Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє з 2 рибальських ділянок 06:00–08:00 Oravica č. 1a, оцінка вікна 26. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 05:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 2 з 2 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ мають невиконану норму в найближчій точці принаймні за одним показником. 2 з 2 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – ВагЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 24 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 298 mg/l, stredne tvrdá voda (10,3 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 124 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 90. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 37°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 55 °C (prírastok 18 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 48nGy/h dávkový príkon 30. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 15objektov do 3 km Najbližšie: Štôlňa (štôlňa), 350 m od vody. 0vzoriek so zlatom 11 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Stroncium 660 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 95. percentil (Oravice-pod sútokom Bystréj a Tichého potoka). 84vrtov do 3 km 702 rozborov vody v okolí Z toho 84 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 56°C na ústí vrtu 2 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Oravice – OZ-2, výdatnosť 100,0 l/s, 460 m od vody. 31lokalít do 3 km 1 záťaž, 30 skládok Najbližšia záťaž: Trstená – bývalý sklad pohonných hmôt – Hámričky, 140 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 12záznamov do 5 km 5 ložísk, 7 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 236plôch do 3 km 25 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 8 z 10 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,20typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 10,3°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (1,84 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 298mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 48nGy/h vo vzduchu rozsah 46 až 50 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 37 / 55 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 18 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 65 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Oravice-pod sútokom Bystréj a Tichého potoka, 1996, 30 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oravica, 50 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oravice-pod sútokom Bystréj a Tichého potoka, 1996, 30 m od vody. Porovnanie: 73. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oravica, 2009, 100 m od vody. Porovnanie: 57. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oravice-pod sútokom Bystréj a Tichého potoka, 1996, 30 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oravice-pod sútokom Bystréj a Tichého potoka, 1996, 30 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oravice-pod sútokom Bystréj a Tichého potoka, 1996, 30 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oravice-pod sútokom Bystréj a Tichého potoka, 1996, 30 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oravice-pod sútokom Bystréj a Tichého potoka, 1996, 30 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oravice-pod sútokom Bystréj a Tichého potoka, 1996, 30 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Oravice-pod sútokom Bystréj a Tichého potoka, 1996, 30 m od vody. Porovnanie: 42. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 50 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 240 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 650 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 810 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,7 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 84 vrtov v pásme 3 km, z toho 36 hydrogeologických a 48 ostatných; s číslom archívnej správy 84. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Оравіца
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Трстена 93 см 0,0 °C Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Оравіца
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (3)
Geológia a geochémia toku Oravica
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 7× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: štrky, piesčité štrky a piesky dnovej akumulácie v nízkych terasách 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
54,9 мг/л40. percentil184 мг/л40. percentil11,5 мг/л37. percentil31,0 мг/л36. percentil1,49 мг/л20. percentil0,0620 мг/л18. percentil3,52 мг/л16. percentil2,61 мг/л15. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,0793 мг/л38. percentil3,96 мг/л27. percentil0,0370 мг/л21. percentil1,75 мг/л14. percentilМетали
0,0988 мг/л49. percentil25,5 μg/l45. percentil41,6 μg/l38. percentil2,24 μg/l14. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
124 мг/кг90. percentil2,67 мг/кг86. percentil0,366 мг/кг77. percentil0,473 мг/кг65. percentil71,2 мг/кг57. percentil0,267 мг/кг55. percentil25,6 мг/кг55. percentil0,103 мг/кг50. percentil0,212 мг/кг48. percentil2,28 мг/кг34. percentil7,31 мг/кг31. percentil17,5 мг/кг21. percentil71,6 мг/кг20. percentil4,58 мг/кг19. percentil9,30 мг/кг9. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2,20 %53. percentil868 мг/кг53. percentil0,846 %46. percentil1,47 %43. percentil0,797 %35. percentil2,32 %28. percentil3 820 мг/кг25. percentil634 мг/кг22. percentil4,84 %21. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
