Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 ВН Тополчіанки, оцінка вікна 17. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 16:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником. 0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – НітраЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 0 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км. pH 8,0Змодельована оцінка Тип води Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Мінералізація 344 мг/л, помірно жорстка води (11,0 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці. 0 з 15Елементи у верхніх 10% Найвищий: нікеель 38,4 мг/кг Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 87. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень. 45°C на глибині 1000 м тепловий потік 75 мВт/м² на глибині 2 000 м близько 75 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини. 59Потужність дози Ngy/H Процентиль 85 у Словаччині Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ. 0об'єктів у радіусі 3 км У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти. 1зразок із золотом 10 рудних мінералів в осаді Найбільше 1 зерно в одному зразку (630 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду. 0 з 8Показники в 5% Найвищий: барій 87,0 мкг/л Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 86 (Leveš). 38свердловин у радіусі 3 км 114 аналізів води поблизу З них 38 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими. 27°C на гирлі свердловини 1 геотермальна свердловина у радіусі 10 км Найтепліший: Obyce – KD-1, вихід 3,5 л/с, 2,1 км від води. 14Ділянки в межах 3 км 14 сміттєзвалищ У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються. 14записів у радіусі 5 км 13 родовищ, 1 рудопрояв Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів. 2площ у радіусі 3 км Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко. Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Карта охоплює 0 з 1 точок на ватерлінії. Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці. pH 7,96Типовий діапазон Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків. 11,0°dH, помірно жорстка сума кальцію і магнію (1,96 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів. 344Мінералізація мг/л Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні. Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї. 59Ngy/год в повітрі природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав. середнє Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода. -24нТл Діапазон від -24 до -24 нТл Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі. -6mGal Залишковий +9,7 мг Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води. Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче. 45 / 75 °Cна глибині 1000 і 2000 м Збільшення на 30 °C на км Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 75 мВт/м². Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути. Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром. Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді. Найбільше значення: Leveš2010, 170 м від води. Порівняння: процентиль 86 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Leveš2010, 170 м від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Leveš2010, 170 м від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Leveš2010, 170 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Leveš2010, 170 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Leveš2010, 170 м від води. Порівняння: процентиль 32 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Leveš, 170 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Leveš2010, 170 м від води. Порівняння: процентиль 22 з усіх вибірок у Словаччині. Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять. Найбільше значення: Leveš2010, 170 м від води. Порівняння: процентиль 79 з усіх вибірок у Словаччині. Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота. Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці. Найбільше значення: vrt1992, 370 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1992, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1992, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1992, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 82 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1992, 300 м від води. Порівняння: процентиль 80 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1992, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 56 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1992, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 40 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 39 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 38 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 30 з усіх вибірок у Словаччині. Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду. Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці. 38 свердловин у смузі 3 км, з них 31 гідрогеологічних і 7 інших; з номером архівного звіту 38. Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond. Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води. Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал. Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці ВН Тополчіанки
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці ВН Тополчіанки
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Геологія та геохімія водотоку ВН Тополчіанки
Вода за атласом
Елементи в річкових осадах
Тепло під ногами
Природне гамма-випромінювання
Старі шахтні виробки
Золото в річкових осадах
Мікроелементи у воді струмка
Аналіз свердловин та підземних вод
Геотермальна енергія
Екологічні тягарі та полігони
Поклади та руди
Зсуви та деформації схилів
Геологічна будова під водою
четвертинний покрив
Тектонічний поділ
Регіональний геологічний відділ
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
Гідрогеологічна функція
Клас якості підземних вод
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Кислотність води
Жорсткість води
розчинені речовини
Іонний склад води
Основні іони
12,4 мг/лпроцентиль 6351,6 мг/лпроцентиль 6211,6 мг/лпроцентиль 563,14 мг/лпроцентиль 5213,8 мг/лпроцентиль 4555,9 мг/лпроцентиль 41166 мг/лпроцентиль 350,0539 мг/лпроцентиль 10Поживні речовини та органічне забруднення
4,56 мг/лпроцентиль 767,81 мг/лпроцентиль 620,0467 мг/лпроцентиль 260,0326 мг/лпроцентиль 13Метали
23,5 мкг/лпроцентиль 900,240 мг/лпроцентиль 7924,9 мкг/лпроцентиль 4528,8 мкг/лпроцентиль 28Елементи в річкових відкладеннях
Потенційно токсичні та мікроелементи
38,4 мг/кгпроцентиль 873,55 мг/кгпроцентиль 750,327 мг/кгпроцентиль 740,430 мг/кгпроцентиль 59104 мг/кгпроцентиль 570,254 мг/кгпроцентиль 510,105 мг/кгпроцентиль 5167,3 мг/кгпроцентиль 480,566 мг/кгпроцентиль 435,84 мг/кгпроцентиль 3920,1 мг/кгпроцентиль 347,46 мг/кгпроцентиль 3412,3 мг/кгпроцентиль 280,143 мг/кгпроцентиль 1951,7 мг/кгпроцентиль 19Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
1,33 %Процентиль 911,73 %Процентиль 805 489 мг/кгпроцентиль 796,16 %Процентиль 66889 мг/кгпроцентиль 55810 мг/кгпроцентиль 452,54 %Процентиль 410,765 %Процентиль 361,31 %Процентиль 25Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
626 мг/кгпроцентиль 9582,7 мг/кгпроцентиль 92584 мг/кгпроцентиль 84191 мг/кгпроцентиль 8435,2 мг/кгпроцентиль 8369,3 мг/кгпроцентиль 741,80 мг/кгпроцентиль 7395,8 мг/кгпроцентиль 6828,3 мг/кгпроцентиль 4311,2 мг/кгпроцентиль 28Природна радіоактивність і радон
Потужність дози гама-випромінювання
Радоновий ризик підґрунтя
9,44 ppm90-й процентиль3,10 ppm86-й процентиль1,40 %Процентиль 723 030 Бк/м²87-й процентильРадоновий ризик ізоплетів
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Магнітна аномалія
Бугер гравітаційна аномалія
Геотермальний потенціал
Температура гірських порід з глибиною
Рельєф, клімат і ґрунти
Клімато-географічні типи
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
Літогеохімічні види
Карта коридору
Мікроелементи в поверхневих водах
Основні іони, мінералізація і рН
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Найближчі зразки з золотом
зразок Золото в зразку З води 82 1 зерно 630 м Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Види хімічної води поблизу
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
Метали в підземних водах
Радон у водах
Тип сайту зразки Найвищий радон медіана джерело 1 39,7 Bq/l 39,7 Bq/l studňa 1 4,51 Bq/l 4,51 Bq/l Виробки шахт, родовищ і руд
Депозити та гірничодобувні зони
депозит мінерал Статус і організація З води Махулінце tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 2,2 км Махулінце tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 2,2 км Гостіе stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Stavebný sociálny podnik s.r.o. 2,7 км Гостіе stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Stavebný sociálny podnik s.r.o. 2,7 км Обице stavebný kameň Ťažené ložisko – KAMEŇ – ZM s.r.o. 2,9 км Жікава keramické íly Ložisko s predpokladom využívania zásob – ШҐУДШ Братислава 3,2 км Жікава keramické íly Ložisko s predpokladom využívania zásob – ШҐУДШ Братислава 3,2 км Обице stavebný kameň Ťažené ložisko – KAS, a.s. 3,4 км Обице stavebný kameň Ťažené ložisko – KAS, a.s. 3,4 км Гостіе І kremenec Ložisko s predpokladom využívania zásob – KAS, a.s. 3,6 км Обице stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,7 км Обице stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,7 км Свердловини та архівні звіти GeoFond
Глибина свердловини
Найближчі свердловини
Локація Вид Глибина Архівний звіт З води Топольчіанки úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 48,0 м 43754 121Db15.pdf220 м Жікава – dvor Krásny majer úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 100,0 м 67011 121Db28.pdf920 м Жікава monitorovací vrt 20,0 м 78870 121Db34.pdf1,1 км Топольчіанки širokoprofilový vrt 8,0 м 49487 121Db20.pdf1,2 км Топольчіанки širokoprofilový vrt 8,0 м 49487 121Db19.pdf1,2 км Топольчіанки negatívny vrt 8,0 м 49487 121Db18.pdf1,3 км Топольчіанки širokoprofilový vrt 8,0 м 49487 121Db17.pdf1,4 км Топольчіанки širokoprofilový vrt 7,0 м 49487 121Db22.pdf1,4 км Гостіе negatívny vrt 7,2 м 9243 121Db6.pdf1,5 км Топольчіанки širokoprofilový vrt 8,0 м 49487 121Db21.pdf1,5 км Топольчіанки širokoprofilový vrt 7,0 м 49487 121Db23.pdf1,6 км ZM-2 mapovací 50,0 м 87871,6 км Геотермальна енергія та мінеральні води
свердловина Температура урожай Глибина Хімічний тип води оперувати З води Обице – KD-1 27 °C 3,5 л/с 464,3 м Ца-Мґ-SO4-HCO3 nevyužívaný 2,1 км Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело Вид Температура води (°C) врожайність (л/с) Рахувати Найближчий від води KD-1 геотермальна вода 22 – 38 < 5 1 1,9 км категорія b1 мінеральна вода 15-22 < 5 2 4,9 км Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Відходи сміттєзвалища
полігон площа Рік встановлений моніторинг З води Махулінце – 1996 – 1,4 км Жікава 13 200 м² 1980 – 1,4 км Топольчіанки 700 м² 1960 – 1,4 км Źікава – Жікава 500 м² 1965 – 1,5 км Жікава – 1994 – 1,6 км Топольчіанки 6 000 м² 1972 – 1,8 км Топольчіанки 3 000 м² 1975 – 1,9 км Махулінце – 1955 – 2,0 км Зсуви та деформації схилів
Види деформацій
ступінь активності
Поточний стан
Як читати ці дані
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
14з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
катіони (позитивні іони)
аніони (негативні іони)
барійБаТрохи піднесений
Найвища 87,0 мкг/лМедіана 87,0 мкг/л1 зразок
літійЛіТрохи піднесений
Найвища 10,0 мкг/лМедіана 10,0 мкг/л1 зразок
миш'якАсзвичайне значення
Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л1 зразок
СеленСенижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки
ВестиПбнижче половини Словаччини
Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки
хромЦрнижче половини Словаччини
Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки
кадмійЦднижче половини Словаччини
Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки
мідьЦунижче половини Словаччини
Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки
Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
Найвища 21,7 мг/лМедіана 21,7 мг/л1 зразок
мідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 19,0 мкг/лМедіана 0,600 мкг/л9 зразки
АлюмінійАлекстремальний (1%)
Найвища 0,230 мг/лМедіана 0,0100 мг/л9 зразки44% нижче межі кількісної оцінки
кадмійЦдВисокий (5%)
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л9 зразки89% нижче межі кількісної оцінки
цинкЗнТрохи піднесений
Найвища 287 мкг/лМедіана 148 мкг/л9 зразки
хромЦрТрохи піднесений
Найвища 1,20 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л9 зразки89% нижче межі кількісної оцінки
літійЛізвичайне значення
Найвища 9,00 мкг/лМедіана 3,00 мкг/л9 зразки11% нижче межі кількісної оцінки
праскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л2 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
ртутьГґнижче половини Словаччини
Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л9 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
АнтимонСбнижче половини Словаччини
Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л9 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
СеленСенижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л9 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
миш'якАснижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л9 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
ВестиПбнижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л9 зразки100% нижче межі кількісної оцінки




