Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne d'un parcours de pêche 06:00–08:00 Kvačianka, score de la fenêtre 38. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 03:04. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Mesure du niveau d'eau, de la température et du débit, météo près du cours d'eau et état par satellites Comment le cours d'eau descend vers l'aval : chute, pente et vitesse de l'eau. Cours d'eau rapide Podhorský potok: eau rapide, fond pierreux, rapides et fosses en aval. Eaux à truites typiques. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La pente et la chute sont approximatives et n'incluent que les sections des parcours de pêche. Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2018 à 2024 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 1 sur 1 parcours de pêche avec mesures présente à proximité une eau souterraine dépassant la limite pour au moins un indicateur. Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 10 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,3modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 320 mg/l, stredne tvrdá voda (11,2 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Molybdén 0,701 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 87. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 47nGy/h dávkový príkon 24. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 8vzoriek so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Najviac 14 zŕn v jednej vzorke (250 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 3 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Olovo 10,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Suchý potok). 57vrtov do 3 km 303 rozborov vody v okolí Z toho 57 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 66°C na ústí vrtu 13 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Bešeňová – FGTB-1, výdatnosť 32,0 l/s, 6,5 km od vody. 16lokalít do 3 km 16 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 8záznamov do 5 km 8 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 99plôch do 3 km 3 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Mapa pokrýva 4 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,25typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 11,2°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,01 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 320mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 47nGy/h vo vzduchu rozsah 30 až 54 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 2010, 120 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 30 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 1993, 30 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Holné, potok, 1997, 30 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 1993, 30 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 1993, 30 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 2010, 120 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Holné, potok, 1997, 30 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 2010, 120 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý potok, 2010, 120 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Kvačianka, potok, 1997, 10 m od vody. Porovnanie: 20. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,7 km od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 160 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,4 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,7 km od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 57 vrtov v pásme 3 km, z toho 30 hydrogeologických a 27 ostatných; s číslom archívnej správy 57. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Váh
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau Kvačianka
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Meilleure plage horaire du jour
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
État de l'eau sur le cours d'eau
Niveaux d'eau sur le cours d'eau
Station Statut Changement Température Liptovská Sielnica 87 cm 2,5 °C Profil altimétrique du cours d'eau
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau Kvačianka
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Kvačianka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Points kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 4× Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,149 mg/l65. percentil217 mg/l51. percentil14,6 mg/l48. percentil56,2 mg/l42. percentil20,0 mg/l15. percentil0,955 mg/l10. percentil1,77 mg/l7. percentil2,13 mg/l6. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,0601 mg/l30. percentil3,62 mg/l23. percentil1,92 mg/l18. percentil0,0195 mg/l8. percentilMétaux
0,130 mg/l60. percentil6,06 μg/l45. percentil14,5 μg/l30. percentil29,4 μg/l28. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,701 mg/kg87. percentil0,369 mg/kg74. percentil80,5 mg/kg63. percentil0,218 mg/kg57. percentil0,710 mg/kg56. percentil25,3 mg/kg53. percentil64,0 mg/kg40. percentil5,21 mg/kg29. percentil18,0 mg/kg24. percentil6,67 mg/kg22. percentil0,145 mg/kg20. percentil1,87 mg/kg16. percentil66,3 mg/kg15. percentil0,0336 mg/kg4. percentil6,91 mg/kg4. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2,02 %89. percentil5,28 %82. percentil2,45 %36. percentil0,730 %22. percentil3 728 mg/kg22. percentil589 mg/kg17. percentil1,27 %16. percentil4,67 %16. percentil502 mg/kg8. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
65,4 mg/kg64. percentil30,9 mg/kg58. percentil14,1 mg/kg50. percentil123 mg/kg38. percentil0,912 mg/kg23. percentil74,9 mg/kg19. percentil275 mg/kg16. percentil19,0 mg/kg12. percentil44,6 mg/kg9. percentil292 mg/kg5. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,64 ppm59. percentil1,24 %27. percentil6,33 ppm16. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 41 4 zrná 20 m SCH-18 3 zrná 40 m 54 1 zrno 90 m 58 1 zrno 100 m SCH-17 14 zŕn 250 m SCH-16 1 zrno 410 m SCH-15 1 zrno 720 m 77 1 zrno 950 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián source 10 48,9 Bq/l 25,7 Bq/l studňa 1 13,7 Bq/l 13,7 Bq/l upravený prameň 1 29,5 Bq/l 29,5 Bq/l potok, rieka 1 0,190 Bq/l 0,190 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 0,250 Bq/l 0,250 Bq/l Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody J-2 bez určenia účelu 12,0 m 8506240 m J-3 bez určenia účelu 12,0 m 8506240 m V-1 inžiniersko-geologický 3,5 m 8721260 m J-7 bez určenia účelu 5,0 m 8506260 m Liptovská Sielnica úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,5 m 58450 100Ca35.pdf70 m V-4 inžiniersko-geologický 3,5 m 8721270 m J-4 bez určenia účelu 10,0 m 8506270 m V-5 inžiniersko-geologický 3,5 m 8721270 m Liptovské Matiašovce štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 14,0 m 57593 100Ac2.pdf80 m Liptovské Matiašovce štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 120,0 m 57593 100Ac13.pdf80 m J-5 bez určenia účelu 8,0 m 8506280 m Liptovské Matiašovce štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 150,0 m 81477 100Ac17.pdf90 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Température Výdatnosť Profondeur Chemický typ vody Využívanie Od vody Liptovský Trnovec – ZGL-2/A 61 °C 31,0 l/s 2500 m Na-HCO3 využívaný 5,3 km Bešeňová – FBe-1 25 °C 5,4 l/s 401 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 6,3 km Bešeňová – ZGL-1 62 °C 27,0 l/s 1987 m Ca-Mg-SO4-HCO3 využívaný 6,4 km Bešeňová – FGTB-1 66 °C 32,0 l/s 1833 m Ca-Mg-SO4-HCO3 využívaný 6,5 km Kalameny – HGL-2 33 °C 23,5 l/s 500 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,9 km Lúčky 31 °C 0,5 l/s 6 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 8,5 km Lúčky – HGL-3 35 °C 12,5 l/s 600 m Ca-Mg-SO4 využívaný 8,5 km Lúčky – BJ-101 31 °C 18,9 l/s 97 m Ca-Mg-SO4 využívaný 8,5 km Lúčky 31 °C 15,0 l/s 1,3 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 8,6 km Lúčky – BLK-2 31 °C – 15 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 8,6 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody ZGL-2/A geotermálna voda 55 – 80 31 – 50 1 2,7 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 9 5,4 km ZGL-1 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 6,2 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 3 6,4 km kategória Bešeňová termálne kúpalisko – – 1 7,1 km kategória c3 minerálna voda 23-38 16-30 3 7,2 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 9,1 km kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 9,1 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Vyšné Matiašovce – Liptovské Matiašovce – – – 60 m Liptovské Matiašovce 210 m² – – 90 m Kvačany – – – 90 m Kvačany – 1992 – 100 m Liptovská Sielnica – – – 170 m Liptovská Sielnica – 1988 – 200 m Prosiek – skládka Močiar – Prosiek – 1992 – 1,1 km Ambrušky – Ižipovce 400 m² – – 2,0 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Salmonidés – zone à truitePetruška
1 parcours de pêche
CyprinidésVN Liptovská Mara
1 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteJalovecký potok
1 parcours de pêche
CyprinidésGalovanská zátoka
1 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteSmrečianka
1 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteVVN Bešeňová
1 parcours de pêche
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
32de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
PlombPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 2,50 μg/l6 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,150 μg/l6 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
SéléniumSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
StronciumSrmierne zvýšená
najvyššie 384 μg/lmedián 218 μg/l3 vzorky
CuivreCumierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,05 μg/l6 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsbežná hodnota
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
BáriumBanižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 35,0 μg/lmedián 30,0 μg/l3 vzorky
AntimoineSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ChromeCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 6,16 mg/lmedián 4,72 mg/l6 vzoriek
CadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4 000 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
PlombPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 37,0 μg/lmedián 1,00 μg/l24 vzoriek46 % pod medzou stanovenia
MercureHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
SéléniumSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,60 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
CuivreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,60 μg/lmedián 0,700 μg/l24 vzoriek
AntimoineSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
ChromeCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,90 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek46 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0300 mg/lmedián 0,00500 mg/l24 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 17,0 μg/lmedián 3,00 μg/l24 vzoriek29 % pod medzou stanovenia
ZincZnbežná hodnota
najvyššie 20,0 μg/lmedián 2,00 μg/l24 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l16 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek100 % pod medzou stanovenia