Водотік

Осліански поток

Басейн: ВагЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
7,4km
край
Тренчинський край
Аерофотознімок водотоку Осліански поток з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Осліански поток

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Середня активність · середнє з однієї рибальської ділянки

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

06:00–08:00

Osliansky potok č. 1, оцінка вікна 38.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 16:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води.

    2002503003500 км2 км4 км6 км
    Висотний профіль водотоку: від 339 до 210 м н. р. м. на 7,4 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    339 м н. р. м.
    Найнижча точка
    201 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    138 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    19 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,03

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Осліански поток за 2017 рік
    2017знято 30 трав. 2017
    Аерофотознімок водотоку Осліански поток за 2020 рік
    2020знято 1 серп. 2020
    Аерофотознімок водотоку Осліански поток за 2023 рік
    2023знято 2 черв. 2023

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Осліански поток

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025

    У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником.

    • 1 до 2 показники1

    Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою

    • Osliansky potok č. 1Осліански поток · невиконана норма у 1 з 4 років2 показники

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • іони амонію або нітрити вище норми принаймні на одній станції1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Осліански поток

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 7 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    річковий алювій100% водопроводу

    гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,1Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃

    Мінералізація 365 мг/л, помірно жорстка води (11,6 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    1 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: ртуть 1,07 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 95. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    на глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    57Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 79 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    3об'єкти у радіусі 3 км

    Найближчий: Halda Malé Kršteňany (halda), 650 м від води.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    8 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    0 з 8Показники в 5%

    Найвищий: барій 82,0 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 84 (Pažitský potok).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    305свердловин у радіусі 3 км

    312 аналізів води поблизу

    З них 305 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    42°C на гирлі свердловини

    9 геотермальних свердловин у радіусі 10 км

    Найтепліший: Chalmová – CH-4, вихід 6,5 л/с, 4,7 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    8Ділянки в межах 3 км

    8 сміттєзвалищ

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    17записів у радіусі 5 км

    8 родовищ, 9 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    3площ у радіусі 3 км

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    річковий алювій: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch.

    Геологічний вік гірських порід

    • kvartér100%

    Найпоширеніші породи

    системастарістьодиницяпункти
    kvartérholocénfluviálne sedimenty: resedimentované nivné jemnozrnné piesky1×

    четвертинний покрив

    • Типова товщина четвертинного покриву3,5m
    • 2 – 5100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • pozitívna jednotka (pohorie)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • veľký zdvih100%SR 26 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • vnútrohorské panvy a kotliny50%SR 44 %
    • neovulkanity50%SR 10 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • vnútorné kotliny50%SR 4,5 %
    • stredoslovenské neovulkanity50%SR 8,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Rajón stabilných území100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 1 з 4 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій100%SR 52 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Štrky; Fluviál)100%SR 22 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)

    • medzizrnová100%SR 86 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Гідрогеологічна функція

    • kolektor100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • neogén a kvartér Hornonitrianskej kotliny100%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Hornonitrianska kotlina100%SR 3,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,05Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    11,6°dH, помірно жорстка

    сума кальцію і магнію (2,08 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    розчинені речовини

    365Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • хлоридиЦл21,1 мг/лпроцентиль 70
    • НатрійНа10,4 мг/лпроцентиль 55
    • МагнійМґ15,8 мг/лпроцентиль 52
    • сульфатиSO438,2 мг/лпроцентиль 47
    • бікарбонатиHCO3200 мг/лпроцентиль 45
    • кальційЦа57,3 мг/лпроцентиль 43
    • фторидиF0,0975 мг/лпроцентиль 40
    • калійK2,32 мг/лпроцентиль 38

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • амонійNH40,299 мг/лпроцентиль 78
    • фосфатиPO40,329 мг/лпроцентиль 70
    • нітратиNO38,97 мг/лпроцентиль 68
    • Хімічне споживання киснюChSK1,81 мг/лпроцентиль 15

    Метали

    • АлюмінійАл159 мкг/лпроцентиль 73
    • цинкЗн6,65 мкг/лпроцентиль 49
    • праскаФе0,0975 мг/лпроцентиль 48
    • марганецьМн27,0 мкг/лпроцентиль 47

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • ртутьГґ1,07 мг/кгпроцентиль 95
    • миш'якАс15,4 мг/кгпроцентиль 86
    • ВанадійV78,5 мг/кгпроцентиль 70
    • КобальтЦо9,75 мг/кгпроцентиль 69
    • СеленСе0,254 мг/кгпроцентиль 52
    • мідьЦу23,9 мг/кгпроцентиль 51
    • АнтимонСб0,559 мг/кгпроцентиль 42
    • жерстьСн2,43 мг/кгпроцентиль 41
    • ВестиПб14,0 мг/кгпроцентиль 40
    • цинкЗн85,0 мг/кгпроцентиль 37
    • кадмійЦд0,111 мг/кгпроцентиль 29
    • МолібденМо0,276 мг/кгпроцентиль 29
    • нікеельНі18,7 мг/кгпроцентиль 24
    • вісмутБі0,142 мг/кгпроцентиль 19
    • хромЦр50,8 мг/кгпроцентиль 17

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • МагнійМґ1,56 %Процентиль 82
    • кальційЦа4,48 %Процентиль 78
    • титанТі5 259 мг/кгпроцентиль 75
    • праскаФе2,97 %Процентиль 64
    • марганецьМн825 мг/кгпроцентиль 48
    • АлюмінійАл5,41 %Процентиль 42
    • НатрійНа0,774 %Процентиль 30
    • фосфорP660 мг/кгпроцентиль 25
    • калійK1,31 %Процентиль 20
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • стронційСр150 мг/кгпроцентиль 62
    • ітрійY29,4 мг/кгпроцентиль 60
    • церійЦе61,1 мг/кгпроцентиль 57
    • цирконійЗр420 мг/кгпроцентиль 56
    • барійБа403 мг/кгпроцентиль 37
    • літійЛі26,1 мг/кгпроцентиль 29
    • БорB52,1 мг/кгпроцентиль 27
    • БерилійБе0,941 мг/кгпроцентиль 24
    • рубідійРб76,3 мг/кгпроцентиль 21
    • галійҐа9,66 мг/кгпроцентиль 18

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    57Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 53 до 61 нГр/год

    природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний уран (ЄС)eU3,02 ppm82-й процентиль
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh8,53 ppm78-й процентиль
    • Калій (K)K1,39 %Процентиль 70

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 212 Бк/м²32-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє50%SR 64 %
    • низьке50%SR 36 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -16нТл

    Діапазон від -56 до -1 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -13mGal

    Залишковий +8,6 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    35 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 30 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік –.

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Hornonitrianska kotlina100%SR 3,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)199–455m н. р. м.
    • Середня висота одиниць268m н. р. м.
    • Середній ухил2,9°
    • Середня температура січня-3,0°C
    • Середня температура липня19,3°C
    • Річні опади650mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Hornonitrianska kotlina100%SR 1,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Fatransko-tatranská oblasť100%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • kotlinová klíma100%SR 29 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • pôdy náchylné na acidifikáciu100%SR 31 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • relatívne čistá pôda100%SR 53 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Mezozoikum bradlového pásma a centrálnych Západných Karpát33%SR 10 %
    • неоген33%SR 48 %
    • Neogénne vulkanity33%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Halda Malé Kršteňany – 5 – halda (650 m od vody)Halda Chotárna Dolinka – 5 – halda (1,6 km od vody)Pinga – 4 – pinga, pingový ťah (3,0 km od vody)Radobica – U Košovských – Antimónové rudy (3,6 km od vody)Radobica – Čierny štál – Antimónové rudy (4,9 km od vody)Horná Ves – nijaký (210 m od vody)Horná Ves – Mimo obce – Radobica – nijaký (670 m od vody)Horná Ves – nijaký (810 m od vody)Ľubianka – Osľany – občasný (990 m od vody)Pri hranici lesa – Radobica – nijaký (1,2 km od vody)Horná Ves – nijaký (1,3 km od vody)Čereňany – Roklina – Čereňany – nijaký (2,6 km od vody)Veľké Uherce – nijaký (2,8 km od vody)Chalmová – BCH-3 – nekúpeľný (4,7 km od vody)Chalmová – HCH-1 (dnes CH-3) – nekúpeľný (4,7 km od vody)Chalmová – CH-4 – nekúpeľný (4,7 km od vody)Partizánske – HGTP-1 – nekúpeľný (6,3 km od vody)Partizánske – FGTz-2 – nekúpeľný (6,8 km od vody)Veľké Bielice – VB-3 – nekúpeľný (8,0 km od vody)Veľké Bielice – VB-2 – nekúpeľný (8,0 km od vody)Malé Bielice – MB-4 – nekúpeľný (8,5 km od vody)Malé Bielice – MB-3 – nekúpeľný (8,5 km od vody)c1 (3,6 km od vody)d4 (3,7 km od vody)d2 (3,9 km od vody)c2 (4,2 km od vody)c1 (7,4 km od vody)d2 (8,0 km od vody)d2 (8,2 km od vody)c1 (8,4 km od vody)c2 (8,4 km od vody)c1 (8,6 km od vody)c1 (9,6 km od vody)Chalmová (4,3 km od vody)Malé Bielice (7,7 km od vody)Malé Kršteňany, časť Malé Kršteňany – dolomit (620 m od vody)Malé Kršteňany, časť Chotárna Dolinka – dolomit (1,5 km od vody)Malé Kršteňany, časť Malé Kršteňany – dolomit (620 m od vody)Malé Kršteňany, časť Chotárna Dolinka – dolomit (1,6 km od vody)Malé Kršteňany, časť Chotárna Dolinka II – dolomit (1,8 km od vody)Malé Kršteňany, časť Malé Kršteňany – dolomit (1,1 km od vody)Malé Kršteňany, časť Chotárna Dolinka – dolomit (1,1 km od vody)Malé Kršteňany, časť Chotárna Dolinka II – dolomit (1,1 km od vody)Radobica – stavebný kameň – dolomit (1,8 km od vody)Veľké Uherce – stavebný kameň – dolomit (2,8 km od vody)Veľké Uherce – stavebný kameň – vápenec (3,2 km od vody)Bystričany – stavebný kameň – andezit (3,8 km od vody)Veľké Uherce – tehliarske suroviny (4,0 km od vody)Bystričany – tehliarske suroviny (4,3 km od vody)Kolačno – stavebný kameň – dolomit (4,8 km od vody)– Zosuvy (1,2 km od vody)– Zosuvy (1,4 km od vody)VELKE KRSTENANY – Zosuvy (2,9 km od vody)Horná Ves – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (150 m od vody)Horná Ves – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (260 m od vody)Horná Ves – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (270 m od vody)Oslany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (380 m od vody)Chalmová – monitorovací vrt (670 m od vody)Horná Ves – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (840 m od vody)Oslany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (930 m od vody)Horná Ves – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 km od vody)Horná Ves – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,9 km od vody)Horná Ves – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 km od vody)Pažiť – pozorovací vrt SHMÚ (2,0 km od vody)Pažiť – pozorovací vrt SHMÚ (2,0 km od vody)Chalmová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 km od vody)Veľké Uherce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 km od vody)Čereňany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 km od vody)Chalmová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 km od vody)Veľké Uherce – monitorovací vrt (2,3 km od vody)Veľké Uherce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 km od vody)Čereňany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,4 km od vody)Čereňany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,6 km od vody)Veľké Uherce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,6 km od vody)Veľké Uherce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,7 km od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (2,0 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (2,3 km od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (2,3 km od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (2,3 km od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (2,4 km od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (2,6 km od vody)pramenná línia – Vývery podzemnej vody (2,7 km od vody)Malé Krsteňany 300m VSV od K274 – prameň (1,2 km od vody)Vel.Krsteňany, 1100m SZ od K456 – prameň (1,8 km od vody)Pažiť, pri žel.trati, 800m ZSZ od K212 – studňa (1,9 km od vody)Malé Krsteňany 750m JZ od od K274 – studňa (2,0 km od vody)Bánovská kotlina ,M. Kršteňany – prameň (2,3 km od vody)Vel.Krstenaňy, pri ihr., 1000m ZSZ od K274 – studňa (2,4 km od vody)Veľké Uherce, pri žel.st., 1300m SSV odK464 – studňa (2,9 km od vody)2 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • барійБаТрохи піднесений
      Найвища 82,0 мкг/лМедіана 52,0 мкг/л3 зразки

