Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad media · promedio de un coto de pesca 15:00–17:00 Lazný potok, puntuación de la ventana 52. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 13:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Curso de agua rápido Podhorský potok: agua rápida, fondo pedregoso, rápidos y las pozas debajo de ellos. Aguas trucheras típicas. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2017 a 2023: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 8 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. pH 8,0modelový odhad typ vody Ca–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 351 mg/l, stredne tvrdá voda (11,3 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 3 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Ortuť 2,70 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 70 °C (prírastok 25 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 61nGy/h dávkový príkon 89. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 2objekty do 3 km Najbližšie: Halda Kamenec pod Vtáčnikom (halda), 2,3 km od vody. 0vzoriek so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 3 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 1 200 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Zemianske Kostoľany, 1100m JV od K288, výtok z rúry). 352vrtov do 3 km 368 rozborov vody v okolí Z toho 352 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 59°C na ústí vrtu 11 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Nováky – Laskár – Koš – Š-1-NB II, výdatnosť 22,0 l/s, 5,2 km od vody. 11lokalít do 3 km 4 záťaže, 7 skládok Najbližšia záťaž: Bystričany – ENO – dočasné odkalisko, 1,1 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 44záznamov do 5 km 20 ložísk, 24 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 52plôch do 3 km 6 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 0 z 4 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,98typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 11,3°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,02 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 351mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 61nGy/h vo vzduchu rozsah 53 až 64 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. medio Radón je prirodzený plyn z hornín. Riziko sa týka budov a pivníc, nie vody v toku; ukazuje, aké je podložie. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapy magnetického poľa a tiaže (ŠGÚDŠ) odhaľujú, čo je pod sedimentmi a pod povrchom: vulkanické telesá, zlomy a hrúbku kôry. Pre rybára sú zaujímavé nepriamo: ukazujú, kde sa mení podložie a s ním aj voda. +11nT rozsah -3 až 27 nT Odchýlka magnetického poľa Zeme od okolia. Kladné a záporné anomálie prezrádzajú horniny s magnetitom (čadiče, bázické vulkanity) a rozhrania v podloží. -21mGal reziduálna +3,8 mGal Záporné hodnoty sú nad hrubými sedimentmi a pod horami (ľahká kôra), kladné nad hustými horninami a tenšou kôrou. Ukazuje stavbu zemskej kôry, nie vodu. Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 70 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 25 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Zemianske Kostoľany, 1100m JV od K288, výtok z rúry, 1992, 780 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zemianske Kostoľany, 1100m JV od K288, výtok z rúry, 1992, 780 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zemianske Kostoľany, 1100m JV od K288, výtok z rúry, 1992, 780 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zemianske Kostoľany, 900m JZ od K235, 1992, 600 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zemianske Kostoľany, 1100m JV od K288, výtok z rúry, 1992, 780 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Lazný potok, 80 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zemianske Kostoľany, 900m JZ od K235, 1992, 600 m od vody. Porovnanie: 71. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Lazný potok, 1992, 80 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Lazný potok, 1992, 80 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Lazný potok, 1992, 80 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Lehotský potok, 1997, 250 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 700 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 90 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 730 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,8 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 90 m od vody. Porovnanie: 72. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 70 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 352 vrtov v pásme 3 km, z toho 107 hydrogeologických a 245 ostatných; s číslom archívnej správy 352. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Váh
