Сьогодні на водотоці Вельки Ліпнік

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Вельки Ліпнік, оцінка вікна 34.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 19:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу.

    5006007008009001 0000 км5 км10 км
    Висотний профіль водотоку: від 881 до 546 м н. р. м. на 13,8 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    881 м н. р. м.
    Найнижча точка
    535 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    346 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    25 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,16

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Вельки Ліпнік за 2019 рік
    2019знято 25 серп. 2019
    Аерофотознімок водотоку Вельки Ліпнік за 2022 рік
    2022знято 4 серп. 2022
    Аерофотознімок водотоку Вельки Ліпнік за 2025 рік
    2025знято 12 серп. 2025

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Вельки Ліпнік

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025

    У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником.

    • 1 до 2 показники1

    Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • іони амонію або нітрити вище норми принаймні на одній станції1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Вельки Ліпнік

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 14 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій50% водопроводу

    25% вапняки та доломіти, 25% фліш

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,3Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃

    Мінералізація 342 мг/л, помірно жорстка води (11,2 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    0 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Нікеель 32,1 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 76. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 65 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    44Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 13 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    7зразків із золотом

    12 рудних мінералів в осаді

    Найбільше 1 зерно в одному зразку (40 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.

    Мікроелементи у воді струмка

    1 з 9Показники в 5%

    Найвищий: Вести 7,00 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 96 (rybník).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    82свердловин у радіусі 3 км

    406 аналізів води поблизу

    З них 82 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    65°C на гирлі свердловини

    5 геотермальних свердловин у радіусі 10 км

    Найтепліший: Plavnica – Pl-1, вихід 5,0 л/с, 9,9 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    15Ділянки в межах 3 км

    3 екологічні навантаження, 12 сміттєзвалищ

    Найближчий тягар: Jarabina – sklad agrochemikálií, 1,2 км від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    7записів у радіусі 5 км

    4 родовища, 3 рудопрояви

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    164площ у радіусі 3 км

    4 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій50%SR 72 %
    • Вапняки та доломіти25%SR 2,7 %
    • Фліш25%SR 4,7 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний50%
    • Пояс Кліппен25%
    • фліш25%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав2×
    Пояс КліппенПізній Юра – рання крейдаРогожник грядки: вапняки, брекчії1×
    флішеоценСтріговце і старі формації Мальков1×

    Четвертинний покрив

    • рівні відкладення заплав100%SR 68 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву1,0m
    • 0 – 2100%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічні одиниці

    • ORAVIKUM100%SR 1,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • середнє піднесення100%SR 32 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • фліш-ремінь50%SR 9,6 %
    • Внутрішній карпатський палеоген25%SR 11 %
    • Пояс Кліппена та прилегла зона Пері-Кліппен25%SR 2,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Чергова – Бескиди Фліш50%SR 1,7 %
    • Спіш-Шариш Палеоген25%SR 5,8 %
    • Структура25%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • область пісковико-конгломератних порід100%SR 3,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування Фліша100%SR 13 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 4 з 5 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій50%SR 52 %
    • Пісковики50%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Гравій; Флувіалне)50%SR 27 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Пісковики)50%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)

    • міжзерновий50%SR 86 %
    • тріщина50%SR 12 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Гідрогеологічна функція

    • водоносний горизонт100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • paleogén Spišskej Magury, Ľubovnianskej vrchoviny a severozápadnej časti Spišsko – šarišského medzihoria a Pi…100%SR 2,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Генетичний тип підземних вод

    • неофіційний, або полігенний33%SR 0,9 %
    • карбонат33%SR 4,0 %
    • карбонат-гідросилікат33%SR 1,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімічний тип підземних вод

    • C-Ца-Мґ33%SR 1,9 %
    • Ца-Мґ-HCO3, Ca-HCO333%SR 0,0 %
    • C-Ца-Мґ, Ц-Ца-S, C-Ca-Na33%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клас якості підземних вод

