Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne de 3 parcours de pêche La plupart des parcours de pêche ont leur meilleure fenêtre autour de 06:00. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 08:04. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Hauteur du terrain le long du parcours de pêche et niveau d'eau approximatif. Eau calme Il s'agit d'une eau stagnante, le cours d'eau n'est donc pas évalué ici : l'eau n'a ni courant, ni chute, ni pente. Le graphique montre la hauteur du terrain le long du parcours de pêche. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La hauteur est approximative (erreur de quelques mètres). Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2018 à 2024 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 1 sur 1 parcours de pêche du cours d'eau avec des données SHMÚ : le site le plus proche présente une norme non respectée dans au moins un indicateur. 0 sur 3 parcours de pêche disposant de mesures ont à proximité une eau souterraine dépassant le seuil pour au moins un indicateur. Pollution de l'eau dans le bassin versant – VáhEau polluée – Slovaquie Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 26 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek90 % čiary vody 10 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 436 mg/l, tvrdá voda (14,5 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 104 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 84. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 55 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 55 °C (prírastok 20 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 48nGy/h dávkový príkon 29. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Kutacie práce (iný druh objektu), 2,7 km od vody. 0vzoriek so zlatom 11 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 3 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Kadmium 2,40 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Lehotský, potok). 862vrtov do 3 km 814 rozborov vody v okolí Z toho 861 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 33°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Žilina – Chrastie – HŽK-10, výdatnosť 0,0 l/s, 8,4 km od vody. 73lokalít do 3 km 5 záťaží, 68 skládok Najbližšia záťaž: Kotešová – skládka PO a KO, 210 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 31záznamov do 5 km 13 ložísk, 18 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 385plôch do 3 km 53 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 10 z 10 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,16typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 14,5°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,59 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 436mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 48nGy/h vo vzduchu rozsah 43 až 57 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 55 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 20 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 55 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Lehotský, potok, 700 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Papradnianka, potok, 1998, 430 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pšurnovický, potok, 340 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Váh, 1993, 670 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Rovnianka, potok, 1999, 490 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brancovský potok, 1993, 310 m od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hlinický potok, 1993, 630 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dlhopolka, potok, 1993, 590 m od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pšurnovický, potok, 340 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: potok Bystr.potok, Dom., 1050m JV od K417 Kalvária, 1997, 890 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Brancovský, potok, 150 m od vody. Porovnanie: 63. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 940 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,0 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 130 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,3 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 260 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 260 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,3 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,1 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 862 vrtov v pásme 3 km, z toho 252 hydrogeologických a 610 ostatných; s číslom archívnej správy 861. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Váh
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau Hričovský kanál
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Quand est la meilleure fenêtrecombien de parcours de pêche ont leur meilleure fenêtre de deux heures à une heure donnée
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
Profil d'élévation : eau stagnante
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau Hričovský kanál
Eaux de surface près des parcours de pêchesite de surveillance SHMÚ le plus proche, 2025
Aucune donnée SHMÚ pour 2 parcours de pêche : aucune station de suivi portant le même nom de cours d'eau ne se trouve à proximité.Parcours de pêche les plus polluéstoutes avec une norme non respectée
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Profil du cours d'eau de la source à l'embouchurenombre d'indicateurs non respectés en 2025 sur les sites SHMÚ
Afficher les sites dans le tableau (2)
Geológia a geochémia toku Hričovský kanál
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Points kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 6× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: piesčité štrky a štrky nižších stredných terás 1× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: piesčité štrky a štrky nižších stredných terás s pokryvom spraší a nerozlíšených deluviál 1× kvartér pleistocén – holocén proluviálne sedimenty: hliny, piesčité hliny a hlinité štrky s úlomkami vo vyšších nivných náplavových kužeľoc 1× kvartér holocén antropogénne sedimenty: navážky, haldy a skládky 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
80,4 mg/l70. percentil273 mg/l69. percentil9,48 mg/l52. percentil2,83 mg/l47. percentil14,3 mg/l47. percentil38,0 mg/l47. percentil7,47 mg/l46. percentil0,0905 mg/l36. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,248 mg/l64. percentil3,68 mg/l61. percentil0,153 mg/l61. percentil6,24 mg/l49. percentilMétaux
0,267 mg/l82. percentil147 μg/l71. percentil10,4 μg/l66. percentil57,2 μg/l66. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