75,1 мг/кг83. percentil33,3 мг/кг69. percentil410 мг/кг53. percentil1,33 мг/кг45. percentil55,4 мг/кг37. percentil81,1 мг/кг31. percentil24,0 мг/кг30. percentil113 мг/кг28. percentil367 мг/кг23. percentil8,28 мг/кг11. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,31 %56. percentil2,38 ppm27. percentil6,80 ppm27. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан minerálny prameň 2 1 288 Bq/l 648 Bq/l джерело 6 21,4 Bq/l 11,7 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 82,0 Bq/l 82,0 Bq/l upravený prameň 3 16,2 Bq/l 13,6 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 5,78 Bq/l 5,78 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 6,40 Bq/l 6,40 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Штуолня štôlňa uhlie 350 м Кутба iný druh objektu uhlie? 810 м Штуолня štôlňa uhlie 990 м Výhradná kutba iný druh objektu uhlie 1,3 км Výhradná kutba iný druh objektu pravdepodobne uhlie 1,3 км Výhradná kutba iný druh objektu pravdepodobne uhlie 1,6 км Штуолня štôlňa uhlie 1,8 км Výhradná kutba iný druh objektu uhlie? 1,8 км Výhradná kutba iný druh objektu uhlie? 2,4 км Шахта šachta uhlie 2,4 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Лом Трстена stavebný kameň Ťažené ložisko – ŠTRKOMO, s. r. o. 310 м Красна Гуорка stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Balún Marián BAPA 1,8 км Оравски Біели Поток stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Danucem Slovensko a.s. 4,4 км Оравски Біели Поток stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Danucem Slovensko a.s. 4,4 км Оравски Біели Поток stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Danucem Slovensko a.s. 4,4 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Трстена negatívny vrt 5,0 м 20297 88Cc9.pdf30 м Твердошин úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 м 4924 88Cc6.pdf80 м Твердошин úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 м 53762 88Cc14.pdf80 м 1-903 Трстена hydrogeologický 8,0 м 10174880 м J-10 inžiniersko-geologický 15,0 м 8361890 м Трстена úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,0 м 56600 88Cd3.pdf110 м Твердошин úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,6 м 20661 88Cc4.pdf110 м Трстена úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,0 м 56600 88Cd4.pdf110 м Ліесек úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 5,0 м 75797 88Cd8.pdf110 м Трстена úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,0 м 16220 88Cc12.pdf110 м Твердошин negatívny vrt 5,0 м 20661 88Cc3.pdf130 м Трстена negatívny vrt 15,3 м 22687 88Cc1.pdf130 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Оравіце – OZ-2 56 °C 100,0 л/с 1601 м Ца-Мґ-HCO3 využívaný 460 м Оравіце – OZ-1 28 °C 35,0 л/с 600 м Ца-HCO3 nevyužívaný 2,1 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody OZ-1,2 geotermálna voda 55 – 80 > 50 1 490 м kategória Oravice termálne kúpalisko – – 1 770 м kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 8 1,6 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Трстена – бивали склад погонних гмуот – Гамрічки SK2001800F 140 м Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Чімгова 720 м² – – 50 м Твердошин – Твердошин І 500 м² – – 60 м Трстена – Твердошин І – – – 70 м Ліесек 200 м² – – 80 м Ліесек – – – 80 м Ліесек – – – 90 м Твердошин – Твердошин І – – – 90 м Вітанова 600 м² – – 90 м Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Лососеві – форельовіЄлешна
1 рибальська ділянка
КороповіВВН Тврдошін
1 рибальська ділянка
КороповіВН Орава
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіСтудени поток
2 рибальські ділянки
Коропові, Лососевий – харіусовий, Лососевий – форелевийБіла Орава
4 рибальські ділянки
Лососеві – форельовіКвачіанка
1 рибальська ділянка
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
21з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
СтронціумСрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 660 μg/lmedián 660 μg/l1 vzorka
КадмійЦдzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,150 μg/l8 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
МідьЦуbežná hodnota
najvyššie 2,30 μg/lmedián 1,00 μg/l8 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
БаріумБаbežná hodnota
najvyššie 47,0 μg/lmedián 43,0 μg/l7 vzoriek
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АрсенАсnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 9,38 мг/лmedián 5,40 мг/л8 vzoriek
МідьЦуextrémna (horný 1 %)
najvyššie 18,6 μg/lmedián 0,700 μg/l57 vzoriek
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,50 μg/lmedián 0,100 μg/l57 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2 830 μg/lmedián 4,00 μg/l57 vzoriek28 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l57 vzoriek72 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,250 μg/l57 vzoriek84 % pod medzou stanovenia
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,50 μg/lmedián 0,500 μg/l57 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 46,0 μg/lmedián 5,00 μg/l57 vzoriek12 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0500 мг/лmedián 0,00500 мг/л57 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
СеленСеmierne zvýšená
najvyššie 1,40 μg/lmedián 0,500 μg/l57 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л29 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l57 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l57 vzoriek100 % pod medzou stanovenia