Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 Dlhopolka, puntuación de la ventana 36. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 13:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Bystrina Un arroyo de montaña con pendiente pronunciada, cascadas y fondo rocoso. El agua está clara y fría; la pesca requiere un enfoque cuidadoso. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2018 a 2024: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 12 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek67 % čiary vody 33 % flyš Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 280 mg/l, stredne tvrdá voda (8,6 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 163 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 55 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 55 °C (prírastok 20 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 42nGy/h dávkový príkon 10. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 11 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 4 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Chróm 14,6 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Dlhé Pole – Kondžákovci, pravostranný prítok potoka Dlhopolk). 92vrtov do 3 km 393 rozborov vody v okolí Z toho 92 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 6 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 16lokalít do 3 km 16 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 28záznamov do 5 km 5 ložísk, 23 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 253plôch do 3 km 17 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,21typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 8,6°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (1,53 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 280mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 42nGy/h vo vzduchu rozsah 34 až 50 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. medio Radón je prirodzený plyn z hornín. Riziko sa týka budov a pivníc, nie vody v toku; ukazuje, aké je podložie. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapy magnetického poľa a tiaže (ŠGÚDŠ) odhaľujú, čo je pod sedimentmi a pod povrchom: vulkanické telesá, zlomy a hrúbku kôry. Pre rybára sú zaujímavé nepriamo: ukazujú, kde sa mení podložie a s ním aj voda. +52nT rozsah 39 až 68 nT Odchýlka magnetického poľa Zeme od okolia. Kladné a záporné anomálie prezrádzajú horniny s magnetitom (čadiče, bázické vulkanity) a rozhrania v podloží. -53mGal reziduálna -9,5 mGal Záporné hodnoty sú nad hrubými sedimentmi a pod horami (ľahká kôra), kladné nad hustými horninami a tenšou kôrou. Ukazuje stavbu zemskej kôry, nie vodu. Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 55 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 20 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 55 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Dlhé Pole – Kondžákovci, pravostranný prítok potoka Dlhopolk, 1999, 860 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dlhé Pole – Kondžákovci, pravostranný prítok potoka Dlhopolk, 1999, 860 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Sedelník – ľavostranný prítok Dlhopolky, 1999, 320 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Sedelník – ľavostranný prítok Dlhopolky, 320 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dlhé Pole – Kondžákovci, pravostranný prítok potoka Dlhopolk, 1999, 860 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Sedelník – ľavostranný prítok Dlhopolky, 1999, 320 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Sedelník – ľavostranný prítok Dlhopolky, 1999, 320 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dlhopolka, potok, 1993, 120 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Sedelník – ľavostranný prítok Dlhopolky, 1999, 320 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dlhopolka, potok, 1999, 70 m od vody. Porovnanie: 44. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Dlhopolka, potok, 1999, 70 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 830 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 960 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,1 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 960 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,4 km od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 92 vrtov v pásme 3 km, z toho 57 hydrogeologických a 35 ostatných; s číslom archívnej správy 92. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Váh
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Dlhopolka
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Dlhopolka
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Dlhopolka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén proluviálne sedimenty: prevažne hliny a piesčité hliny s úlomkami hornín a zahlinenými štrkmi v nivných náplav 1× kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× flyš paleocén – eocén zlínske súvrstvie 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
8,07 mg/l46. percentil173 mg/l37. percentil2,28 mg/l37. percentil50,1 mg/l35. percentil27,8 mg/l31. percentil3,44 mg/l23. percentil0,0666 mg/l21. percentil6,94 mg/l20. percentilŽiviny a organické znečistenie
4,59 mg/l76. percentil0,140 mg/l58. percentil0,133 mg/l50. percentil3,96 mg/l27. percentilMetales
1,09 mg/l96. percentil1016 μg/l95. percentil146 μg/l86. percentil16,2 μg/l81. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
163 mg/kg95. percentil38,0 mg/kg87. percentil9,89 mg/kg70. percentil25,0 mg/kg56. percentil0,114 mg/kg55. percentil0,270 mg/kg55. percentil0,609 mg/kg47. percentil0,198 mg/kg42. percentil62,5 mg/kg36. percentil12,9 mg/kg32. percentil2,22 mg/kg31. percentil77,0 mg/kg27. percentil0,264 mg/kg26. percentil0,0863 mg/kg21. percentil4,56 mg/kg19. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
942 mg/kg60. percentil1,65 %38. percentil0,751 %26. percentil2,29 %26. percentil3824 mg/kg25. percentil1,34 %24. percentil0,634 %17. percentil4,66 %15. percentil524 mg/kg10. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
1,91 mg/kg78. percentil451 mg/kg66. percentil64,8 mg/kg63. percentil15,2 mg/kg61. percentil30,4 mg/kg55. percentil54,2 mg/kg32. percentil81,4 mg/kg31. percentil23,6 mg/kg28. percentil109 mg/kg24. percentil365 mg/kg22. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
Riesgo de radón del lecho rocoso
6,53 ppm20. percentil1,10 %11. percentil2,04 ppm9. percentil1486 Bq/m²49. percentilRadónové riziko podľa izoplôch
Geofyzikálne polia: magnetika a tiaž
Magnetická anomália
Bouguerova tiažová anomália
Geotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Náchylnosť pôd na okysľovanie
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián prameň 7 5,09 Bq/l 3,27 Bq/l studňa 1 6,89 Bq/l 6,89 Bq/l vrt s prelivom 1 11,9 Bq/l 11,9 Bq/l upravený prameň 2 5,99 Bq/l 5,62 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 3,73 Bq/l 3,73 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Kotešová – Sihoť – Oblazov štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – OBCHOD S PALIVAMI, s.r.o. 2,5 km Lom Veľké Rovné stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 4,1 km Kotešová štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – VÁHOSTAV, a.s. 4,3 km Divinka dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 4,6 km Divinka dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 4,6 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Veľké Rovné-Dlhé Pole úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 m 75808 98Ab30.pdf40 m Svederník úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,0 m 53732 98Ab20.pdf60 m Svederník úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,0 m 42762 98Ab8.pdf60 m Veľké Rovné-Dlhé Pole úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 m 75808 98Ab31.pdf80 m J-16 bez určenia účelu 13,0 m 8382280 m Dlhé Pole úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,0 m 42935 98Ab15.pdf100 m Dlhé Pole úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,4 m 33639 98Ab7.pdf110 m Dlhé Pole-Hlaváčová úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 m 65909 98Ab16.pdf110 m VV-2 bez určenia účelu 120,0 m 83822160 m J-21 bez určenia účelu 40,0 m 83822160 m Dlhé Pole úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 m 42037 98Ab12.pdf170 m J-19 bez určenia účelu 25,0 m 83822180 m Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 5 6,1 km kategória a5 minerálna voda < 15 > 50 1 8,2 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Dlhé Pole 6 – Dlhé Pole 120 m² – – 190 m Dlhé Pole 3 – Dlhé Pole 500 m² – – 240 m Dlhé Pole 5 – Dlhé Pole 150 m² – – 300 m Dlhé Pole 1 – Dlhé Pole 500 m² – – 460 m Dlhé Pole 2 – Dlhé Pole 1 600 m² – – 490 m Dlhé Pole 7 – Dlhé Pole 75 m² – – 510 m Dlhé Pole 4 – Dlhé Pole – – – 610 m Horný Hričov 3 – Horný Hričov – – monitorovaná 960 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
27de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CromoCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 14,6 μg/lmedián 2,20 μg/l10 vzoriek20 % pod medzou stanovenia
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,10 μg/lmedián 2,50 μg/l10 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
StronciumSrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 947 μg/lmedián 276 μg/l10 vzoriek
CadmioCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,175 μg/l10 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
CobreCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 7,80 μg/lmedián 3,40 μg/l10 vzoriek
SelenioSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,530 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 23,0 μg/lmedián 5,00 μg/l10 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 70,0 μg/lmedián 70,0 μg/l1 vzorka
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 0,560 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,520 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 9,41 mg/lmedián 5,77 mg/l10 vzoriek
CincZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 16 100 μg/lmedián 13,0 μg/l30 vzoriek23 % pod medzou stanovenia
SelenioSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 7,30 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
MercurioHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
AluminioAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,140 mg/lmedián 0,00500 mg/l30 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 43,0 μg/lmedián 12,5 μg/l30 vzoriek
CobreCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,60 μg/lmedián 1,20 μg/l30 vzoriek
CromoCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,250 μg/l30 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l14 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l30 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



