Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 Klastavský potok, puntuación de la ventana 39. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 01:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Curso de agua rápido Podhorský potok: agua rápida, fondo pedregoso, rápidos y las pozas debajo de ellos. Aguas trucheras típicas. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2018 a 2024: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 17 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. 88objektov do 3 km ťažené: Au, Ag, Pb, Zn, Cu Najbližšie: Pingové pole (pinga, pingový ťah), 650 m od vody. 0vzoriek so zlatom 10 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Selén 1,66 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 97. percentil (Klastovský potok). 35vrtov do 3 km 587 rozborov vody v okolí Z toho 35 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 46°C na ústí vrtu 3 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Banská Štiavnica – HR-1, 7,0 km od vody. 3lokalít do 3 km 3 skládky V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 24záznamov do 5 km 5 ložísk, 19 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 10plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Klastovský potok, 2005, 40 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Klastavský potok, 110 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Klastavský potok, 2005, 120 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1200m V od K680, 1993, 90 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Klastovský potok, 2005, 40 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Klastava – pravostranný prítok Klastavského potoka, v obci , 2005, 70 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Klastava – pravostranný prítok Klastavského potoka, v obci , 2005, 70 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1200m V od K680, 1993, 90 m od vody. Porovnanie: 53. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Klastavský potok, 2004, 460 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1200m V od K680, 1993, 90 m od vody. Porovnanie: 23. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Klastavský potok, 2005, 40 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 1,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 80 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 1,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 40 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,8 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 1,6 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,8 km od vody. Porovnanie: 56. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,7 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 35 vrtov v pásme 3 km, z toho 17 hydrogeologických a 18 ostatných; s číslom archívnej správy 35. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Hron
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Klastavský potok
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Klastavský potok
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Klastavský potok
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián fuente 17 103 Bq/l 8,24 Bq/l potok, rieka 1 5,43 Bq/l 5,43 Bq/l studňa 1 15,6 Bq/l 15,6 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 3 9,77 Bq/l 6,58 Bq/l upravený prameň 2 25,5 Bq/l 23,7 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 1,28 Bq/l 1,28 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Pingové pole pinga, pingový ťah Au,Ag 650 m Vodná štôlňa štôlňa andezit 18.storočie 660 m Halda objektu č.71 halda andezit 18.storočie 690 m Halda objektu č.73 halda andezit 18.storočie 750 m Vodná štôlňa štôlňa andezit 18.storočie 770 m Pingové pole pinga, pingový ťah Au,Ag 780 m Imrich štôlňa štôlňa Au,Ag rudy 820 m Halda objektu č.69 halda Au,Ag 830 m Vodná štôlňa štôlňa andezit 18.storočie 840 m Halda objektu č.75 halda andezit 18.storočie 850 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Klastava stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 250 m Klastava stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 250 m Sebechleby stavebný kameň Ťažené ložisko – Draft Stone s.r.o. 2,6 km Alta medené rudy Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,2 km Lišov stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 4,2 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metales Especie Od vody Alta – Šementlov Medené rudy Cu, Au malé ložisko 3,5 km Štiavnické Bane Polymetalické rudy Pb, Zn ložiskový výskyt 3,9 km Banište Zlato-strieborné rudy Au, Ag ložiskový výskyt 4,1 km Štivnické bane – Piarg Polymetalicko-drahokovové rudy Pb, Zn, Cu, Au, Ag stredné ložisko 4,3 km Hodruša – Myšia hora Polymetalické rudy Cu, Pb, Zn ložiskový výskyt 4,7 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody 3-209 Ladzany hydrogeologický 8,0 m 10174850 m Počúvadlo úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 17,0 m 22278 122Dc3.pdf70 m Banská Štiavnica úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 65,0 m 21160 122Dc2.pdf80 m Počúvadlo úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 120,0 m 73776 122Dc16.pdf160 m Počúvadlo širokoprofilový vrt 10,0 m 42142 122Dc8.pdf570 m Počúvadlo úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 60,0 m 49921 122Dc14.pdf830 m Počúvadlo širokoprofilový vrt 150,0 m 49486 122Dc12.pdf990 m Počúvadlo širokoprofilový vrt 170,0 m 49486 122Dc13.pdf1,2 km Počúvadlo širokoprofilový vrt 130,0 m 49486 122Dc11.pdf1,2 km Počúvadlo úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,0 m 89007 122Dc17.pdf1,3 km Badáň úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 32,5 m 16062 134Ba7.pdf1,3 km Počúvadlo úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 58,0 m 15793 122Dc1.pdf1,5 km Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Vyhne – HGV-3 29 °C – 64 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 6,5 km Voznica – R-3 35 °C 10,0 l/s 710 m Ca-Mg-SO4-HCO3 nevyužívaný 6,9 km Banská Štiavnica – HR-1 46 °C – 910 m Na-Ca-SO4-HCO3 nevyužívaný 7,0 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody S-1 geotermálna voda 15 – 22 16 – 30 1 3,3 km kategória d3 minerálna voda 39-55 16-30 1 5,5 km H-1 geotermálna voda 15 – 22 < 5 1 6,6 km kategória Vyhne termálne kúpalisko – – 1 9,8 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Počúvadlo 350 m² 1970 – 1,4 km Sebechleby – Kvaka – Sebechleby 2 989 m² 1980 monitorovaná 1,8 km Beluj 250 m² 1960 – 1,8 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
33de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,66 μg/lmedián 0,500 μg/l16 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
CadmioCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,620 μg/lmedián 0,150 μg/l16 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 1,63 μg/lmedián 0,560 μg/l16 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
CobreCumierne zvýšená
najvyššie 4,00 μg/lmedián 1,35 μg/l16 vzoriek31 % pod medzou stanovenia
PlomoPbmierne zvýšená
najvyššie 2,80 μg/lmedián 2,50 μg/l16 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsmierne zvýšená
najvyššie 2,62 μg/lmedián 1,47 μg/l16 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
CromoCrmierne zvýšená
najvyššie 2,20 μg/lmedián 1,05 μg/l16 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
StronciumSrbežná hodnota
najvyššie 190 μg/lmedián 113 μg/l16 vzoriek
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l16 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
BáriumBanižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 20,0 μg/lmedián 10,0 μg/l3 vzorky
Oxid kremičitýSiO2vysoká (horných 5 %)
najvyššie 52,3 mg/lmedián 42,6 mg/l16 vzoriek
CincZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 8 820 μg/lmedián 12,5 μg/l46 vzoriek15 % pod medzou stanovenia
PlomoPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 9,00 μg/lmedián 0,500 μg/l46 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
CadmioCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 5,10 μg/lmedián 0,250 μg/l46 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,50 μg/lmedián 0,500 μg/l46 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l46 vzoriek59 % pod medzou stanovenia
CobreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,50 μg/lmedián 1,00 μg/l46 vzoriek
AluminioAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,0800 mg/lmedián 0,0200 mg/l46 vzoriek15 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,100 μg/l46 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
CromoCrmierne zvýšená
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,250 μg/l46 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
LítiumLibežná hodnota
najvyššie 9,00 μg/lmedián 2,00 μg/l46 vzoriek37 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l14 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercurioHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l46 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



