Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Ясеніца, оцінка вікна 29. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 02:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 10 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek75 % čiary vody 25 % granitoidy Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,0modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 312 mg/l, stredne tvrdá voda (11,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Kadmium 0,321 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 73. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 54nGy/h dávkový príkon 69. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 4objekty do 3 km ťažené: Au Najbližšie: Pingy (pinga, pingový ťah), 2,4 km od vody. 1vzorka so zlatom 13 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (50 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 0 з 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Kadmium 0,300 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 90. percentil (Jasenica). 85vrtov do 3 km 467 rozborov vody v okolí Z toho 85 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 54°C na ústí vrtu 18 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Turčianske Teplice – Háj – TTŠ-1, 5,9 km od vody. 19lokalít do 3 km 19 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 38záznamov do 5 km 4 ložiská, 34 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 17plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 4 z 4 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,98typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 11,1°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (1,98 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 312mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 54nGy/h vo vzduchu rozsah 50 až 56 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Jasenica, 30 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 560 m od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Jasenica, 2009, 30 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Veľká Jasenica, 2009, 50 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Veľká Jasenica, 2009, 50 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Veľká Jasenica, 2009, 50 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Veľká Jasenica, 2009, 50 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 560 m od vody. Porovnanie: 25. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 560 m od vody. Porovnanie: 89. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,7 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,5 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,5 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,5 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 280 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 870 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 1,3 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 280 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,2 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 3,0 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 85 vrtov v pásme 3 km, z toho 28 hydrogeologických a 57 ostatných; s číslom archívnej správy 85. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Ясеніца
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Гронска Брезніца 27 см 0,5 °C Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Ясеніца
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (2)
Geológia a geochémia toku Jasenica
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× kryštalinikum paleozoikum – hercýnske granitoidy (starší karbón) dvojsľudové porfyrické granity (žiarsky typ) 1× Kvartérny pokryv
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,261 мг/л90. percentil51,2 мг/л62. percentil14,3 мг/л47. percentil7,10 мг/л44. percentil55,7 мг/л41. percentil155 мг/л33. percentil5,70 мг/л32. percentil1,56 мг/л22. percentilŽiviny a organické znečistenie
4,39 мг/л73. percentil0,236 мг/л72. percentil7,18 мг/л57. percentil0,0937 мг/л42. percentilМетали
10,2 μg/l66. percentil0,144 мг/л64. percentil82,8 μg/l56. percentil35,4 μg/l53. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,321 мг/кг73. percentil0,126 мг/кг59. percentil0,248 мг/кг50. percentil2,47 мг/кг42. percentil0,541 мг/кг40. percentil5,36 мг/кг31. percentil79,3 мг/кг30. percentil0,260 мг/кг26. percentil11,8 мг/кг25. percentil0,149 мг/кг22. percentil16,2 мг/кг15. percentil12,9 мг/кг8. percentil46,5 мг/кг7. percentil35,2 мг/кг5. percentil3,69 мг/кг4. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,53 %95. percentil1,83 %87. percentil1,19 %71. percentil6,24 %69. percentil2,79 %63. percentil947 мг/кг63. percentil625 мг/кг21. percentil1,84 %6. percentil2 856 мг/кг5. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
