Skóre podmínek na lovu, nejlepší okno dne a revíry od nejlepších podmínek Průměrná aktivita · průměr z jednoho revíru 06:00–08:00 Lehotský potok (RA), skóre okna 42. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. Přepočítáno v 08:04. Průběh toku a jeho revíry. Barvu čar přepnete na podmínky dnes, kvalitu nebo libovolný jiný parametr. Podrobné filtrykraj, okres, koryto, hloubka, zástin, satelity, chemie vody, znečištění, ryby, geologie Mapou posouvejte dvěma prsty. V režimu celé obrazovky stačí jeden prst. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. U každého revíru vidíte, z čeho se skládá, jak dobře je podloženo daty a odkud data pocházejí. Měření hladiny, teploty a průtoků, počasí u toku a stav ze družic Jak klesá tok po proudu: spád, sklon a rychlost vody. Bystrina Horský potok se strmým sklonem, kaskádami a skalnatým dnem. Voda je čistá a studená, lov vyžaduje opatrný přístup. Zdroj: Open Topo Data (eudem25m), 4. 11. 2026. Sklon a spád jsou orientační, zahrnují pouze úseky revírů. Načítám 3D model terénu… Vývoj okolí a přírody od 2018 do 2024: jak se mění břehy, vegetace a krajina kolem vody. Snímky se samy přepínají, listovat můžeš i ručně. Ortofotomozaika Slovenska © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Rok a den snímkování závisí na poloji, jednotlivé ročníky se proto mohou lišit ročním obdobím i počasím. Kvalita vody podle SHMÚ, čistírny odpadních vod poblíž revírů a podzemní voda v okolí 0 z 1 revíru s měřením má v okolí podzemní vodu s hodnotou nad hranicí alespoň v jednom ukazateli. Zdroj: SHMÚ (ročenky kvality povrchových a podzemních vod), registr čistíren odpadních vod VÚVH a EEA. Měřicí místo SHMÚ je k revíru přiřazeno podle shodného názvu toku a podle vzdálenosti; ročenka uvádí místa, která normu nesplnila, takže chybějící místo není důkazem čisté vody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 9 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 193 mg/l, mäkká voda (6,2 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Vanád 97,1 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 87. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 50nGy/h dávkový príkon 48. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 20objektov do 3 km ťažené: Pb, Zn Najbližšie: Halda (halda), 860 m od vody. 8vzoriek so zlatom 15 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (800 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 0 z 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 1,00 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 50. percentil (Skalička). 38vrtov do 3 km 421 rozborov vody v okolí Z toho 38 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 1 zdroj geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 10lokalít do 3 km 10 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 20záznamov do 5 km 7 ložísk, 13 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 4 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,82typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 6,2°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (1,11 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 193mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 50nGy/h vo vzduchu rozsah 35 až 60 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Skalička, 2008, 530 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Lehotský potok, 2009, 320 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Lehotský potok, 2009, 320 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Lehotský potok, 2009, 320 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Lehotský potok, 2009, 320 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 31. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Lehotský potok, 320 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Lehotský potok, 2009, 320 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 210 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,0 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 320 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,8 km od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 58. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,0 km od vody. Porovnanie: 35. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 38 vrtov v pásme 3 km, z toho 34 hydrogeologických a 4 ostatných; s číslom archívnej správy 38. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kdo revíry spravuje a kde leží Povodí Hron
Právě u vody
Dnes na toku Lehotský potok (RA)
Průměr revírů toku
Nejlepší časové okno dnes
Mapa a revíry toku
Stav vody na toku
Vodní stavy na toku
Stanice Stav Změna Teplota Nováky 20 cm – Výškový profil toku
Terén ve 3D
Historické snímky



Znečištění vody na toku Lehotský potok (RA)
Podzemní voda: naměřené hodnotytypická hodnota ze stanic do 10 km, 2025
Profil toku od pramene k ústípočet nesplněných ukazatelů v roce 2025 na místech SHMÚ
Zobrazit místa v tabulce (2)
Geológia a geochémia toku Lehotský potok (RA)
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Bodů kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Genetický typ podzemných vôd
Chemický typ podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kyselost vody
Tvrdost vody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,108 mg/l47. percentil29,5 mg/l33. percentil1,57 mg/l22. percentil32,7 mg/l21. percentil7,16 mg/l21. percentil101 mg/l19. percentil3,02 mg/l12. percentil2,10 mg/l10. percentilŽiviny a organické znečistenie
6,04 mg/l48. percentil2,21 mg/l25. percentil0,0202 mg/l9. percentil0,0274 mg/l7. percentilKovy
0,0586 mg/l27. percentil27,7 μg/l27. percentil1,74 μg/l10. percentil5,17 μg/l9. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
97,1 mg/kg87. percentil3,94 mg/kg81. percentil32,9 mg/kg76. percentil90,7 mg/kg75. percentil10,3 mg/kg75. percentil112 mg/kg64. percentil27,3 mg/kg62. percentil6,85 mg/kg53. percentil0,0981 mg/kg48. percentil14,8 mg/kg45. percentil0,344 mg/kg44. percentil0,143 mg/kg39. percentil0,475 mg/kg33. percentil0,172 mg/kg31. percentil0,137 mg/kg20. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,64 %96. percentil6 940 mg/kg92. percentil2,09 %90. percentil3,81 %88. percentil7,08 %87. percentil1 223 mg/kg80. percentil4,49 %78. percentil808 mg/kg45. percentil1,33 %24. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
37,8 mg/kg90. percentil169 mg/kg75. percentil474 mg/kg73. percentil470 mg/kg61. percentil58,6 mg/kg48. percentil13,0 mg/kg42. percentil1,16 mg/kg36. percentil24,4 mg/kg20. percentil72,3 mg/kg14. percentil42,6 mg/kg13. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
7,48 ppm55. percentil2,52 ppm42. percentil1,28 %41. percentilGeotermálny potenciál
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 195f 1 zrno 50 m 195h 1 zrno 50 m 180h 1 zrno 60 m 177h 1 zrno 100 m 192f 1 zrno 250 m 199h 1 zrno 260 m 301d 1 zrno 480 m 1160/B 1 zrno 800 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 15,1 Bq/l 15,1 Bq/l zdroj 8 33,8 Bq/l 29,6 Bq/l upravený prameň 3 38,9 Bq/l 26,4 Bq/l studňa 1 15,5 Bq/l 15,5 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 1,38 Bq/l 1,38 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Název Druh Ťažené Ukončenie Od vody Halda halda hematit 1943 860 m Štôlňa štôlňa hematit 1943 860 m Halda halda mastenec 860 m štôlňa štôlňa hematit 1943 860 m Halda halda mastenec 870 m Štôlňa štôlňa mastenec 880 m Štolňa štôlňa mastenec 880 m Štôlňa č. 7 štôlňa Pb, Zn rudy 2,3 km Štôlňa č. 6 štôlňa Pb, Zn rudy 2,3 km Štôlňa č. 5 štôlňa Pb, Zn rudy 2,4 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Muráň stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 2,0 km Muráň stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 2,0 km Revúčka živce Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 4,3 km Revúčka živce Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 4,3 km Revúčka živce Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 4,3 km Tisovec vápenec vysokopercentný Ťažené ložisko – Calmit, spol. s r.o. – závod Tisovec 4,3 km Tisovec vápenec vysokopercentný Ťažené ložisko – Calmit, spol. s r.o. – závod Tisovec 4,4 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Kovy Druh Od vody Muránska Dlhá Lúka Mastenec mastenec mineralogický výskyt 930 m Muránska Lehota Molybdénové rudy Mo mineralogický výskyt 1,4 km Revúcke Kúpele Medené rudy Cu mineralogický výskyt 2,6 km Tisovec – Dúhovo Polymetalické rudy Pb, Zn ložiskový výskyt 2,8 km Muráň – Hrdzavá II. Pyrit pyrit mineralogický výskyt 4,8 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalita Druh Hloubka Archívna správa Od vody Muránska Lehota úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 5,0 m 21983 113Cc3.pdf60 m VTM-1/96 ložiskový 300,5 m 83170460 m Muráň negatívny vrt 28,5 m 82169 113Cc41.pdf510 m Muráň štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 166,0 m 82169 113Cc43.pdf560 m Muránska Dlhá Lúka úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 m 65702 113Cc30.pdf630 m Muránska Dlhí Lúka úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 m 65702 113Cc29.pdf640 m Muráň-Javor dolina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 100,1 m 17019 113Cc10.pdf700 m Muráň úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,0 m 21983 113Cc1.pdf780 m TK-1 mapovací 30,0 m 18297800 m Muránska Dlhá Lúka štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 7,0 m 21983 113Cc6.pdf810 m Muránska Dlhá Lúka úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 m 65702 113Cc35.pdf840 m Muráň úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 m 21983 113Cc2.pdf880 m Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Zdroj Druh Teplota vody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 1 4,4 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Lehota – Revúcka Lehota 100 m² – – 90 m Lehotský potok – Revúcka Lehota 200 m² – – 100 m Muránska Dlhá Lúka – – – 260 m Muránska Dlhá Lúka 500 m² – – 850 m Muráň – – – 970 m Muráň – – – 1,1 km Muráň 200 m² – – 1,4 km Muráň – – – 1,5 km Ako čítať tieto údaje
Organizace a lokalita
Organizace na tokukdo revíry spravuje a jaké podmínky tam dnes jsou
Další toky v okolí
Tato stránka je přeložena jen částečně. Nepřeložené části se zobrazují slovensky, v původním jazyce webu. Otevřít slovenský originál
35z 100
1445revírů
Barva mapy
Načítání mapy…
nižšívyšší
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ArsenAsbežná hodnota
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l4 vzorky75 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
OlovoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ChromCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
BáriumBanižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 26,0 μg/lmedián 22,0 μg/l4 vzorky
KadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
MěďCunižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 15,3 mg/lmedián 11,1 mg/l4 vzorky
KadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 1,90 μg/lmedián 0,250 μg/l29 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
HliníkAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,140 mg/lmedián 0,00500 mg/l29 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
RtuťHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l29 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
OlovoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,500 μg/l29 vzoriek59 % pod medzou stanovenia
ChromCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,60 μg/lmedián 0,250 μg/l29 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
ArsenAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,70 μg/lmedián 0,500 μg/l29 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
AntimonSbmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l29 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
MěďCumierne zvýšená
najvyššie 2,20 μg/lmedián 0,250 μg/l29 vzoriek
ZinekZnbežná hodnota
najvyššie 53,0 μg/lmedián 10,0 μg/l29 vzoriek
ŽelezoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l20 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l29 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 4,00 μg/lmedián 1,00 μg/l29 vzoriek72 % pod medzou stanovenia