    • A60%SR 36 %
    • B40%SR 18 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Басейн Левоча – NE частина100%SR 5,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,26Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    11,2°dH, помірно жорстка

    Сума кальцію і магнію (2,00 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    342Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • БікарбонатиHCO3211 мг/лпроцентиль 49
    • КальційЦа61,0 мг/лпроцентиль 48
    • МагнійМґ11,6 мг/лпроцентиль 37
    • КалійK2,15 мг/лпроцентиль 34
    • ФторидиF0,0852 мг/лпроцентиль 33
    • ХлоридиЦл4,76 мг/лпроцентиль 33
    • НатрійНа4,98 мг/лпроцентиль 27
    • СульфатиSO424,0 мг/лпроцентиль 24

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • ФосфатиPO40,0769 мг/лпроцентиль 37
    • Хімічне споживання киснюChSK1,75 мг/лпроцентиль 14
    • АмонійNH40,0334 мг/лпроцентиль 14
    • НітратиNO32,13 мг/лпроцентиль 8

    Метали

    • АлюмінійАл341 мкг/лпроцентиль 90
    • ПраскаФе0,108 мг/лпроцентиль 52
    • МарганецьМн28,5 мкг/лпроцентиль 48
    • ЦинкЗн1,59 мкг/лпроцентиль 9

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • НікеельНі32,1 мг/кгпроцентиль 76
    • ХромЦр92,0 мг/кгпроцентиль 76
    • РтутьГґ0,165 мг/кгпроцентиль 69
    • ЦинкЗн119 мг/кгпроцентиль 68
    • ВісмутБі0,257 мг/кгпроцентиль 64
    • КадмійЦд0,231 мг/кгпроцентиль 60
    • ЖерстьСн2,72 мг/кгпроцентиль 53
    • МідьЦу23,4 мг/кгпроцентиль 49
    • ВанадійV65,8 мг/кгпроцентиль 44
    • ВестиПб12,5 мг/кгпроцентиль 30
    • Миш'якАс5,14 мг/кгпроцентиль 28
    • АнтимонСб0,420 мг/кгпроцентиль 27
    • КобальтЦо6,71 мг/кгпроцентиль 23
    • МолібденМо0,239 мг/кгпроцентиль 22
    • СеленСе0,132 мг/кгпроцентиль 19

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • НатрійНа1,05 %Процентиль 77
    • КальційЦа3,40 %Процентиль 70
    • МагнійМґ0,986 %Процентиль 59
    • АлюмінійАл5,47 %Процентиль 44
    • ПраскаФе2,57 %Процентиль 43
    • ТитанТі4 234 мг/кгпроцентиль 41
    • КалійK1,46 %Процентиль 41
    • ФосфорP780 мг/кгпроцентиль 40
    • МарганецьМн705 мг/кгпроцентиль 33
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • БорB87,8 мг/кгпроцентиль 91
    • ЛітійЛі38,5 мг/кгпроцентиль 85
    • СтронційСр132 мг/кгпроцентиль 46
    • БерилійБе1,28 мг/кгпроцентиль 42
    • РубідійРб85,6 мг/кгпроцентиль 42
    • ІтрійY25,5 мг/кгпроцентиль 37
    • ЦирконійЗр355 мг/кгпроцентиль 34
    • БарійБа376 мг/кгпроцентиль 26
    • ЦерійЦе51,8 мг/кгпроцентиль 24
    • ГалійҐа8,93 мг/кгпроцентиль 14

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    44Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 40 до 47 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    низьке

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Калій (K)K1,24 %Процентиль 27
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh6,21 ppm13-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,10 ppm10-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 340 Бк/м²40-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • низьке50%SR 36 %
    • середнє50%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -20нТл

    Діапазон від -23 до -15 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -54mGal

    Залишковий -4,5 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    35 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 30 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 65 мВт/м².

