Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє з 3 рибальських ділянок Найбільше рибальських ділянок мають найкраще вікно близько 06:00. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 08:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Висота рельєфу вздовж рибальської ділянки та приблизний рівень води. Стояча вода Це стояча вода, тому тут водотік не оцінюється: вода не має течії, падіння чи схилу. Графік показує висоту рельєфу вздовж рибальської ділянки. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Висота орієнтовна (похибка кілька метрів). Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником. 0 з 3 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – ВагЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 26 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek90 % čiary vody 10 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 436 mg/l, tvrdá voda (14,5 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 104 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 84. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 55 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 55 °C (prírastok 20 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 48nGy/h dávkový príkon 29. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Kutacie práce (iný druh objektu), 2,7 km od vody. 0vzoriek so zlatom 11 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 3 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Kadmium 2,40 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Lehotský, potok). 862vrtov do 3 km 814 rozborov vody v okolí Z toho 861 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 33°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Žilina – Chrastie – HŽK-10, výdatnosť 0,0 l/s, 8,4 km od vody. 73lokalít do 3 km 5 záťaží, 68 skládok Najbližšia záťaž: Kotešová – skládka PO a KO, 210 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 31záznamov do 5 km 13 ložísk, 18 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 385plôch do 3 km 53 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 10 z 10 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,16typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 14,5°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,59 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 436mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 48nGy/h vo vzduchu rozsah 43 až 57 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 55 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 20 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 55 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Lehotský, potok, 700 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Papradnianka, potok, 1998, 430 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pšurnovický, potok, 340 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Váh, 1993, 670 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Rovnianka, potok, 1999, 490 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brancovský potok, 1993, 310 m od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hlinický potok, 1993, 630 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dlhopolka, potok, 1993, 590 m od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pšurnovický, potok, 340 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: potok Bystr.potok, Dom., 1050m JV od K417 Kalvária, 1997, 890 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Brancovský, potok, 150 m od vody. Porovnanie: 63. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 940 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,0 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 130 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,3 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 260 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 260 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,3 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,1 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 862 vrtov v pásme 3 km, z toho 252 hydrogeologických a 610 ostatných; s číslom archívnej správy 861. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Грічовски канал
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Коли найкраще вікноскільки рибальських ділянок мають своє найкраще двогодинне вікно в задану годину
Карта та рибальські ділянки водотоку
Профіль висот: стояча вода
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Грічовски канал
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Даних SHMÚ немає для 2 рибальських ділянок: на їхньому водотоці поблизу немає пункту моніторингу з такою самою назвою.Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (2)
Geológia a geochémia toku Hričovský kanál
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 6× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: piesčité štrky a štrky nižších stredných terás 1× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: piesčité štrky a štrky nižších stredných terás s pokryvom spraší a nerozlíšených deluviál 1× kvartér pleistocén – holocén proluviálne sedimenty: hliny, piesčité hliny a hlinité štrky s úlomkami vo vyšších nivných náplavových kužeľoc 1× kvartér holocén antropogénne sedimenty: navážky, haldy a skládky 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
80,4 мг/л70. percentil273 мг/л69. percentil9,48 мг/л52. percentil2,83 мг/л47. percentil14,3 мг/л47. percentil38,0 мг/л47. percentil7,47 мг/л46. percentil0,0905 мг/л36. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,248 мг/л64. percentil3,68 мг/л61. percentil0,153 мг/л61. percentil6,24 мг/л49. percentilМетали
0,267 мг/л82. percentil147 μg/l71. percentil10,4 μg/l66. percentil57,2 μg/l66. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
104 мг/кг84. percentil0,207 мг/кг75. percentil31,6 мг/кг75. percentil131 мг/кг74. percentil0,284 мг/кг70. percentil29,1 мг/кг69. percentil0,327 мг/кг67. percentil19,1 мг/кг67. percentil0,207 мг/кг55. percentil8,43 мг/кг49. percentil0,619 мг/кг48. percentil2,41 мг/кг40. percentil5,83 мг/кг39. percentil0,305 мг/кг35. percentil61,0 мг/кг32. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
4,56 %78. percentil1,18 %70. percentil993 мг/кг67. percentil2,42 %34. percentil713 мг/кг34. percentil1,41 %34. percentil3 718 мг/кг21. percentil4,86 %21. percentil0,679 %15. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
70,5 мг/кг76. percentil32,3 мг/кг65. percentil1,41 мг/кг49. percentil135 мг/кг48. percentil431 мг/кг48. percentil12,1 мг/кг34. percentil81,3 мг/кг31. percentil332 мг/кг27. percentil52,2 мг/кг25. percentil21,9 мг/кг21. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,53 ppm43. percentil1,25 %29. percentil6,77 ppm26. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан джерело 13 18,5 Bq/l 3,28 Bq/l studňa 8 25,5 Bq/l 7,71 Bq/l minerálny prameň 2 11,0 Bq/l 10,1 Bq/l upravený prameň 6 41,5 Bq/l 13,0 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 3,12 Bq/l 3,12 Bq/l vodná nádrž 1 1,96 Bq/l 1,96 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 21,5 Bq/l 15,4 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Kutacie práce iný druh objektu uhlie 1929 2,7 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Котешова – Сіготь – Облазов štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – OBCHOD S PALIVAMI, s.r.o. 170 м Котешова štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – VÁHOSTAV, a.s. 290 м Предміер – Кути štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Korbáš Ján VANDO 470 м Велька Битча štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Ján Korbáš VANDO 720 м Велька Битча štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SDP, spol. s r.o. 770 м Мала Битча štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 800 м Мала Битча štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 850 м Предміер štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 1,0 км Предміер štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 1,2 км Дівінка dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,0 км Дівінка dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,0 км Яблонове stavebný kameň Ťažené ložisko – Kamenivo Nord 2 s. r. o. 4,8 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Мікшова úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,0 м 1756 98Ac12.pdf20 м 1-263 Битча hydrogeologický 7,0 м 10174870 м Горни Грічов úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,5 м 22063 98Ab1.pdf80 м Облазов úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 м 8417 98Ad67.pdf80 м VM-40 bez určenia účelu 15,0 м 8613980 м VM-40E bez určenia účelu 20,0 м 8613980 м VM-40F bez určenia účelu 15,0 м 8613980 м VM-39F bez určenia účelu 20,0 м 8613980 м VM-41 bez určenia účelu 13,4 м 8613990 м VM-40A bez určenia účelu 15,0 м 8613990 м Š-2 inžiniersko-geologický 4,0 м 7518290 м Поважська Бистриця úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,6 м 2357 97Db25.pdf100 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Жиліна – Храстіе – HŽK-10 33 °C 0,0 л/с 2258 м На-Цл nevyužívaný 8,4 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 11 1,2 км kategória a5 minerálna voda < 15 > 50 1 5,9 км kategória Belušské Slatiny termálne kúpalisko – – 1 9,6 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Kotešová – skládka PO a KO SK1000500P 210 м Битча – бивали ареал САД SK1000500P 920 м Поважська Бистриця – ареал бивалих Поважских строярні SK1000500P 1,6 км Битча – KK NEFT – Битча – Грабове SK1000500P 2,0 км Hlboké nad Váhom – skládka KO (pod brezami) V SK2001800F 2,9 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Predmier – parkovisko – Malá Bytča – – – 130 м Битча – Глінік над Ваг – – – 150 м Облазов – Котешова – – – 190 м Kotešová štrkovisko – Kotešová – – – 200 м Битча – Велька Битча – – – 200 м Kolárovice ihrisko – Kolárovice – – – 210 м Сведернік 1 – Сведернік – – – 240 м Predmier – pri potoku – Predmier – – – 240 м Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
3з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2,40 μg/lmedián 0,250 μg/l18 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,50 μg/lmedián 1,55 μg/l18 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 888 μg/lmedián 508 μg/l18 vzoriek
АнтимонСбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 1,50 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek72 % pod medzou stanovenia
ОловоПбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 2,50 μg/l18 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
БаріумБаmierne zvýšená
najvyššie 90,0 μg/lmedián 70,0 μg/l7 vzoriek
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 24,0 μg/lmedián 5,00 μg/l18 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 3,80 μg/lmedián 1,35 μg/l18 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
АрсенАсbežná hodnota
najvyššie 1,62 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek61 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 14,3 мг/лmedián 6,93 мг/л18 vzoriek
ЦинкЗнextrémna (horný 1 %)
najvyššie 16 100 μg/lmedián 45,5 μg/l60 vzoriek5 % pod medzou stanovenia
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l60 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
РтутьГґextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,100 μg/l60 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 11,7 μg/lmedián 1,00 μg/l60 vzoriek
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,250 μg/l60 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,110 мг/лmedián 0,00500 мг/л60 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,100 μg/l60 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
ХромЦрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,250 μg/l60 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 33,0 μg/lmedián 9,00 μg/l60 vzoriek
АрсенАсmierne zvýšená
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,500 μg/l60 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
СеленСеmierne zvýšená
najvyššie 1,20 μg/lmedián 0,500 μg/l60 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л30 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