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Lazný potok
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Lazný potok
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Lazný potok
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
82,9 mg/l83. percentil26,9 mg/l77. percentil17,2 mg/l75. percentil3,97 mg/l64. percentil59,6 mg/l46. percentil13,1 mg/l42. percentil0,0978 mg/l40. percentil137 mg/l28. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,418 mg/l76. percentil8,15 mg/l64. percentil2,85 mg/l42. percentil0,0566 mg/l29. percentilMetales
444 μg/l94. percentil0,231 mg/l78. percentil81,9 μg/l76. percentil4,47 μg/l33. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
2,70 mg/kg95. percentil36,4 mg/kg95. percentil108 mg/kg91. percentil0,654 mg/kg84. percentil9,97 mg/kg71. percentil0,330 mg/kg68. percentil118 mg/kg67. percentil2,80 mg/kg56. percentil0,163 mg/kg45. percentil13,4 mg/kg36. percentil20,0 mg/kg33. percentil20,1 mg/kg29. percentil0,410 mg/kg25. percentil0,108 mg/kg8. percentil40,8 mg/kg8. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
6644 mg/kg91. percentil3,95 %90. percentil1324 mg/kg84. percentil6,63 %79. percentil1,23 %72. percentil3,14 %67. percentil0,868 %50. percentil798 mg/kg44. percentil1,19 %9. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
158 mg/kg68. percentil467 mg/kg60. percentil29,2 mg/kg59. percentil59,3 mg/kg51. percentil395 mg/kg47. percentil1,28 mg/kg42. percentil12,1 mg/kg34. percentil23,9 mg/kg18. percentil71,9 mg/kg14. percentil43,2 mg/kg14. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
Riesgo de radón del lecho rocoso
3,36 ppm93. percentil9,75 ppm92. percentil1,37 %67. percentil833 Bq/m²11. percentilRadónové riziko podľa izoplôch
Geofyzikálne polia: magnetika a tiaž
Magnetická anomália
Bouguerova tiažová anomália
Geotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Náchylnosť pôd na okysľovanie
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián prameň 6 25,7 Bq/l 8,92 Bq/l upravený prameň 2 1,41 Bq/l 1,04 Bq/l potok, rieka 2 0,520 Bq/l 0,335 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 8,07 Bq/l 8,07 Bq/l odkalisko 1 2,09 Bq/l 2,09 Bq/l výtok z banského diela 1 1,85 Bq/l 1,85 Bq/l studňa 1 8,89 Bq/l 8,89 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Halda Kamenec pod Vtáčnikom halda stavebný kameň 2,3 km Halda halda hnedé uhlie 2,5 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Malá Lehota stavebný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – KSR – Kameňolomy SR, s.r.o. 2,2 km Malá Lehota stavebný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – KSR – Kameňolomy SR, s.r.o. 2,2 km Podhradie stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Ducký Zdenko KAMENTA 2,2 km Dolný Kamenec – Kamenec pod Vtáčnikom stavebný kameň Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 2,3 km Dolný Kamenec – Kamenec pod Vtáčnikom stavebný kameň Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 2,3 km Lehota pod Vtáčnikom stavebný kameň Ťažené ložisko – LANCAST s.r.o. 2,4 km Podhradie stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Ducký Zdenko KAMENTA 2,4 km Malá Lehota I. – Vtáčnik stavebný kameň Ťažené ložisko – KSR – Kameňolomy SR, s.r.o., Zvolen 2,4 km Kamenec pod Vtáčnikom stavebný kameň Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 2,6 km Malá Lehota – Vtačník stavebný kameň Ťažené ložisko – KSR – Kameňolomy SR, s.r.o., Zvolen 2,6 km Malá Lehota – Vtačník stavebný kameň Ťažené ložisko – KSR – Kameňolomy SR, s.r.o., Zvolen 2,7 km Bystričany – Dolina stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,9 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Lehota pod Vtáčnikom širokoprofilový vrt 42,0 m 49488 110Cc38.pdf30 m Kamenec pod Vtáčnikom úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,0 m 14577 110Cc5.pdf30 m S-9/III inžiniersko-geologický 5,0 m 512230 m S-7/III inžiniersko-geologický 5,0 m 512240 m Lehota pod Vtáčnikom úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 20,0 m 43749 110Cc39.pdf60 m S-8/III inžiniersko-geologický 5,0 m 512280 m Z-12 ložiskový – 795380 m Kamenec pod Vtáčnikom úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 21,7 m 17695 110Cc6.pdf90 m S-10/III inžiniersko-geologický 5,0 m 5122110 m S-6/III inžiniersko-geologický 5,0 m 5122120 m vrt monitorovací vrt – 90899140 m Lehota pod Vtáčnikom úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 80,0 m 49488 110Cc34.pdf150 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Chalmová – CH-4 42 °C 6,5 l/s 100 m Ca-Mg-SO4-HCO3 využívaný 2,1 km Chalmová – HCH-1 (dnes CH-3) 33 °C – 200 m Ca-Mg-SO4-HCO3 využívaný 2,1 km Chalmová – BCH-3 39 °C – 150 m Ca-Mg-SO4-HCO3 2,1 km Nováky – Laskár – Koš – Š-1-NB II 59 °C 22,0 l/s 1851 m Ca-Na-Mg-HCO3-SO4 využívaný 5,2 km Prievidza – Púšť – Š1-NB IV 51 °C 23,0 l/s 2257 m Ca-Mg-HCO3 využívaný 6,8 km Opatovce nad Nitrou – NB-1 34 °C – 983,5 m Ca-Mg-Na-HCO3-SO4 nevyužívaný 8,9 km Bojnice – NB-4 24 °C 0,1 l/s 510 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 9,3 km Bojnice – BR-2 52 °C 4,0 l/s 281 m Ca-Mg-HCO3 využívaný 9,6 km Bojnice 46 °C 4,5 l/s – Ca-Mg-HCO3 využívaný 9,6 km Bojnice – Z-2 46 °C 6,6 l/s 30 m Ca-Mg-HCO3 využívaný 9,8 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 3 2,7 km kategória Chalmová termálne kúpalisko – – 1 2,7 km kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 3 2,8 km kategória d4 minerálna voda 39-55 31-50 1 3,1 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 4 3,2 km Š-1-NB-II geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 6,6 km kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 2 8,2 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Ubicación Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Bystričany – ENO – dočasné odkalisko SK1000400P 1,1 km Zemianske Kostoľany – areál podniku Xella SK1000400P 1,3 km Nováky – NCHZ – areál závodu SK1000400P 2,0 km Zemianske Kostoľany – vojenský areál SK200140KF 2,2 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Kamenec pod Vtáčnikom 3 000 m² 1980 – 550 m Lehota pod Vtáčnikom – 1980 – 580 m Podhradie – Podhradie pri Novákoch – 1970 – 860 m Skládka stabilizátu – Vieska, Bystričany, Zemianske Kostoľany 367 700 m² 1999 monitorovaná 1,1 km Bystričany – Vieska 2 000 m² 1978 – 1,2 km Kamenec pod Vtáčnikom 2 000 m² 1970 – 1,7 km Poddubie – Nováky 110 000 m² 1970 – 2,9 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
BVN Nováky
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaBystrica (Prievidza)
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaOsliansky potok
1 coto de pescaCOTOS DE PESCA DE TRUCHA – ZONA NACIONAL Cigliansky potok
1 coto de pesca
Ciprínido, Salmonidado – trucheroHandlovka
2 cotos de pesca
CiprínidoVN Veľké Uherce
1 coto de pesca
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
43de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ArsénicoAsextrémna (horný 1 %)
najvyššie 1 200 μg/lmedián 3,20 μg/l7 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 111 μg/lmedián 7,50 μg/l8 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
StronciumSrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 670 μg/lmedián 190 μg/l7 vzoriek
CobreCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,90 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
CadmioCdmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l7 vzoriek
BáriumBabežná hodnota
najvyššie 60,0 μg/lmedián 20,0 μg/l7 vzoriek
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CromoCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 38,2 mg/lmedián 22,4 mg/l9 vzoriek
ArsénicoAsextrémna (horný 1 %)
najvyššie 70,0 μg/lmedián 1,20 μg/l30 vzoriek40 % pod medzou stanovenia
MercurioHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
CincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 328 μg/lmedián 45,5 μg/l30 vzoriek13 % pod medzou stanovenia
CobreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,60 μg/lmedián 0,250 μg/l30 vzoriek
CadmioCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l30 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
SelenioSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 1,90 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
PlomoPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 29,0 μg/lmedián 1,50 μg/l30 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
AluminioAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0300 mg/lmedián 0,00500 mg/l30 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
CromoCrbežná hodnota
najvyššie 0,700 μg/lmedián 0,250 μg/l30 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l12 vzoriek100 % pod medzou stanovenia