Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne d'un parcours de pêche 06:00–08:00 VN Sklabiná, score de la fenêtre 13. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 05:04. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Hauteur du terrain le long du parcours de pêche et niveau d'eau approximatif. Réservoir C'est un réservoir, le cours d'eau n'est donc pas évalué ici : l'eau n'a ni courant, ni chute, ni pente. Le graphique montre la hauteur du terrain le long du parcours de pêche. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La hauteur est approximative (erreur de quelques mètres). Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2018 à 2024 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 1 sur 1 parcours de pêche avec mesures présente à proximité une eau souterraine dépassant la limite pour au moins un indicateur. Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 1 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. pH 7,6modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 766 mg/l, veľmi tvrdá voda (25,0 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Kobalt 12,2 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 87. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 55°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 85 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 51nGy/h dávkový príkon 53. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 de 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Selén 0,590 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 92. percentil (Zajský potok). 28vrtov do 3 km 154 rozborov vody v okolí Z toho 28 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 15 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 11lokalít do 3 km 11 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 6záznamov do 5 km 6 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 0 z 1 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,61typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 25,0°dH, veľmi tvrdá Súčet vápnika a horčíka (4,46 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 766mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 51nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 55 / 85 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Zajský potok, 2005, 90 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zajský potok, 2005, 90 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zajský potok, 2005, 90 m od vody. Porovnanie: 70. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zajský potok, 2005, 90 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zajský potok, 2005, 90 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zajský potok, 2005, 90 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zajský potok, 2005, 90 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zajský potok, 2005, 90 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zajský potok, 90 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Zajský potok, 2005, 90 m od vody. Porovnanie: 56. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,4 km od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 28 vrtov v pásme 3 km, z toho 20 hydrogeologických a 8 ostatných; s číslom archívnej správy 28. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Hron
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau VN Sklabiná
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Meilleure plage horaire du jour
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
Profil d'élévation : réservoir
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau VN Sklabiná
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Sklabiná
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Kvartérny pokryv
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
451 mg/l95. percentil120 mg/l95. percentil35,9 mg/l89. percentil25,1 mg/l85. percentil86,8 mg/l85. percentil29,3 mg/l80. percentil4,12 mg/l65. percentil0,138 mg/l61. percentilŽiviny a organické znečistenie
3,36 mg/l95. percentil8,58 mg/l95. percentil0,572 mg/l84. percentil1,84 mg/l6. percentilMétaux
507 μg/l95. percentil0,427 mg/l90. percentil79,4 μg/l55. percentil4,85 μg/l36. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
12,2 mg/kg87. percentil0,591 mg/kg79. percentil85,4 mg/kg79. percentil0,307 mg/kg75. percentil9,00 mg/kg71. percentil3,25 mg/kg69. percentil0,157 mg/kg67. percentil28,7 mg/kg67. percentil82,0 mg/kg65. percentil0,256 mg/kg52. percentil0,514 mg/kg37. percentil17,9 mg/kg23. percentil11,0 mg/kg19. percentil67,3 mg/kg16. percentil0,0519 mg/kg2. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2 544 mg/kg95. percentil4,02 %91. percentil5 250 mg/kg75. percentil1 012 mg/kg69. percentil3,05 %66. percentil5,87 %58. percentil1,35 %26. percentil0,698 %25. percentil0,636 %11. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
32,1 mg/kg72. percentil65,5 mg/kg70. percentil94,7 mg/kg66. percentil460 mg/kg58. percentil62,8 mg/kg57. percentil402 mg/kg50. percentil136 mg/kg50. percentil12,2 mg/kg35. percentil26,9 mg/kg34. percentil1,05 mg/kg30. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
7,90 ppm66. percentil2,70 ppm65. percentil1,17 %18. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 2,11 Bq/l 1,97 Bq/l studňa 2 10,8 Bq/l 7,58 Bq/l minerálny prameň 1 46,0 Bq/l 46,0 Bq/l Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody Sklabina vrt s termálnou, minerálnou vodou 61,5 m 52537 135Da44.pdf50 m 3-253 Obeckov hydrogeologický 8,0 m 101748790 m Sklabina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 80,0 m 52537 135Da45.pdf1,1 km Sklabiná úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 120,0 m 52537 135Da46.pdf1,4 km Sklabiná úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 36,5 m 10377 135Da22.pdf1,7 km Sklabiná úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 22,3 m 19385 135Da17.pdf1,7 km Sklabiná širokoprofilový vrt 20,0 m 35897 135Da31.pdf1,8 km MV-8 mapovací 117,0 m 80521,8 km Sklabiná 15,0 m 70335 135Da55.pdf1,9 km Sklabina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 50,0 m 15401 135Da27.pdf1,9 km Obeckov pozorovací vrt SHMÚ 9,3 m 18919 135Bc2.pdf2,0 km Sklabiná úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 28,0 m 18012 135Da13.pdf2,0 km Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 11 490 m kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 4 2,2 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody knižnica – Sklabiná 40 m² 1990 – 470 m Sklabina – Medeš – Sklabiná 20 m² – – 590 m Potočok – Obeckov 120 m² 1980 – 1,2 km cesta na Skriavnik – Obeckov 100 m² – – 1,7 km pod dolnou studničkou – Sklabiná 30 m² 1990 – 2,1 km za ihriskom – Obeckov 500 m² 1980 – 2,1 km pri Mokradi – Sklabiná 30 m² 1970 – 2,2 km pri Mokradi – Sklabiná 60 m² 1970 – 2,2 km Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
7de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
SéléniumSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,590 μg/lmedián 0,590 μg/l1 vzorka
StronciumSrmierne zvýšená
najvyššie 374 μg/lmedián 374 μg/l1 vzorka
ArsenicAsbežná hodnota
najvyššie 1,79 μg/lmedián 1,79 μg/l1 vzorka
ChromeCrbežná hodnota
najvyššie 1,20 μg/lmedián 1,20 μg/l1 vzorka
CuivreCunižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,10 μg/lmedián 1,10 μg/l1 vzorka
PlombPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 12,4 mg/lmedián 12,4 mg/l1 vzorka
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 677 μg/lmedián 13,0 μg/l11 vzoriek
PlombPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l11 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,7 μg/lmedián 0,500 μg/l11 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
SéléniumSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,40 μg/lmedián 1,20 μg/l11 vzoriek36 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbmierne zvýšená
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l11 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
ZincZnmierne zvýšená
najvyššie 309 μg/lmedián 44,0 μg/l11 vzoriek18 % pod medzou stanovenia
ChromeCrmierne zvýšená
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,250 μg/l11 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
CuivreCumierne zvýšená
najvyššie 2,60 μg/lmedián 0,600 μg/l11 vzoriek
AluminiumAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0100 mg/lmedián 0,00500 mg/l11 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercureHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



