2 зразків, не більше 315 зерен
    • Пірит (FeS₂)2 зразків, не більше 5 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)5 зразків, не більше 4115 зерен
    • Турмаліни (складний боросилікат)5 зразків, не більше 55 зерен
    • Цирконій (ZrSiO₄)5 зразків, не більше 55 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))1 зразків, не більше 315 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Види хімічної води поблизу

    • Ца-Мґ-HCO31×

    Клас якості води за гідрогеохімічною картою

    • клас B1×

    Метали в підземних водах

    • РтутьГґВисокий (5%)
      Найвища 0,300 мкг/лМедіана 0,200 мкг/л19 зразки47% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 80 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнВисокий (5%)
      Найвища 1 903 мкг/лМедіана 27,0 мкг/л19 зразки21% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 970 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлВисокий (5%)
      Найвища 0,110 мг/лМедіана 0,0500 мг/л19 зразки16% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 120 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсВисокий (5%)
      Найвища 6,10 мкг/лМедіана 1,40 мкг/л19 зразки32% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 1,10 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л19 зразки79% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt1993, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л19 зразки95% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуПідвищений (10 %)
      Найвища 4,80 мкг/лМедіана 0,900 мкг/л19 зразки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбПідвищений (10 %)
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л19 зразки74% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 970 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрТрохи піднесений
      Найвища 1,60 мкг/лМедіана 0,800 мкг/л19 зразки

      Найбільше значення: studňa1993, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 85 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіТрохи піднесений
      Найвища 21,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л19 зразки

      Найбільше значення: studňa1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 79 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л9 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,2 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л19 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,2 км від води. Порівняння: процентиль 39 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    потік, річка545,0 Bq/l3,02 Bq/l
    джерело528,6 Bq/l15,6 Bq/l
    джерело води для громадського постачання10,280 Bq/l0,280 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)

    • Ау22×

    Види об'єктів майнінгу

    • інший тип об'єкта22×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидВидобутийЗакінченийЗ води
    Staré ryžovisko na Auінший тип об'єктаАуXVII століття210 м
    Staré ryžovisko na Auінший тип об'єктаАуXVII століття290 м
    Staré ryžovisko na Auінший тип об'єктаАуXVII століття360 м
    Staré ryžovisko na Auінший тип об'єктаАуXVII століття410 м
    Staré ryžovisko na Auінший тип об'єктаАуXVII століття520 м
    Staré ryžovisko na Auінший тип об'єктаАуXVII століття550 м
    Staré ryžovisko na Auінший тип об'єктаАуXVII століття730 м
    Staré ryžovisko na Auінший тип об'єктаАуXVII століття760 м
    Staré ryžovisko na Auінший тип об'єктаАуXVII століття770 м
    Staré ryžovisko na Auінший тип об'єктаАуXVII століття790 м

    Депозити та гірничодобувні зони

    ДепозитМінералСтатус і організаціяЗ води
    Нітріанске Правноцегляна сировинаДепозит з очікуваним використанням резервів – Wienerberger s.r.o.920 м
    Нітріанске Правноцегляна сировинаДепозит з очікуваним використанням резервів – Wienerberger s.r.o.960 м
    Порубакерамічні глиниДепозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава2,6 км
    Порубакерамічні глиниДепозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава2,6 км
    Вишеградне ІбудівництвоДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – bez organizácie4,0 км

    Випадки руди на металогенній карті

    ПояваТип рудиМеталиВидЗ води
    МаліноваЗолоті рудиАуdeposit occurrence1,2 км
    ХвойніцаМеталеві руди з поліметалево-дорогоцінногоПб, Зн, Аґ, Ауdeposit occurrence4,9 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    138 свердловин у смузі 3 км, з них 23 гідрогеологічних і 115 інших; з номером архівного звіту 138.

    Глибина свердловини

    • до 10 м66×
    • 10–30 м33×
    • 30–100 м7×
    • 100–300 м18×
    • понад 300 м8×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    VS-53інженерно-геологічний4,0 м9181580 м
    711/75депозит304,3 м84400110 м
    HN-7депозит9,8 м23741110 м
    HN-11депозит13,4 м23741130 м
    VS-41інженерно-геологічний4,0 м91815160 м
    710/75депозит292,3 м84400180 м
    Маліновасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою24,3 м39644 110Ac4.pdf190 м
    Маліновасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою153,0 м81485 110Ac5.pdf210 м
    HMN-1гідрогеологічний153,0 м81485210 м
    HN-6депозит8,8 м23741250 м
    VS-42інженерно-геологічний4,0 м91815280 м
    HN-12депозит9,5 м30891360 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    СвердловинаТемператураУрожайГлибинаХімічний тип водиОперуватиЗ води
    Бойніце – NB-527 °C1,0 л/с150 мЦа-Мґ-HCO3невикористаний6,5 км
    Бойніце29 °C0,1 л/с–Ца-Мґ-HCO3невикористаний6,6 км
    Бойніце – BR-640 °C4,0 л/с100 мЦа-Мґ-HCO3у вживанні6,6 км
    Бойніце – PA-740 °C1,5 л/с58 мЦа-Мґ-HCO3у вживанні6,6 км
    Бойніце – BR-422 °C0,8 л/с36 мЦа-Мґ-HCO3невикористаний6,8 км
    Бойніце – BR-525 °C1,0 л/с40,5 мЦа-Мґ-HCO3невикористаний6,9 км
    Бойніце – BR-335 °C4,1 л/с103 мЦа-Мґ-HCO3у вживанні7,0 км
    Бойніце – Z-246 °C6,6 л/с30 мЦа-Мґ-HCO3у вживанні7,0 км
    Бойніце – BR-147 °C0,9 л/с488 мЦа-Мґ-HCO3у вживанні7,0 км
    Бойніце – NB-424 °C0,1 л/с510 мЦа-Мґ-HCO3невикористаний7,3 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія Бойніцетермальні купальні––15,7 км
    категорія d1мінеральна вода39-55< 527,4 км
    категорія d2мінеральна вода39-555-1517,5 км
    категорія c1мінеральна вода23-38< 527,9 км
    категорія c2мінеральна вода23-385-1518,0 км
    Š-1-NB-IIгеотермальна вода55 – 8016 – 3019,4 км
    категорія a1мінеральна вода< 15< 519,6 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Bývalá pieskovňa – Лазани8 000 м²1980–70 м
    Лазани90 000 м²1975–100 м
    Roklina nad obcou – Малінова20 000 м²1960–350 м
    Поруба – Над обцоу – Поруба12 000 м²1980–1,5 км
    Недожери – Брезани – Недожери70 000 м²1983–1,5 км
    Полувсіе2 000 м²1985–1,6 км
    Нітріанске Правно80 м²1975–1,7 км
    Каніанка – За обцоу – Каніанка–1970–2,3 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви30×
    • Блокувати тріщини2×
    • Блочні поля1×

    Ступінь активності

    • Потенціални20×
    • Стабілізовани12×
    • Актівни1×

    Поточний стан

    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova14×
    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick7×
    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S1×
    • Недостатньо задокументований1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Приєвідза1 рибальська ділянка · 5,4 км50Chvojnica č.150

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг