Водотік

ВН Нова Бистріца

Басейн: ВагЛососеві – форельові
рибальські ділянки
2
довжина ділянок
16,0km
край
Жилінський край
Аерофотознімок водотоку ВН Нова Бистріца з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці ВН Нова Бистріца

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє з 2 рибальських ділянок

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
  • Дуже висока0
  • Висока0
  • Середня0
  • Низька2

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Vodárenská nádrž Nová Bystrica, оцінка вікна 39.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 18:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Профіль висот: водосховище

    Висота рельєфу вздовж рибальської ділянки та приблизний рівень води.

    Водосховище Це водосховище, тому водотік тут не оцінюється: вода не має течії, падіння чи ухилу. Графік показує висоту рельєфу вздовж рибальської ділянки.

    5006007008009001 0000 км2 км4 км6 кмВН Нова Бистріца – прітоки
    Висотний профіль рельєфу (Водойма): від 938 до 593 м н. р. м. на 6,5 км.
    Висота рельєфу вздовж лінії рибальської ділянки, від початку (зліва) до кінця
    Рівень води приблизно
    642 м н. р. м.
    Найнижча точка профілю
    593 м н. р. м.
    Найвища точка профілю
    938 м н. р. м.

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Висота орієнтовна (похибка кілька метрів).

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку ВН Нова Бистріца за 2018 рік
    2018знято 21 трав. 2018
    Аерофотознімок водотоку ВН Нова Бистріца за 2021 рік
    2021знято 10 вер. 2021
    Аерофотознімок водотоку ВН Нова Бистріца за 2024 рік
    2024знято 24 серп. 2024

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці ВН Нова Бистріца

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    0 з 2 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником.

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку ВН Нова Бистріца

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 16 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій40% водопроводу

    40% фліш, 20% Інші скелі

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,1Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃

    Мінералізація 245 мг/л, м'яка води (8,0 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    0 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Кобальт 10,8 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 79. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C55 °C

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 55 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 55 °C (збільшення 20 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    39Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 5 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    11 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    3 з 9Показники в 5%

    Найвищий: Вести 9,00 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 98 (Bystrica, potok).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    10свердловин у радіусі 3 км

    458 аналізів води поблизу

    З них 10 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    Геотермальна енергія

    –

    У межах 10 км не зафіксовано геотермальну свердловину чи пружину.

    Екологічні тягарі та полігони

    1Ділянки в межах 3 км

    1 сміттєзвалище

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    8записів у радіусі 5 км

    8 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    213площ у радіусі 3 км

    12 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій40%SR 72 %
    • Фліш40%SR 4,7 %
    • Інші скелі20%SR 4,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний40%
    • фліш40%
    • вода20%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав2×
    флішеоценФормація Зліна2×

    Четвертинний покрив

    • Типова товщина четвертинного покриву2,7m
    • 2 – 567%SR 48 %
    • 0 – 233%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічні одиниці

    • MAGURSKÝ PRÍKROV100%SR 34 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • середнє піднесення100%SR 32 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • фліш-ремінь100%SR 9,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Магура Фліш100%SR 5,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • область флішоїдних порід60%SR 5,4 %
    • водойма20%SR 4,8 %
    • регіон відкладень гірських потоків20%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування Фліша75%SR 13 %
    • формування четвертинних відкладень25%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ80%SR 95 %
    • Регіон потенційно нестабільних ділянок20%SR 4,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 5 з 7 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Пісковики86%SR 15 %
    • Гравій14%SR 52 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Пісковики)86%SR 15 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)14%SR 22 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Палеоген і четвертинний період басейну Кісуце86%SR 2,7 %
    • Палеоген білого Орава і неогену басейну Орава14%SR 1,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,11Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    8,0°dH, м'яка

    Сума кальцію і магнію (1,43 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    245Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • БікарбонатиHCO3161 мг/лпроцентиль 34
    • НатрійНа5,99 мг/лпроцентиль 34
    • КальційЦа46,7 мг/лпроцентиль 33
    • МагнійМґ6,57 мг/лпроцентиль 18
    • ФторидиF0,0583 мг/лпроцентиль 15
    • СульфатиSO419,6 мг/лпроцентиль 15
    • КалійK1,11 мг/лпроцентиль 12
    • ХлоридиЦл2,27 мг/лпроцентиль 12

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • АмонійNH40,113 мг/лпроцентиль 51
    • Хімічне споживання киснюChSK2,37 мг/лпроцентиль 29
    • ФосфатиPO40,0264 мг/лпроцентиль 15
    • НітратиNO31,33 мг/лпроцентиль 3

    Метали

    • ЦинкЗн12,3 мкг/лпроцентиль 72
    • АлюмінійАл29,4 мкг/лпроцентиль 28
    • ПраскаФе0,0519 мг/лпроцентиль 23
    • МарганецьМн7,08 мкг/лпроцентиль 13

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • КобальтЦо10,8 мг/кгпроцентиль 79
    • ВісмутБі0,325 мг/кгпроцентиль 77
    • ХромЦр93,8 мг/кгпроцентиль 77
    • НікеельНі32,6 мг/кгпроцентиль 77
    • МідьЦу28,1 мг/кгпроцентиль 66
    • ВанадійV69,7 мг/кгпроцентиль 54
    • СеленСе0,222 мг/кгпроцентиль 44
    • МолібденМо0,333 мг/кгпроцентиль 41
    • ЖерстьСн2,43 мг/кгпроцентиль 40
    • ВестиПб14,0 мг/кгпроцентиль 40
    • ЦинкЗн87,1 мг/кгпроцентиль 39
    • РтутьГґ0,0585 мг/кгпроцентиль 20
    • Миш'якАс4,49 мг/кгпроцентиль 18
    • КадмійЦд0,0738 мг/кгпроцентиль 16
    • АнтимонСб0,191 мг/кгпроцентиль 3

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • НатрійНа0,997 %Процентиль 71
    • ПраскаФе2,59 %Процентиль 44
    • АлюмінійАл5,45 %Процентиль 44
    • КальційЦа1,75 %Процентиль 41
    • ТитанТі4 010 мг/кгпроцентиль 32
    • МарганецьМн690 мг/кгпроцентиль 31
    • МагнійМґ0,724 %Процентиль 29
    • КалійK1,37 %Процентиль 28
    • ФосфорP446 мг/кгпроцентиль 5
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • ГалійҐа19,5 мг/кгпроцентиль 89
    • БорB71,0 мг/кгпроцентиль 77
    • ЛітійЛі32,8 мг/кгпроцентиль 67
    • БерилійБе1,25 мг/кгпроцентиль 41
    • СтронційСр126 мг/кгпроцентиль 41
    • ЦирконійЗр369 мг/кгпроцентиль 38
    • РубідійРб83,5 мг/кгпроцентиль 36
    • БарійБа371 мг/кгпроцентиль 24
    • ІтрійY21,5 мг/кгпроцентиль 20
    • ЦерійЦе49,4 мг/кгпроцентиль 17

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    39Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 39 до 42 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний торій (ETH)eTh6,28 ppm15-й процентиль
    • Калій (K)K1,01 %Процентиль 6
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU1,79 ppm4-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1372 491 Бк/м²81-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    +72нТл

    Діапазон від 64 до 84 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -62mGal

    Залишковий -14,4 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C55 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    35 / 55 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 20 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 55 мВт/м².

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)355–1 325m н. р. м.
    • Середня висота одиниць708m н. р. м.
    • Середній ухил14,7°
    • Середня температура січня-5,5°C
    • Середня температура липня15,3°C
    • Річні опади917mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Кайсуе Хайлендс86%SR 0,0 %
    • Оравска Маґура14%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Стредне Бескиди100%SR 3,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • гірський клімат100%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • помірно чутливі до підкислення грунти60%SR 25 %
    • грунти, схильні до підкислення40%SR 31 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • відносно чистий грунт86%SR 53 %
    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a14%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Крейдяний і Палеогеновий з Карпат100%SR 9,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Zázrivá – Руди марганцю (4,7 км від води)pri ihrisku – Nová Bystrica – жоден (1,3 км від води)Nová Bystrica – будівництво – пісковик (30 м від води)Riečnica – будівництво – конгломерат, пісковик (40 м від води)Riečnica – будівництво – пісковик (70 м від води)Nová Bystrica – будівництво – пісковик (190 м від води)Nová Bystrica – керамічні глини (450 м від води)Nová Bystrica – Rajnohovia – будівництво – пісковик (4,2 км від води)Zázrivá – руди марганцю (4,7 км від води)Kozinská – загальна геологія (4,6 км від води)BUKOVA – Зсуви (60 м від води)Podhradie – Зсуви (80 м від води)– Зсуви (100 м від води)RIECNICA – Схильні потоки (110 м від води)– Зсуви (110 м від води)– Зсуви (110 м від води)– Зсуви (130 м від води)– Зсуви (130 м від води)RIECNICA-BUCHOV – Зсуви (130 м від води)RIECNICA – Зсуви (140 м від води)– Зсуви (150 м від води)– Зсуви (150 м від води)– Зсуви (150 м від води)– Зсуви (160 м від води)HARVELKA – Зсуви (160 м від води)RIECNICA – Зсуви (160 м від води)RIECNICA-VANGOR. – Зсуви (170 м від води)– Зсуви (170 м від води)HARVELKA – Зсуви (170 м від води)RIECNICA – Схильні потоки (190 м від води)– Зсуви (200 м від води)RIECNICA-CHOVANAD – Зсуви (200 м від води)– Зсуви (200 м від води)RIECNICA – Зсуви (210 м від води)RIECNICA – Зсуви (210 м від води)HARVELKA – Зсуви (220 м від води)Nolčovo – Зсуви (220 м від води)– Зсуви (240 м від води)BUKOVA – Зсуви (240 м від води)– Зсуви (240 м від води)– Зсуви (240 м від води)– Зсуви (250 м від води)RIECNICA-BUCHOV – Зсуви (260 м від води)– Зсуви (260 м від води)LAZY – Зсуви (260 м від води)RIECNICA – Зсуви (280 м від води)– Зсуви (290 м від води)RIECNICA – Зсуви (290 м від води)– Зсуви (310 м від води)– Зсуви (310 м від води)– Зсуви (370 м від води)RIECNICA – Зсуви (390 м від води)RIECNICA – Зсуви (400 м від води)– Зсуви (420 м від води)HARVELKA – Зсуви (440 м від води)RIECNICA – Зсуви (440 м від води)– Зсуви (450 м від води)RIECNICA-LESKOVO – Схильні потоки (460 м від води)– Зсуви (470 м від води)– Зсуви (490 м від води)RIECNICA – Зсуви (530 м від води)– Зсуви (540 м від води)HARVELKA – Зсуви (540 м від води)– Зсуви (570 м від води)NOVA BYSTRICA – Зсуви (570 м від води)RIECNICA – Зсуви (580 м від води)RIECNICA – Зсуви (580 м від води)RIECNICA – Зсуви (580 м від води)– Зсуви (590 м від води)– Зсуви (600 м від води)HARVELKA – Зсуви (600 м від води)RIECNICA – Зсуви (600 м від води)– Зсуви (630 м від води)NOVA BYSTRICA – Зсуви (640 м від води)– Зсуви (650 м від води)– Зсуви (660 м від води)– Зсуви (660 м від води)NOVA BYSTRICA – Зсуви (680 м від води)RIECNICA – Зсуви (740 м від води)– Зсуви (770 м від води)– Зсуви (780 м від води)– Зсуви (790 м від води)– Зсуви (790 м від води)HARVELKA – Зсуви (800 м від води)RIECNICA – Зсуви (810 м від води)RIECNICA – Зсуви (820 м від води)– Зсуви (830 м від води)HARVELKA – Зсуви (860 м від води)– Зсуви (860 м від води)RIECNICA – Зсуви (870 м від води)Nová Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (120 м від води)Nová Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (960 м від води)Nová Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 км від води)Nová Bystrica – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,8 км від води)2 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 9,00 мкг/лМедіана 4,00 мкг/л9 зразки22% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Bystrica, potok1997, 130 м від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 8,20 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л8 зразки88% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vtok do nádrže od obce Harvelky1997, 60 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 0,800 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л9 зразки11% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Harvelka, potok, 50 м від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуПідвищений (10 %)
      Найвища 7,20 мкг/лМедіана 1,40 мкг/л9 зразки22% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Harvelka, potok1997, 50 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеПідвищений (10 %)
      Найвища 0,800 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л9 зразки78% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prítok do Harvelky1997, 350 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрПідвищений (10 %)
      Найвища 5,50 мкг/лМедіана 3,60 мкг/л9 зразки11% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Bystrica, potok1997, 130 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 2,60 мкг/лМедіана 1,70 мкг/л9 зразки11% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Bystrica, potok1997, 130 м від води. Порівняння: процентиль 80 з усіх вибірок у Словаччині.

    • БарійБазвичайне значення
      Найвища 43,0 мкг/лМедіана 43,0 мкг/л1 зразок

      Найбільше значення: Biela Orava2009, 910 м від води. Порівняння: процентиль 53 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛінижче половини Словаччини
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Biela Orava2009, 910 м від води. Порівняння: процентиль 34 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2нижче половини Словаччини
      Найвища 4,07 мг/лМедіана 4,07 мг/л1 зразок

      Найбільше значення: Biela Orava2009, 910 м від води. Порівняння: процентиль 9 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Барит (BaSO₄)25 зразків, не більше 1815 зерен
    • Пірит (FeS₂)25 зразків, не більше 555 зерен
    • Рутіл (TiO₂)25 зразків, не більше 1115 зерен
    • Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)24 зразків, не більше 815 зерен
    • Магнетит (Fe₃O₄)24 зразків, не більше 815 зерен
    • Анатас (TiO₂)22 зразків, не більше 315 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)19 зразків, не більше 315 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)17 зразків, не більше 55 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)4 зразків, не більше 5 зерен
    • Схееліт (CaWO₄)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Касітеріт (SnO₂)1 зразків, не більше 1 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)25 зразків, не більше 4115 зерен
    • Турмаліни (складний боросилікат)25 зразків, не більше 315 зерен
    • Цирконій (ZrSiO₄)25 зразків, не більше 1815 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)22 зразків, не більше 315 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)16 зразків, не більше 55 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))6 зразків, не більше 5 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))5 зразків, не більше 5 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))4 зразків, не більше 5 зерен
    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)2 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • ЛітійЛіВисокий (5%)
      Найвища 89,0 мкг/лМедіана 6,00 мкг/л35 зразки

      Найбільше значення: vrt1992, 200 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 9,10 мкг/лМедіана 0,800 мкг/л35 зразки

      Найбільше значення: prameň1992, 380 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л35 зразки66% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбПідвищений (10 %)
      Найвища 0,600 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л35 зразки80% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 420 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнПідвищений (10 %)
      Найвища 720 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л35 зразки74% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеТрохи піднесений
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л35 зразки91% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 83 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлТрохи піднесений
      Найвища 0,0200 мг/лМедіана 0,00500 мг/л35 зразки97% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 80 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л27 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л35 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґнижче половини Словаччини
      Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л35 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАснижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л35 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 38 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрнижче половини Словаччини
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л35 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 29 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    джерело55,38 Bq/l1,94 Bq/l
    developed spring46,06 Bq/l4,90 Bq/l
    потік, річка10,940 Bq/l0,940 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Випадки руди на металогенній карті

    ПояваТип рудиМеталиВидЗ води
    ЗазріваРуди марганцюМнмінерологічне явище4,7 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    10 свердловин у смузі 3 км, з них 4 гідрогеологічних і 6 інших; з номером архівного звіту 10.

    Глибина свердловини

    • до 10 м6×
    • 10–30 м3×
    • 30–100 м1×
    • 100–300 м0×
    • понад 300 м0×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    Нова Бистріцасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою30,0 м74915 87Cc5.pdf120 м
    N-11інженерно-геологічний6,0 м83779620 м
    Нова Бистріцасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою7,5 м38276 87Cc3.pdf960 м
    N-10інженерно-геологічний6,0 м837791,5 км
    N-9інженерно-геологічний10,0 м837791,8 км
    Нова Бистріцасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою9,0 м12273 87Cc1.pdf1,9 км
    N-4інженерно-геологічний8,0 м837792,0 км
    N-8інженерно-геологічний8,0 м837792,1 км
    N-5інженерно-геологічний18,0 м837792,2 км
    Нова Бистріцаширокий діаметр свердловини10,0 м34662 87Cc2.pdf2,8 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    pri ihrisku – Нова Бистріца300 м²1991–1,3 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви208×
    • Схильні потоки4×
    • Блочні поля1×

    Ступінь активності

    • Потенціални136×
    • Стабілізовани65×
    • Актівни10×
    • З потенційними та активними формами2×

    Поточний стан

    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova42×
    • Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 00036×
    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick15×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. ОЗ Піештяни2 рибальських ділянок · 16 км31Vodárenská nádrž Nová Bystrica32

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг