Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє з 3 рибальських ділянок Найбільше рибальських ділянок мають найкраще вікно близько 06:00. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 13:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Передгірна річка з гравійним дном та швидкою течією. Тут харіус та форель вже почуваються добре. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 3 з 3 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ мають невиконану норму в найближчій точці принаймні за одним показником. 3 з 3 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – БодваЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 35 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek86 % čiary vody 7 % mladé sedimenty, 7 % metamorfity Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,0modelový odhad typ vody Ca–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 333 mg/l, stredne tvrdá voda (9,9 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 6 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Arzén 79,2 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 82 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 66nGy/h dávkový príkon 95. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 9vzoriek so zlatom 20 rudných minerálov v sedimente Najviac 4 zrná v jednej vzorke (600 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 7 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 300 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Ida). 419vrtov do 3 km 1030 rozborov vody v okolí Z toho 419 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 37°C na ústí vrtu 4 geotermálne vrty do 10 km Найтеплейші: Kechnec – KG-1, výdatnosť 0,7 l/s, 9,3 km od vody. 28lokalít do 3 km 1 záťaž, 27 skládok Najbližšia záťaž: Košice Šaca areál U.S. steel Košice, 2,1 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 37záznamov do 5 km 14 ložísk, 23 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 38plôch do 3 km 2 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 14 z 14 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,97typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 9,9°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (1,77 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 333mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 66nGy/h vo vzduchu rozsah 56 až 81 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. середнє Radón je prirodzený plyn z hornín. Riziko sa týka budov a pivníc, nie vody v toku; ukazuje, aké je podložie. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapy magnetického poľa a tiaže (ŠGÚDŠ) odhaľujú, čo je pod sedimentmi a pod povrchom: vulkanické telesá, zlomy a hrúbku kôry. Pre rybára sú zaujímavé nepriamo: ukazujú, kde sa mení podložie a s ním aj voda. -6нТл rozsah -157 až 155 nT Odchýlka magnetického poľa Zeme od okolia. Kladné a záporné anomálie prezrádzajú horniny s magnetitom (čadiče, bázické vulkanity) a rozhrania v podloží. -9mGal reziduálna +1,5 mGal Záporné hodnoty sú nad hrubými sedimentmi a pod horami (ľahká kôra), kladné nad hustými horninami a tenšou kôrou. Ukazuje stavbu zemskej kôry, nie vodu. Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 82 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Ida, 1994, 860 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ida, 1994, 860 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ida, 60 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ida, 1996, 100 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ida, 1993, 70 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ida, 1993, 90 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ida, 1993, 90 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Veľká Ida, 1100 m JJV od k.224, 1994, 90 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ida, 1993, 70 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Konský potok, 1993, 860 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Šaca, 1000m JJZ od K295, 1996, 630 m od vody. Porovnanie: 73. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 870 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 260 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 70 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 70 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 200 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,4 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 419 vrtov v pásme 3 km, z toho 147 hydrogeologických a 272 ostatných; s číslom archívnej správy 419. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Бодрог та Горнад
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Іда
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Коли найкраще вікноскільки рибальських ділянок мають своє найкраще двогодинне вікно в задану годину
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Буковец 21 см – Гильов 10 см – Янік 41 см – Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Іда
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Найвищі нітрати
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (4)
Geológia a geochémia toku Ida
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 12× kvartér pleistocén proluviálne sedimenty: hlinité a piesčité štrky s úlomkami hornín v nízkych náplavových kužeľoch 1× paleozoikum st. starší devón drnavské súvrstvie 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
13,7 мг/л95. percentil82,5 мг/л83. percentil32,7 мг/л82. percentil17,5 мг/л76. percentil0,152 мг/л66. percentil13,4 мг/л44. percentil48,6 мг/л34. percentil105 мг/л20. percentilŽiviny a organické znečistenie
16,7 мг/л88. percentil0,370 мг/л73. percentil3,98 мг/л66. percentil0,145 мг/л59. percentilМетали
152 μg/l86. percentil243 μg/l84. percentil0,225 мг/л78. percentil10,8 μg/l68. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
79,2 мг/кг95. percentil88,9 мг/кг95. percentil1,76 мг/кг95. percentil25,6 мг/кг95. percentil0,566 мг/кг91. percentil208 мг/кг90. percentil5,03 мг/кг90. percentil0,498 мг/кг90. percentil37,5 мг/кг82. percentil0,482 мг/кг67. percentil71,0 мг/кг56. percentil25,0 мг/кг52. percentil72,8 мг/кг51. percentil0,219 мг/кг43. percentil7,87 мг/кг40. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,85 %88. percentil1 291 мг/кг87. percentil1 181 мг/кг77. percentil3,31 %76. percentil6,47 %75. percentil5 144 мг/кг73. percentil0,713 %20. percentil0,624 %16. percentil0,968 %13. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
133 мг/кг96. percentil41,3 мг/кг94. percentil2,34 мг/кг93. percentil118 мг/кг93. percentil40,2 мг/кг88. percentil510 мг/кг72. percentil66,1 мг/кг71. percentil15,6 мг/кг64. percentil405 мг/кг51. percentil78,7 мг/кг4. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
Радоновий ризик підґрунтя
9,93 ppm93. percentil1,72 %92. percentil3,21 ppm90. percentil765 Bq/m²9. percentilRadónové riziko podľa izoplôch
Geofyzikálne polia: magnetika a tiaž
Magnetická anomália
Bouguerova tiažová anomália
Geotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Náchylnosť pôd na okysľovanie
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody 98 3 zrná 50 м 103 1 zrno 160 м 102 3 zrná 180 м 101 1 zrno 180 м 92 2 zrná 310 м 342 4 zrná 600 м 341 3 zrná 650 м 334 1 zrno 720 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 2,19 Bq/l 2,19 Bq/l prameň 10 60,2 Bq/l 9,12 Bq/l studňa 9 121 Bq/l 14,4 Bq/l potok, rieka 14 2,18 Bq/l 0,380 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 3,27 Bq/l 3,27 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 1,18 Bq/l 1,18 Bq/l upravený prameň 1 57,4 Bq/l 57,4 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Žarnov keramické íly Ložisko s predpokladom využívania zásob – Danucem Slovensko a.s. 1,9 км Drienovec I štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – LB MINERALS SK, s.r.o. 2,1 км Žarnov sialitická surovina Ložisko s predpokladom využívania zásob – Danucem Slovensko a.s. 2,7 км Vyšný Klátov I stavebný kameň Ťažené ložisko – RICORSO, s.r.o. 2,8 км Vyšný Klátov I stavebný kameň Ťažené ložisko – RICORSO, s.r.o. 2,9 км Žarnov I dekoračný kameň Ťažené ložisko – KLP s.r.o 3,2 км Žarnov I dekoračný kameň Ťažené ložisko – KLP s.r.o 3,2 км Žarnov I dekoračný kameň Ťažené ložisko – KLP s.r.o 3,2 км Hodkovce I keramické íly Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 4,5 км Hodkovce I keramické íly Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 4,6 км Hodkovce I keramické íly Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 4,6 км Košice – hĺbka magnezit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 4,9 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Nižný Klátov, žila Mlynky Komplexné železné rudy Фе, Цу mineralogický výskyt 1,9 км Vyšný Klátov, žily Rutenberg, Aristid, Aster a Uhlisko Železné rudy Фе, Цу ložiskový výskyt 3,0 км Poproč, žila Holička Antimonitovo-zlaté rudy Сб, Ау mineralogický výskyt 3,4 км Hýľov Železné rudy Фе ložiskový výskyt 3,9 км Hýľov, žila Holica Komplexné železné rudy Фе, Цу ložiskový výskyt 4,5 км Hodkovce Niklovo-kobaltové rudy Ні, Цо stredné ložisko 4,7 км Poproč, žila Kobylianka Antimonitovo-zlaté rudy Сб, Ау mineralogický výskyt 4,9 км Drienovec Hliníkové rudy (bauxity) Ал ložiskový výskyt 5,0 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody R-2 inžiniersko-geologický 7,0 м 8605530 м Bukove úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 4,2 м 21141 115Cd10.pdf40 м Janík úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 16,0 м 75620 126Bd30.pdf40 м Šaca úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 59,6 м 14119 127Ab4.pdf40 м R-1 inžiniersko-geologický 8,0 м 8605540 м R-3 inžiniersko-geologický 6,5 м 8605540 м V-3 inžiniersko-geologický 5,5 м 230740 м Šaca úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 13,0 м 15792 127Ab1.pdf50 м Malá Ida širokoprofilový vrt – 73464 127Ab45.pdf60 м 4-208 Peder hydrogeologický 7,0 м 10174870 м V-4 inžiniersko-geologický 18,8 м 232370 м Bukovec širokoprofilový vrt 8,2 м 22986 115Cd2.pdf80 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Valaliky – KAH-5 21 °C – 160 м Na-HCO3 nevyužívaný 8,5 км Šebastovce – KAH-6 18 °C – 164 м Na-Ca-Cl-HCO3 nevyužívaný 8,6 км Košice – Anička/ Ťahanovce – G-4 26 °C – 310 м Na-Ca-Mg-HCO3-Cl nevyužívaný 9,2 км Kechnec – KG-1 37 °C 0,7 л/с 1114 м Na-Ca-Cl-HCO3 nevyužívaný 9,3 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 2 170 м Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Košice Šaca areál U.S. steel Košice SK1001200P 2,1 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Malá Ida II. – Malá Ida 350 м² 1980 – 60 м Veľká Ida I. – Veľká Ida – 1985 – 60 м Veľká Ida II. – Veľká Ida – 1980 – 100 м Šaca 6 000 м² 1990 – 220 м Šaca 8 000 м² 1990 – 320 м Šaca – 1965 – 630 м Hačava II. – Hačava 500 м² 1980 – 850 м Janík II. – Janík 100 м² 1981 – 1,0 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
25з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
БаріумБаextrémna (horný 1 %)
najvyššie 300 μg/lmedián 45,0 μg/l36 vzoriek
АрсенАсextrémna (horný 1 %)
najvyššie 46,0 μg/lmedián 4,50 μg/l43 vzoriek19 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,250 μg/l43 vzoriek7 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 25,0 μg/lmedián 8,90 μg/l43 vzoriek14 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 84,0 μg/lmedián 5,00 μg/l43 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 11,0 μg/lmedián 5,80 μg/l43 vzoriek21 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,20 μg/lmedián 1,60 μg/l43 vzoriek28 % pod medzou stanovenia
ОловоПбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 2,50 μg/l43 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрmierne zvýšená
najvyššie 370 μg/lmedián 170 μg/l43 vzoriek
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l43 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 17,4 мг/лmedián 6,02 мг/л43 vzoriek
ЛітіумЛіextrémna (horný 1 %)
najvyššie 240 μg/lmedián 13,0 μg/l83 vzoriek
МідьЦуextrémna (horný 1 %)
najvyššie 47,0 μg/lmedián 1,00 μg/l83 vzoriek
ЦинкЗнextrémna (horný 1 %)
najvyššie 18 300 μg/lmedián 184 μg/l83 vzoriek
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 14,0 μg/lmedián 0,500 μg/l83 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
РтутьГґextrémna (horný 1 %)
najvyššie 3,20 μg/lmedián 0,100 μg/l83 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 34,0 μg/lmedián 0,100 μg/l83 vzoriek61 % pod medzou stanovenia
АрсенАсextrémna (horný 1 %)
najvyššie 40,5 μg/lmedián 0,500 μg/l83 vzoriek65 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 15,0 μg/lmedián 0,250 μg/l83 vzoriek84 % pod medzou stanovenia
ХромЦрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10,3 μg/lmedián 0,250 μg/l83 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,160 мг/лmedián 0,00500 мг/л83 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,80 μg/lmedián 0,500 μg/l83 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л21 vzoriek100 % pod medzou stanovenia


