Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 15:00–17:00 Ліпнік (ССВ), оцінка вікна 34. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 15:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 31 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км. фліш44% водопроводу 22% вапняки та доломіти, 22% річковий алювій чергування пісковиків і глинистих каменів; Помірно мінералізована вода, яка швидко стає каламутною під час дощу. Геологічна карта Словаччини 1:50 000. pH 8,2Змодельована оцінка Тип води Ca–Mg–HCO₃ Мінералізація 348 мг/л, помірно жорстка води (11,2 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці. 3 з 15Елементи у верхніх 10% Найвищий: нікеель 76,8 мг/кг Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 96. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень. 35°C на глибині 1000 м тепловий потік 69 мВт/м² на глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини. 54Потужність дози Ngy/H Процентиль 70 у Словаччині Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія Šgúdš. 0objektov do 3 km У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти. 0vzoriek so zlatom 13 рудних мінералів в осаді У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота. 3 з 9Показники в 5% Найвищий: Антимон 63,0 мкг/л Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 99 (Vápenný potok). 44vrtov do 3 km 686 rozborov vody v okolí З них 44 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими. 24°C на гирлі свердловини 4 geotermálne vrty do 10 km Найтепліший: Vyšné Ružbachy – VR-5, вихід 2,5 л/с, 4,4 км від води. 21Ділянки в межах 3 км 21 skládok У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються. 15záznamov do 5 km 4 ložiská, 11 rudných výskytov Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів. 153plôch do 3 km 2 aktívnych Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко. Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел. Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині фліш: Striedanie pieskovcov a ílovcov; voda stredne mineralizovaná, pri dažďoch rýchlo zakalená. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Карта охоплює 9 з 12 точок на ватерлінії. Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт Šgúdš, а не з вимірювань на певній воді. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці. pH 8,16Типовий діапазон Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків. 11,2°dH, помірно жорстка сума кальцію і магнію (2,01 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів. 348Мінералізація мг/л Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні. Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃ Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Повітряна гамма-спектрометрія Šgúdš вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї. 54Ngy/год в повітрі Діапазон від 42 до 67 нГр/год природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав. середнє Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Карти магнітного поля та гравітації (Šgúdš) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода. -16нТл Діапазон від -24 до -6 нТл Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі. -53mGal Залишковий -1,7 мг Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води. Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче. 35 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м Збільшення на 30 °C на км Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 69 мВт/м². Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт Šgúdš. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути. Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром. Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді. Найбільше значення: Vápenný potok, 2007, 310 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: Lipník, prítok, 2007, 140 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: potok, 2009, 100 м від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: Vápenný potok, 2007, 310 м від води. Порівняння: процентиль 90 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: Lovec, 2007, 420 м від води. Порівняння: процентиль 81 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: potok, 2007, 30 м від води. Порівняння: процентиль 46 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: potok, 2007, 30 м від води. Порівняння: процентиль 43 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: potok, 2007, 30 м від води. Порівняння: процентиль 34 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: potok, 30 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччина. Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять. Найбільше значення: potok, 2009, 240 м від води. Порівняння: процентиль 28 усіх вибірок у Словаччина. Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота. Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці. Найбільше значення: prameň, 1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1992, 300 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1992, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1992, 1,4 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1992, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1992, 300 м від води. Порівняння: процентиль 90 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 89 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1992, 120 м від води. Порівняння: процентиль 88 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: studňa, 1992, 110 м від води. Порівняння: процентиль 82 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1992, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина. Найбільше значення: prameň, 1992, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина. Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду. Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці. 44 vrtov v pásme 3 km, z toho 20 гідрогеологічний і 24 інший; з номером архівного звіту 44. Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond. Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води. Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Бодрог та Горнад
