Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Ліпнік (СЛ), оцінка вікна 34. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 15:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 8 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км. річковий алювій25% водопроводу 25% Молоді відкладення, 25% фліш гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000. pH 8,2Змодельована оцінка Тип води Ca–HCO₃ Мінералізація 380 мг/л, помірно жорстка води (12,0 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці. 0 з 15Елементи у верхніх 10% Найвищий: хром 89,0 мг/кг Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 73. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень. 35°C на глибині 1000 м тепловий потік 65 мВт/м² на глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини. 44Потужність дози Ngy/H Процентиль 13 у Словаччині Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія Šgúdš. 0objektov do 3 km У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти. 7vzoriek so zlatom 12 рудних мінералів в осаді Najviac 4 zrná v jednej vzorke (950 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 1 з 9Показники в 5% Найвищий: Вести 7,00 мкг/л Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 96 (Lipník-prítok). 60vrtov do 3 km 372 rozborov vody v okolí З них 60 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими. 65°C на гирлі свердловини 2 geotermálne vrty do 10 km Найтепліший: Plavnica – Pl-1, вихід 5,0 л/с, 6,8 км від води. 6Ділянки в межах 3 км 6 skládok У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються. 7záznamov do 5 km 2 ložiská, 5 rudných výskytov Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів. 213plôch do 3 km 45 aktívnych Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко. Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел. Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині річковий алювій: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Карта охоплює 4 з 4 точок на ватерлінії. Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт Šgúdš, а не з вимірювань на певній воді. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці. pH 8,21Типовий діапазон Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків. 12,0°dH, помірно жорстка сума кальцію і магнію (2,14 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів. 380Мінералізація мг/л Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні. Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃ Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Повітряна гамма-спектрометрія Šgúdš вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї. 44Ngy/год в повітрі Діапазон від 40 до 46 нГр/год природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав. середнє Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Карти магнітного поля та гравітації (Šgúdš) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода. -19нТл Діапазон від -22 до -16 нТл Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі. -49mGal Залишковий -2,3 мг Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води. Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче. 35 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м Збільшення на 30 °C на км Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 65 мВт/м². Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт Šgúdš. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути. Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром. Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді. Найбільше значення: Lipník-prítok, 2007, 990 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: Lipník, 2007, 30 м від води. Порівняння: процентиль 82 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: Lipník-prítok, 2007, 990 м від води. Порівняння: процентиль 81 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: Lipník-prítok, 2007, 990 м від води. Порівняння: процентиль 46 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: Lipník-prítok, 2007, 990 м від води. Порівняння: процентиль 37 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: Lipník-prítok, 2007, 990 м від води. Порівняння: процентиль 34 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: Lipník-prítok, 990 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: Lipník-prítok, 2007, 990 м від води. Порівняння: процентиль 22 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: Lipník-prítok, 2007, 990 м від води. Порівняння: процентиль 22 усіх вибірок у Словаччина. Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять. Найбільше значення: Lipník-prítok, 2007, 990 м від води. Порівняння: процентиль 39 усіх вибірок у Словаччина. Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота. Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці. Найбільше значення: prameň, 1993, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 97 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1993, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1993, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1993, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 91 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1993, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 83 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1993, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 83 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 79 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1993, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1993, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 56 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 47 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 46 усіх вибірок у Словаччина. Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду. Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці. 60 vrtov v pásme 3 km, z toho 33 гідрогеологічний і 27 інший; з номером архівного звіту 60. Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond. Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води. Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Бодрог та Горнад
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Ліпнік (СЛ)
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Червени Клаштор – купеле 107 см – Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Ліпнік (СЛ)
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Lipník (SL)
Скеля під водою
Вода за атласом
Елементи в річкових осадах
Heat underfoot
Природне гамма-випромінювання
Старі шахтні виробки
Золото в річкових осадах
Мікроелементи у воді струмка
Аналіз свердловин та підземних вод
Геотермальна енергія
Екологічні тягарі та полігони
Поклади та руди
Зсуви та деформації схилів
Геологічна будова під водою
Геологічний вік гірських порід
Найпоширеніші породи
система старість одиниця пункти kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× kvartér pleistocén – holocén zosuvy 1× flyš eocén – oligocén raciborské súvrstvie 1× flyš paleocén – eocén pročské súvrstvie 1× четвертинний покрив
Неотектонічні одиниці
Напрямок неотектонічних рухів
Регіональний геологічний відділ
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Інженерно-геологічні райони
Інженерно-геологічні утворення
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Тип водоносного горизонту
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
Гідрогеологічна функція
Головна гідрогеологічна область
Генетичний тип підземних вод
Хімічний тип підземних вод
Клас якості підземних вод
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Кислотність води
Жорсткість води
розчинені речовини
Іонний склад води
Основні іони
232 мг/лпроцентиль 570,120 мг/лпроцентиль 5362,5 мг/лпроцентиль 4914,0 мг/лпроцентиль 462,58 мг/лпроцентиль 437,35 мг/лпроцентиль 4231,1 мг/лпроцентиль 364,74 мг/лпроцентиль 32Поживні речовини та органічне забруднення
0,0366 мг/лпроцентиль 202,92 мг/лпроцентиль 160,0311 мг/лпроцентиль 121,58 мг/лпроцентиль 11Метали
79,0 мкг/лпроцентиль 5518,1 мкг/лпроцентиль 360,0725 мг/лпроцентиль 352,37 мкг/лпроцентиль 15Елементи в річкових відкладеннях
Потенційно токсичні та мікроелементи
89,0 мг/кгпроцентиль 730,218 мг/кгпроцентиль 510,101 мг/кгпроцентиль 4923,8 мг/кгпроцентиль 460,146 мг/кгпроцентиль 4086,5 мг/кгпроцентиль 380,201 мг/кгпроцентиль 3818,7 мг/кгпроцентиль 270,402 мг/кгпроцентиль 241,76 мг/кгпроцентиль 1251,6 мг/кгпроцентиль 125,57 мг/кгпроцентиль 113,36 мг/кгпроцентиль 68,56 мг/кгпроцентиль 60,113 мг/кгпроцентиль 5Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
1,12 %Процентиль 822,76 %Процентиль 634 483 мг/кгпроцентиль 501,47 %Процентиль 430,806 %Процентиль 415,35 %Процентиль 402,33 %Процентиль 28668 мг/кгпроцентиль 28623 мг/кгпроцентиль 21Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
32,8 мг/кгпроцентиль 6765,4 мг/кгпроцентиль 64399 мг/кгпроцентиль 4926,6 мг/кгпроцентиль 45120 мг/кгпроцентиль 3582,3 мг/кгпроцентиль 34388 мг/кгпроцентиль 311,06 мг/кгпроцентиль 3151,5 мг/кгпроцентиль 238,68 мг/кгпроцентиль 13Природна радіоактивність і радон
Потужність дози гама-випромінювання
Радоновий ризик підґрунтя
1,21 %Процентиль 226,24 ppm14-й процентиль2,09 ppm10-й процентиль1 200 Bq/m²31-й процентильРадоновий ризик ізоплетів
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Магнітна аномалія
Бугер гравітаційна аномалія
Геотермальний потенціал
Rock temperature with depth
Рельєф, клімат і ґрунти
Геоморфологічні одиниці
Геоморфологічні регіони
Клімато-географічні типи
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
Літогеохімічні види
Карта коридору
Мікроелементи в поверхневих водах
Основні іони, мінералізація і рН
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Найближчі зразки з золотом
зразок Золото в зразку З води 3545 1 zrno 50 м 32 2 zrná 100 м 1643 2 zrná 150 м 31 1 zrno 380 м 35 1 zrno 790 м 70 1 zrno 940 м 26 4 zrná 950 м Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Види хімічної води поблизу
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
Метали в підземних водах
Радон у водах
Тип сайту зразки Найвищий радон медіана prameň 14 31,6 Bq/l 7,68 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 7,80 Bq/l 7,80 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 13,1 Bq/l 13,1 Bq/l minerálny prameň 1 1,38 Bq/l 1,38 Bq/l Виробки шахт, родовищ і руд
Депозити та гірничодобувні зони
депозит мінерал Статус і організація З води Stará Ľubovňa – Marmon dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – G.O. – Sand s.r.o. 300 м Stará Ľubovňa – Marmon dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – G.O. – Sand s.r.o. 300 м Випадки руди на металогенній карті
поява Тип руди Метали Вид З води Sulín Zlaté rudy Ау mineralogický výskyt 3,0 км Legnava Zlaté rudy Ау mineralogický výskyt 3,7 км Sulín Zlaté rudy Ау mineralogický výskyt 4,0 км Свердловини та архівні звіти GeoFond
Глибина свердловини
Найближчі свердловини
Локація Вид Глибина Архівний звіт З води V-9 inžiniersko-geologický 2,5 м 8158940 м PV-11 inžiniersko-geologický 13,0 м 1127770 м VM-2 inžiniersko-geologický – 9887280 м V-5 inžiniersko-geologický 2,5 м 8158980 м VM-1 inžiniersko-geologický – 9887290 м VM-3 inžiniersko-geologický – 9887290 м DP-3 inžiniersko-geologický – 9887290 м DB-22 inžiniersko-geologický 4,0 м 8158990 м DP-2 inžiniersko-geologický – 98872110 м DP-1 inžiniersko-geologický – 98872110 м Malý Lipník úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 20,0 м 74272 90Dc9.pdf120 м V-1 ložiskový 34,5 м 3027220 м Геотермальна енергія та мінеральні води
свердловина Температура урожай Глибина Хімічний тип води оперувати З води Plavnica – Pl-1 65 °C 5,0 л/с 3500 м На-Цл nevyužívaný 6,8 км Plavnica – Pl-2 53 °C 4,0 л/с 3500 м На-Цл nevyužívaný 7,2 км Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело Вид Температура води (°C) врожайність (л/с) Рахувати Найближчий від води kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 2 1,5 км kategória a2 minerálna voda < 15 5-15 1 1,8 км kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 17 1,9 км Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Відходи сміттєзвалища
полігон площа Рік встановлений моніторинг З води Matysová 25 м² 1989 – 10 м Malý Lipník 30 м² 1990 – 30 м Malý Lipník – 1989 – 40 м Malý Lipník 20 м² 1989 – 350 м Hajtovka – 1989 – 2,0 км Legnava – – – 2,8 км Зсуви та деформації схилів
Види деформацій
ступінь активності
Поточний стан
Як читати ці дані
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
33з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
катіони (позитивні іони)
аніони (негативні іони)
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 7,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л4 vzorky25% нижче межі кількісної оцінки
барійБаТрохи піднесений
Найвища 78,0 мкг/лМедіана 70,5 мкг/л4 vzorky
хромЦрТрохи піднесений
Найвища 3,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л4 vzorky75% нижче межі кількісної оцінки
СеленСенижче половини Словаччина
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л4 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки
АнтимонСбнижче половини Словаччина
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л4 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки
літійЛінижче половини Словаччина
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л4 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки
кадмійЦднижче половини Словаччина
Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л4 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки
мідьЦунижче половини Словаччина
Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л4 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки
миш'якАснижче половини Словаччина
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л4 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки
Oxid kremičitýSiO2нижче половини Словаччина
Найвища 8,87 мг/лМедіана 5,61 мг/л4 vzorky
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л24 зразки75% нижче межі кількісної оцінки
хромЦрВисокий (5%)
Найвища 5,50 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л24 зразки83% нижче межі кількісної оцінки
мідьЦуВисокий (5%)
Найвища 8,00 мкг/лМедіана 0,800 мкг/л24 зразки
СеленСеПідвищений (10 %)
Найвища 1,90 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л24 зразки92% нижче межі кількісної оцінки
АнтимонСбТрохи піднесений
Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л24 зразки92% нижче межі кількісної оцінки
миш'якАсТрохи піднесений
Найвища 1,30 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л24 зразки96% нижче межі кількісної оцінки
літійЛіТрохи піднесений
Найвища 20,0 мкг/лМедіана 7,00 мкг/л24 зразки
АлюмінійАлТрохи піднесений
Найвища 0,0100 мг/лМедіана 0,00500 мг/л24 зразки96% нижче межі кількісної оцінки
цинкЗнbežná hodnota
Найвища 45,0 мкг/лМедіана 11,0 мкг/л24 зразки
праскаФеbežná hodnota
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л14 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
кадмійЦднижче половини Словаччина
Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л24 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
ртутьГґнижче половини Словаччина
Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л24 зразки100% нижче межі кількісної оцінки