104 mg/kg84. percentil0,207 mg/kg75. percentil31,6 mg/kg75. percentil131 mg/kg74. percentil0,284 mg/kg70. percentil29,1 mg/kg69. percentil0,327 mg/kg67. percentil19,1 mg/kg67. percentil0,207 mg/kg55. percentil8,43 mg/kg49. percentil0,619 mg/kg48. percentil2,41 mg/kg40. percentil5,83 mg/kg39. percentil0,305 mg/kg35. percentil61,0 mg/kg32. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
4,56 %78. percentil1,18 %70. percentil993 mg/kg67. percentil2,42 %34. percentil713 mg/kg34. percentil1,41 %34. percentil3 718 mg/kg21. percentil4,86 %21. percentil0,679 %15. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
70,5 mg/kg76. percentil32,3 mg/kg65. percentil1,41 mg/kg49. percentil135 mg/kg48. percentil431 mg/kg48. percentil12,1 mg/kg34. percentil81,3 mg/kg31. percentil332 mg/kg27. percentil52,2 mg/kg25. percentil21,9 mg/kg21. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,53 ppm43. percentil1,25 %29. percentil6,77 ppm26. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián source 13 18,5 Bq/l 3,28 Bq/l studňa 8 25,5 Bq/l 7,71 Bq/l minerálny prameň 2 11,0 Bq/l 10,1 Bq/l upravený prameň 6 41,5 Bq/l 13,0 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 3,12 Bq/l 3,12 Bq/l vodná nádrž 1 1,96 Bq/l 1,96 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 21,5 Bq/l 15,4 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nom Espèce Ťažené Ukončenie Od vody Kutacie práce iný druh objektu uhlie 1929 2,7 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Kotešová – Sihoť – Oblazov štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – OBCHOD S PALIVAMI, s.r.o. 170 m Kotešová štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – VÁHOSTAV, a.s. 290 m Predmier – Kúty štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Korbáš Ján VANDO 470 m Veľká Bytča štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Ján Korbáš VANDO 720 m Veľká Bytča štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SDP, spol. s r.o. 770 m Malá Bytča štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 800 m Malá Bytča štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 850 m Predmier štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 1,0 km Predmier štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 1,2 km Divinka dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,0 km Divinka dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,0 km Jablonové stavebný kameň Ťažené ložisko – Kamenivo Nord 2 s. r. o. 4,8 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody Mikšová úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,0 m 1756 98Ac12.pdf20 m 1-263 Bytča hydrogeologický 7,0 m 10174870 m Horný Hričov úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,5 m 22063 98Ab1.pdf80 m Oblazov úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 m 8417 98Ad67.pdf80 m VM-40 bez určenia účelu 15,0 m 8613980 m VM-40E bez určenia účelu 20,0 m 8613980 m VM-40F bez určenia účelu 15,0 m 8613980 m VM-39F bez určenia účelu 20,0 m 8613980 m VM-41 bez určenia účelu 13,4 m 8613990 m VM-40A bez určenia účelu 15,0 m 8613990 m Š-2 inžiniersko-geologický 4,0 m 7518290 m Považská Bystrica úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,6 m 2357 97Db25.pdf100 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Température Výdatnosť Profondeur Chemický typ vody Využívanie Od vody Žilina – Chrastie – HŽK-10 33 °C 0,0 l/s 2258 m Na-Cl nevyužívaný 8,4 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 11 1,2 km kategória a5 minerálna voda < 15 > 50 1 5,9 km kategória Belušské Slatiny termálne kúpalisko – – 1 9,6 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lieu Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Kotešová – skládka PO a KO SK1000500P 210 m Bytča – bývalý areál SAD SK1000500P 920 m Považská Bystrica – areál bývalých Považských strojární SK1000500P 1,6 km Bytča – KK NEFT – Bytča – Hrabové SK1000500P 2,0 km Hlboké nad Váhom – skládka KO (pod brezami) V SK2001800F 2,9 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Predmier – parkovisko – Malá Bytča – – – 130 m Bytča – Hliník nad Váh – – – 150 m Oblazov – Kotešová – – – 190 m Kotešová štrkovisko – Kotešová – – – 200 m Bytča – Veľká Bytča – – – 200 m Kolárovice ihrisko – Kolárovice – – – 210 m Svederník 1 – Svederník – – – 240 m Predmier – pri potoku – Predmier – – – 240 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
3de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2,40 μg/lmedián 0,250 μg/l18 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
ChromeCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,50 μg/lmedián 1,55 μg/l18 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
StronciumSrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 888 μg/lmedián 508 μg/l18 vzoriek
AntimoineSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 1,50 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek72 % pod medzou stanovenia
PlombPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 2,50 μg/l18 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 90,0 μg/lmedián 70,0 μg/l7 vzoriek
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 24,0 μg/lmedián 5,00 μg/l18 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
CuivreCumierne zvýšená
najvyššie 3,80 μg/lmedián 1,35 μg/l18 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsbežná hodnota
najvyššie 1,62 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek61 % pod medzou stanovenia
SéléniumSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 14,3 mg/lmedián 6,93 mg/l18 vzoriek
ZincZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 16 100 μg/lmedián 45,5 μg/l60 vzoriek5 % pod medzou stanovenia
PlombPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l60 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
MercureHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,100 μg/l60 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
CuivreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 11,7 μg/lmedián 1,00 μg/l60 vzoriek
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,250 μg/l60 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,110 mg/lmedián 0,00500 mg/l60 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,100 μg/l60 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
ChromeCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,250 μg/l60 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 33,0 μg/lmedián 9,00 μg/l60 vzoriek
ArsenicAsmierne zvýšená
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,500 μg/l60 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
SéléniumSemierne zvýšená
najvyššie 1,20 μg/lmedián 0,500 μg/l60 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l30 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