2,11 мг/кг87. percentil107 мг/кг85. percentil37,8 мг/кг83. percentil64,4 мг/кг67. percentil14,7 мг/кг56. percentil451 мг/кг55. percentil135 мг/кг48. percentil27,2 мг/кг48. percentil348 мг/кг32. percentil45,7 мг/кг17. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,74 %92. percentil6,97 ppm33. percentil2,36 ppm25. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody 107 1 zrno 50 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан джерело 7 36,3 Bq/l 11,9 Bq/l upravený prameň 1 7,46 Bq/l 7,46 Bq/l minerálny prameň 1 13,2 Bq/l 13,2 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 2 40,1 Bq/l 28,2 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 2 134 Bq/l 77,9 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Пінґи pinga, pingový ťah Ау 18. storočie? 2,4 км Шахтіца šachta Ау 18. storočie 2,6 км Штуолня štôlňa Ау 18. storočie 2,6 км Засек iný druh objektu Ау 18. storočie 2,6 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Будіш živce Ložisko s predpokladom využívania zásob – ENVIGEO, a.s. 1,0 км Іванчіна – За Ярком štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – BEDROCK, s.r.o. 2,5 км Vyšehradné II (odhadom – preskúmanosť) štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 3,7 км Вишеградне І stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 4,7 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Будіш úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 17,4 м 12601 110Ad7.pdf100 м Будіш negatívny vrt 99,0 м 12601 110Ad8.pdf130 м Будіш-Каламенова štruktúrny vrt s termálnou, minerálnou vodou 586,0 м 83265 110Bc90.pdf170 м Будіш-Каламени štruktúrny vrt s termálnou, minerálnou vodou 650,0 м 83265 110Bc91.pdf190 м ZK-2 ložiskový 5,0 м 27702310 м ZK-7 ložiskový 10,0 м 27702350 м ZK-6 ložiskový 5,0 м 27702350 м Будіш vrt s termálnou, minerálnou vodou 50,0 м 41352 110Bc42.pdf360 м VB-5/00 ložiskový 20,0 м 84106360 м ZK-1 ložiskový 6,0 м 27702380 м Будіш vrt s termálnou, minerálnou vodou 65,4 м 12601 110Bc5.pdf390 м Будіш úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 55,0 м 89523 110Bc95.pdf400 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Турчянске Теплиці – Гай – HM-2 42 °C – 403 м Ца-Мґ-HCO3-SO4 využívaný bez nahlasovania údajov 5,9 км Турчянске Теплиці – Гай – TTŠ-1 54 °C – 1503 м Ца-Мґ-HCO3-SO4 využívaný bez nahlasovania údajov 5,9 км Турчянске Теплиці – TTK-1 27 °C 3,5 л/с 56 м Ца-Мґ-HCO3-SO4 využívaný 6,2 км Турчянске Теплиці – TJ-4 26 °C – 108 м Ца-SO4-HCO3 nevyužívaný 6,4 км Турчянске Теплиці – TJ-5 46 °C 3,0 л/с 97 м Ца-SO4-HCO3 nevyužívaný 6,5 км Турчянске Теплиці – TJ-3 47 °C 0,2 л/с 62 м Ца-SO4-HCO3 využívaný 6,6 км Турчянске Теплиці 41 °C – 0,82 м Ца-SO4-HCO3 využívaný 6,6 км Турчянске Теплиці – TJ-20A 43 °C 11,0 л/с 70 м Ца-SO4-HCO3 využívaný 6,6 км Турчянске Теплиці – TJ-9 28 °C 1,5 л/с 21,5 м Ца-SO4-HCO3 nevyužívaný 6,6 км Турчянске Теплиці 41 °C – 1,2 м Ца-SO4-HCO3 nevyužívaný 6,6 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 8 420 м kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 4 4,2 км kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 3 6,3 км kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 2 6,5 км kategória a2 minerálna voda < 15 5-15 2 6,8 км kategória Mošovce termálne kúpalisko – – 1 6,9 км TTŠ-1 geotermálna voda 38 – 55 5 – 15 1 7,1 км kategória Turčianske Teplice termálne kúpalisko – – 1 7,4 км kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 2 7,7 км kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 1 8,0 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Будіш 66 м² – – 200 м Каламенова – Каляменова 45 м² – – 280 м Ясеново 350 м² – – 810 м Каляменова 36 м² 1990 – 970 м Рудно 60 м² – – 1,2 км Словенске Правно 120 м² – – 1,5 км Рудно 200 м² – – 2,0 км Дубове 40 м² – – 2,3 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
23з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
КадмійЦдzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,150 μg/l3 vzorky67 % pod medzou stanovenia
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 2,64 μg/lmedián 2,30 μg/l3 vzorky33 % pod medzou stanovenia
АрсенАсmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 vzorky33 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
БаріумБаnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 21,0 μg/lmedián 9,00 μg/l3 vzorky
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 31,0 мг/лmedián 20,4 мг/л4 vzorky
МідьЦуextrémna (horný 1 %)
najvyššie 29,0 μg/lmedián 1,40 μg/l30 vzoriek
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 18,3 μg/lmedián 0,250 μg/l30 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,290 мг/лmedián 0,00500 мг/л30 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 1,00 μg/l30 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,80 μg/lmedián 1,30 μg/l30 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 41,0 μg/lmedián 5,00 μg/l30 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
ХромЦрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,600 μg/l30 vzoriek47 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнmierne zvýšená
najvyššie 300 μg/lmedián 7,50 μg/l30 vzoriek23 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

