Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 15:00–17:00 Dolnobarský kanál, puntuación de la ventana 18. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 07:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Curso de agua muy lento Un tramo de llanura, casi estancado: agua tranquila, a menudo más turbia; el fondo tiende a ser fangoso y arenoso. Típico de los cotos de pesca de carpa. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2017 a 2023: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 10 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek75 % čiary vody 25 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 475 mg/l, tvrdá voda (15,2 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Bizmut 0,255 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 63. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 85 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 87 °C (prírastok 42 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 48nGy/h dávkový príkon 31. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 de 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Lítium 58,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (Gabčíkovo-Topoľníky, kanál). 515vrtov do 3 km 409 rozborov vody v okolí Z toho 515 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 91°C na ústí vrtu 5 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Dunajská Streda – DS-1, výdatnosť 15,2 l/s, 4,2 km od vody. 23lokalít do 3 km 23 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 3záznamy do 5 km 3 rudné výskyty Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 4 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,93typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 15,2°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,72 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 475mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 48nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 49 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 87 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 42 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 85 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Gabčíkovo-Topoľníky, kanál, 2011, 70 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gabčíkovo-Topoľníky, kanál, 2011, 120 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gabčíkovo-Topoľníky, kanál, 2011, 70 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gabčíkovo-Topoľníky, kanál, 2011, 120 m od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gabčíkovo-Topoľníky, kanál, 2011, 120 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gabčíkovo-Topoľníky, kanál, 2011, 120 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gabčíkovo-Topoľníky, kanál, 2011, 120 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gabčíkovo-Topoľníky, kanál, 120 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Gabčíkovo-Topoľníky, kanál, 2011, 70 m od vody. Porovnanie: 25. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 960 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 1,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 3,0 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,8 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,5 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 1,3 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 260 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 230 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 1,9 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 515 vrtov v pásme 3 km, z toho 52 hydrogeologických a 463 ostatných; s číslom archívnej správy 515. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Danubio
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Dolnobarský kanál
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Dolnobarský kanál
Depuradoras problemáticas cerca de los cotos de pesca1 planta de tratamiento a menos de 2 km del coto de pesca
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Dolnobarský kanál
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálno-organické sedimenty: jemnopiesčité, ílovité až hnilokalové humózne hliny mŕtvych ramien a močiarov 2× kvartér holocén antropogénne sedimenty: navážky, haldy a skládky 1× kvartér holocén fluviálne sedimenty: resedimentované nivné jemnozrnné piesky 1× Kvartérny pokryv
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
32,6 mg/l82. percentil19,1 mg/l79. percentil66,4 mg/l73. percentil22,0 mg/l71. percentil246 mg/l62. percentil72,7 mg/l61. percentil0,134 mg/l59. percentil3,04 mg/l51. percentilŽiviny a organické znečistenie
10,1 mg/l73. percentil0,285 mg/l67. percentil0,128 mg/l55. percentil1,87 mg/l17. percentilMetales
0,172 mg/l70. percentil10,1 μg/l65. percentil64,6 μg/l50. percentil16,7 μg/l34. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,255 mg/kg63. percentil0,287 mg/kg59. percentil16,5 mg/kg55. percentil22,6 mg/kg45. percentil6,08 mg/kg43. percentil22,7 mg/kg40. percentil7,83 mg/kg40. percentil0,298 mg/kg33. percentil80,7 mg/kg32. percentil0,108 mg/kg29. percentil0,0683 mg/kg27. percentil56,6 mg/kg21. percentil52,5 mg/kg20. percentil0,353 mg/kg17. percentil1,80 mg/kg14. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
9,45 %95. percentil2,71 %94. percentil957 mg/kg64. percentil0,771 %30. percentil1,29 %19. percentil2,16 %18. percentil555 mg/kg12. percentil4,40 %10. percentil2970 mg/kg6. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
234 mg/kg93. percentil53,5 mg/kg30. percentil72,7 mg/kg15. percentil22,7 mg/kg13. percentil331 mg/kg11. percentil8,10 mg/kg10. percentil0,493 mg/kg7. percentil42,1 mg/kg7. percentil161 mg/kg5. percentil13,4 mg/kg4. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,61 ppm56. percentil1,25 %31. percentil6,68 ppm24. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 5 30,1 Bq/l 3,69 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 7,98 Bq/l 7,98 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 12,9 Bq/l 12,9 Bq/l Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody VH-5-91 ložiskový 15,0 m 7872820 m VH-9-91 ložiskový 15,0 m 7872830 m VH-4-91 ložiskový 15,0 m 7872840 m VH-6-91 ložiskový 15,0 m 7872840 m VH-10A-91 ložiskový 15,0 m 7872840 m VH-7-91 ložiskový 15,0 m 7872850 m J-1 inžiniersko-geologický 7,0 m 8134960 m S-11 inžiniersko-geologický 3,5 m 7416660 m Dolný Bar monitorovací vrt 10,0 m 81349 12Ab53.pdf70 m VH-8-91 ložiskový 15,0 m 7872870 m B11-144 inžiniersko-geologický 1,6 m 5372180 m Topoľníky úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 68,2 m 3736 12Ba3.pdf90 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Topoľníky – FGT-1 74 °C 23,0 l/s 2501 m Na-HCO3-Cl využívaný 1,3 km Dunajská Streda – DS-1 91 °C 15,2 l/s 2500 m Na-Cl-HCO3 využívaný 4,2 km Dunajská Streda – DS-2 55 °C 23,0 l/s 1600 m Na-HCO3 využívaný 4,6 km Boheľov – GPB-1 – – 2800 m – nevyužívaný 5,1 km Dunajský Klátov – VDK-15 74 °C 15,4 l/s 2240 m Na-HCO3-Cl nevyužívaný 5,8 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody FGT-1 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 2,3 km kategória Dunajská Streda termálne kúpalisko – – 1 2,4 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 5 2,7 km DS-1,2 geotermálna voda 80 – 100 16 – 30 1 2,9 km kategória Topoľníky termálne kúpalisko – – 1 3,1 km VDK-15 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 8,1 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Ňárad – Heďbeneéte – 1970 – 120 m Kútniky – Töböréte 5 600 m² 1970 – 250 m Dolný Bar 36 000 m² 1997 monitorovaná 350 m Gabčíkovo – 1970 monitorovaná 410 m Dolný Štál – pri ihrisku – Horné Topoľníky 9 000 m² 1970 – 560 m Ohrady 13 000 m² 1970 – 790 m Kútniky – EDAR – Ohrady 7 500 m² 1970 – 970 m Dunajská Streda – Mliečany – Mliečany – 1960 – 1,3 km Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
15de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 58,0 μg/lmedián 32,5 μg/l6 vzoriek
ArsénicoAsmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 2,00 μg/l6 vzoriek
CobreCubežná hodnota
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
BáriumBanižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 38,0 μg/lmedián 35,0 μg/l6 vzoriek
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CromoCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 6,84 mg/lmedián 2,97 mg/l6 vzoriek
CobreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 19,1 μg/lmedián 1,55 μg/l30 vzoriek
CincZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 5 490 μg/lmedián 195 μg/l30 vzoriek
CromoCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10,5 μg/lmedián 0,800 μg/l30 vzoriek10 % pod medzou stanovenia
CadmioCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 6,60 μg/lmedián 0,250 μg/l30 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 12,0 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
AluminioAlzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0400 mg/lmedián 0,0100 mg/l30 vzoriek20 % pod medzou stanovenia
SelenioSemierne zvýšená
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 25,0 μg/lmedián 6,00 μg/l30 vzoriek
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
MercurioHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
