Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Радомка, оцінка вікна 14. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 08:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Передгірна річка з гравійним дном та швидкою течією. Тут харіус та форель вже почуваються добре. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником. 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – БодрогЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 35 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek86 % čiary vody 14 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,1modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 540 mg/l, tvrdá voda (17,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 166 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 48nGy/h dávkový príkon 30. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 7vzoriek so zlatom 15 rudných minerálov v sedimente Najviac 3 zrná v jednej vzorke (140 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 1 з 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Lítium 60,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 97. percentil (Radomka). 815vrtov do 3 km 963 rozborov vody v okolí Z toho 815 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 18 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 24lokalít do 3 km 3 záťaže, 8 skládok, 13 sedimentov Najbližšia záťaž: Soboš – sklad agrochemikálií, 420 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 43záznamov do 5 km 1 ložisko, 42 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 143plôch do 3 km 17 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 7 z 12 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,11typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 17,1°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,05 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 540mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 48nGy/h vo vzduchu rozsah 41 až 52 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Radomka, 2009, 10 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: TOPĽA, 2005, 450 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: TOPĽA, 2005, 450 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Košiarsky potok, 2009, 330 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: TOPĽA, 2005, 450 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: TOPĽA, 450 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brezovský potok, 2009, 70 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Brezovský potok, 2009, 70 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Valkovský potok, 2009, 700 m od vody. Porovnanie: 59. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 130 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,4 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 910 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 670 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,8 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 815 vrtov v pásme 3 km, z toho 89 hydrogeologických a 726 ostatných; s číslom archívnej správy 815. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Бодрог та Горнад
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Радомка
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Ґіралтовце 56 см – Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Радомка
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Radomka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 6× kvartér pleistocén – holocén deluviálne sedimenty: prevažne hlinito-kamenité (podradne piesčito-kamenité) svahoviny a sutiny 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,263 мг/л90. percentil78,4 мг/л81. percentil313 мг/л80. percentil19,3 мг/л79. percentil87,8 мг/л77. percentil21,0 мг/л69. percentil3,56 мг/л59. percentil11,6 мг/л56. percentilŽiviny a organické znečistenie
5,97 мг/л47. percentil3,07 мг/л47. percentil0,0698 мг/л35. percentil0,0677 мг/л34. percentilМетали
42,4 μg/l58. percentil0,114 мг/л54. percentil28,5 μg/l28. percentil3,59 μg/l26. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
166 мг/кг95. percentil34,1 мг/кг80. percentil0,449 мг/кг62. percentil0,158 мг/кг43. percentil62,2 мг/кг35. percentil7,29 мг/кг31. percentil0,0623 мг/кг23. percentil17,8 мг/кг23. percentil0,145 мг/кг23. percentil0,380 мг/кг21. percentil0,146 мг/кг21. percentil4,03 мг/кг12. percentil1,76 мг/кг12. percentil63,6 мг/кг12. percentil9,80 мг/кг12. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
0,939 %63. percentil971 мг/кг62. percentil4 476 мг/кг50. percentil1,51 %48. percentil1,47 %32. percentil2,35 %30. percentil5,04 %28. percentil563 мг/кг14. percentil0,603 %14. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
542 мг/кг87. percentil63,6 мг/кг59. percentil27,7 мг/кг50. percentil1,34 мг/кг46. percentil28,2 мг/кг43. percentil55,1 мг/кг35. percentil81,6 мг/кг32. percentil9,64 мг/кг18. percentil347 мг/кг16. percentil102 мг/кг15. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,30 %52. percentil7,04 ppm37. percentil2,29 ppm19. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody 1319 1 zrno 20 м 1127 1 zrno 30 м 939 1 zrno 50 м 808 3 zrná 140 м 830 1 zrno 230 м 839 1 zrno 550 м 1318 2 zrná 690 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан upravený prameň 1 12,4 Bq/l 12,4 Bq/l джерело 19 40,1 Bq/l 8,95 Bq/l studňa 13 23,2 Bq/l 3,20 Bq/l potok, rieka 3 0,900 Bq/l 0,500 Bq/l minerálny prameň 1 6,83 Bq/l 6,83 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 4 14,4 Bq/l 12,4 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Шандал stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – STONEART, s.r.o. 2,8 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Ґіралтовце Zlaté rudy Ау mineralogický výskyt 610 м Ґіралтовце Zlaté rudy Ау mineralogický výskyt 1,5 км Маргань Zlaté rudy Ау mineralogický výskyt 2,7 км Маргань Zlaté rudy Ау mineralogický výskyt 2,9 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Ґіралтовце úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 80,0 м 76837 104Ca34.pdf20 м Округле – Валковце úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 39,0 м 62425 104Ac52.pdf30 м Ровне-Млинаровце širokoprofilový vrt 6,5 м 34192 104Aa46.pdf30 м Ґіралтовце širokoprofilový vrt 10,0 м 64514 104Ca25.pdf30 м S-1 inžiniersko-geologický 2,4 м 664730 м Ґіралтовце širokoprofilový vrt – 64492 104Ca27.pdf40 м Ґіралтовце širokoprofilový vrt 11,0 м 64514 104Ca23.pdf50 м Радома úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 м 33603 104Ac25.pdf50 м J-2 bez určenia účelu 8,0 м 8414250 м J-1 bez určenia účelu 9,0 м 8414250 м Шарішски Штіавнік vrt s termálnou, minerálnou vodou 110,0 м 38305 104Ac28.pdf60 м Ґіралтовце úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 100,1 м 73653 104Ca31.pdf60 м Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 18 340 м Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Soboš – sklad agrochemikálií SK2005700F 420 м Hrabovčík – skládka TKO Technických služieb Svidník SK2005700F 750 м Ґіралтовце – складка ТКО SK2005700F 1,0 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Раковчік – Бенядіковце 50 м² 1990 – 310 м Radoma – obecná skládka – Radoma 1 000 м² 1985 – 760 м Giraltovce – mestská skládka – Giraltovce 3 300 м² 1982 monitorovaná 1,1 км Ласцов 100 м² 1975 – 1,6 км Маргань – 1988 – 1,8 км Hrabovčík – skládka TKO Technických služieb Svidník – Hrabovčík 15 818 м² 1986 monitorovaná 2,5 км Шандал 100 м² – – 2,6 км Вишни Кручов – 1980 – 2,9 км Antropogénne sedimenty
Локація Uložený odpad Od vody Грабовчік – A-1 820 м Грабовчік – HM-2 830 м Грабовчік – A-5 840 м Грабовчік – HM-7 840 м Грабовчік – B-2 860 м Грабовчік – B-1 860 м Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
8з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 60,0 μg/lmedián 5,00 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
ОловоПбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,90 μg/lmedián 2,50 μg/l11 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l11 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
БаріумБаmierne zvýšená
najvyššie 71,0 μg/lmedián 50,5 μg/l10 vzoriek
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 2,50 μg/lmedián 1,00 μg/l11 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,150 μg/l11 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 13,3 мг/лmedián 11,9 мг/л10 vzoriek
ХромЦрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 21,6 μg/lmedián 0,250 μg/l75 vzoriek53 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіextrémna (horný 1 %)
najvyššie 140 μg/lmedián 23,0 μg/l75 vzoriek
МідьЦуextrémna (horný 1 %)
najvyššie 24,0 μg/lmedián 0,600 μg/l75 vzoriek
РтутьГґextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,100 μg/l75 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 0,500 μg/l75 vzoriek52 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,250 μg/l75 vzoriek99 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,90 μg/lmedián 0,500 μg/l75 vzoriek81 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 239 μg/lmedián 21,0 μg/l75 vzoriek7 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0500 мг/лmedián 0,00500 мг/л75 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,50 μg/lmedián 0,500 μg/l75 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l75 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л42 vzoriek100 % pod medzou stanovenia


