Angelbedingungen-Score, das beste Fenster des Tages und Fischereireviere aus den besten Bedingungen Geringe Aktivität · Durchschnittlich eines Fischereireviers 15:00–17:00 Radomka, Fensterpunktzahl 14. Bei der Bewertung handelt es sich um eine Schätzung der Bedingungen basierend auf Wetter, Wasser und Umgebung, nicht um eine Bissvorhersage. Neu berechnet bei 02:04. Der Verlauf des Fließgewässers und seiner Fischereireviere. Sie können die Linienfarbe an die aktuellen Bedingungen, die Qualität oder jeden anderen Parameter anpassen. DetailfilterRegion, Bezirk, Flussbett, Tiefe, Beschattung, Satelliten, Wasserchemie und Verschmutzung, Fische, Geologie Bewegen Sie die Karte mit zwei Fingern. Im Vollbildmodus genügt ein Finger. Der Score ist eine Einschätzung der Bedingungen anhand von Wetter, Wasser und Umgebung, keine Beißvorhersage. Zu jedem Fischereirevier sehen Sie, woraus er sich zusammensetzt, wie gut er durch Daten belegt ist und woher die Daten stammen. Messung von Wasserstand, Temperatur und Durchfluss, Wetter durch die Fließgewässer und Zustand durch Satelliten Wie das Fließgewässer flussabwärts fällt: Gefälle, Gefälle und Wassergeschwindigkeit. Lebhaftes Fließgewässer Ein Vorgebirgsfluss mit Kiesgrund und schneller Strömung. Hier gedeihen bereits Äschen und Forellen. Quelle: Open Topo Data (eudem25m), 4. Nov. 2026. Steigung und Gefälle sind Richtwerte und beziehen sich nur auf die Abschnitte der Fischereireviere. Das 3D-Geländemodell wird geladen… Veränderungen der Umgebung und der Natur von 2019 bis 2025: wie sich Ufer, Vegetation und Landschaft rund um das Gewässer verändern. Die Bilder wechseln automatisch; Sie können sie auch manuell durchsuchen. Orthofotomosaik der Slowakei © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Das Jahr und der Tag der Aufnahme hängen vom Standort ab, sodass einzelne Jahre je nach Jahreszeit und Wetter unterschiedlich sein können. Wasserqualität laut SHMÚ, Kläranlagen in der Nähe der Fischereireviere und Grundwasser in der Umgebung 1 von 1 Fischereireviere am Fließgewässer mit SHMÚ-Daten: Der nächstgelegene Standort weist in mindestens einem Indikator einen nicht erfüllten Standard auf. 1 von 1 Fischereirevier mit Messungen hat in der Nähe Grundwasser mit einem Wert über dem Grenzwert für mindestens einen Indikator. Wasserverschmutzung im Flussgebiet BodrogVerschmutztes Wasser in Slowakei Quelle: SHMÚ (Jahrbücher zur Qualität von Oberflächen- und Grundwasser), das Register der Kläranlagen des VÚVH und die EEA. Eine SHMÚ-Messstelle wird einem Fischereirevier nach gleichem Gewässernamen und nach Entfernung zugeordnet; das Jahrbuch führt die Stellen auf, die die Norm nicht eingehalten haben, daher ist eine fehlende Stelle kein Beweis für sauberes Wasser. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 35 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek86 % čiary vody 14 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,1modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 540 mg/l, tvrdá voda (17,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 aus 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 166 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 48nGy/h dávkový príkon 30. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 7vzoriek so zlatom 15 rudných minerálov v sedimente Najviac 3 zrná v jednej vzorke (140 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 1 aus 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Lítium 60,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 97. percentil (Radomka). 815vrtov do 3 km 963 rozborov vody v okolí Z toho 815 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 18 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 24lokalít do 3 km 3 záťaže, 8 skládok, 13 sedimentov Najbližšia záťaž: Soboš – sklad agrochemikálií, 420 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 43záznamov do 5 km 1 ložisko, 42 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 143plôch do 3 km 17 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 7 z 12 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,11typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 17,1°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,05 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 540mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 48nGy/h vo vzduchu rozsah 41 až 52 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Radomka, 2009, 10 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: TOPĽA, 2005, 450 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: TOPĽA, 2005, 450 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Košiarsky potok, 2009, 330 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: TOPĽA, 2005, 450 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: TOPĽA, 450 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brezovský potok, 2009, 70 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brezovský potok, 2009, 70 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Valkovský potok, 2009, 700 m od vody. Porovnanie: 59. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 130 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,4 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 910 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 670 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,8 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 815 vrtov v pásme 3 km, z toho 89 hydrogeologických a 726 ostatných; s číslom archívnej správy 815. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Wer leitet die Fischereireviere und wo sind sie? Flussgebiet Bodrog und Hernad
Jetzt am Wasser
Heute am Gewässer Radomka
Durchschnitt der Fischereireviere des Fließgewässers
Bestes Zeitfenster heute
Karte und Fischereireviere des Fließgewässers
Wasserstand am Fließgewässer
Wasserstände am Fließgewässer
Station Status Ändern Temperatur Giraltovce 56 cm – Höhenprofil des Fließgewässers
Gelände in 3D
Historische Bilder



Wasserverschmutzung am Gewässer Radomka
Oberflächengewässer in der Nähe der Fischereirevierenächstgelegene SHMÚ-Überwachungsstelle, 2025
Am stärksten verschmutzte Fischereirevierealle mit einem unerfüllten Standard
Grundwasser: Messwertetypischer Wert von Stationen im Umkreis von 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Radomka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Punkte kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 6× kvartér pleistocén – holocén deluviálne sedimenty: prevažne hlinito-kamenité (podradne piesčito-kamenité) svahoviny a sutiny 1× Kvartérny pokryv
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Säuregehalt des Wassers
Wasserhärte
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,263 mg/l90. percentil78,4 mg/l81. percentil313 mg/l80. percentil19,3 mg/l79. percentil87,8 mg/l77. percentil21,0 mg/l69. percentil3,56 mg/l59. percentil11,6 mg/l56. percentilŽiviny a organické znečistenie
5,97 mg/l47. percentil3,07 mg/l47. percentil0,0698 mg/l35. percentil0,0677 mg/l34. percentilMetalle
42,4 μg/l58. percentil0,114 mg/l54. percentil28,5 μg/l28. percentil3,59 μg/l26. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
166 mg/kg95. percentil34,1 mg/kg80. percentil0,449 mg/kg62. percentil0,158 mg/kg43. percentil62,2 mg/kg35. percentil7,29 mg/kg31. percentil0,0623 mg/kg23. percentil17,8 mg/kg23. percentil0,145 mg/kg23. percentil0,380 mg/kg21. percentil0,146 mg/kg21. percentil4,03 mg/kg12. percentil1,76 mg/kg12. percentil63,6 mg/kg12. percentil9,80 mg/kg12. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
0,939 %63. percentil971 mg/kg62. percentil4.476 mg/kg50. percentil1,51 %48. percentil1,47 %32. percentil2,35 %30. percentil5,04 %28. percentil563 mg/kg14. percentil0,603 %14. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
542 mg/kg87. percentil63,6 mg/kg59. percentil27,7 mg/kg50. percentil1,34 mg/kg46. percentil28,2 mg/kg43. percentil55,1 mg/kg35. percentil81,6 mg/kg32. percentil9,64 mg/kg18. percentil347 mg/kg16. percentil102 mg/kg15. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,30 %52. percentil7,04 ppm37. percentil2,29 ppm19. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 1319 1 zrno 20 m 1127 1 zrno 30 m 939 1 zrno 50 m 808 3 zrná 140 m 830 1 zrno 230 m 839 1 zrno 550 m 1318 2 zrná 690 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 1 12,4 Bq/l 12,4 Bq/l Quelle 19 40,1 Bq/l 8,95 Bq/l studňa 13 23,2 Bq/l 3,20 Bq/l potok, rieka 3 0,900 Bq/l 0,500 Bq/l minerálny prameň 1 6,83 Bq/l 6,83 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 4 14,4 Bq/l 12,4 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Šandal stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – STONEART, s.r.o. 2,8 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metalle Arten Od vody Giraltovce Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 610 m Giraltovce Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 1,5 km Marhaň Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 2,7 km Marhaň Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 2,9 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Standort Arten Tiefe Archívna správa Od vody Giraltovce úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 80,0 m 76837 104Ca34.pdf20 m Okrúhle – Valkovce úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 39,0 m 62425 104Ac52.pdf30 m Rovné-Mlynárovce širokoprofilový vrt 6,5 m 34192 104Aa46.pdf30 m Giraltovce širokoprofilový vrt 10,0 m 64514 104Ca25.pdf30 m S-1 inžiniersko-geologický 2,4 m 664730 m Giraltovce širokoprofilový vrt – 64492 104Ca27.pdf40 m Giraltovce širokoprofilový vrt 11,0 m 64514 104Ca23.pdf50 m Radoma úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 m 33603 104Ac25.pdf50 m J-2 bez určenia účelu 8,0 m 8414250 m J-1 bez určenia účelu 9,0 m 8414250 m Šarišský Štiavnik vrt s termálnou, minerálnou vodou 110,0 m 38305 104Ac28.pdf60 m Giraltovce úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 100,1 m 73653 104Ca31.pdf60 m Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Quelle Arten Wassertemperatur (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 18 340 m Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Standort Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Soboš – sklad agrochemikálií SK2005700F 420 m Hrabovčík – skládka TKO Technických služieb Svidník SK2005700F 750 m Giraltovce – skládka TKO SK2005700F 1,0 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Rakovčík – Beňadikovce 50 m² 1990 – 310 m Radoma – obecná skládka – Radoma 1 000 m² 1985 – 760 m Giraltovce – mestská skládka – Giraltovce 3 300 m² 1982 monitorovaná 1,1 km Lascov 100 m² 1975 – 1,6 km Marhaň – 1988 – 1,8 km Hrabovčík – skládka TKO Technických služieb Svidník – Hrabovčík 15 818 m² 1986 monitorovaná 2,5 km Šandal 100 m² – – 2,6 km Vyšný Kručov – 1980 – 2,9 km Antropogénne sedimenty
Standort Uložený odpad Od vody Hrabovčík – A-1 820 m Hrabovčík – HM-2 830 m Hrabovčík – A-5 840 m Hrabovčík – HM-7 840 m Hrabovčík – B-2 860 m Hrabovčík – B-1 860 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisationen und Standort
Organisationen am FließgewässerWer leitet die Fischereireviere und wie sind die Bedingungen dort heute?
Weitere Fließgewässer in der Nähe
Diese Seite ist nur teilweise übersetzt. Nicht übersetzte Teile werden auf Slowakisch angezeigt, der Originalsprache der Website. Slowakisches Original öffnen
8aus 100
1445Fischereireviere
Kartenfarbe
Karte wird geladen…
niedrigerhöher
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 60,0 μg/lmedián 5,00 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
FührenPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,90 μg/lmedián 2,50 μg/l11 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
ArsenAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l11 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 71,0 μg/lmedián 50,5 μg/l10 vzoriek
KupferCumierne zvýšená
najvyššie 2,50 μg/lmedián 1,00 μg/l11 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,150 μg/l11 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ChromCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 13,3 mg/lmedián 11,9 mg/l10 vzoriek
ChromCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 21,6 μg/lmedián 0,250 μg/l75 vzoriek53 % pod medzou stanovenia
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 140 μg/lmedián 23,0 μg/l75 vzoriek
KupferCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 24,0 μg/lmedián 0,600 μg/l75 vzoriek
QuecksilberHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,100 μg/l75 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
FührenPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 0,500 μg/l75 vzoriek52 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,250 μg/l75 vzoriek99 % pod medzou stanovenia
SelenSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,90 μg/lmedián 0,500 μg/l75 vzoriek81 % pod medzou stanovenia
ZinkZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 239 μg/lmedián 21,0 μg/l75 vzoriek7 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0500 mg/lmedián 0,00500 mg/l75 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
ArsenAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,50 μg/lmedián 0,500 μg/l75 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
AntimonSbmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l75 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
EisenFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l42 vzoriek100 % pod medzou stanovenia


