Horgászati feltételek pontszáma, a nap legjobb időszaka és horgászvizek a legjobb feltételektől Alacsony aktivitás · egy horgászvíz átlaga 06:00–08:00 Kozí potok č. 2, ablakpontszám 39. A pontszám az időjárás, a víz és a környezet szerinti feltételek becslése, nem pedig a kapások előrejelzése. Újraszámolva ekkor: 08:04. A vízfolyás nyomvonala és horgászvizei. A vonalak színét átválthatja a mai feltételekre, a vízminőségre vagy bármely más paraméterre. Részletes szűrőkrégió, járás, mederfenék, mélység, árnyékolás, műholdak, vízkémia, szennyezés, halak, geológia A térképet két ujjal mozgathatja. Teljes képernyős módban egy ujj elég. A pontszám az időjárás, a víz és a környezet alapján becsült feltétel, nem harapásjóslat. Minden horgászvíznél látható, miből tevődik össze, mennyire támasztják alá adatok, és honnan származnak az adatok. Hogyan esik a vízfolyás lefelé: esés, lejtés és vízsebesség. Bystrina Hegyi patak meredek lejtéssel, kaskádokkal és sziklás fenékkel. A víz tiszta és hideg; a horgászat óvatos megközelítést igényel. Forrás: Open Topo Data (eudem25m), 2026. nov. 4.. A lejtés és az esés tájékoztató jellegű, csak a horgászvíz szakaszait foglalja magában. A(z) 3D terepmodell betöltése… Környezet és természet alakulása 2018 és 2024 között: hogyan változnak a partok, a növényzet és a táj a víz körül. A képek maguktól váltakoznak, kézzel is lapozhatsz. Szlovákia ortofotó-mozaikja © GKÚ Pozsony, NLC Zólyom. A felvételek készítésének éve és napja a helyszíntől függ, így az egyes évjáratok évszakban és időjárásban eltérhetnek. Vízminőség az SHMÚ szerint, a horgászvizek közelében lévő szennyvíztisztító telepek és a környező talajvíz A méréssel rendelkező horgászvíz közül 1 / 1 esetén a környező felszín alatti víz értéke legalább egy mutatóban határérték feletti. Forrás: SHMÚ (a felszíni és felszín alatti vizek minőségének évkönyvei), a VÚVH szennyvíztisztító-telepi nyilvántartása és az EEA. Az SHMÚ mérőpontját a horgászvízhez a vízfolyás azonos neve és a távolság alapján rendeljük; az évkönyv a normát nem teljesítő pontokat sorolja fel, ezért a hiányzó pont nem bizonyítja a víz tisztaságát. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 6 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek50 % čiary vody 50 % sopečné horniny Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 168 mg/l, mäkká voda (3,8 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 15 felőlprvkov v horných 10 % najvyššie: Vanád 123 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 51nGy/h dávkový príkon 55. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 2objekty do 3 km ťažené: Au Najbližšie: Pinga (pinga, pingový ťah), 2,7 km od vody. 9vzoriek so zlatom 7 rudných minerálov v sedimente Najviac 14 zŕn v jednej vzorke (160 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 0 8 felőlukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 3,00 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 83. percentil (Turiec). 40vrtov do 3 km 334 rozborov vody v okolí Z toho 40 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 54°C na ústí vrtu 19 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Turčianske Teplice – Háj – TTŠ-1, 7,7 km od vody. 4lokalít do 3 km 4 skládky V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 15záznamov do 5 km 3 ložiská, 12 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 9plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 3 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,79typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 3,8°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,68 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 168mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 51nGy/h vo vzduchu rozsah 51 až 51 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Turiec, 2009, 50 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 30 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 30 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 30 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 30 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 30 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turiec, 2009, 50 m od vody. Porovnanie: 25. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 30 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 30 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 180 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 500 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 50 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,3 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 50 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,3 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 2,2 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 1,5 km od vody. Porovnanie: 89. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 3,0 km od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 770 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,2 km od vody. Porovnanie: 58. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,3 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 40 vrtov v pásme 3 km, z toho 21 hydrogeologických a 19 ostatných; s číslom archívnej správy 40. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Ki kezeli a horgászvizeket és hol találhatók Vízgyűjtő: Vág
Most a víznél
Ma a(z) Kozí potok vízfolyáson
Vízfolyás horgászvizeinek átlaga
Mai legjobb időablak
A vízfolyás térképe és horgászvizei
Vízfolyás magassági profilja
Domborzat 3D-ben
Történelmi képek



Vízszennyezés a(z) Kozí potok vízfolyáson
Talajvíz: mért értékekjellemző érték a(z) 10 km-en belüli állomásokról, 2025
Geológia a geochémia toku Kozí potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Pont kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× neovulkanity stredný miocén formácie: baďanská, priesilská, drastvická, Markov vrch, vtáčnická, rematská, flochovská, abčinská, javorská; komplexy:… 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Genetický typ podzemných vôd
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Vízsavasság
Vízkeménység
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
2,68 mg/l45. percentil6,52 mg/l37. percentil4,34 mg/l30. percentil21,6 mg/l19. percentil0,0576 mg/l14. percentil5,48 mg/l13. percentil76,6 mg/l13. percentil18,4 mg/l9. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,116 mg/l46. percentil0,0846 mg/l41. percentil5,27 mg/l40. percentil2,24 mg/l26. percentilFémek
110 μg/l63. percentil0,0985 mg/l48. percentil6,31 μg/l47. percentil18,9 μg/l37. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
123 mg/kg95. percentil14,5 mg/kg93. percentil0,473 mg/kg85. percentil131 mg/kg74. percentil1,03 mg/kg72. percentil0,355 mg/kg72. percentil8,85 mg/kg71. percentil0,171 mg/kg70. percentil29,0 mg/kg68. percentil19,2 mg/kg67. percentil3,04 mg/kg64. percentil0,267 mg/kg27. percentil0,143 mg/kg20. percentil50,0 mg/kg16. percentil14,6 mg/kg11. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
4,41 %94. percentil7,30 %91. percentil6 352 mg/kg89. percentil1,54 %81. percentil1 249 mg/kg81. percentil993 mg/kg67. percentil2,29 %55. percentil0,740 %24. percentil1,14 %7. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
34,6 mg/kg81. percentil547 mg/kg80. percentil164 mg/kg72. percentil15,6 mg/kg64. percentil1,52 mg/kg56. percentil54,3 mg/kg32. percentil345 mg/kg31. percentil76,9 mg/kg22. percentil22,6 mg/kg13. percentil33,0 mg/kg6. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,70 ppm65. percentil7,59 ppm58. percentil1,26 %33. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 427/C 5 zŕn 10 m 377/B 7 zŕn 80 m 318/G 5 zŕn 100 m 378/B 14 zŕn 160 m 319/G 5 zŕn 200 m 379/B 5 zŕn 300 m 322/G 5 zŕn 590 m 372/D 5 zŕn 740 m Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 3 40,1 Bq/l 36,3 Bq/l forrás 2 17,5 Bq/l 9,35 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 2,40 Bq/l 2,40 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Név Faj Ťažené Ukončenie Od vody Pinga pinga, pingový ťah Au rudy 2,7 km Šachta šachta Au rudy 2,8 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Lom Sklené stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Vojenské lesy a majetky SR, štátny podnik Pliešovce 1,9 km Ráztočno stavebný kameň Ťažené ložisko – DrvTech s.r.o. 4,7 km Ráztočno stavebný kameň Ťažené ložisko – DrvTech s.r.o. 4,7 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Fémek Faj Od vody Remata Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 1,5 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Helyszín Faj Mélység Archívna správa Od vody Sklené monitorovací vrt 11,0 m 89328 110Da24.pdf50 m Sklené širokoprofilový vrt 8,5 m 61408 110Da7.pdf50 m Sklené štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 250,0 m 82082 110Da17.pdf60 m Sklené monitorovací vrt 11,0 m 89328 110Da22.pdf80 m Sklené monitorovací vrt 11,0 m 89328 110Da25.pdf90 m Sklené monitorovací vrt 11,0 m 89328 110Da23.pdf100 m Sklené monitorovací vrt 11,0 m 89328 110Da21.pdf200 m Sklené monitorovací vrt 11,0 m 89328 110Da19.pdf210 m Sklené monitorovací vrt 11,0 m 89328 110Da20.pdf210 m Sklené štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 150,0 m 82082 110Da16.pdf590 m Sklené úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,5 m 18205 110Da6.pdf840 m HV-3 hydrogeologický 7,5 m 18205840 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Hőmérséklet Výdatnosť Mélység Chemický typ vody Využívanie Od vody Nyitrabánya – FGHn-1 19 °C – 475 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 4,8 km Nyitrabánya – RH-1 38 °C – 1201 m Ca-Mg-SO4-HCO3 nevyužívaný 5,2 km Kremnica – KŠ-1 47 °C 23,2 l/s 531 m Ca-Mg-SO4-HCO3 nevyužívaný 6,6 km Turcsek – Háj – HM-2 42 °C – 403 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný bez nahlasovania údajov 7,7 km Turcsek – Háj – TTŠ-1 54 °C – 1503 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný bez nahlasovania údajov 7,7 km Turcsek – TTM-1 46 °C 25,0 l/s 30 m Ca-SO4-HCO3 nevyužívaný 8,0 km Turcsek – TJ-9 28 °C 1,5 l/s 21,5 m Ca-SO4-HCO3 nevyužívaný 8,0 km Turcsek – – – Ca-SO4-HCO3 nevyužívaný 8,0 km Turcsek 41 °C – 1,2 m Ca-SO4-HCO3 nevyužívaný 8,0 km Turcsek – B-2 45 °C 0,2 l/s 34 m Ca-SO4-HCO3 využívaný 8,0 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Forrás Faj Víz hőmérséklete (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 4 6,3 km kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 3 6,5 km kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 1 6,6 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 7,5 km kategória Turčianske Teplice termálne kúpalisko – – 1 7,7 km KŠ-1 geotermálna voda 38 – 55 31 – 50 1 7,8 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 4 7,9 km TTŠ-1 geotermálna voda 38 – 55 5 – 15 1 8,2 km kategória Kremnica termálne kúpalisko – – 1 9,3 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Sklené 50 m² 1990 – 720 m Sklené 320 m² – – 920 m Horná Štubňa 20 m² – – 2,2 km Kunešov 100 m² 1975 – 3,0 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Szervezetek és helyszín
Szervezetek a vízfolyásonki kezeli a horgászvizeket, és milyen feltételek vannak ott ma
További vízfolyások a közelben
Ez az oldal csak részben van lefordítva. A le nem fordított részek szlovákul jelennek meg, ez az oldal eredeti nyelve. Szlovák eredeti megnyitása
31100 felől
1445horgászvíz
A térkép színe
Térkép betöltése…
alacsonyabbmagasabb
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ArzénAsmierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,75 μg/l2 vzorky50 % pod medzou stanovenia
SzelénSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ÓlomPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
KrómCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
BáriumBanižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 21,0 μg/lmedián 19,5 μg/l2 vzorky
RézCunižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 38,9 mg/lmedián 36,9 mg/l2 vzorky
KrómCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 17,8 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2,40 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
HiganyHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
AlumíniumAlzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0700 mg/lmedián 0,00500 mg/l24 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
ArzénAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,30 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
CinkZnzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 486 μg/lmedián 6,00 μg/l24 vzoriek21 % pod medzou stanovenia
SzelénSemierne zvýšená
najvyššie 1,60 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
RézCumierne zvýšená
najvyššie 2,70 μg/lmedián 0,750 μg/l24 vzoriek
ÓlomPbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
LítiumLibežná hodnota
najvyššie 10,0 μg/lmedián 1,00 μg/l24 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
VasFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia


