Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 Ľutinka č.1, puntuación de la ventana 33. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 13:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Medición del nivel del agua, temperatura y caudal, clima junto al curso de agua y estado desde satélites Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Curso de agua rápido Podhorský potok: agua rápida, fondo pedregoso, rápidos y las pozas debajo de ellos. Aguas trucheras típicas. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2019 a 2025: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 cotos de pesca del curso de agua con datos de SHMÚ: el sitio más cercano tiene una norma incumplida en al menos un indicador. 0 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Contaminación del agua en la cuenca: HornádAgua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 10 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 347 mg/l, stredne tvrdá voda (12,0 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Selén 0,516 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 87. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 41nGy/h dávkový príkon 8. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 1vzorka so zlatom 13 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (90 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 0 de 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Kadmium 0,300 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 90. percentil (Pečovská Nová Ves). 125vrtov do 3 km 436 rozborov vody v okolí Z toho 124 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 90°C na ústí vrtu 2 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Lipany – L-1, výdatnosť 10,0 l/s, 5,0 km od vody. 0lokalít do 3 km V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 12záznamov do 5 km 7 ložísk, 5 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 46plôch do 3 km 9 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 4 z 4 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,20typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 12,0°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,14 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 347mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 41nGy/h vo vzduchu rozsah 35 až 50 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bajo Radón je prirodzený plyn z hornín. Riziko sa týka budov a pivníc, nie vody v toku; ukazuje, aké je podložie. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapy magnetického poľa a tiaže (ŠGÚDŠ) odhaľujú, čo je pod sedimentmi a pod povrchom: vulkanické telesá, zlomy a hrúbku kôry. Pre rybára sú zaujímavé nepriamo: ukazujú, kde sa mení podložie a s ním aj voda. -41nT rozsah -52 až -25 nT Odchýlka magnetického poľa Zeme od okolia. Kladné a záporné anomálie prezrádzajú horniny s magnetitom (čadiče, bázické vulkanity) a rozhrania v podloží. -30mGal reziduálna +4,3 mGal Záporné hodnoty sú nad hrubými sedimentmi a pod horami (ľahká kôra), kladné nad hustými horninami a tenšou kôrou. Ukazuje stavbu zemskej kôry, nie vodu. Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 65 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Pečovská Nová Ves, 980 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pečovská Nová Ves, 2003, 980 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Lutina, 2003, 110 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pečovská Nová Ves, 2003, 980 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: potok Drahotin, 2007, 190 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pečovská Nová Ves, 2003, 980 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pečovská Nová Ves, 2003, 980 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ľubotina, 2007, 60 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ľubotina, 2007, 60 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: potok Drahotin, 2007, 190 m od vody. Porovnanie: 42. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,4 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 125 vrtov v pásme 3 km, z toho 51 hydrogeologických a 74 ostatných; s číslom archívnej správy 124. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Bodrog y Hornád
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Ľutinka
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Estado del agua en el curso de agua
Niveles de agua en el curso de agua
Estación Estado Cambio Temperatura Ľutina 17 cm – Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Ľutinka
Aguas superficiales cerca de los cotos de pescasitio de monitoreo SHMÚ más cercano, 2025
Cotos de pesca más contaminadostodas con norma incumplida
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Perfil del curso de agua desde el nacimiento hasta la desembocaduranúmero de indicadores incumplidos en 2025 en los puntos SHMÚ
Mostrar sitios en la tabla (2)
Geológia a geochémia toku Ľutinka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 4× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,118 mg/l52. percentil14,9 mg/l49. percentil209 mg/l49. percentil60,9 mg/l47. percentil2,72 mg/l45. percentil33,5 mg/l40. percentil6,78 mg/l39. percentil4,90 mg/l33. percentilŽiviny a organické znečistenie
4,38 mg/l31. percentil0,0573 mg/l29. percentil0,0497 mg/l27. percentil1,71 mg/l13. percentilMetales
87,9 μg/l58. percentil0,0593 mg/l28. percentil2,72 μg/l18. percentil8,42 μg/l17. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,516 mg/kg87. percentil1,47 mg/kg79. percentil83,1 mg/kg66. percentil0,445 mg/kg61. percentil25,4 mg/kg54. percentil0,151 mg/kg41. percentil0,188 mg/kg38. percentil2,29 mg/kg34. percentil61,6 mg/kg33. percentil0,0667 mg/kg26. percentil4,82 mg/kg23. percentil17,7 mg/kg22. percentil6,53 mg/kg20. percentil68,9 mg/kg17. percentil5,97 mg/kg3. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,08 %79. percentil3,87 %74. percentil1,49 %46. percentil0,796 %40. percentil4107 mg/kg36. percentil5,11 %31. percentil2,32 %28. percentil641 mg/kg24. percentil639 mg/kg22. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
61,3 mg/kg52. percentil13,8 mg/kg48. percentil1,33 mg/kg45. percentil27,1 mg/kg36. percentil81,4 mg/kg31. percentil112 mg/kg26. percentil322 mg/kg25. percentil356 mg/kg19. percentil20,7 mg/kg18. percentil49,3 mg/kg17. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
Riesgo de radón del lecho rocoso
1,22 %24. percentil1,97 ppm7. percentil5,49 ppm5. percentil1376 Bq/m²43. percentilRadónové riziko podľa izoplôch
Geofyzikálne polia: magnetika a tiaž
Magnetická anomália
Bouguerova tiažová anomália
Geotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Náchylnosť pôd na okysľovanie
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody TP-4163 1 zrno 90 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 3 12,9 Bq/l 9,57 Bq/l potok, rieka 2 0,410 Bq/l 0,405 Bq/l studňa 2 16,8 Bq/l 8,69 Bq/l prameň 11 16,1 Bq/l 7,00 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 2,80 Bq/l 2,80 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Pečovská Nová Ves štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – PEhAES, a.s. 100 m Lipany ropa poloparafinická Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,3 km Lipany horľavý zemný plyn Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,3 km Lipany horľavý zemný plyn Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,5 km Lipany ropa poloparafinická Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,5 km Lipany – Červenica štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 4,4 km Lipany – Červenica štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 4,4 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody PST-34 inžiniersko-geologický 2,5 m 1614020 m Ľutina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,0 m 64150 103Ca65.pdf40 m RV-6 inžiniersko-geologický 9,2 m 1106240 m RV-7 inžiniersko-geologický 7,0 m 1106240 m CPH-15 hydrogeologický 7,0 m 6415040 m J-6 inžiniersko-geologický 3,0 m 7749750 m Ľutina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 m 64150 103Ca64.pdf80 m Olejníkov štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 100,0 m 64150 103Ac8.pdf80 m J-2 inžiniersko-geologický 6,0 m 7749780 m CPH-14 hydrogeologický 8,0 m 6415080 m COH-11 hydrogeologický 100,0 m 6415080 m COH-117 hydrogeologický 100,0 m 8148080 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Lipany – L-2 51 °C 4,5 l/s 3500 m Na-Cl nevyužívaný 2,2 km Lipany – L-1 90 °C 10,0 l/s 4000 m Na-HCO3-Cl-SO4 nevyužívaný 5,0 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 10 830 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Ciprínido, Salmonidado – trucheroTorysa
10 cotos de pesca
Salmónido – tramo de la truchaLúčanský potok
1 coto de pescaVolianský potok
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaLipiansky potok
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaJakuboviansky potok
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaDubovický potok
1 coto de pesca
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
24de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CadmioCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,150 μg/l7 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
PlomoPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 2,50 μg/l7 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
CobreCumierne zvýšená
najvyššie 4,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 77,0 μg/lmedián 50,0 μg/l7 vzoriek
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 10,0 μg/lmedián 5,00 μg/l7 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsbežná hodnota
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
CromoCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 9,32 mg/lmedián 7,13 mg/l4 vzorky
PlomoPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 17,0 μg/lmedián 1,00 μg/l31 vzoriek45 % pod medzou stanovenia
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,20 μg/lmedián 0,500 μg/l31 vzoriek84 % pod medzou stanovenia
CobreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,10 μg/lmedián 0,250 μg/l31 vzoriek
CincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 845 μg/lmedián 7,00 μg/l31 vzoriek29 % pod medzou stanovenia
MercurioHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l31 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 40,0 μg/lmedián 7,00 μg/l31 vzoriek
ArsénicoAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,40 μg/lmedián 0,500 μg/l31 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
CromoCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,250 μg/l31 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l31 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
AluminioAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0300 mg/lmedián 0,00500 mg/l31 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l31 vzoriek100 % pod medzou stanovenia