Ez az oldal csak részben van lefordítva. A le nem fordított részek szlovákul jelennek meg, ez az oldal eredeti nyelve. Szlovák eredeti megnyitása

Vízfolyás

Modrovský potok

Vízgyűjtő: VágLazacfélék – pisztrángos
horgászvíz
1
horgászvizek hossza
10,0km
kerület
Nagyszombati kerület
Légi felvétel a(z) Modrovský potok vízfolyásról kiemelt vonallal
Kék vonal: a vízfolyás vonala (közelítőleg). Szlovákia ortofotó-mozaikja © GKÚ Pozsony, CC BY 4,0Google Térkép

Most a víznél

Ma a(z) Modrovský potok vízfolyáson

Horgászati feltételek pontszáma, a nap legjobb időszaka és horgászvizek a legjobb feltételektől

Vízfolyás horgászvizeinek átlaga

Átlagos aktivitás · egy horgászvíz átlaga

A fejlécben lévő szám a vízfolyás közepére vonatkozó becslés az időjárás és a mérések alapján. A horgászvizek átlaga emellett számolja a műholdas adatokat, az árnyékolást és az egyes horgászvizek geológiáját.

Mai legjobb időablak

06:00–08:00

Modrovský potok, ablakpontszám 38.

A pontszám az időjárás, a víz és a környezet szerinti feltételek becslése, nem pedig a kapások előrejelzése. Újraszámolva ekkor: 06:04.

A vízfolyás térképe és horgászvizei

A vízfolyás nyomvonala és horgászvizei. A vonalak színét átválthatja a mai feltételekre, a vízminőségre vagy bármely más paraméterre.

Részletes szűrőkrégió, járás, mederfenék, mélység, árnyékolás, műholdak, vízkémia, szennyezés, halak, geológia

1445horgászvíz
Válasszon kategóriát a kiválasztás szűkítéséhez. Minden lehetőség mellett látható, hány horgászvíz marad.
A térkép színe
Térkép betöltése…

A térképet két ujjal mozgathatja. Teljes képernyős módban egy ujj elég.

    Vízfolyás magassági profilja

    Hogyan esik a vízfolyás lefelé: esés, lejtés és vízsebesség.

    Bystrina Hegyi patak meredek lejtéssel, kaskádokkal és sziklás fenékkel. A víz tiszta és hideg; a horgászat óvatos megközelítést igényel.

    1002003004005000 km2 km4 km6 km8 km
    A vízfolyás magassági profilja: 408-től 168 m tengerszint feletti magasságig 10,0 km hosszan.
    Horgászvizek sorrendben a legmagasabbtól (balra) a legalacsonyabbig. A horgászvizek között lehet olyan szakasz, amely nem tartozik revírhoz; az nem jelenik meg.
    Legmagasabb pont
    408 m a.s.l.
    Legalacsonyabb pont
    150 m a.s.l.
    Horgászvizek eséseEsésA horgászvíz felső és alsó vége közötti tengerszint feletti magasság különbsége méterben. Minél nagyobb az esés rövidebb hosszon, annál gyorsabb a víz.
    258 m
    Átlagos lejtésVízfolyás eséseEsem kilométerenként ezrelékben (‰, méter kilométerenként). 2 ‰-ig lassú síkvidéki folyó, 5–10 ‰ között dombvidéki folyó (pénzes pér, pisztráng), 10 ‰ felett gyors patak.
    26 ‰
    KanyargósságKanyargósságA vízfolyás hossza elosztva a végei közötti légvonallal. 1,0 egyenes vízfolyás, 1,3 felett erősen kanyarog. A meanderek mederszakaszokat hoznak létre a partok alatt és gázlókat a köztes szakaszokon.
    1,27

    Forrás: Open Topo Data (eudem25m), 2026. nov. 4.. A lejtés és az esés tájékoztató jellegű, csak a horgászvíz szakaszait foglalja magában.

    Domborzat 3D-ben

    A(z) 3D terepmodell betöltése…

    Történelmi képek

    Környezet és természet alakulása 2017 és 2023 között: hogyan változnak a partok, a növényzet és a táj a víz körül. A képek maguktól váltakoznak, kézzel is lapozhatsz.