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Ліпнік (ССВ)
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Червени Клаштор – купеле 107 см – Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Ліпнік (ССВ)
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Lipník (SSV)
Скеля під водою
Вода за атласом
Елементи в річкових осадах
Heat underfoot
Природне гамма-випромінювання
Старі шахтні виробки
Золото в річкових осадах
Мікроелементи у воді струмка
Аналіз свердловин та підземних вод
Геотермальна енергія
Екологічні тягарі та полігони
Поклади та руди
Зсуви та деформації схилів
Геологічна будова під водою
Геологічний вік гірських порід
Найпоширеніші породи
система старість одиниця пункти paleogén eocén – oligocén hutianske súvrstvie 4× bradlové pásmo stredná – mladšia jura čorštynské vápence: červené hľuznaté vápence 1× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: štrky, piesčité štrky a piesky dnovej akumulácie v nízkych terasách 1× kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× bradlové pásmo mladšia krieda púchovské súvrstvie 1× kvartér pleistocén – holocén deluviálne sedimenty: prevažne hlinito-kamenité (podradne piesčito-kamenité) svahoviny a sutiny 1× четвертинний покрив
Тектонічні одиниці
Тектонічний поділ
Неотектонічні одиниці
Напрямок неотектонічних рухів
Регіональний геологічний відділ
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Інженерно-геологічні райони
Інженерно-геологічні утворення
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Тип водоносного горизонту
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
Гідрогеологічна функція
Головна гідрогеологічна область
Генетичний тип підземних вод
Хімічний тип підземних вод
Клас якості підземних вод
Геотермальні підземні водойми
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Кислотність води
Жорсткість води
розчинені речовини
Іонний склад води
Основні іони
15,6 мг/лпроцентиль 52211 мг/лпроцентиль 4936,0 мг/лпроцентиль 4454,7 мг/лпроцентиль 400,0914 мг/лпроцентиль 374,01 мг/лпроцентиль 201,45 мг/лпроцентиль 192,07 мг/лпроцентиль 10Поживні речовини та органічне забруднення
0,0772 мг/лпроцентиль 380,0442 мг/лпроцентиль 253,22 мг/лпроцентиль 191,07 мг/лпроцентиль 4Метали
53,6 мкг/лпроцентиль 450,0719 мг/лпроцентиль 353,23 мкг/лпроцентиль 229,43 мкг/лпроцентиль 19Елементи в річкових відкладеннях
Потенційно токсичні та мікроелементи
76,8 мг/кгпроцентиль 962,16 мг/кгпроцентиль 95240 мг/кгпроцентиль 9594,9 мг/кгпроцентиль 860,342 мг/кгпроцентиль 760,209 мг/кгпроцентиль 7510,4 мг/кгпроцентиль 750,304 мг/кгпроцентиль 743,15 мг/кгпроцентиль 677,83 мг/кгпроцентиль 630,798 мг/кгпроцентиль 62106 мг/кгпроцентиль 5923,6 мг/кгпроцентиль 500,212 мг/кгпроцентиль 4111,2 мг/кгпроцентиль 21Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
1,85 %Процентиль 886,69 %Процентиль 803,39 %Процентиль 791,33 %Процентиль 760,949 %Процентиль 652,37 %Процентиль 574 604 мг/кгпроцентиль 55678 мг/кгпроцентиль 27604 мг/кгпроцентиль 18Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
51,3 мг/кгпроцентиль 96107 мг/кгпроцентиль 95108 мг/кгпроцентиль 8633,4 мг/кгпроцентиль 771,78 мг/кгпроцентиль 7214,5 мг/кгпроцентиль 54444 мг/кгпроцентиль 5255,1 мг/кгпроцентиль 35117 мг/кгпроцентиль 32284 мг/кгпроцентиль 18Природна радіоактивність і радон
Потужність дози гама-випромінювання
Радоновий ризик підґрунтя
3,10 ppm86-й процентиль1,40 %Процентиль 727,22 ppm45-й процентиль1 347 Bq/m²41-й процентильРадоновий ризик ізоплетів
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Магнітна аномалія
Бугер гравітаційна аномалія
Геотермальний потенціал
Rock temperature with depth
Геотермальні підземні водойми під ватерлінією
Рельєф, клімат і ґрунти
Геоморфологічні одиниці
Геоморфологічні регіони
Клімато-географічні типи
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
Літогеохімічні види
Карта коридору
Мікроелементи в поверхневих водах
Основні іони, мінералізація і рН
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Види хімічної води поблизу
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
Метали в підземних водах
Радон у водах
Тип сайту зразки Найвищий радон медіана prameň 23 19,6 Bq/l 9,40 Bq/l vrt s prelivom 1 1,19 Bq/l 1,19 Bq/l studňa 4 27,7 Bq/l 5,10 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 17,2 Bq/l 17,2 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 18,9 Bq/l 18,9 Bq/l minerálny prameň 1 11,2 Bq/l 11,2 Bq/l Виробки шахт, родовищ і руд
Депозити та гірничодобувні зони
депозит мінерал Статус і організація З води Toporec – Valing stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – G.O. – Sand s.r.o. 3,3 км Kamienka stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,4 км Kamienka stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,4 км Lom Toporec – Basy stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – VLaM SR, štátny podnik – Odštepný závod Kežmarok 3,6 км Свердловини та архівні звіти GeoFond
Глибина свердловини
Найближчі свердловини
Локація Вид Глибина Архівний звіт З води JS-4 inžiniersko-geologický 25,0 м 8518940 м Červený Kláštor vrt s termálnou, minerálnou vodou 30,0 м 90147 89Dd16.pdf60 м Červený Kláštor úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 28,0 м 33475 89Dd2.pdf60 м Červený Kláštor úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 35,0 м 33475 89Dd3.pdf70 м BM – 7 inžiniersko-geologický 80,0 м 9940170 м BM – 9 inžiniersko-geologický 90,0 м 99402100 м Veľká Lesná širokoprofilový vrt 8,0 м 55526 89Dd12.pdf110 м JS-3 inžiniersko-geologický 30,0 м 85189110 м BM – 5 inžiniersko-geologický 100,0 м 88797110 м JS-5 inžiniersko-geologický 23,0 м 85189130 м V-2 inžiniersko-geologický 3,6 м 84670160 м V-1 inžiniersko-geologický 4,1 м 84670160 м Геотермальна енергія та мінеральні води
свердловина Температура урожай Глибина Хімічний тип води оперувати З води Vyšné Ružbachy – VR-5 24 °C 2,5 л/с 330 м Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 4,4 км Vyšné Ružbachy – vrt 20 °C 75,0 л/с 200 м Ca-HCO3 využívaný 4,9 км Vyšné Ružbachy – VRŠ-1 21 °C 17,0 л/с 1200 м Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 5,1 км Vyšné Ružbachy – VR-2 20 °C 0,6 л/с 220 м Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 5,2 км Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело Вид Температура води (°C) врожайність (л/с) Рахувати Найближчий від води kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 22 310 м kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 4 5,5 км kategória Vyšné Ružbachy termálne kúpalisko – – 1 5,6 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 2 5,7 км kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 5,8 км kategória b3 minerálna voda 15-22 16-30 2 6,2 км kategória b4 minerálna voda 15-22 31-50 1 6,3 км Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Відходи сміттєзвалища
полігон площа Рік встановлений моніторинг З води Červený Kláštor 120 м² 1970 – 10 м Červený Kláštor 100 м² 1985 – 50 м Veľký Lipník – 1989 – 50 м Pod porembami – Veľký Lipník – 1986 – 60 м Stráňany – 1989 – 60 м Stráňany 20 м² 1990 – 70 м Veľký Lipník 25 м² 1989 – 80 м Haligovce 12 м² 1987 – 80 м Зсуви та деформації схилів
Види деформацій
ступінь активності
Поточний стан
Як читати ці дані
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
33з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
катіони (позитивні іони)
аніони (негативні іони)
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 63,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л13 зразки62% нижче межі кількісної оцінки
барійБаВисокий (5%)
Найвища 155 мкг/лМедіана 49,0 мкг/л13 зразки
мідьЦуВисокий (5%)
Найвища 10,0 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л13 зразки77% нижче межі кількісної оцінки
миш'якАсПідвищений (10 %)
Найвища 4,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л13 зразки92% нижче межі кількісної оцінки
хромЦрТрохи піднесений
Найвища 3,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л13 зразки85% нижче межі кількісної оцінки
СеленСенижче половини Словаччина
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л13 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
ВестиПбнижче половини Словаччина
Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л13 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
літійЛінижче половини Словаччина
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л13 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
кадмійЦднижче половини Словаччина
Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л13 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
Oxid kremičitýSiO2нижче половини Словаччина
Найвища 7,23 мг/лМедіана 6,43 мг/л13 зразки
кадмійЦдекстремальний (1%)
Найвища 130 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л53 зразки92% нижче межі кількісної оцінки
АлюмінійАлекстремальний (1%)
Найвища 0,240 мг/лМедіана 0,0100 мг/л53 зразки23% нижче межі кількісної оцінки
ртутьГґВисокий (5%)
Найвища 0,300 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л53 зразки98% нижче межі кількісної оцінки
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 4,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л53 зразки15% нижче межі кількісної оцінки
СеленСеВисокий (5%)
Найвища 3,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л53 зразки91% нижче межі кількісної оцінки
хромЦрВисокий (5%)
Найвища 3,80 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л53 зразки72% нижче межі кількісної оцінки
АнтимонСбПідвищений (10 %)
Найвища 0,400 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л53 зразки68% нижче межі кількісної оцінки
літійЛіТрохи піднесений
Найвища 32,0 мкг/лМедіана 10,0 мкг/л53 зразки6% нижче межі кількісної оцінки
мідьЦуТрохи піднесений
Найвища 3,50 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л53 зразки
миш'якАсТрохи піднесений
Найвища 1,20 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л53 зразки98% нижче межі кількісної оцінки
цинкЗнТрохи піднесений
Найвища 125 мкг/лМедіана 4,00 мкг/л53 зразки26% нижче межі кількісної оцінки
праскаФеbežná hodnota
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л10 зразки100% нижче межі кількісної оцінки



