Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Квачіанка, оцінка вікна 39. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 02:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 10 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,3modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 320 mg/l, stredne tvrdá voda (11,2 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Molybdén 0,701 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 87. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 8vzoriek so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Najviac 14 zŕn v jednej vzorke (250 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 3 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Olovo 10,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Suchý potok). 57vrtov do 3 km 303 rozborov vody v okolí Z toho 57 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 66°C na ústí vrtu 13 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Bešeňová – FGTB-1, výdatnosť 32,0 l/s, 6,5 km od vody. 16lokalít do 3 km 16 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 8záznamov do 5 km 8 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 99plôch do 3 km 3 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Mapa pokrýva 4 z 5 bodov čiary vody. Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,25typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 11,2°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,01 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 320mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 2010, 120 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 30 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 1993, 30 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Holné, potok, 1997, 30 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 1993, 30 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 1993, 30 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 2010, 120 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Holné, potok, 1997, 30 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 2010, 120 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 2010, 120 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Kvačianka, potok, 1997, 10 m od vody. Porovnanie: 20. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,7 km od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 160 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,4 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,7 km od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 57 vrtov v pásme 3 km, z toho 30 hydrogeologických a 27 ostatných; s číslom archívnej správy 57. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Квачіанка
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Ліптовска Сіелніца 87 см 2,7 °C Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Квачіанка
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Kvačianka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 4× Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,149 мг/л65. percentil217 мг/л51. percentil14,6 мг/л48. percentil56,2 мг/л42. percentil20,0 мг/л15. percentil0,955 мг/л10. percentil1,77 мг/л7. percentil2,13 мг/л6. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,0601 мг/л30. percentil3,62 мг/л23. percentil1,92 мг/л18. percentil0,0195 мг/л8. percentilМетали
0,130 мг/л60. percentil6,06 μg/l45. percentil14,5 μg/l30. percentil29,4 μg/l28. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,701 мг/кг87. percentil0,369 мг/кг74. percentil80,5 мг/кг63. percentil0,218 мг/кг57. percentil0,710 мг/кг56. percentil25,3 мг/кг53. percentil64,0 мг/кг40. percentil5,21 мг/кг29. percentil18,0 мг/кг24. percentil6,67 мг/кг22. percentil0,145 мг/кг20. percentil1,87 мг/кг16. percentil66,3 мг/кг15. percentil0,0336 мг/кг4. percentil6,91 мг/кг4. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2,02 %89. percentil5,28 %82. percentil2,45 %36. percentil0,730 %22. percentil3 728 мг/кг22. percentil589 мг/кг17. percentil1,27 %16. percentil4,67 %16. percentil502 мг/кг8. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
65,4 мг/кг64. percentil30,9 мг/кг58. percentil14,1 мг/кг50. percentil123 мг/кг38. percentil0,912 мг/кг23. percentil74,9 мг/кг19. percentil275 мг/кг16. percentil19,0 мг/кг12. percentil44,6 мг/кг9. percentil292 мг/кг5. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody 41 4 zrná 20 м SCH-18 3 zrná 40 м 54 1 zrno 90 м 58 1 zrno 100 м SCH-17 14 zŕn 250 м SCH-16 1 zrno 410 м SCH-15 1 zrno 720 м 77 1 zrno 950 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан джерело 10 48,9 Bq/l 25,7 Bq/l studňa 1 13,7 Bq/l 13,7 Bq/l upravený prameň 1 29,5 Bq/l 29,5 Bq/l potok, rieka 1 0,190 Bq/l 0,190 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 0,250 Bq/l 0,250 Bq/l Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody J-2 bez určenia účelu 12,0 м 8506240 м J-3 bez určenia účelu 12,0 м 8506240 м V-1 inžiniersko-geologický 3,5 м 8721260 м J-7 bez určenia účelu 5,0 м 8506260 м Ліптовска Сіелніца úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,5 м 58450 100Ca35.pdf70 м V-4 inžiniersko-geologický 3,5 м 8721270 м J-4 bez určenia účelu 10,0 м 8506270 м V-5 inžiniersko-geologický 3,5 м 8721270 м Ліптовске Матіашовце štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 14,0 м 57593 100Ac2.pdf80 м Ліптовске Матіашовце štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 120,0 м 57593 100Ac13.pdf80 м J-5 bez určenia účelu 8,0 м 8506280 м Ліптовске Матіашовце štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 150,0 м 81477 100Ac17.pdf90 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Ліптовски Трновец – ZGL-2/A 61 °C 31,0 л/с 2500 м На-HCO3 využívaný 5,3 км Бешеньова – ФБе-1 25 °C 5,4 л/с 401 м Ца-Мґ-HCO3-SO4 využívaný 6,3 км Бешеньова – ZGL-1 62 °C 27,0 л/с 1987 м Ца-Мґ-SO4-HCO3 využívaný 6,4 км Бешеньова – FGTB-1 66 °C 32,0 л/с 1833 м Ца-Мґ-SO4-HCO3 využívaný 6,5 км Каламени – HGL-2 33 °C 23,5 л/с 500 м Ца-Мґ-SO4 nevyužívaný 6,9 км Лучки 31 °C 0,5 л/с 6 м Ца-Мґ-SO4 nevyužívaný 8,5 км Лучки – HGL-3 35 °C 12,5 л/с 600 м Ца-Мґ-SO4 využívaný 8,5 км Лучки – BJ-101 31 °C 18,9 л/с 97 м Ца-Мґ-SO4 využívaný 8,5 км Лучки 31 °C 15,0 л/с 1,3 м Ца-Мґ-SO4 nevyužívaný 8,6 км Лучки – BLK-2 31 °C – 15 м Ца-Мґ-SO4 nevyužívaný 8,6 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody ZGL-2/A geotermálna voda 55 – 80 31 – 50 1 2,7 км kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 9 5,4 км ZGL-1 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 6,2 км kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 3 6,4 км kategória Bešeňová termálne kúpalisko – – 1 7,1 км kategória c3 minerálna voda 23-38 16-30 3 7,2 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 9,1 км kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 9,1 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Вишне Матіашовце – Ліптовске Матіашовце – – – 60 м Ліптовске Матіашовце 210 м² – – 90 м Квачани – – – 90 м Квачани – 1992 – 100 м Ліптовска Сіелніца – – – 170 м Ліптовска Сіелніца – 1988 – 200 м Prosiek – skládka Močiar – Prosiek – 1992 – 1,1 км Амбрушки – Іжіповце 400 м² – – 2,0 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
33з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 2,50 μg/l6 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,150 μg/l6 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрmierne zvýšená
najvyššie 384 μg/lmedián 218 μg/l3 vzorky
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,05 μg/l6 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
АрсенАсbežná hodnota
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
БаріумБаnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 35,0 μg/lmedián 30,0 μg/l3 vzorky
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 6,16 мг/лmedián 4,72 мг/л6 vzoriek
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4 000 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 37,0 μg/lmedián 1,00 μg/l24 vzoriek46 % pod medzou stanovenia
РтутьГґextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,60 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,60 μg/lmedián 0,700 μg/l24 vzoriek
АнтимонСбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
ХромЦрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,90 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek46 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлmierne zvýšená
najvyššie 0,0300 мг/лmedián 0,00500 мг/л24 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 17,0 μg/lmedián 3,00 μg/l24 vzoriek29 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнbežná hodnota
najvyššie 20,0 μg/lmedián 2,00 μg/l24 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л16 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АрсенАсnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek100 % pod medzou stanovenia