    Modrovský potok vízfolyás 2017-es évekbeli légi felvétele
    2017felvételezve: 2017. aug. 24.
    Modrovský potok vízfolyás 2020-es évekbeli légi felvétele
    2020felvételezve: 2020. aug. 1.
    Modrovský potok vízfolyás 2023-es évekbeli légi felvétele
    2023felvételezve: 2023. aug. 14.

    Szlovákia ortofotó-mozaikja © GKÚ Pozsony, NLC Zólyom. A felvételek készítésének éve és napja a helyszíntől függ, így az egyes évjáratok évszakban és időjárásban eltérhetnek.

    Vízszennyezés a(z) Modrovský potok vízfolyáson

    Vízminőség az SHMÚ szerint, a horgászvizek közelében lévő szennyvíztisztító telepek és a környező talajvíz

    Felszíni vizek a horgászvizek közelébenlegközelebbi SHMÚ megfigyelési hely, 2025

    A vízfolyás SHMÚ-adattal rendelkező horgászvizei közül 1 / 1-nél a legközelebbi helyen legalább egy mutató nem teljesíti a normát.

    • 1–2 mutató1

    Legszennyezettebb horgászvizekmindegyik nem teljesített határértékkel

    • Modrovský potokModrovský potok · nem teljesült határérték 4 évből 1 évben2 mutató

    Talajvíz: mért értékekjellemző érték a(z) 10 km-en belüli állomásokról, 2025

    A méréssel rendelkező horgászvíz közül 1 / 1 esetén a környező felszín alatti víz értéke legalább egy mutatóban határérték feletti.

    • ammóniumionok vagy nitritek a szabvány felett legalább egy állomáson1

    Forrás: SHMÚ (a felszíni és felszín alatti vizek minőségének évkönyvei), a VÚVH szennyvíztisztító-telepi nyilvántartása és az EEA. Az SHMÚ mérőpontját a horgászvízhez a vízfolyás azonos neve és a távolság alapján rendeljük; az évkönyv a normát nem teljesítő pontokat sorolja fel, ezért a hiányzó pont nem bizonyítja a víz tisztaságát.

    Geológia a geochémia toku Modrovský potok

    Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku

    Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 10 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km.

    Hornina pod vodou

    Náplavy riek100 % čiary vody

    Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000.

    510

    Voda podľa atlasu

    pH 8,2modelový odhad

    typ vody Ca–Mg–HCO₃

    Mineralizácia 574 mg/l, tvrdá voda (19,8 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku.

    Prvky v riečnom sedimente

    0 15 felőlprvkov v horných 10 %

    najvyššie: Nikel 32,8 mg/kg

    Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 77. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov.

    1 km2 km35 °C65 °C

    Teplo pod nohami

    35°C v hĺbke 1 000 m

    V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR.

    20200

    Prirodzené gama žiarenie

    47nGy/h dávkový príkon

    24. percentil na Slovensku

    Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ.

    Staré banské diela

    1objekt do 3 km

    Najbližšie: Pinga (pinga, pingový ťah), 2,9 km od vody.

    Zlato v riečnom sedimente

    0vzoriek so zlatom

    10 rudných minerálov v sedimente

    Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je.

    Stopové prvky vo vode toku

    1 9 felőlukazovateľov v horných 5 %

    najvyššie: Bárium 184 μg/l

    Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (bez mena).

    Vrty a rozbory podzemnej vody

    60vrtov do 3 km

    409 rozborov vody v okolí

    Z toho 60 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné.

    0 °C120

    Geotermálna energia

    71°C na ústí vrtu

    18 geotermálnych vrtov do 10 km

    Najteplejší: Piešťany – GTP-1, výdatnosť 11,5 l/s, 8,7 km od vody.

    Environmentálne záťaže a skládky

    13lokalít do 3 km

    13 skládok

    V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované.

    Ložiská a rudné výskyty

    29záznamov do 5 km

    9 ložísk, 20 rudných výskytov

    Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín.

    Zosuvy a svahové deformácie

    3plôch do 3 km

    Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno.

    Geologická stavba pod vodou

    Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti.

    Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov.

    • Náplavy riek100%SR 72 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch.

    Geologický vek hornín

    • kvartér100%

    Najčastejšie horninové jednotky

    ÚtvarVekJednotkaPont
    kvartérholocénfluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív2×

    Kvartérny pokryv

    • Typická hrúbka kvartérneho pokryvu6,5m
    • 2 – 567%SR 48 %
    • 10 – 1533%SR 7,1 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Tektonické jednotky

    • FATRIKUM100%SR 14 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Tektonické členenie

    • NEOALPÍNSKE TEKTONICKÉ ŠTRUKTÚRY ZÁPADNÝCH KARPÁT50%SR 84 %
    • PALEOALPÍNSKE TEKTONICKÉ JEDNOTKY VNÚTORNÝCH ZÁPADNÝCH KARPÁT50%SR 16 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Neotektonické jednotky

    • pozitívna jednotka (pohorie)100%SR 60 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Smer neotektonických pohybov

    • stredný zdvih100%SR 32 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Mapa pokrýva 2 z 4 bodov čiary vody.

    Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda

    Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode.

    Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)

    • Kavics33%SR 52 %
    • Dolomity33%SR 1,8 %
    • Vápence33%SR 3,1 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Typ zvodnenca

    • Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne… (Štrky; Fluviálne)33%SR 27 %
    • Zvodnence s prevažne puklinovým typom priepustnosti, vrátane kr… (Dolomity; Nerozlíšené)33%SR 1,8 %
    • Zvodnence s prevažne puklinovým typom priepustnosti, vrátane kr… (Vápence; Nerozlíšené)33%SR 1,2 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Hlavný hydrogeologický región

    • mezozoikum strednej a južnej časti Považského Inovca67%SR 0,0 %
    • kvartér Váhu v Podunajskej nížine severne od čiary Šaľa – Galanta33%SR 2,6 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Geotermálne útvary podzemných vôd

    • Piešťanský záliv100%SR 2,3 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Chémia povrchových vôd podľa atlasu

    Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku.

    510

    Vízsavasság

    pH 8,20typické pásmo

    Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch.

    Vízkeménység

    19,8°dH, tvrdá

    Súčet vápnika a horčíka (3,54 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde.

    Rozpustené látky

    574mg/l mineralizácia

    Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky.

    Iónové zloženie vody

    Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃

    Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd.

    Hlavné ióny

    • KalciumCa102 mg/l88. percentil
    • DraslíkK7,06 mg/l85. percentil
    • HydrogénuhličitanyHCO3334 mg/l84. percentil
    • MagnéziumMg24,2 mg/l76. percentil
    • SzulfátokSO460,4 mg/l69. percentil
    • KloridokCl19,1 mg/l67. percentil
    • FluoridokF0,122 mg/l54. percentil
    • NátriumNa8,29 mg/l47. percentil

    bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil)

    Živiny a organické znečistenie

    • Chemická spotreba kyslíkaChSK4,70 mg/l77. percentil
    • NitrátokNO311,4 mg/l77. percentil
    • AmóniumNH40,296 mg/l77. percentil
    • FosforečnanyPO40,287 mg/l67. percentil

    Fémek

    • VasFe0,0820 mg/l41. percentil
    • AlumíniumAl37,2 μg/l35. percentil
    • CinkZn3,57 μg/l26. percentil
    • MangánMn11,7 μg/l25. percentil

    Prvky v riečnych sedimentoch

    Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku.

    Potenciálne toxické a stopové prvky

    • NikkelNi32,8 mg/kg77. percentil
    • AntimonSb1,05 mg/kg72. percentil
    • RézCu30,3 mg/kg71. percentil
    • BizmutBi0,284 mg/kg70. percentil
    • CinkZn105 mg/kg59. percentil
    • KobaltCo8,81 mg/kg56. percentil
    • MolibdénMo0,395 mg/kg53. percentil
    • ÓlomPb16,0 mg/kg52. percentil
    • HiganyHg0,0969 mg/kg47. percentil
    • ArzénAs6,27 mg/kg45. percentil
    • KrómCr69,0 mg/kg44. percentil
    • KadmiumCd0,153 mg/kg42. percentil
    • CínSn2,33 mg/kg36. percentil
    • SzelénSe0,160 mg/kg27. percentil
    • VanádiumV49,9 mg/kg10. percentil

    bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil)

    Hlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
    • KalciumCa6,31 %86. percentil
    • MagnéziumMg1,79 %86. percentil
    • DraslíkK1,55 %55. percentil
    • FoszforP837 mg/kg49. percentil
    • TitánTi3 805 mg/kg25. percentil
    • NátriumNa0,703 %18. percentil
    • MangánMn598 mg/kg18. percentil
    • VasFe1,99 %10. percentil
    • AlumíniumAl4,42 %10. percentil
    Ďalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
    • BórB67,8 mg/kg71. percentil
    • StronciumSr155 mg/kg65. percentil
    • LítiumLi31,8 mg/kg62. percentil
    • CérCe55,1 mg/kg35. percentil
    • BáriumBa382 mg/kg29. percentil
    • ZirkónZr322 mg/kg25. percentil
    • RubídiumRb76,9 mg/kg22. percentil
    • GáliumGa9,92 mg/kg19. percentil
    • YtriumY18,8 mg/kg12. percentil
    • BerilliumBe0,500 mg/kg7. percentil

    Prirodzená rádioaktivita a radón

    Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní.

    20200

    Dávkový príkon gama žiarenia

    47nGy/h vo vzduchu

    rozsah 39 až 55 nGy/h

    Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami.

    • Ekvivalentný urán (eU)eU2,80 ppm73. percentil
    • Kálium (K)K1,19 %19. percentil
    • Ekvivalentné tórium (eTh)eTh6,08 ppm11. percentil

    bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil)

    Geotermálny potenciál

    Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie.

    1 km2 km35 °C65 °C

    Teplota hornín s hĺbkou

    35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m

    prírastok 30 °C na km

    Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok –.

    Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody

    • Piešťanský záliv100%SR 2,3 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Reliéf, klíma a pôdy

    Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ.

    • Priemerná januárová teplota-2,8°C
    • Priemerná júlová teplota19,0°C
    • Ročné zrážky675mm

    Klimatickogeografické typy

    • nížinná klíma100%SR 38 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Mapa pásma

    Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať.

    Pinga – 4 – pinga, pingový ťah (2,9 km od vody)cesta k lomu na briz – Modrová – nijaký (470 m od vody)Pod Jamami – Horná Streda – občasný (760 m od vody)Lúky, pri lávke cez Váh – Lúka – trvalý (830 m od vody)za kaštielom – Lúka – nijaký (1,3 km od vody)Brhlova dolina – Nová Lehota – občasný (1,6 km od vody)Dlhé kusy – Piešťany – občasný (1,8 km od vody)Kapustnice – Horná Streda – občasný (1,8 km od vody)Piešťany – občasný (2,2 km od vody)Piešťany – občasný (2,4 km od vody)pri ihrisku – Brunovce – nijaký (2,4 km od vody)Hubina – nedá sa odhadnúť (2,5 km od vody)Hubina – trvalý (2,6 km od vody)Piešťany – občasný (2,9 km od vody)Piešťany – PS-1 – kúpeľný (6,4 km od vody)Piešťany – PS-2 – kúpeľný (6,5 km od vody)Piešťany – PS-4 – kúpeľný (6,6 km od vody)Piešťany – PS-3 – kúpeľný (6,6 km od vody)Piešťany – PM-1 – kúpeľný (6,7 km od vody)Piešťany – V-9 – kúpeľný (6,8 km od vody)Piešťany – VLÚ-3 – kúpeľný (6,8 km od vody)Piešťany – V-4A – kúpeľný (6,8 km od vody)Piešťany – V-1 – kúpeľný (6,8 km od vody)Piešťany – V-5 – kúpeľný (6,8 km od vody)Piešťany – V-10 – kúpeľný (6,8 km od vody)Piešťany – VLÚ-2 – kúpeľný (6,8 km od vody)Piešťany – V-8 – kúpeľný (6,8 km od vody)Piešťany – VLÚ-1 – kúpeľný (6,8 km od vody)Piešťany – V-11 – kúpeľný (6,8 km od vody)Piešťany – V-12 – kúpeľný (6,9 km od vody)Piešťany – V-7 – kúpeľný (6,9 km od vody)Piešťany – GTP-1 – nekúpeľný (8,7 km od vody)a1 (2,2 km od vody)a1 (2,7 km od vody)a1 (5,7 km od vody)d1 (7,3 km od vody)e1 (7,9 km od vody)e1 (8,1 km od vody)e2 (8,2 km od vody)c1 (8,3 km od vody)e1 (8,4 km od vody)c2 (8,4 km od vody)a1 (8,7 km od vody)Hubina – dolomit (2,4 km od vody)Modrová – dolomit (340 m od vody)Modrová – Dolina Rybník – dolomit (530 m od vody)Hubina – dolomit (2,1 km od vody)Lúka – dolomit (3,8 km od vody)Hubina – dolomit (2,4 km od vody)Lúka – dolomit (3,8 km od vody)Modrovka – Ježovec – stavebný kameň (850 m od vody)Ducové – štrkopiesky a piesky (1,4 km od vody)Stará Lehota – stavebný kameň – dolomit (90 m od vody)Modrová – 3 – stavebný kameň – dolomit (100 m od vody)Modrová – Dolina Rybník – 1 – stavebný kameň – dolomit (130 m od vody)Modrová – 8 – stavebný kameň – dolomit (130 m od vody)Modrová – 1 – stavebný kameň – dolomit (150 m od vody)Modrová – 4 – stavebný kameň – dolomit (170 m od vody)Modrová – 2 – stavebný kameň – dolomit (280 m od vody)Modrová – 5 – stavebný kameň – dolomit (310 m od vody)Modrová – 7 – stavebný kameň – dolomit (510 m od vody)Modrová – 6 – stavebný kameň – dolomit (530 m od vody)Modrová – Priehon – 1 – stavebný kameň – dolomit (850 m od vody)Hubina Dolina Záskalie 2 – stavebný kameň – dolomit (940 m od vody)Nová Lehota – stavebný kameň – dolomit (1,6 km od vody)Hubina – stavebný kameň – dolomit (2,3 km od vody)Moravany – 1 – štrkopiesky (4,2 km od vody)Moravany nad Váhom – muskovit (4,3 km od vody)Podhradie – stavebný kameň – dolomit (4,4 km od vody)Moravany – 2 – štrkopiesky (4,8 km od vody)Podhradie – stavebný kameň – dolomit (5,0 km od vody)Moravany – Podkovica – stavebný kameň – dolomit (5,0 km od vody)Moravany nad Váhom-Striebornica – mineralógia (4,7 km od vody)Banka – archeológia (4,9 km od vody)– Zosuvy (1,2 km od vody)– Zosuvy (1,3 km od vody)HRADOK – Zosuvy (2,5 km od vody)Modrovka – monitorovací vrt (50 m od vody)Stará Lehota – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (80 m od vody)Modrová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (120 m od vody)Modrovka – pozorovací vrt SHMÚ (150 m od vody)Modrová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (170 m od vody)Modrová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (180 m od vody)Modrovka – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (210 m od vody)Modrovka – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (330 m od vody)Modrová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (350 m od vody)Modrovka – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (430 m od vody)Modrová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (660 m od vody)Hubina – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (990 m od vody)Modrová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,0 km od vody)Nové Mesto nad Váhom – Lúka – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 km od vody)Horná Streda – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 km od vody)Horná Streda – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 km od vody)Horná Streda – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,3 km od vody)Horná Streda – pozorovací vrt SHMÚ (1,3 km od vody)Horná Streda – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,3 km od vody)Horná Streda – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 km od vody)Horná Streda – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,4 km od vody)Horná Streda – odvodňovací vrt (1,5 km od vody)Hubina – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 km od vody)Horná Streda – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 km od vody)Horná Streda – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 km od vody)Horná Streda – monitorovací vrt (1,6 km od vody)Lúka nad Váhom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 km od vody)Horná Streda – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 km od vody)Piešťany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 km od vody)Brunovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 km od vody)Hubina – negatívny vrt (2,6 km od vody)Brunovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,6 km od vody)Brunovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,7 km od vody)Piešťany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,8 km od vody)Brunovce – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,8 km od vody)Brunovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,8 km od vody)Brunovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,9 km od vody)Hubina – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,9 km od vody)2 km

    Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom.

    Stopové prvky v povrchových vodách

    Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode.

    • BáriumBavysoká (horných 5 %)
      najvyššie 184 μg/lmedián 90,0 μg/l7 vzoriek

      Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 730 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • AntimonSbmierne zvýšená
      najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l2 vzorky

      Najvyššia hodnota: Váh, 1999, 410 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • ArzénAsmierne zvýšená
      najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek29 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 730 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • RézCubežná hodnota
      najvyššie 1,50 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek71 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: Váh, 1999, 410 m od vody. Porovnanie: 55. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • SzelénSenižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 50 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • ÓlomPbnižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 50 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 50 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • KrómCrnižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 50 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • KadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: bez mena, 50 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    Hlavné ióny, mineralizácia a pH

    Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály.

    • Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
      najvyššie 12,3 mg/lmedián 8,01 mg/l7 vzoriek

      Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 730 m od vody. Porovnanie: 56. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch

    Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je.

    • Barit (BaSO₄)4 vzorky, najviac 55 zŕn
    • Hematit (Fe₂O₃)4 vzorky, najviac 555 zŕn
    • Limonit (FeO(OH)·nH₂O)4 vzorky, najviac 4115 zŕn
    • Magnetit (Fe₃O₄)4 vzorky, najviac 1815 zŕn
    • Pyrit (FeS₂)4 vzorky, najviac 55 zŕn
    • Rutil (TiO₂)4 vzorky, najviac 55 zŕn
    • Ilmenit (FeTiO₃)3 vzorky, najviac 315 zŕn
    • Anatas (TiO₂)2 vzorky, najviac 5 zŕn
    • Monazit ((Ce,La,Nd)PO₄)2 vzorky, najviac 5 zŕn
    • Scheelit (CaWO₄)1 vzorka, najviac 1 zŕn

    Horninotvorné a doprovodné minerály

    • Amfiboly (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)4 vzorky, najviac 55 zŕn
    • Epidot (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))4 vzorky, najviac 315 zŕn
    • Granáty ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)4 vzorky, najviac 315 zŕn
    • Pyroxény ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)4 vzorky, najviac 55 zŕn
    • Turmalíny (komplexný borosilikát)4 vzorky, najviac 55 zŕn
    • Zirkón (ZrSiO₄)4 vzorky, najviac 315 zŕn
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)3 vzorky, najviac 5 zŕn
    • Staurolit (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))3 vzorky, najviac 15 zŕn
    • Apatit (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))2 vzorky, najviac 155 zŕn
    • Andaluzit (Al₂SiO₅)2 vzorky, najviac 5 zŕn
    • Titanit (CaTiSiO₅)1 vzorka, najviac 4 zŕn
    • Korund (Al₂O₃)1 vzorka, najviac 5 zŕn

    Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita

    Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku.

    Kovy v podzemnej vode

    • SzelénSevysoká (horných 5 %)
      najvyššie 5,80 μg/lmedián 0,500 μg/l34 vzoriek79 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • CinkZnvysoká (horných 5 %)
      najvyššie 1 974 μg/lmedián 11,5 μg/l34 vzoriek

      Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • KrómCrvysoká (horných 5 %)
      najvyššie 5,60 μg/lmedián 0,250 μg/l34 vzoriek65 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • KadmiumCdvysoká (horných 5 %)
      najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,250 μg/l34 vzoriek97 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • AlumíniumAlzvýšená (horných 10 %)
      najvyššie 0,0600 mg/lmedián 0,00500 mg/l34 vzoriek65 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • RézCuzvýšená (horných 10 %)
      najvyššie 4,60 μg/lmedián 0,600 μg/l34 vzoriek

      Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • LítiumLizvýšená (horných 10 %)
      najvyššie 33,0 μg/lmedián 5,00 μg/l34 vzoriek

      Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 900 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • ÓlomPbzvýšená (horných 10 %)
      najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l34 vzoriek62 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • AntimonSbmierne zvýšená
      najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l34 vzoriek97 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • VasFebežná hodnota
      najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • HiganyHgnižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l34 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • ArzénAsnižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l34 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    Radón vo vodách

    Druh miestaVzoriekNajvyšší radónMedián
    upravený prameň322,1 Bq/l20,9 Bq/l
    studňa216,7 Bq/l14,9 Bq/l

    Banské diela, ložiská a rudné výskyty

    Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody.

    Druhy banských objektov

    • pinga, pingový ťah1×

    Najbližšie staré banské diela

    NévFajŤaženéUkončenieOd vody
    Pingapinga, pingový ťahdrahé kovy (zlato)2,9 km

    Ložiská a dobývacie priestory

    LožiskoNerastStav a organizáciaOd vody
    ModrovádolomitLožisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava340 m
    Modrová – Dolina RybníkdolomitLožisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava530 m
    Modrovka – Ježovecstavebný kameňŤažené ložisko – Pasienkový urbár, pozemkové spoločenstvo – Modrová850 m
    Ducovéštrkopiesky a pieskyLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ZAPA beton SK s.r.o.1,4 km
    HubinadolomitŤažené ložisko – Danucem Slovensko a.s.2,1 km
    HubinadolomitŤažené ložisko – Danucem Slovensko a.s.2,4 km
    HubinadolomitŤažené ložisko – Danucem Slovensko a.s.2,4 km
    LúkadolomitLožisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava3,8 km
    LúkadolomitLožisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava3,8 km

    Vrty a archívne správy Geofondu

    Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke.

    60 vrtov v pásme 3 km, z toho 38 hydrogeologických a 22 ostatných; s číslom archívnej správy 60.

    Hĺbky vrtov

    • legfeljebb 10 m12×
    • 10–30 m27×
    • 30–100 m6×
    • 100–300 m8×
    • nad 300 m0×

    Najbližšie vrty

    HelyszínFajMélységArchívna správaOd vody
    Modrovkamonitorovací vrt9,6 m84520 132Bb13.pdf50 m
    Stará Lehotaúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou12,0 m67888 132Bb11.pdf80 m
    Modrováúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom60,0 m40527 132Bb7.pdf120 m
    Modrovkapozorovací vrt SHMÚ12,0 m10649 132Ba12.pdf150 m
    Modrováúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom70,0 m40527 132Bb6.pdf170 m
    Modrováúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou42,0 m40527 132Bb8.pdf180 m
    Modrovkaúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou25,0 m29634 132Bb3.pdf210 m
    Modrovkaúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou20,0 m36070 132Bb5.pdf330 m
    Modrováúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou22,0 m33648 132Bb2.pdf350 m
    Modrovkaúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou100,0 m35321 132Bb4.pdf430 m
    V-1inžiniersko-geologický10,0 m85294430 m
    Modrováúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou104,0 m33648 132Bb1.pdf660 m

    Geotermálna energia a minerálne vody

    Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu.

    VrtHőmérsékletVýdatnosťMélységChemický typ vodyVyužívanieOd vody
    Pöstyén – PS-138 °C–650 mCa-SO4nevyužívaný6,4 km
    Pöstyén – PS-239 °C–600 mCa-SO4nevyužívaný6,5 km
    Pöstyén – PS-443 °C–282 mCa-SO4nevyužívaný6,6 km
    Pöstyén – PS-348 °C–410 mCa-SO4nevyužívaný6,6 km
    Pöstyén – PM-141 °C–300 mCa-SO4nevyužívaný6,7 km
    Pöstyén – V-969 °C12,9 l/s81,7 mCa-SO4nevyužívaný6,8 km
    Pöstyén – VLÚ-340 °C–635 mCa-Mg-SO4využívaný6,8 km
    Pöstyén – V-4A65 °C24,0 l/s54 mCa-SO4využívaný6,8 km
    Pöstyén – V-166 °C23,5 l/s55,2 mCa-SO4využívaný6,8 km
    Pöstyén – V-564 °C–11,2 mCa-SO4využívaný6,8 km

    Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd

    ForrásFajVíz hőmérséklete (°C)Výdatnosť (l/s)PočetNajbližší od vody
    kategória a1minerálna voda< 15< 542,2 km
    kategória d1minerálna voda39-55< 517,3 km
    kategória e1minerálna voda56-80< 537,9 km
    kategória e2minerálna voda56-805-1518,2 km
    kategória c1minerálna voda23-38< 518,3 km
    kategória c2minerálna voda23-385-1518,4 km

    Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty

    Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody.

    Skládky odpadov

    SkládkaPlochaRok vznikuMonitorovanieOd vody
    cesta k lomu na briz – Modrová2 450 m²1972–470 m
    Pod Jamami – Horná Streda–1972–760 m
    Lúky, pri lávke cez Váh – Lúka–1970–830 m
    za kaštielom – Lúka–1986–1,3 km
    Brhlova dolina – Nová Lehota800 m²1972–1,6 km
    Dlhé kusy – Piešťany99 000 m²1980monitorovaná1,8 km
    Kapustnice – Horná Streda–1986–1,8 km
    Pöstyén60 000 m²1960–2,2 km

    Zosuvy a svahové deformácie

    Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto.

    Druhy deformácií

    • Zosuvy3×

    Stupeň aktivity

    • Potenciálny3×

    Súčasný stav

    • SD preberaná z archívnych materiálov, ktorá bola konfrontova1×
    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S1×
    • Spracované len v rozsahu registrácie v mierke 1:25 0001×

    Ako čítať tieto údaje

    • Pásmo a vzdialenosť. Vzdialenosť sa meria od čiary vody k bodu v registri (u plôch k ich stredu), s presnosťou desiatok metrov. Počty platia len pre pásmo, nie pre celé povodie.
    • Percentil. Pri chémii sa najvyššia hodnota porovnáva so všetkými vzorkami atlasu na Slovensku. Nejde o zákonný limit ani o hodnotenie zdravotného rizika; atlasy sú historické (vyšli: povrchové vody 2015, podzemné vody 1996, riečne sedimenty 1999).
    • Medza stanovenia. Veľa vzoriek má hodnotu na úrovni najnižšej, čo laboratórium určilo; takéto výsledky znamenajú „pod medzou“. Pri nich je pozícia v rozdelení odhad.
    • Šlichy. Evidujú sa len vzorky s nálezom. Počet zŕn v preparáte nie je obsah zlata v gramoch na tonu.
    • Súvislosť s vodou. Banské dielo, skládka či záťaž v blízkosti nič nedokazuje o kvalite vody v toku. Slúži ako podnet na pozornosť a ako východisko pre ďalší prieskum.
    • Vzorkové body. Plošné a rastrové mapy ŠGÚDŠ sa nedajú stiahnuť ako body, preto sa pozdĺž čiary každého revíru zisťuje hodnota v bodoch zhruba každé 3 km. Ide o vzorku čiary, nie o súvislý záznam; veľmi krátky úsek môže mať jediný bod.
    • Rastre atlasu. Chémia vody a sedimentov sú interpolácie meraní v sieti vzoriek (Geochemický atlas SR). Hodnota v bode je modelový odhad pre okolie, nie meranie vo vode. Percentil porovnáva priemer tohto toku so všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku.
    • Polohy a mierky. Mapy majú rôznu mierku (1:50 000 až 1:1 000 000), preto sa podrobnosť v sekciách líši. Mapa mimo pokrytia znamená, že v bode nie je plocha, nie že tam nič nie je.

    Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike.

    Szervezetek és helyszín

    Ki kezeli a horgászvizeket és hol találhatók

    Szervezetek a vízfolyásonki kezeli a horgászvizeket, és milyen feltételek vannak ott ma

    1. Pöstyén1 horgászvíz · 10,0 km38Modrovský potok38

    További vízfolyások a közelben

    Vízgyűjtő: Vág