      Найбільше значення: Pažitský potok, 2009, 670 м від води. Порівняння: процентиль 84 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л3 зразки33% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Osliansky potok, 2009, 80 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСенижче половини Словаччина
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Cerová, 2009, 420 м від води. Порівняння: процентиль 46 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбнижче половини Словаччина
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Cerová, 2009, 420 м від води. Порівняння: процентиль 43 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛінижче половини Словаччина
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Cerová, 2009, 420 м від води. Порівняння: процентиль 34 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрнижче половини Словаччина
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Cerová, 2009, 420 м від води. Порівняння: процентиль 32 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦднижче половини Словаччина
      Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Cerová, 420 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦунижче половини Словаччина
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Cerová, 2009, 420 м від води. Порівняння: процентиль 22 усіх вибірок у Словаччина.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
      Найвища 27,9 мг/лМедіана 12,1 мг/л4 зразки

      Найбільше значення: Osliansky potok, 2009, 80 м від води. Порівняння: процентиль 86 усіх вибірок у Словаччина.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Ілменіт (FeTiO₃)11 зразків, не більше 2815 зерен
    • Лімоніт (FeO(OH)·nH₂O)11 зразків, не більше 55 зерен
    • Маґнетіт (Fe₃O₄)11 зразків, не більше 815 зерен
    • Рутіл (TiO₂)9 зразків, не більше 15 зерен
    • Гематіт (Fe₂O₃)8 зразків, не більше 5 зерен
    • Пиріт (FeS₂)5 зразків, не більше 5 зерен
    • Баріт (BaSO₄)4 зразків, не більше 5 зерен
    • Цінабаріт (HgS)2 зразків, не більше 2 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)11 зразків, не більше 815 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)11 зразків, не більше 55 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)11 зразків, не більше 4115 зерен
    • цирконій (ZrSiO₄)11 зразків, не більше 155 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))8 зразків, не більше 55 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))7 зразків, не більше 55 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)2 зразків, не більше 177 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)1 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Види хімічної води поблизу

    • Ца-HCO35×
    • Ца-Мґ-HCO31×
    • Мґ-Ца-SO4-HCO31×

    Клас якості води за гідрогеохімічною картою

    • trieda E3×
    • trieda A2×
    • trieda F1×
    • trieda B1×

    Метали в підземних водах

    • цинкЗнекстремальний (1%)
      Найвища 11 772 мкг/лМедіана 28,0 мкг/л25 зразки8% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 210 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсекстремальний (1%)
      Найвища 18,5 мкг/лМедіана 1,60 мкг/л25 зразки36% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • АлюмінійАлВисокий (5%)
      Найвища 0,120 мг/лМедіана 0,00500 мг/л25 зразки88% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 0,900 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л25 зразки92% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 670 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • ртутьГґВисокий (5%)
      Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л25 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 980 м від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСеТрохи піднесений
      Найвища 1,20 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л25 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 200 м від води. Порівняння: процентиль 85 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбТрохи піднесений
      Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л25 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 83 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 2,40 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л25 зразки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 1,4 км від води. Порівняння: процентиль 79 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбТрохи піднесений
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л25 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛізвичайне значення
      Найвища 15,0 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л25 зразки32% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 210 м від води. Порівняння: процентиль 72 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрзвичайне значення
      Найвища 0,700 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л25 зразки92% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 72 усіх вибірок у Словаччина.

    • праскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л12 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.

    Радон у водах

    Тип сайтузразкиНайвищий радонмедіана
    upravený prameň314,5 Bq/l13,9 Bq/l
    prameň15,86 Bq/l5,86 Bq/l
    studňa210,6 Bq/l5,61 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Види об'єктів майнінгу

    • halda2×
    • pinga, pingový ťah1×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидвидобутийзакінченийЗ води
    Halda Malé Kršteňanyhaldadolomit650 м
    Halda Chotárna Dolinkahaldadolomit1,6 км
    Pingapinga, pingový ťahdrahé kovy (zlato, striebro)3,0 км

    Депозити та гірничодобувні зони

    депозитмінералСтатус і організаціяЗ води
    Malé Kršteňany, časť Malé KršteňanydolomitŤažené ložisko – PREMIUM Dolomit SE620 м
    Malé Kršteňany, časť Malé KršteňanydolomitŤažené ložisko – PREMIUM Dolomit SE620 м
    Malé Kršteňany, časť Malé KršteňanydolomitŤažené ložisko – PREMIUM Dolomit SE1,1 км
    Malé Kršteňany, časť Chotárna DolinkadolomitŤažené ložisko – PREMIUM Dolomit SE1,1 км
    Malé Kršteňany, časť Chotárna Dolinka IIdolomitLožisko s predpokladom využívania zásob – KAS, a.s.1,1 км
    Malé Kršteňany, časť Chotárna DolinkadolomitŤažené ložisko – PREMIUM Dolomit SE1,5 км
    Malé Kršteňany, časť Chotárna DolinkadolomitŤažené ložisko – PREMIUM Dolomit SE1,6 км
    Malé Kršteňany, časť Chotárna Dolinka IIdolomitLožisko s predpokladom využívania zásob – KAS, a.s.1,8 км

    Випадки руди на металогенній карті

    появаТип рудиМеталиВидЗ води
    Radobica – U KošovskýchAntimónové rudyСбmineralogický výskyt3,6 км
    Radobica – Čierny štálAntimónové rudyСбmineralogický výskyt4,9 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    305 свердловин у смузі 3 км, з них 22 гідрогеологічних і 283 інших; з номером архівного звіту 305.

    Глибина свердловини

    • до 10 м244×
    • 10–30 м24×
    • 30–100 м31×
    • 100–300 м6×
    • nad 300 m0×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    S238inžiniersko-geologický4,0 м99839100 м
    S237inžiniersko-geologický3,8 м99839110 м
    S-241 Ns+4inžiniersko-geologický5,9 м8258120 м
    Пб-220inžiniersko-geologický7,0 м93901130 м
    Horná Vesúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom70,0 м33187 122Aa4.pdf150 м
    S239inžiniersko-geologický4,5 м99839180 м
    S-240 Нсinžiniersko-geologický3,4 м8258230 м
    NV-30ložiskový9,8 м28376250 м
    Horná Vesúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou81,0 м75189 121Bb31.pdf260 м
    Horná Vesúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou40,4 м9850 121Bb6.pdf270 м
    Пб-221inžiniersko-geologický7,0 м93901280 м
    S236inžiniersko-geologický3,6 м99839320 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    свердловинаТемператураурожайГлибинаХімічний тип водиоперуватиЗ води
    Chalmová – BCH-339 °C–150 мCa-Mg-SO4-HCO34,7 км
    Chalmová – HCH-1 (dnes CH-3)33 °C–200 мCa-Mg-SO4-HCO3využívaný4,7 км
    Chalmová – CH-442 °C6,5 л/с100 мCa-Mg-SO4-HCO3využívaný4,7 км
    Partizánske – HGTP-120 °C–500 мCa-Mg-HCO3využívaný6,3 км
    Partizánske – FGTz-233 °C–998 мCa-Mg-HCO3nevyužívaný6,8 км
    Veľké Bielice – VB-339 °C–102 мCa-Mg-HCO3nevyužívaný8,0 км
    Veľké Bielice – VB-239 °C–241 мCa-Mg-HCO3nevyužívaný8,0 км
    Malé Bielice – MB-439 °C–30 мvyužívaný bez nahlasovania údajov8,5 км
    Malé Bielice – MB-340 °C8,5 л/с160 мCa-Mg-HCO3využívaný8,5 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    kategória c1minerálna voda23-38< 553,6 км
    kategória d4minerálna voda39-5531-5013,7 км
    kategória d2minerálna voda39-555-1533,9 км
    kategória c2minerálna voda23-385-1524,2 км
    kategória Chalmovátermálne kúpalisko––14,3 км
    kategória Malé Bielicetermálne kúpalisko––17,7 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    полігонплощаРік встановлениймоніторингЗ води
    Horná Ves100 м²––210 м
    Horná Ves – Mimo obce – Radobica6 000 м²1960–670 м
    Horná Ves8 000 м²1960–810 м
    Ľubianka – Osľany16 000 м²1965–990 м
    Pri hranici lesa – Radobica5 000 м²––1,2 км
    Horná Ves250 м²1960–1,3 км
    Čereňany – Roklina – Čereňany24 000 м²1989–2,6 км
    Veľké Uherce12 000 м²1970–2,8 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зосуви3×

    ступінь активності

    • Стабілізовани2×
    • Потенціални1×

    Поточний стан

    • SD preberaná z archívnych materiálov, ktorá bola konfrontova2×
    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу в Словаччина. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Партизанске1 рибальська ділянка · 7,4 км35Osliansky potok č. 135

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг