Сьогодні на водотоці Соколянски поток

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Соколянски поток, оцінка вікна 21.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 18:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Передгірна річка з гравійним дном та швидкою течією. Тут харіус та форель вже почуваються добре.

    1401601802002202402600 км5 км10 км15 км
    Висотний профіль водотоку: від 236 до 161 м н. р. м. на 15,5 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    236 м н. р. м.
    Найнижча точка
    157 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    79 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    5,1 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,07

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Соколянски поток за 2019 рік
    2019знято 1 лип. 2019
    Аерофотознімок водотоку Соколянски поток за 2022 рік
    2022знято 30 серп. 2022
    Аерофотознімок водотоку Соколянски поток за 2025 рік
    2025знято 23 черв. 2025

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Соколянски поток

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • шкідливі речовини вище норми принаймні на одній станції (метали, пестициди, PFAS, розчинники)1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Соколянски поток

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 15 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Молоді відкладення67% водопроводу

    33% річковий алювій

    Молоді неконсолідовані відкладення; Дрібний матеріал легко вмивається в потік під час дощу. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,2Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃–SO₄–Cl

    Мінералізація 613 мг/л, жорстка води (18,7 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    9 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Жерсть 145 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 96. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км51 °C83 °C

    Тепло під ногами

    51°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 90 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 83 °C (збільшення 32 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    57Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 80 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    1об'єкт у радіусі 3 км

    Найближчий: Odkalisko Milhosť (хвостосховище), 1,2 км від води.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    8 з 10Показники в 5%

    Найвищий: Барій 450 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 99 (Poľov, 1600 VJV od K362 Kodydom).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    629свердловин у радіусі 3 км

    498 аналізів води поблизу

    З них 619 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    37°C на гирлі свердловини

    4 геотермальні свердловини у радіусі 10 км

    Найтепліший: Kechnec – KG-1, вихід 0,7 л/с, 130 м від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    13Ділянки в межах 3 км

    2 екологічні навантаження, 11 сміттєзвалищ

    Найближчий тягар: Haniska – SPP, 580 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    6записів у радіусі 5 км

    4 родовища, 2 рудопрояви

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    11площ у радіусі 3 км

    1 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Молоді відкладення67%SR 8,6 %
    • Річковий алювій33%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Молоді відкладення: Молоді неконсолідовані відкладення; Дрібний матеріал легко вмивається в потік під час дощу.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийплейстоцен – голоценделювіальні відкладення: гравітаційні редиментовані піщані та піщані суглинні гравійні схили2×
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав1×

    Четвертинний покрив

    • делювіальні відкладення80%SR 16 %
    • річкові відкладення20%SR 2,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву13m
    • 5 – 1033%SR 20 %
    • 15 – 2033%SR 1,7 %
    • 10 – 1533%SR 7,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • негативна одиниця (низькі рівнини і басейни, неотектонічні западини)50%SR 13 %
    • позитивний блок (гірський хребет)50%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • дуже маленьке просідання50%SR 7,3 %
    • середнє піднесення50%SR 32 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • інтрамонтані басейни100%SR 44 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Східно-Словацький басейн100%SR 7,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • регіон еолової лесу50%SR 1,2 %
    • область делювіальних відкладень50%SR 0,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування четвертинних відкладень100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 3 з 6 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій100%SR 52 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)80%SR 22 %
    • Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Гравій; Флувіалне)20%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Четвертинна частина Горнаду в басейні Кошице100%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Молдавський басейн100%SR 1,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,15Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    18,7°dH, жорстка

    Сума кальцію і магнію (3,33 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    613Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃–SO₄–Cl

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • ФторидиF0,673 мг/лпроцентиль 95
    • ХлоридиЦл81,2 мг/лпроцентиль 95
    • КалійK18,2 мг/лпроцентиль 95
    • СульфатиSO4125 мг/лпроцентиль 93
    • НатрійНа34,1 мг/лпроцентиль 92
    • МагнійМґ28,2 мг/лпроцентиль 82
    • КальційЦа87,2 мг/лпроцентиль 77
    • БікарбонатиHCO3187 мг/лпроцентиль 41

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • НітратиNO347,3 мг/лпроцентиль 96
    • АмонійNH41,09 мг/лпроцентиль 93
    • Хімічне споживання киснюChSK5,16 мг/лпроцентиль 82
    • ФосфатиPO40,331 мг/лпроцентиль 70

    Метали

    • ЦинкЗн24,9 мкг/лпроцентиль 91
    • АлюмінійАл188 мкг/лпроцентиль 77
    • ПраскаФе0,223 мг/лпроцентиль 77
    • МарганецьМн75,6 мкг/лпроцентиль 74

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • ЖерстьСн145 мг/кгпроцентиль 96
    • ЦинкЗн329 мг/кгпроцентиль 95
    • МолібденМо1,24 мг/кгпроцентиль 95
    • ВісмутБі0,718 мг/кгпроцентиль 95
    • КадмійЦд1,01 мг/кгпроцентиль 93
    • ВестиПб41,2 мг/кгпроцентиль 93
    • ХромЦр135 мг/кгпроцентиль 92
    • АнтимонСб7,40 мг/кгпроцентиль 92
    • Миш'якАс20,5 мг/кгпроцентиль 90
    • МідьЦу47,8 мг/кгпроцентиль 88
    • РтутьГґ0,363 мг/кгпроцентиль 86
    • НікеельНі34,8 мг/кгпроцентиль 81
    • ВанадійV75,2 мг/кгпроцентиль 64
    • СеленСе0,265 мг/кгпроцентиль 54
    • КобальтЦо8,09 мг/кгпроцентиль 44

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • ПраскаФе5,73 %Процентиль 96
    • ФосфорP1 289 мг/кгпроцентиль 87
    • МарганецьМн1 150 мг/кгпроцентиль 76
    • КалійK1,61 %Процентиль 65
    • АлюмінійАл6,09 %Процентиль 64
    • ТитанТі4 471 мг/кгпроцентиль 50
    • КальційЦа1,91 %Процентиль 46
    • МагнійМґ0,728 %Процентиль 30
    • НатрійНа0,676 %Процентиль 15
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • ЛітійЛі44,5 мг/кгпроцентиль 93
    • БорB82,4 мг/кгпроцентиль 90
    • РубідійРб104 мг/кгпроцентиль 82
    • ІтрійY33,8 мг/кгпроцентиль 79
    • БерилійБе1,78 мг/кгпроцентиль 72
    • БарійБа505 мг/кгпроцентиль 71
    • ЦерійЦе60,5 мг/кгпроцентиль 55
    • ГалійҐа13,4 мг/кгпроцентиль 45
    • ЦирконійЗр349 мг/кгпроцентиль 32
    • СтронційСр111 мг/кгпроцентиль 25

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    57Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 54 до 63 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний торій (ETH)eTh8,70 ppm80-й процентиль
    • Калій (K)K1,43 %Процентиль 77
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,88 ppm77-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS137513 Бк/м²5-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -23нТл

    Діапазон від -114 до 41 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -9mGal

    Залишковий -0,4 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км51 °C83 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    51 / 83 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 32 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 90 мВт/м².

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Молдавський басейн100%SR 1,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)159–256m н. р. м.
    • Середня висота одиниць196m н. р. м.
    • Середній ухил0,6°
    • Середня температура січня-3,0°C
    • Середня температура липня19,3°C
    • Річні опади650mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Басейн Кошице100%SR 2,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Лученец-Кошице депресія100%SR 7,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • клімат басейну100%SR 29 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • грунти слабо чутливі до підкислення50%SR 5,2 %
    • помірно чутливі до підкислення грунти50%SR 25 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • відносно чистий грунт80%SR 53 %
    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a20%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Неоген100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Odkalisko Milhosť – 3 – хвостосховище (1,2 км від води)Haniska – SPP – SK1001200P (580 м від води)Košice Šaca areál U.S. steel Košice – SK1001200P (1,8 км від води)Sokoľany – не можна оцінити (240 м від води)Bočiar – Železiarne – не можна оцінити (280 м від води)Milhosť – Kechnec – постійний (450 м від води)Seňa I. – Seňa – не можна оцінити (460 м від води)Rešica I. – Rešica – не можна оцінити (660 м від води)Grajciar – Belža – не можна оцінити (990 м від води)Buzica I. – Buzica – не можна оцінити (1,4 км від води)Haniská II. – Haniska – не можна оцінити (1,9 км від води)Haniská III. – Haniska – не можна оцінити (2,1 км від води)Haniská I. – Haniska – час від часу (2,1 км від води)Hačava II. – Hačava – жоден (2,1 км від води)Kechnec – KG-1 – непросторовий (130 м від води)Valaliky – KAH-5 – непросторовий (4,5 км від води)Šebastovce – KAH-6 – непросторовий (5,3 км від води)Valaliky – KAH-3 – непросторовий (6,1 км від води)Seňa – Milhosť – гравельні піски та піски (1,1 км від води)Seňa – Milhosť – гравельні піски та піски (1,1 км від води)Milhosť – гравельні піски та піски (1,6 км від води)Kechnec – Milhosť II – гравельні піски та піски (2,2 км від води)Poľov Šaca – гравійні піски (1,6 км від води)Šaca – керамічні глини (3,5 км від води)– Зсуви (930 м від води)Milhosť – Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)Milhosť – Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,7 км від води)Milhosť – Зсуви (1,8 км від води)Milhosť – Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,8 км від води)Seňa – Шму спостереження (70 м від води)Hutniky – моніторинг свердловини (90 м від води)Seňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (160 м від води)Bočiar – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (190 м від води)Košice – моніторинг свердловини (190 м від води)Kechnec – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (190 м від води)Hutniky – моніторинг свердловини (210 м від води)Seňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (220 м від води)Seňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (220 м від води)Seňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (230 м від води)Milhosť – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (240 м від води)Haniska – моніторинг свердловини (270 м від води)Seňa – моніторинг свердловини (280 м від води)Seňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (300 м від води)Hraničná pri Hornáde – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (310 м від води)Seňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (310 м від води)Haniska – моніторинг свердловини (320 м від води)Seňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (320 м від води)Haniska – моніторинг свердловини (350 м від води)Košice – моніторинг свердловини (430 м від води)Haniska – моніторинг свердловини (460 м від води)Seňa – Шму спостереження (470 м від води)Milhosť – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (490 м від води)Košice – моніторинг свердловини (490 м від води)Seňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (520 м від води)Haniska – моніторинг свердловини (530 м від води)Haniska – моніторинг свердловини (540 м від води)Seňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (540 м від води)Hutníky – моніторинг свердловини (550 м від води)Haniska pri Košiciach – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (580 м від води)Haniska pri Košiciach – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (580 м від води)Seňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (580 м від води)Haniska pri Košiciach – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (630 м від води)Haniska – моніторинг свердловини (630 м від води)Haniska pri Košiciach – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (640 м від води)Haniska pri Košiciach – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (640 м від води)Milhosť – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (660 м від води)Haniska – моніторинг свердловини (670 м від води)Milhosť – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (690 м від води)Košice (700 м від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • БарійБаекстремальний (1%)
      Найвища 450 мкг/лМедіана 40,0 мкг/л15 зразки

      Найбільше значення: Poľov, 1600 VJV od K362 Kodydom1994, 350 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбекстремальний (1%)
      Найвища 36,0 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л21 зразки95% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: 3000m JV od K2351993, 90 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдекстремальний (1%)
      Найвища 2,40 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л21 зразки14% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Sokoľany, 1000m V od K210, 350 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 11,4 мкг/лМедіана 4,87 мкг/л21 зразки14% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Sokoliarsky potok1993, 10 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрВисокий (5%)
      Найвища 8,00 мкг/лМедіана 2,30 мкг/л21 зразки43% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: stred obce Sokolany1993, 60 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсВисокий (5%)
      Найвища 10,0 мкг/лМедіана 2,10 мкг/л21 зразки14% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: 3000m JV od K2351993, 90 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеВисокий (5%)
      Найвища 1,20 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л21 зразки86% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: 500m V od obce Kechnec1992, 640 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіВисокий (5%)
      Найвища 48,0 мкг/лМедіана 21,0 мкг/л21 зразки5% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Sokoliarsky potok1993, 60 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуПідвищений (10 %)
      Найвища 5,70 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л21 зразки62% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Poľov, 1600 VJV od K362 Kodydom1994, 350 м від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СтронційСрТрохи піднесений
      Найвища 440 мкг/лМедіана 220 мкг/л21 зразки

      Найбільше значення: 500m V od obce Kechnec1992, 640 м від води. Порівняння: процентиль 86 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
      Найвища 18,3 мг/лМедіана 9,58 мг/л21 зразки

      Найбільше значення: Košice-Sokoľany, potôčik pod nádržou1997, 70 м від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • РтутьГґекстремальний (1%)
      Найвища 3,20 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л42 зразки79% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдекстремальний (1%)
      Найвища 9,50 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л42 зразки81% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрекстремальний (1%)
      Найвища 10,3 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л42 зразки64% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнекстремальний (1%)
      Найвища 4 610 мкг/лМедіана 156 мкг/л42 зразки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбекстремальний (1%)
      Найвища 5,60 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л42 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіВисокий (5%)
      Найвища 100 мкг/лМедіана 17,0 мкг/л42 зразки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлВисокий (5%)
      Найвища 0,160 мг/лМедіана 0,00500 мг/л42 зразки81% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеВисокий (5%)
      Найвища 4,80 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л42 зразки71% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсВисокий (5%)
      Найвища 9,20 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л42 зразки55% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 210 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 8,20 мкг/лМедіана 1,35 мкг/л42 зразки

      Найбільше значення: studňa1993, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 3,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л42 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 160 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    но640,2 Bq/l14,6 Bq/l
    потік, річка43,85 Bq/l1,34 Bq/l
    developed spring257,4 Bq/l48,7 Bq/l
    джерело152,4 Bq/l52,4 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Види об'єктів майнінгу

    • хвостосховище1×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидВидобутийЗакінченийЗ води
    Одкаліско Мілгостьхвостосховищегравійні піски1,2 км

    Депозити та гірничодобувні зони

    ДепозитМінералСтатус і організаціяЗ води
    Сеня – Мілгостьгравельні піски та піскиВидобутий депозит – UND – ŠTRKOPIESKY s.r.o.1,1 км
    Сеня – Мілгостьгравельні піски та піскиВидобутий депозит – UND – ŠTRKOPIESKY s.r.o.1,1 км
    Мілгостьгравельні піски та піскиВидобутий депозит – UND – ŠTRKOPIESKY s.r.o.1,6 км
    Кехнец – Мілгость ІІгравельні піски та піскиВидобутий депозит – ВЕДОС Кехнец, s.r.o.2,2 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    629 свердловин у смузі 3 км, з них 133 гідрогеологічних і 496 інших; з номером архівного звіту 619.

    Глибина свердловини

    • до 10 м288×
    • 10–30 м283×
    • 30–100 м13×
    • 100–300 м4×
    • понад 300 м1×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    DP-22Bінженерно-геологічний12,0 м8948820 м
    J-77інженерно-геологічний15,0 м8948820 м
    SP-2інженерно-геологічний–8948820 м
    J-76інженерно-геологічний15,0 м8948830 м
    SP-3інженерно-геологічний2,8 м8948840 м
    J-78інженерно-геологічний15,0 м8948840 м
    SP-4інженерно-геологічний–8948850 м
    J-79інженерно-геологічний15,0 м8948850 м
    DP-22Aінженерно-геологічний12,0 м8948860 м
    J-80інженерно-геологічний15,0 м8948860 м
    СеняШму спостереження5,5 м17660 127Ad5.pdf70 м
    R-7інженерно-геологічний10,0 м8078270 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    СвердловинаТемператураУрожайГлибинаХімічний тип водиОперуватиЗ води
    Кехнец – KG-137 °C0,7 л/с1114 мНа-Ца-Цл-HCO3невикористаний130 м
    Валаліки – KAH-521 °C–160 мНа-HCO3невикористаний4,5 км
    Шебастовце – KAH-618 °C–164 мНа-Ца-Цл-HCO3невикористаний5,3 км
    Валаліки – KAH-321 °C–190 мНа-Цлневикористаний6,1 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціяДіяльністьСубстанціяКласифікаціяЗ води
    Ганіска – SPPSK1001200P580 м
    Košice Šaca areál U.S. steel KošiceSK1001200P1,8 км

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Соколяни–1980–240 м
    Бочіар – Железіарне–1980–280 м
    Мілгость – Кехнец–1980–450 м
    Сеня І. – Сеня–1985–460 м
    Решіца І. – Решіца24 м²1992–660 м
    Ґрайціар – Белжа–1980–990 м
    Бузіца І. – Бузіца120 м²1990–1,4 км
    Ганіска ІІ. – Ганіска–1980–1,9 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви11×

    Ступінь активності

    • Потенціални6×
    • Стабілізовани4×
    • Актівни1×

    Поточний стан

    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick4×
    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova3×
    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S2×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Кошиці1 рибальська ділянка · 16 км10Соколянски поток10

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Бодрог та Горнад