Skóre podmínek na lovu, nejlepší okno dne a revíry od nejlepších podmínek Nízká aktivita · průměr z jednoho revíru 06:00–08:00 Nosicko-Kočkovský kanál, skóre okna 12. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. Přepočítáno v 08:04. Průběh toku a jeho revíry. Barvu čar přepnete na podmínky dnes, kvalitu nebo libovolný jiný parametr. Podrobné filtrykraj, okres, koryto, hloubka, zástin, satelity, chemie vody, znečištění, ryby, geologie Mapou posouvejte dvěma prsty. V režimu celé obrazovky stačí jeden prst. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. U každého revíru vidíte, z čeho se skládá, jak dobře je podloženo daty a odkud data pocházejí. Výška terénu podél revíru a přibližná hladina. Stojatá voda Jde o stojatou vodu, proto se zde tok nehodnotí: voda nemá proud, spád ani sklon. Graf ukazuje výšku terénu podél revíru. Zdroj: Open Topo Data (eudem25m), 4. 11. 2026. Výška je orientační (chyba několik metrů). Načítám 3D model terénu… Vývoj okolí a přírody od 2018 do 2023: jak se mění břehy, vegetace a krajina kolem vody. Snímky se samy přepínají, listovat můžeš i ručně. Ortofotomozaika Slovenska © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Rok a den snímkování závisí na poloji, jednotlivé ročníky se proto mohou lišit ročním obdobím i počasím. Kvalita vody podle SHMÚ, čistírny odpadních vod poblíž revírů a podzemní voda v okolí 1 z 1 revíru s měřením má v okolí podzemní vodu s hodnotou nad hranicí alespoň v jednom ukazateli. Zdroj: SHMÚ (ročenky kvality povrchových a podzemních vod), registr čistíren odpadních vod VÚVH a EEA. Měřicí místo SHMÚ je k revíru přiřazeno podle shodného názvu toku a podle vzdálenosti; ročenka uvádí místa, která normu nesplnila, takže chybějící místo není důkazem čisté vody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 9 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,3modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 403 mg/l, stredne tvrdá voda (13,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 86,3 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 70. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 55 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 55 °C (prírastok 20 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 46nGy/h dávkový príkon 19. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Odkalisko Lednické Rovne (odkalisko), 490 m od vody. 0vzoriek so zlatom 9 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 z 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 210 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 97. percentil (Horgnická hora, 700 m JV od K290). 582vrtov do 3 km 413 rozborov vody v okolí Z toho 582 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 21°C na ústí vrtu 4 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Belušské Slatiny – BS-1, 3,2 km od vody. 8lokalít do 3 km 2 záťaže, 6 skládok Najbližšia záťaž: Lednické Rovne – skládka Podstránie, 400 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 20záznamov do 5 km 15 ložísk, 5 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 128plôch do 3 km 20 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,29typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 13,7°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,44 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 403mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 46nGy/h vo vzduchu rozsah 45 až 47 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 55 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 20 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 55 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Horgnická hora, 700 m JV od K290, 1995, 830 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Horgnická hora, 700 m JV od K290, 830 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kúpele Nimnica, rameno Váhu 1100 m JJZ od, 1998, 220 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kúpele Nimnica, rameno Váhu 1100 m JJZ od, 1998, 220 m od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Slatinský, potok, 1999, 910 m od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kúpele Nimnica, rameno Váhu 1100 m JJZ od, 1998, 220 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kúpele Nimnica, rameno Váhu 1100 m JJZ od, 1998, 220 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Púchov – potok, 1100 m SZ od K524 Kozinec, 920 m od vody. Porovnanie: 67. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Slatinský, potok, 1999, 910 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Slatinský, potok, 1999, 910 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Púchov – potok, 1100 m SZ od K524 Kozinec, 920 m od vody. Porovnanie: 51. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 820 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 89. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,5 km od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 582 vrtov v pásme 3 km, z toho 149 hydrogeologických a 433 ostatných; s číslom archívnej správy 582. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kdo revíry spravuje a kde leží Povodí Váh
Právě u vody
Dnes na toku Nosicko-Kočkovský kanál
Průměr revírů toku
Nejlepší časové okno dnes
Mapa a revíry toku
Výškový profil: stojatá voda
Terén ve 3D
Historické snímky



Znečištění vody na toku Nosicko-Kočkovský kanál
Podzemní voda: naměřené hodnotytypická hodnota ze stanic do 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Nosicko-Kočkovský kanál
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Bodů kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kyselost vody
Tvrdost vody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
74,7 mg/l64. percentil239 mg/l59. percentil9,11 mg/l50. percentil39,3 mg/l48. percentil14,0 mg/l46. percentil7,25 mg/l45. percentil2,21 mg/l35. percentil0,0855 mg/l33. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,164 mg/l63. percentil6,00 mg/l47. percentil2,22 mg/l25. percentil0,0452 mg/l25. percentilKovy
0,131 mg/l60. percentil94,5 μg/l59. percentil37,3 μg/l54. percentil5,62 μg/l42. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
86,3 mg/kg70. percentil19,4 mg/kg68. percentil117 mg/kg67. percentil7,13 mg/kg56. percentil25,0 mg/kg52. percentil0,551 mg/kg41. percentil7,86 mg/kg40. percentil21,5 mg/kg40. percentil0,191 mg/kg36. percentil0,114 mg/kg31. percentil0,0684 mg/kg28. percentil0,161 mg/kg26. percentil0,216 mg/kg18. percentil51,2 mg/kg11. percentil1,57 mg/kg7. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
6,74 %88. percentil896 mg/kg57. percentil0,909 %52. percentil0,765 %29. percentil1,31 %21. percentil601 mg/kg18. percentil3 569 mg/kg17. percentil4,28 %8. percentil1,90 %8. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
64,7 mg/kg62. percentil150 mg/kg62. percentil373 mg/kg39. percentil55,1 mg/kg35. percentil1,08 mg/kg32. percentil25,4 mg/kg25. percentil369 mg/kg24. percentil9,07 mg/kg15. percentil72,5 mg/kg15. percentil18,3 mg/kg10. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,36 %66. percentil6,40 ppm17. percentil2,16 ppm13. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián zdroj 7 29,2 Bq/l 3,19 Bq/l studňa 8 13,9 Bq/l 10,2 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 2 8,52 Bq/l 7,30 Bq/l upravený prameň 3 17,6 Bq/l 16,2 Bq/l vrt s prelivom 1 10,5 Bq/l 10,5 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 0,770 Bq/l 0,770 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Název Druh Ťažené Ukončenie Od vody Odkalisko Lednické Rovne odkalisko štrkopiesky 490 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Beluša – Lednické Rovne štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SESTAV, s.r.o. 510 m Beluša – Lednické Rovne štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SESTAV, s.r.o. 520 m Za Váh II štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SESTAV s.r.o. 680 m Za Váh štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SESTAV s.r.o. 810 m Lednické Rovne – Sigoť štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SESTAV, s.r.o. 1,0 km Horovce štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ZEMPRA, s.r.o. 2,6 km Dulov – Dolné Prúdy štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – AGROFARMA, spol. s r.o. Červený Kameň 2,7 km Hloža – Podhorie vápenec ostatný Ťažené ložisko – Považská cementáreň, a.s. 3,3 km Hloža – Podhorie sialitická surovina Ťažené ložisko – Považská cementáreň, a.s. 3,3 km Hloža – Podhorie vápenec ostatný Ťažené ložisko – Považská cementáreň, a.s. 3,4 km Hloža – Podhorie sialitická surovina Ťažené ložisko – Považská cementáreň, a.s. 3,4 km Tunežice stavebný kameň Ťažené ložisko – PK Metrostav, a.s. 3,5 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalita Druh Hloubka Archívna správa Od vody Ladce úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 30,0 m 20358 97Dc24.pdf60 m JM-2B inžiniersko-geologický 30,0 m 8750060 m Nimnica-Nosice vrt s termálnou, minerálnou vodou 200,0 m 66816 97Da86.pdf70 m Nosice úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 160,2 m 25797 97Da28.pdf70 m JM-2A inžiniersko-geologický 30,0 m 8750070 m JM-1 inžiniersko-geologický 30,0 m 8750070 m Nosice vrt s termálnou, minerálnou vodou 210,0 m 8730 97Da31.pdf80 m S-1 inžiniersko-geologický 3,0 m 10555380 m Nosice úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 35,0 m 11303 97Da21.pdf90 m BKJ – 21 inžiniersko-geologický 12,0 m 69018100 m VP-3 inžiniersko-geologický 3,0 m 100292100 m Nosice úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 265,0 m 8730 97Da29.pdf110 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Teplota Výdatnosť Hloubka Chemický typ vody Využívanie Od vody Belušské Slatiny – BHS-3 21 °C 0,0 l/s 1671 m Ca-Na-HCO3-SO4 nevyužívaný 3,0 km Belušské Slatiny – BHS-2 20 °C – 501 m Ca-Na-HCO3-SO4 nevyužívaný 3,0 km Belušské Slatiny – BHS-1 21 °C – 226 m Ca-Na-HCO3-SO4 nevyužívaný 3,2 km Belušské Slatiny – BS-1 21 °C – 58,5 m Ca-HCO3-(SO4) nevyužívaný 3,2 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Zdroj Druh Teplota vody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 11 170 m kategória Belušské Slatiny termálne kúpalisko – – 1 2,4 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 3 3,6 km kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 4,3 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lokalita Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Lednické Rovne – skládka Podstránie SK1000500P 400 m Púchov – DEPO SK1000500P 1,5 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Dolný Luh – Dolné Kočkovce – 1980 – 90 m Molda – Streženice – 1970 – 210 m Lednické Rovne – skládka Podstránie – Horenice 75 155 m² 1960 monitorovaná 410 m Ladce – Pri Váh – Ladce – 1975 – 1,2 km Ladce – Pri Váh – Ladce – 1975 – 1,4 km Pri Bielej vode – Hrabovka – Púchov – 1980 – 1,6 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizace a lokalita
Organizace na tokukdo revíry spravuje a jaké podmínky tam dnes jsou
Další toky v okolí
Tato stránka je přeložena jen částečně. Nepřeložené části se zobrazují slovensky, v původním jazyce webu. Otevřít slovenský originál
5z 100
1445revírů
Barva mapy
Načítání mapy…
nižšívyšší
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
BáriumBavysoká (horných 5 %)
najvyššie 210 μg/lmedián 210 μg/l1 vzorka
KadmiumCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,150 μg/l7 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 34,0 μg/lmedián 5,00 μg/l7 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
AntimonSbmierne zvýšená
najvyššie 1,40 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
StronciumSrmierne zvýšená
najvyššie 429 μg/lmedián 348 μg/l7 vzoriek
MěďCumierne zvýšená
najvyššie 3,30 μg/lmedián 1,40 μg/l7 vzoriek14 % pod medzou stanovenia
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 2,60 μg/lmedián 1,40 μg/l7 vzoriek29 % pod medzou stanovenia
ArsenAsbežná hodnota
najvyššie 1,68 μg/lmedián 0,520 μg/l7 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
OlovoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 10,7 mg/lmedián 5,52 mg/l7 vzoriek
MěďCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 48,0 μg/lmedián 1,20 μg/l33 vzoriek
OlovoPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
ZinekZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 5 250 μg/lmedián 127 μg/l33 vzoriek
KadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 66,0 μg/lmedián 16,0 μg/l33 vzoriek
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek76 % pod medzou stanovenia
SelenSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,60 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 1,90 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
HliníkAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0300 mg/lmedián 0,00500 mg/l33 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 1,50 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
ŽelezoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l16 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
RtuťHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

