Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de 3 cotos de pesca La mayoría de los cotos de pesca tienen su mejor ventana alrededor de las 06:00. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 09:05. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Altura del terreno a lo largo del coto de pesca y nivel del agua aproximado. Aguas tranquilas Se trata de agua estancada, por lo que el curso de agua no se evalúa aquí: el agua no tiene corriente, caída ni pendiente. El gráfico muestra la altura del terreno a lo largo del coto de pesca. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La altura es aproximada (error de unos pocos metros). Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2018 a 2024: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 cotos de pesca del curso de agua con datos de SHMÚ: el sitio más cercano tiene una norma incumplida en al menos un indicador. 0 de 3 cotos de pesca con mediciones tienen cerca agua subterránea por encima del límite en al menos un indicador. Contaminación del agua en la cuenca: VáhAgua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 26 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek90 % čiary vody 10 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 436 mg/l, tvrdá voda (14,5 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 104 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 84. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 55 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 55 °C (prírastok 20 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 48nGy/h dávkový príkon 29. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Kutacie práce (iný druh objektu), 2,7 km od vody. 0vzoriek so zlatom 11 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 3 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Kadmium 2,40 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Lehotský, potok). 862vrtov do 3 km 814 rozborov vody v okolí Z toho 861 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 33°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Žilina – Chrastie – HŽK-10, výdatnosť 0,0 l/s, 8,4 km od vody. 73lokalít do 3 km 5 záťaží, 68 skládok Najbližšia záťaž: Kotešová – skládka PO a KO, 210 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 31záznamov do 5 km 13 ložísk, 18 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 385plôch do 3 km 53 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 10 z 10 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,16typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 14,5°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,59 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 436mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 48nGy/h vo vzduchu rozsah 43 až 57 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 55 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 20 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 55 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Lehotský, potok, 700 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Papradnianka, potok, 1998, 430 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pšurnovický, potok, 340 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Váh, 1993, 670 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Rovnianka, potok, 1999, 490 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brancovský potok, 1993, 310 m od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hlinický potok, 1993, 630 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dlhopolka, potok, 1993, 590 m od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pšurnovický, potok, 340 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: potok Bystr.potok, Dom., 1050m JV od K417 Kalvária, 1997, 890 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Brancovský, potok, 150 m od vody. Porovnanie: 63. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 940 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,0 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 130 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,3 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 260 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 260 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,3 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,1 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 862 vrtov v pásme 3 km, z toho 252 hydrogeologických a 610 ostatných; s číslom archívnej správy 861. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Váh
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Hričovský kanál
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Cuándo es la mejor ventanacuántos cotos de pesca tienen su mejor ventana de dos horas en una hora determinada
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación: agua estancada
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Hričovský kanál
Aguas superficiales cerca de los cotos de pescasitio de monitoreo SHMÚ más cercano, 2025
2 cotos de pesca no tienen datos de SHMÚ: en su curso de agua no hay cerca ningún punto de control con el mismo nombre.Cotos de pesca más contaminadostodas con norma incumplida
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Perfil del curso de agua desde el nacimiento hasta la desembocaduranúmero de indicadores incumplidos en 2025 en los puntos SHMÚ
Mostrar sitios en la tabla (2)
Geológia a geochémia toku Hričovský kanál
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 6× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: piesčité štrky a štrky nižších stredných terás 1× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: piesčité štrky a štrky nižších stredných terás s pokryvom spraší a nerozlíšených deluviál 1× kvartér pleistocén – holocén proluviálne sedimenty: hliny, piesčité hliny a hlinité štrky s úlomkami vo vyšších nivných náplavových kužeľoc 1× kvartér holocén antropogénne sedimenty: navážky, haldy a skládky 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
80,4 mg/l70. percentil273 mg/l69. percentil9,48 mg/l52. percentil2,83 mg/l47. percentil14,3 mg/l47. percentil38,0 mg/l47. percentil7,47 mg/l46. percentil0,0905 mg/l36. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,248 mg/l64. percentil3,68 mg/l61. percentil0,153 mg/l61. percentil6,24 mg/l49. percentilMetales
0,267 mg/l82. percentil147 μg/l71. percentil10,4 μg/l66. percentil57,2 μg/l66. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
104 mg/kg84. percentil0,207 mg/kg75. percentil31,6 mg/kg75. percentil131 mg/kg74. percentil0,284 mg/kg70. percentil29,1 mg/kg69. percentil0,327 mg/kg67. percentil19,1 mg/kg67. percentil0,207 mg/kg55. percentil8,43 mg/kg49. percentil0,619 mg/kg48. percentil2,41 mg/kg40. percentil5,83 mg/kg39. percentil0,305 mg/kg35. percentil61,0 mg/kg32. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
4,56 %78. percentil1,18 %70. percentil993 mg/kg67. percentil2,42 %34. percentil713 mg/kg34. percentil1,41 %34. percentil3718 mg/kg21. percentil4,86 %21. percentil0,679 %15. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
70,5 mg/kg76. percentil32,3 mg/kg65. percentil1,41 mg/kg49. percentil135 mg/kg48. percentil431 mg/kg48. percentil12,1 mg/kg34. percentil81,3 mg/kg31. percentil332 mg/kg27. percentil52,2 mg/kg25. percentil21,9 mg/kg21. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,53 ppm43. percentil1,25 %29. percentil6,77 ppm26. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián fuente 13 18,5 Bq/l 3,28 Bq/l studňa 8 25,5 Bq/l 7,71 Bq/l minerálny prameň 2 11,0 Bq/l 10,1 Bq/l upravený prameň 6 41,5 Bq/l 13,0 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 3,12 Bq/l 3,12 Bq/l vodná nádrž 1 1,96 Bq/l 1,96 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 21,5 Bq/l 15,4 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Kutacie práce iný druh objektu uhlie 1929 2,7 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Kotešová – Sihoť – Oblazov štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – OBCHOD S PALIVAMI, s.r.o. 170 m Kotešová štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – VÁHOSTAV, a.s. 290 m Predmier – Kúty štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Korbáš Ján VANDO 470 m Veľká Bytča štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Ján Korbáš VANDO 720 m Veľká Bytča štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SDP, spol. s r.o. 770 m Malá Bytča štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 800 m Malá Bytča štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 850 m Predmier štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 1,0 km Predmier štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 1,2 km Divinka dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,0 km Divinka dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,0 km Jablonové stavebný kameň Ťažené ložisko – Kamenivo Nord 2 s. r. o. 4,8 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Mikšová úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,0 m 1756 98Ac12.pdf20 m 1-263 Bytča hydrogeologický 7,0 m 10174870 m Horný Hričov úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,5 m 22063 98Ab1.pdf80 m Oblazov úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 m 8417 98Ad67.pdf80 m VM-40 bez určenia účelu 15,0 m 8613980 m VM-40E bez určenia účelu 20,0 m 8613980 m VM-40F bez určenia účelu 15,0 m 8613980 m VM-39F bez určenia účelu 20,0 m 8613980 m VM-41 bez určenia účelu 13,4 m 8613990 m VM-40A bez určenia účelu 15,0 m 8613990 m Š-2 inžiniersko-geologický 4,0 m 7518290 m Považská Bystrica úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,6 m 2357 97Db25.pdf100 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Žilina – Chrastie – HŽK-10 33 °C 0,0 l/s 2258 m Na-Cl nevyužívaný 8,4 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 11 1,2 km kategória a5 minerálna voda < 15 > 50 1 5,9 km kategória Belušské Slatiny termálne kúpalisko – – 1 9,6 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Ubicación Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Kotešová – skládka PO a KO SK1000500P 210 m Bytča – bývalý areál SAD SK1000500P 920 m Považská Bystrica – areál bývalých Považských strojární SK1000500P 1,6 km Bytča – KK NEFT – Bytča – Hrabové SK1000500P 2,0 km Hlboké nad Váhom – skládka KO (pod brezami) V SK2001800F 2,9 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Predmier – parkovisko – Malá Bytča – – – 130 m Bytča – Hliník nad Váh – – – 150 m Oblazov – Kotešová – – – 190 m Kotešová štrkovisko – Kotešová – – – 200 m Bytča – Veľká Bytča – – – 200 m Kolárovice ihrisko – Kolárovice – – – 210 m Svederník 1 – Svederník – – – 240 m Predmier – pri potoku – Predmier – – – 240 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
3de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CadmioCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2,40 μg/lmedián 0,250 μg/l18 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
CromoCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,50 μg/lmedián 1,55 μg/l18 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
StronciumSrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 888 μg/lmedián 508 μg/l18 vzoriek
AntimonioSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 1,50 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek72 % pod medzou stanovenia
PlomoPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 2,50 μg/l18 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 90,0 μg/lmedián 70,0 μg/l7 vzoriek
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 24,0 μg/lmedián 5,00 μg/l18 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
CobreCumierne zvýšená
najvyššie 3,80 μg/lmedián 1,35 μg/l18 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsbežná hodnota
najvyššie 1,62 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek61 % pod medzou stanovenia
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 14,3 mg/lmedián 6,93 mg/l18 vzoriek
CincZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 16 100 μg/lmedián 45,5 μg/l60 vzoriek5 % pod medzou stanovenia
PlomoPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l60 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
MercurioHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,100 μg/l60 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
CobreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 11,7 μg/lmedián 1,00 μg/l60 vzoriek
CadmioCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,250 μg/l60 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
AluminioAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,110 mg/lmedián 0,00500 mg/l60 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,100 μg/l60 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
CromoCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,250 μg/l60 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 33,0 μg/lmedián 9,00 μg/l60 vzoriek
ArsénicoAsmierne zvýšená
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,500 μg/l60 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
SelenioSemierne zvýšená
najvyššie 1,20 μg/lmedián 0,500 μg/l60 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l30 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

