Skóre podmínek na lovu, nejlepší okno dne a revíry od nejlepších podmínek Nízká aktivita · průměr z jednoho revíru 15:00–17:00 VN Žakovce, skóre okna 12. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. Přepočítáno v 08:04. Průběh toku a jeho revíry. Barvu čar přepnete na podmínky dnes, kvalitu nebo libovolný jiný parametr. Podrobné filtrykraj, okres, koryto, hloubka, zástin, satelity, chemie vody, znečištění, ryby, geologie Mapou posouvejte dvěma prsty. V režimu celé obrazovky stačí jeden prst. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. U každého revíru vidíte, z čeho se skládá, jak dobře je podloženo daty a odkud data pocházejí. Výška terénu podél revíru a přibližná hladina. Vodní nádrž Jde o vodní nádrž, proto se zde tok nehodnotí: voda nemá proud, spád ani sklon. Graf ukazuje výšku terénu podél revíru. Zdroj: Open Topo Data (eudem25m), 4. 11. 2026. Výška je orientační (chyba několik metrů). Načítám 3D model terénu… Vývoj okolí a přírody od 2019 do 2025: jak se mění břehy, vegetace a krajina kolem vody. Snímky se samy přepínají, listovat můžeš i ručně. Ortofotomozaika Slovenska © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Rok a den snímkování závisí na poloji, jednotlivé ročníky se proto mohou lišit ročním obdobím i počasím. Kvalita vody podle SHMÚ, čistírny odpadních vod poblíž revírů a podzemní voda v okolí 0 z 1 revíru s měřením má v okolí podzemní vodu s hodnotou nad hranicí alespoň v jednom ukazateli. Zdroj: SHMÚ (ročenky kvality povrchových a podzemních vod), registr čistíren odpadních vod VÚVH a EEA. Měřicí místo SHMÚ je k revíru přiřazeno podle shodného názvu toku a podle vzdálenosti; ročenka uvádí místa, která normu nesplnila, takže chybějící místo není důkazem čisté vody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 1 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. pH 8,1modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 577 mg/l, tvrdá voda (19,9 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 3 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Selén 0,671 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 94. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 54nGy/h dávkový príkon 70. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 7 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 z 7ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Lítium 180 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Kežmarok). 83vrtov do 3 km 191 rozborov vody v okolí Z toho 83 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 62°C na ústí vrtu 6 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Veľká Lomnica – GVL-1, výdatnosť 54,9 l/s, 5,4 km od vody. 23lokalít do 3 km 1 záťaž, 22 skládok Najbližšia záťaž: Kežmarok – OKTAN, 2,7 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 4záznamy do 5 km 4 rudné výskyty Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 12plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 0 z 1 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,09typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 19,9°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,56 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 577mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 54nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 65 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Kežmarok, 2002, 490 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kežmarok, 2002, 490 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kežmarok, 490 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kežmarok, 2002, 490 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kežmarok, 2002, 490 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kežmarok, 2002, 490 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kežmarok, 2002, 490 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 520 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 520 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,7 km od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 83 vrtov v pásme 3 km, z toho 31 hydrogeologických a 52 ostatných; s číslom archívnej správy 83. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kdo revíry spravuje a kde leží Povodí Bodrog a Hornád
Právě u vody
Dnes na toku VN Žakovce
Průměr revírů toku
Nejlepší časové okno dnes
Mapa a revíry toku
Výškový profil: vodní nádrž
Terén ve 3D
Historické snímky



Znečištění vody na toku VN Žakovce
Problematické čistírny odpadních vod poblíž revírů1 čistírna do 2 km od revíru
Podzemní voda: naměřené hodnotytypická hodnota ze stanic do 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Žakovce
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kyselost vody
Tvrdost vody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
128 mg/l93. percentil95,4 mg/l84. percentil28,7 mg/l83. percentil26,9 mg/l77. percentil4,86 mg/l72. percentil275 mg/l70. percentil14,5 mg/l69. percentil0,136 mg/l60. percentilŽiviny a organické znečistenie
5,15 mg/l82. percentil0,357 mg/l81. percentil0,280 mg/l67. percentil1,79 mg/l5. percentilKovy
