Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал

Водотік

Батізовски поток

Басейн: Бодрог та ГорнадЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
6,5km
край
Пряшівський край
Аерофотознімок водотоку Батізовски поток з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Батізовски поток

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Батізовски поток, оцінка вікна 33.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 15:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води.

    7007508008500 км2 км4 км6 км
    Висотний профіль водотоку: від 816 до 710 м н. р. м. на 6,5 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    816 м н. р. м.
    Найнижча точка
    702 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    115 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    18 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,07

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Батізовски поток за 2019 рік
    2019знято 24 серп. 2019
    Аерофотознімок водотоку Батізовски поток за 2022 рік
    2022знято 27 серп. 2022
    Аерофотознімок водотоку Батізовски поток за 2025 рік
    2025знято 10 серп. 2025

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Батізовски поток

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Geológia a geochémia toku Batizovský potok

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 7 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    510

    Вода за атласом

    pH 7,6Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃

    Мінералізація 83,8 мг/л, м'яка води (2,6 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    0 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: жерсть 3,96 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 81. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    0 °C80

    Heat underfoot

    45°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 65 мВт/м²

    Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    49Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 35 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія Šgúdš.

    Старі шахтні виробки

    9objektov do 3 km

    ťažené: Fe

    Найближчий: Odkalisko Batizovce (odkalisko), 360 м від води.

    Золото в річкових осадах

    3vzorky so zlatom

    13 рудних мінералів в осаді

    Najviac 3 zrná v jednej vzorke (650 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu.

    Мікроелементи у воді струмка

    0 з 9Показники в 5%

    Найвищий: мідь 4,10 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 87 (Poprad-letisko, 700 m JZ od K694).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    337vrtov do 3 km

    281 rozborov vody v okolí

    З них 337 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    58°C на гирлі свердловини

    7 geotermálnych vrtov do 10 km

    Найтепліший: Stará Lesná – FGP-1, вихід 22,0 л/с, 9,6 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    24Ділянки в межах 3 км

    2 záťaže, 22 skládok

    Найближчий тягар: Svit – skládka Chemosvit, 1,2 км від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    27záznamov do 5 km

    4 ložiská, 23 rudných výskytov

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    8plôch do 3 km

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    четвертинний покрив

    • glacifluviálne sedimenty100%SR 0,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву7,5m
    • 5 – 10100%SR 20 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • negatívna jednotka (medzihorské kotliny)100%SR 14 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • malý pokles100%SR 8,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • vnútrokarpatský paleogén100%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Popradská kotlina100%SR 1,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • rajón riečnoľadovcových sedimentov100%SR 0,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • formácia kvartérnych sedimentov100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Rajón stabilných území100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 0 з 3 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт Šgúdš, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій50%SR 52 %
    • Піесковце50%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Štrky; Fluviál)50%SR 22 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Pieskovce; Ner)50%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • kryštalinikum časti Vysokých Tatier a kvartér ich predpolia100%SR 1,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Levočská panva – Z a J časť100%SR 9,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,62Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    2,6°dH, м'яка

    сума кальцію і магнію (0,46 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    розчинені речовини

    83,8Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • фторидиF0,0822 мг/лпроцентиль 31
    • хлоридиЦл2,49 мг/лпроцентиль 14
    • НатрійНа2,96 мг/лпроцентиль 12
    • калійK0,806 мг/лпроцентиль 7
    • бікарбонатиHCO346,5 мг/лпроцентиль 6
    • кальційЦа13,1 мг/лпроцентиль 5
    • МагнійМґ3,16 мг/лпроцентиль 4
    • сульфатиSO411,0 мг/лпроцентиль 3

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • амонійNH40,252 мг/лпроцентиль 74
    • фосфатиPO40,115 мг/лпроцентиль 46
    • Chemical oxygen demandChSK2,80 мг/лпроцентиль 40
    • нітратиNO32,96 мг/лпроцентиль 16

    Метали

    • АлюмінійАл153 мкг/лпроцентиль 72
    • цинкЗн11,0 мкг/лпроцентиль 68
    • праскаФе0,136 мг/лпроцентиль 61
    • марганецьМн47,9 мкг/лпроцентиль 61

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • жерстьСн3,96 мг/кгпроцентиль 81
    • АнтимонСб1,24 мг/кгпроцентиль 76
    • кадмійЦд0,330 мг/кгпроцентиль 74
    • СеленСе0,342 мг/кгпроцентиль 70
    • вісмутБі0,255 мг/кгпроцентиль 63
    • ВестиПб18,1 мг/кгпроцентиль 62
    • цинкЗн109 мг/кгпроцентиль 62
    • ртутьГґ0,125 мг/кгпроцентиль 59
    • МолібденМо0,324 мг/кгпроцентиль 39
    • ВанадійV60,8 мг/кгпроцентиль 31
    • нікеельНі19,1 мг/кгпроцентиль 25
    • миш'якАс4,84 мг/кгпроцентиль 23
    • мідьЦу17,4 мг/кгпроцентиль 21
    • хромЦр51,9 мг/кгпроцентиль 19
    • КобальтЦо5,08 мг/кгпроцентиль 8

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • НатрійНа1,69 %Процентиль 96
    • АлюмінійАл6,75 %Процентиль 81
    • фосфорP1 107 мг/кгпроцентиль 77
    • калійK1,58 %Процентиль 61
    • марганецьМн826 мг/кгпроцентиль 48
    • МагнійМґ0,838 %Процентиль 45
    • кальційЦа1,69 %Процентиль 39
    • праскаФе2,39 %Процентиль 32
    • титанТі3 705 мг/кгпроцентиль 21
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • церійЦе131 мг/кгпроцентиль 96
    • стронційСр291 мг/кгпроцентиль 95
    • барійБа607 мг/кгпроцентиль 86
    • галійҐа16,3 мг/кгпроцентиль 70
    • літійЛі31,0 мг/кгпроцентиль 59
    • БерилійБе1,54 мг/кгпроцентиль 57
    • ітрійY27,3 мг/кгпроцентиль 48
    • рубідійРб87,6 мг/кгпроцентиль 48
    • цирконійЗр383 мг/кгпроцентиль 43
    • БорB47,6 мг/кгпроцентиль 19

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія Šgúdš вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    49Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 45 до 50 нГр/год

    природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Калій (K)K1,42 %Процентиль 76
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh6,76 ppm26-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,25 ppm18-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 532 Bq/m²51-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (Šgúdš) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -17нТл

    Діапазон від -37 до -5 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -55mGal

    Залишковий -11,5 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    • Температура породи на глибині 1000 м45°C
    • Щільність поверхневого тепла65mW/m²

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Levočská panva – Z a J časť100%SR 9,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт Šgúdš.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)657–1 083m н. р. м.
    • Середня висота одиниць765m н. р. м.
    • Середній ухил2,0°
    • Середня температура січня-5,3°C
    • Середня температура липня15,3°C
    • Річні опади755mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Podtatranská kotlina100%SR 3,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Fatransko-tatranská oblasť100%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • kotlinová klíma100%SR 29 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • prirodzene kyslé pôdy100%SR 8,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • nekontaminovaná pôda, geogénne podmienený obsah niektorých rizikových prvkov dosahuje limitné hodnoty A100%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Vnútrokarpatský paleogén100%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Odkalisko Batizovce – 3 – odkalisko (360 m od vody)Šachtica č. 2 – 1 – šachta (1,7 km od vody)Pingy, kutacie jamy – 4 – pinga, pingový ťah (1,7 km od vody)Pingy, kutacie jamy – 4 – pinga, pingový ťah (2,0 km od vody)Pingy, kutacie jamy – 4 – pinga, pingový ťah (2,0 km od vody)Pingy, kutacie jamy – 4 – pinga, pingový ťah (2,0 km od vody)Pingy, kutacie jamy – 4 – pinga, pingový ťah (2,0 km od vody)Pingy, kutacie jamy – 4 – pinga, pingový ťah (2,1 km od vody)Šachtica č. 1 – 1 – šachta (2,2 km od vody)Svit – skládka Chemosvit – SK1001000P (1,2 km od vody)Svit – ČS PHM Hlavná ul. – SK1001000P (1,3 km od vody)Batizovce – nijaký (120 m od vody)Batizovce – nijaký (290 m od vody)Batizovce – nijaký (900 m od vody)Mengušovce – nedá sa odhadnúť (1,0 km od vody)Svit za COV – Svit – nijaký (1,0 km od vody)Mengušovce – sanatorór – Batizovce – občasný (1,2 km od vody)Svit – pri Babe – Svit – nedá sa odhadnúť (1,3 km od vody)Svit – nijaký (1,3 km od vody)Svit – nijaký (1,4 km od vody)Mengušovce – nijaký (1,4 km od vody)Mengušovce – pri lome – Mengušovce – nijaký (1,5 km od vody)Svit – Podskalka – Svit – nijaký (2,0 km od vody)Spišská Teplica – nijaký (2,2 km od vody)Spišská Teplica – nijaký (2,2 km od vody)Svit – nijaký (2,2 km od vody)Spišská Teplica – nijaký (2,2 km od vody)Mengušovce – nijaký (2,3 km od vody)Spišská Teplica – nijaký (2,6 km od vody)Spišská Teplica – pri ES – Spišská Teplica – nijaký (2,7 km od vody)Lučivná – nijaký (2,7 km od vody)Lučivná – nijaký (2,8 km od vody)Gerlachov – Gerlachov pod Tatrami – nijaký (2,9 km od vody)Poprad – PP-1 – nekúpeľný (5,4 km od vody)Veľký Slavkov – VSČ-1 – nekúpeľný (5,4 km od vody)Gánovce – GA-1A – nekúpeľný (7,7 km od vody)Gánovce – GA-1 – nekúpeľný (7,7 km od vody)Gánovce – ŠHG-1 – nekúpeľný (8,4 km od vody)Gánovce – ŠHG-2 – nekúpeľný (8,6 km od vody)Stará Lesná – FGP-1 – nekúpeľný (9,6 km od vody)PP-1 – k4 (6,1 km od vody)FGP-1 – l3 (9,7 km od vody)a1 (5,2 km od vody)a1 (5,5 km od vody)b1 (6,3 km od vody)a1 (6,5 km od vody)a1 (6,7 km od vody)a1 (7,2 km od vody)a1 (7,4 km od vody)c1 (8,2 km od vody)c2 (8,3 km od vody)a1 (8,5 km od vody)a1 (8,5 km od vody)b1 (8,8 km od vody)c1 (9,0 km od vody)a1 (9,2 km od vody)a1 (9,3 km od vody)b1 (9,6 km od vody)a1 (9,9 km od vody)Stará Lesná (8,8 km od vody)Batizovce – juh – štrkopiesky a piesky (960 m od vody)Batizovce – juh – štrkopiesky a piesky (950 m od vody)Lom Bor – Spišská Teplica – stavebný kameň (1,9 km od vody)Gerlachov – Juh – štrkopiesky a piesky (3,6 km od vody)Mengusovce – štrkopiesky (950 m od vody)Mengusovce – štrkopiesky (1,0 km od vody)Svit – stavebný kameň – dolomit, vápenec (1,6 km od vody)Svit – stavebný kameň – dolomit (1,7 km od vody)Gerlachov – stavebný piesok – piesčitý štrk (1,8 km od vody)Spišská Teplica – stavebný kameň – dolomit (1,8 km od vody)Spišská Teplica – stavebný kameň – dolomit (1,8 km od vody)Svit – stavebný kameň – dolomit (1,8 km od vody)Mengusovce – stavebný kameň – dolomit (2,0 km od vody)Svit – stavebný kameň – dolomit (2,0 km od vody)Spišská Teplica – stavebný kameň – dolomit (2,2 km od vody)Svit – stavebný kameň – dolomit (2,3 km od vody)Spišská Teplica – stavebný kameň – dolomit (2,5 km od vody)Spišská Teplica – stavebný kameň – dolomit (2,8 km od vody)Lučivná – stavebný kameň – dolomit (2,8 km od vody)Lučivná – stavebný kameň – dolomit (2,9 km od vody)Spišská Teplica – štrkopiesky (3,0 km od vody)Spišská Teplica – stavebný kameň – dolomit (3,1 km od vody)Spišská Teplica – stavebný kameň – vápenec (3,1 km od vody)Spišská Teplica – stavebný kameň – dolomit (3,5 km od vody)Spišská Teplica – stavebný kameň – vápenec (3,6 km od vody)Gerlachov – stavebný piesok – piesčitý štrk (3,6 km od vody)Tatranská Polianka – štrkopiesky (3,7 km od vody)LUCIVNA – Zosuvy (1,6 km od vody)SVIT – Zosuvy (1,8 km od vody)SVIT – Zosuvy (2,4 km od vody)– Zosuvy (2,7 km od vody)– Zosuvy (2,7 km od vody)MENGUSOVCE – Zosuvy (2,9 km od vody)SPISSKA TEPLICA – Zosuvy (2,9 km od vody)SPISSKA TEPLICA – Zosuvy (3,0 km od vody)Batizovce – pozorovací vrt SHMÚ (80 m od vody)Štóla – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (700 m od vody)Štóla – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (710 m od vody)Štóla – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (730 m od vody)Štóla – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (750 m od vody)Batizovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,3 km od vody)Spišská Teplica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 km od vody)Spišská Teplica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 km od vody)Poprad – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 km od vody)Štôla – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 km od vody)Spišská Teplica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 km od vody)Gerlachov – pozorovací vrt SHMÚ (2,3 km od vody)Spišská Teplica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 km od vody)Spišská Teplica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,4 km od vody)Spišská Teplica – monitorovací vrt (2,5 km od vody)Spišská Teplica – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,6 km od vody)Poprad – pozorovací vrt SHMÚ (2,6 km od vody)JRD Gerlachov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,7 km od vody)Poprad – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,8 km od vody)Lučivná – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,8 km od vody)Lučivná – pozorovací vrt SHMÚ (2,8 km od vody)SpišskáTeplica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,8 km od vody)Spišská Teplica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,9 km od vody)Lučivná – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,9 km od vody)zlato 2 ks – zlato (620 m od vody)zlato 3 ks – zlato (650 m od vody)zlato 2 ks – zlato (680 m od vody)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • мідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 4,10 мкг/лМедіана 3,15 мкг/л4 vzorky25% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Poprad-letisko, 700 m JZ od K694, 1997, 720 м від води. Порівняння: процентиль 87 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбТрохи піднесений
      Найвища 0,910 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л11 зразки64% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Haganský, potok, 1997, 560 м від води. Порівняння: процентиль 81 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрbežná hodnota
      Найвища 1,20 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л4 vzorky75% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Batizovce, 900 m V od K738, 1997, 540 м від води. Порівняння: процентиль 66 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАснижче половини Словаччина
      Найвища 0,860 мкг/лМедіана 0,540 мкг/л11 зразки45% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Mlynica, Železná voda, 1997, 560 м від води. Порівняння: процентиль 48 усіх вибірок у Словаччина.

    • стронційСрнижче половини Словаччина
      Найвища 162 мкг/лМедіана 92,0 мкг/л11 зразки

      Найбільше значення: Haganský, potok, 1997, 620 м від води. Порівняння: процентиль 48 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСенижче половини Словаччина
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л11 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Haganský, potok, 1997, 560 м від води. Порівняння: процентиль 46 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбнижче половини Словаччина
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л4 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Poprad-letisko, 700 m JZ od K694, 1997, 720 м від води. Порівняння: процентиль 43 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛінижче половини Словаччина
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л11 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Haganský, potok, 1997, 560 м від води. Порівняння: процентиль 34 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦднижче половини Словаччина
      Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л4 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Poprad-letisko, 700 m JZ od K694, 720 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччина.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
      Найвища 17,9 мг/лМедіана 16,1 мг/л11 зразки

      Найбільше значення: Velický, potok, 1997, 560 м від води. Порівняння: процентиль 74 усіх вибірок у Словаччина.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Баріт (BaSO₄)26 зразків, не більше 315 зерен
    • Пиріт (FeS₂)20 зразків, не більше 315 зерен
    • Рутіл (TiO₂)13 зразків, не більше 4115 зерен
    • Гематіт (Fe₂O₃)11 зразків, не більше 4115 зерен
    • Маґнетіт (Fe₃O₄)11 зразків, не більше 815 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)10 зразків, не більше 315 зерен
    • Лімоніт (FeO(OH)·nH₂O)9 зразків, не більше 55 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)8 зразків, не більше 1815 зерен
    • Анатас (TiO₂)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Касітеріт (SnO₂)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Схееліт (CaWO₄)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Золото (Ау)3 зразків, не більше 3 зерен
    • Цінабаріт (HgS)3 зразків, не більше 5 зерен

    Найближчі зразки з золотом

    зразокЗолото в зразкуЗ води
    19382 zrná620 м
    19363 zrná650 м
    19372 zrná680 м

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)14 зразків, не більше 1815 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))13 зразків, не більше 4115 зерен
    • цирконій (ZrSiO₄)13 зразків, не більше 815 зерен
    • Turmalíny (komplexný borosilikát)12 зразків, не більше 55 зерен
    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)10 зразків, не більше 315 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)9 зразків, не більше 55 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))9 зразків, не більше 5 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)8 зразків, не більше 212 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)7 зразків, не більше 5 зерен
    • Сілліманіт (Al₂SiO₅)5 зразків, не більше 5 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))5 зразків, не більше 5 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)2 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • СеленСеекстремальний (1%)
      Найвища 8,80 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л22 зразки73% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбекстремальний (1%)
      Найвища 11,0 мкг/лМедіана 0,750 мкг/л22 зразки50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: drén, 1994, 380 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • ртутьГґекстремальний (1%)
      Найвища 0,600 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л22 зразки86% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: drén, 1994, 380 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • АлюмінійАлВисокий (5%)
      Найвища 0,200 мг/лМедіана 0,0100 мг/л22 зразки41% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: drén, 1994, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсВисокий (5%)
      Найвища 10,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л22 зразки77% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1994, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 97 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛіПідвищений (10 %)
      Найвища 43,0 мкг/лМедіана 9,00 мкг/л22 зразки23% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 93 усіх вибірок у Словаччина.

    • цинкЗнПідвищений (10 %)
      Найвища 748 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л22 зразки45% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 92 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрПідвищений (10 %)
      Найвища 2,80 мкг/лМедіана 0,550 мкг/л22 зразки36% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1994, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 92 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбПідвищений (10 %)
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л22 зразки64% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 92 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 3,40 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л22 зразки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 87 усіх вибірок у Словаччина.

    • праскаФеbežná hodnota
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦднижче половини Словаччина
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л22 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 47 усіх вибірок у Словаччина.

    Радон у водах

    Тип сайтузразкиНайвищий радонмедіана
    studňa620,6 Bq/l3,82 Bq/l
    upravený prameň13,98 Bq/l3,98 Bq/l
    potok, rieka20,700 Bq/l0,545 Bq/l
    prameň434,0 Bq/l4,79 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)

    • Фе8×

    Види об'єктів майнінгу

    • pinga, pingový ťah6×
    • šachta2×
    • odkalisko1×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидвидобутийзакінченийЗ води
    Odkalisko Batizovceodkaliskoštrkopiesky360 м
    Šachtica č. 2šachtaFe rudy – limonit, hematit1,7 км
    Pingy, kutacie jamypinga, pingový ťahFe rudy – limonit, hematit1,7 км
    Pingy, kutacie jamypinga, pingový ťahFe rudy – limonit, hematit2,0 км
    Pingy, kutacie jamypinga, pingový ťahFe rudy – limonit, hematit2,0 км
    Pingy, kutacie jamypinga, pingový ťahFe rudy – limonit, hematit2,0 км
    Pingy, kutacie jamypinga, pingový ťahFe rudy – limonit, hematit2,0 км
    Pingy, kutacie jamypinga, pingový ťahFe rudy – limonit, hematit2,1 км
    Šachtica č. 1šachtaFe rudy – limonit, hematit2,2 км

    Депозити та гірничодобувні зони

    депозитмінералСтатус і організаціяЗ води
    Batizovce – juhštrkopiesky a pieskyLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Pozemkové spoločenstvo urbarialistov v Batizovciach950 м
    Batizovce – juhštrkopiesky a pieskyLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Pozemkové spoločenstvo urbarialistov v Batizovciach960 м
    Lom Bor – Spišská Teplicastavebný kameňŤažené ložisko – Poľnohospodárske družstvo podielnikov v Spišskej Teplici1,9 км
    Gerlachov – Juhštrkopiesky a pieskyLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Poľnohospodárske družstvo TATRAN3,6 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    337 vrtov v pásme 3 km, z toho 24 гідрогеологічний і 313 інший; з номером архівного звіту 337.

    Глибина свердловини

    • до 10 м235×
    • 10–30 м80×
    • 30–100 м7×
    • 100–300 м1×
    • nad 300 m0×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    J 147inžiniersko-geologický11,0 м7953550 м
    SV-1ložiskový5,0 м3417360 м
    SV-2ložiskový5,5 м3417370 м
    Batizovcepozorovací vrt SHMÚ6,0 м12547 101Cd3.pdf80 м
    SV-6ložiskový4,0 м34173120 м
    J 149inžiniersko-geologický9,0 м79535150 м
    J 27inžiniersko-geologický10,0 м79535170 м
    J 148inžiniersko-geologický11,0 м79535180 м
    J 146inžiniersko-geologický12,0 м79535210 м
    V-28ložiskový4,9 м3050240 м
    V-19ložiskový4,7 м3050270 м
    J 145inžiniersko-geologický10,0 м79535280 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    свердловинаТемператураурожайГлибинаХімічний тип водиоперуватиЗ води
    Poprad – PP-148 °C61,2 л/с1205 мCa-Mg-SO4-HCO3využívaný5,4 км
    Veľký Slavkov – VSČ-157 °C–2400 мCa-Mg-HCO3nevyužívaný5,4 км
    Gánovce – GA-1A27 °C1,9 л/с276 мCa-Mg-HCO3-SO4využívaný bez nahlasovania údajov7,7 км
    Gánovce – GA-123 °C2,8 л/с50 мCa-Mg-HCO3-SO4nevyužívaný7,7 км
    Gánovce – ŠHG-126 °C3,0 л/с150 мCa-Mg-HCO3-SO4nevyužívaný8,4 км
    Gánovce – ŠHG-225 °C2,5 л/с110 мCa-Mg-HCO3-SO4nevyužívaný8,6 км
    Stará Lesná – FGP-158 °C22,0 л/с3616 мCa-Mg-HCO3nevyužívaný9,6 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    kategória a1minerálna voda< 15< 5115,2 км
    PP-1geotermálna voda38 – 5531 – 5016,1 км
    kategória b1minerálna voda15-22< 536,3 км
    kategória c1minerálna voda23-38< 528,2 км
    kategória c2minerálna voda23-385-1518,3 км
    kategória Stará Lesnátermálne kúpalisko––18,8 км
    FGP-1geotermálna voda55 – 8016 – 3019,7 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціядіяльністьсубстанціякласифікаціяЗ води
    Svit – skládka ChemosvitSK1001000P1,2 км
    Svit – ČS PHM Hlavná ul.SK1001000P1,3 км

    Відходи сміттєзвалища

    полігонплощаРік встановлениймоніторингЗ води
    Batizovce–1960–120 м
    Batizovce–1960–290 м
    Batizovce–1970–900 м
    Mengušovce–1960–1,0 км
    Svit za COV – Svit600 м²1960–1,0 км
    Mengušovce – sanatorór – Batizovce–1980–1,2 км
    Svit – pri Babe – Svit–1935–1,3 км
    Svit–1970–1,3 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зосуви8×

    ступінь активності

    • Потенціални5×
    • Стабілізовани3×

    Поточний стан

    • Spracované len v rozsahu registrácie v mierke 1:25 0004×
    • SD preberaná z archívnych materiálov, ktorá bola konfrontova2×
    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу в Словаччина. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти Шгудша не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Світ1 рибальська ділянка · 6,5 км34Батізовски поток34

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Бодрог та Горнад