402 μg/l92. percentil0,408 mg/l90. percentil125 μg/l84. percentil11,8 μg/l71. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,671 mg/kg94. percentil0,838 mg/kg91. percentil42,5 mg/kg91. percentil4,55 mg/kg87. percentil91,5 mg/kg84. percentil11,9 mg/kg81. percentil0,347 mg/kg80. percentil35,4 mg/kg80. percentil96,8 mg/kg79. percentil128 mg/kg73. percentil8,73 mg/kg54. percentil0,104 mg/kg51. percentil15,0 mg/kg47. percentil0,517 mg/kg37. percentil0,132 mg/kg36. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2 324 mg/kg95. percentil1 510 mg/kg93. percentil1,88 %90. percentil3,74 %87. percentil6,78 %82. percentil2,87 %64. percentil0,892 %55. percentil4 488 mg/kg51. percentil0,846 %46. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
48,4 mg/kg95. percentil125 mg/kg95. percentil214 mg/kg90. percentil75,6 mg/kg84. percentil32,0 mg/kg71. percentil59,4 mg/kg51. percentil439 mg/kg50. percentil13,6 mg/kg47. percentil1,19 mg/kg37. percentil257 mg/kg14. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,53 %86. percentil2,62 ppm57. percentil7,55 ppm57. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 0,700 Bq/l 0,700 Bq/l studňa 2 13,4 Bq/l 10,6 Bq/l zdroj 4 15,3 Bq/l 14,4 Bq/l vrt s prelivom 1 9,20 Bq/l 9,20 Bq/l upravený prameň 1 0,700 Bq/l 0,700 Bq/l Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalita Druh Hloubka Archívna správa Od vody Kežmarok úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,2 m 10971 101Db28.pdf1,0 km Kežmarok monitorovací vrt 4,3 m 68477 101Db35.pdf1,1 km Kežmarok monitorovací vrt 6,0 m 68477 101Db38.pdf1,1 km Kežmarok monitorovací vrt 3,0 m 68477 101Db36.pdf1,1 km Kežmarok monitorovací vrt 4,0 m 68477 101Db37.pdf1,1 km Huncovce úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,0 m 12039 101Db12.pdf1,1 km V-4 inžiniersko-geologický 6,0 m 997751,1 km V-2 inžiniersko-geologický 6,0 m 997751,1 km Kežmarok monitorovací vrt 2,3 m 68477 101Db40.pdf1,2 km Kežmarok monitorovací vrt 2,8 m 68477 101Db39.pdf1,2 km V-3 inžiniersko-geologický 6,0 m 997751,2 km V-1 inžiniersko-geologický 6,0 m 997751,2 km Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Teplota Výdatnosť Hloubka Chemický typ vody Využívanie Od vody Kežmarok – GTK-1 47 °C 1,5 l/s 2500 m Na-HCO3 využívaný 2,2 km Vrbov – Vr-2 59 °C 33,0 l/s 2502 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 2,4 km Vrbov – Vr-1 56 °C 28,3 l/s 1742 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 2,8 km Veľká Lomnica – GVL-1 62 °C 54,9 l/s 2100 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 5,4 km Stará Lesná – FGP-1 58 °C 22,0 l/s 3616 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 5,4 km Poprad – PP-1 48 °C 61,2 l/s 1205 m Ca-Mg-SO4-HCO3 využívaný 8,8 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Zdroj Druh Teplota vody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody Vr-1,2 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 1,9 km kategória Vrbov termálne kúpalisko – – 1 3,6 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 6 4,2 km kategória Stará Lesná termálne kúpalisko – – 1 6,1 km FGP-1 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 6,6 km PP-1 geotermálna voda 38 – 55 31 – 50 1 8,0 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 9,4 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lokalita Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Kežmarok – OKTAN SK1001000P 2,7 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Kežmarok – 1970 – 1,8 km Kežmarok – 1950 – 1,9 km Kežmarok – Ľubica 400 m² 1970 – 2,0 km Vrbov 200 m² 1980 – 2,0 km Kežmarok – 1960 – 2,1 km Kežmarok 400 m² 1960 – 2,1 km Huncovce – 1980 – 2,2 km Vrbov 40 m² 1960 – 2,3 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizace a lokalita
Organizace na tokukdo revíry spravuje a jaké podmínky tam dnes jsou
Další toky v okolí
Tato stránka je přeložena jen částečně. Nepřeložené části se zobrazují slovensky, v původním jazyce webu. Otevřít slovenský originál
5z 100
1445revírů
Barva mapy
Načítání mapy…
nižšívyšší
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 180 μg/lmedián 180 μg/l1 vzorka
ArsenAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 6,00 μg/l1 vzorka
KadmiumCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,300 μg/l1 vzorka
OlovoPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 4,00 μg/l1 vzorka
AntimonSbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka
MěďCubežná hodnota
najvyššie 2,00 μg/lmedián 2,00 μg/l1 vzorka
BáriumBanižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 30,0 μg/lmedián 30,0 μg/l1 vzorka
KadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 18,0 μg/lmedián 0,250 μg/l15 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
ChromCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,50 μg/lmedián 0,600 μg/l15 vzoriek47 % pod medzou stanovenia
HliníkAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,130 mg/lmedián 0,0100 mg/l15 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,300 μg/l15 vzoriek27 % pod medzou stanovenia
RtuťHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l15 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 46,0 μg/lmedián 17,0 μg/l15 vzoriek
SelenSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,20 μg/lmedián 0,500 μg/l15 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
ZinekZnzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 618 μg/lmedián 10,0 μg/l15 vzoriek
OlovoPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l15 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 1,20 μg/lmedián 0,500 μg/l15 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
MěďCumierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,900 μg/l15 vzoriek
ŽelezoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia