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Басейн Левоча – NE частина100%SR 5,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)379–1 032m н. р. м.
    • Середня висота одиниць642m н. р. м.
    • Середній ухил10,9°
    • Середня температура січня-5,3°C
    • Середня температура липня15,6°C
    • Річні опади838mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Міжгірський район Спіш-Шаріш40%SR 0,0 %
    • Піеніни40%SR 0,0 %
    • Високогір'я20%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Виходне Бескиди60%SR 1,3 %
    • Район Подхоне-Магура40%SR 4,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • клімат басейну50%SR 29 %
    • гірський клімат50%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • помірно чутливі до підкислення грунти50%SR 25 %
    • грунти, не схильні до підкислення25%SR 27 %
    • грунти, схильні до підкислення25%SR 31 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a100%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Крейдяний і Палеогеновий з Карпат50%SR 9,5 %
    • Внутрішній карпатський палеоген25%SR 11 %
    • Мезозойка зони Бредля і Центрально-Західних Карпат25%SR 10 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Jarabina – sklad agrochemikálií – SK2004700F (1,2 км від води)Stará Ľubovňa – SKRUTKÁREŇ – EXIM – SK2004700F (1,8 км від води)Stará Ľubovňa – skládka Skalka – SK2004700F (2,3 км від води)Pri suške – Jarabina – не можна оцінити (60 м від води)Jarabina – не можна оцінити (60 м від води)Jarabina – Litmanová – не можна оцінити (60 м від води)Jarabina – не можна оцінити (100 м від води)Jarabina – не можна оцінити (1,0 км від води)Jarabina – не можна оцінити (1,4 км від води)Dubné – Kamienka – не можна оцінити (1,5 км від води)Štifa – Kamienka – не можна оцінити (1,6 км від води)Skalka – Hon Vabec – Stará Ľubovňa – – (2,2 км від води)Stará Ľubovňa – skládka Skalka – Stará Ľubovňa – не можна оцінити (2,3 км від води)Kamienka – не можна оцінити (2,5 км від води)Forbasy – не можна оцінити (2,7 км від води)Vyšné Ružbachy – VR-5 – курорт (5,9 км від води)Vyšné Ružbachy – VR-2 – курорт (6,7 км від води)Vyšné Ružbachy – vrt – курорт (6,9 км від води)Vyšné Ružbachy – VRŠ-1 – курорт (6,9 км від води)Plavnica – Pl-1 – непросторовий (9,9 км від води)a1 (3,0 км від води)a1 (3,4 км від води)a1 (4,0 км від води)a1 (4,1 км від води)b1 (4,3 км від води)a1 (4,3 км від води)a1 (4,5 км від води)a1 (4,7 км від води)a1 (5,0 км від води)a1 (5,3 км від води)c1 (6,0 км від води)b1 (6,2 км від води)a1 (6,3 км від води)b3 (6,3 км від води)b4 (6,3 км від води)b1 (6,5 км від води)b3 (6,6 км від води)a1 (6,9 км від води)c1 (6,9 км від води)c2 (7,0 км від води)b1 (7,2 км від води)a1 (7,9 км від води)a1 (8,7 км від води)a1 (8,7 км від води)b2 (9,1 км від води)a1 (9,4 км від води)a1 (9,6 км від води)a1 (9,7 км від води)a1 (9,7 км від води)a2 (9,8 км від води)a1 (9,8 км від води)Vyšné Ružbachy (6,4 км від води)Jarabina – будівництво (970 м від води)Kamienka – будівництво (1,2 км від води)Jarabina – будівництво (980 м від води)Kamienka – будівництво (1,2 км від води)Hniezdne – цегляна сировина (1,9 км від води)Nová Ľubovňa – цегляна сировина (3,9 км від води)Nová Ľubovňa – будівництво – пісковик (4,0 км від води)Litmanovský potok – загальна геологія (50 м від води)HNIEZDNE – Зсуви (40 м від води)LITMANOVA – Зсуви (70 м від води)– Зсуви (80 м від води)HNIEZDNE – Зсуви (100 м від води)LITMANOVA – Зсуви (130 м від води)JARABINA – Зсуви (130 м від води)– Зсуви (160 м від води)– Зсуви (160 м від води)JARABINA – Зсуви (170 м від води)– Зсуви (170 м від води)JARABINA – Зсуви (180 м від води)– Зсуви (180 м від води)LITMANOVA – Зсуви (180 м від води)LITMANOVA – Зсуви (190 м від води)– Зсуви (200 м від води)JARABINA – Зсуви (200 м від води)– Зсуви (210 м від води)– Зсуви (230 м від води)JARABINA – Зсуви (240 м від води)JARABINA – Зсуви (250 м від води)– Зсуви (260 м від води)HNIEZDNE – Зсуви (270 м від води)LITMANOVA – Зсуви (280 м від води)LITMANOVA – Зсуви (280 м від води)– Зсуви (290 м від води)JARABINA – Зсуви (300 м від води)– Зсуви (320 м від води)LITMANOVA – Зсуви (320 м від води)– Зсуви (330 м від води)LITMANOVA – Зсуви (370 м від води)KAMIENKA – Зсуви (380 м від води)LITMANOVA – Зсуви (420 м від води)– Зсуви (430 м від води)HNIEZDNE – Зсуви (440 м від води)– Зсуви (440 м від води)– Зсуви (480 м від води)LITMANOVA – Зсуви (520 м від води)LITMANOVA – Зсуви (620 м від води)LITMANOVA – Зсуви (650 м від води)– Зсуви (660 м від води)– Зсуви (680 м від води)LITMANOVA – Зсуви (690 м від води)HNIEZDNE – Зсуви (710 м від води)HNIEZDNE – Зсуви (710 м від води)– Зсуви (730 м від води)– Зсуви (750 м від води)– Зсуви (800 м від води)– Зсуви (810 м від води)JARABINA – Зсуви (830 м від води)– Зсуви (830 м від води)JARABINA – Зсуви (840 м від води)LITMANOVA – Зсуви (840 м від води)– Зсуви (870 м від води)JARABINA – Зсуви (900 м від води)– Зсуви (900 м від води)JARABINA – Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,0 км від води)JARABINA – Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)JARABINA – Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)JARABINA – Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)LITMANOVA – Зсуви (1,2 км від води)JARABINA – Зсуви (1,2 км від води)LITMANOVA – Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)KAMIENKA – Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)LITMANOVA – Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)Jarabina /Hniezdné/ – Шму спостереження (160 м від води)Jarabina – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (670 м від води)Jarabina – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (840 м від води)Jarabina – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (850 м від води)Hniezdne – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (880 м від води)Jarabiná – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (890 м від води)Stará Ľubovňa (940 м від води)Jarabina – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (970 м від води)Hniezdne – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,0 км від води)Stará Ľubovňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 км від води)Stará Ľubovňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 км від води)Hniezdne – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 км від води)Jarabiná – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 км від води)Hniezdne – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,2 км від води)Stará Ľubovňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,3 км від води)Hniezdne – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 км від води)Stará Ľubovňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 км від води)Stará Ľubovňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 км від води)Jarabina – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 км від води)Hniezdne – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,6 км від води)Stará Ľubovňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Stará Ľubovňa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 км від води)Stará Ľubovňa – моніторинг свердловини (2,0 км від води)Stará Ľubovňa – Шму спостереження (2,2 км від води)Stará Ľubovňa – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,2 км від води)Stará Ľubovňa – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,2 км від води)Stará Ľubovňa – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,7 км від води)Stará Ľubovňa – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,7 км від води)Stará Ľubovňa – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,8 км від води)Kamienka – structural borehole with thermal water, minerálnou v (2,9 км від води)prameň – Джерела підземних вод (40 м від води)prameň – Джерела підземних вод (40 м від води)prameň – Джерела підземних вод (100 м від води)prameň – Джерела підземних вод (100 м від води)prameň – Джерела підземних вод (120 м від води)prameň – Джерела підземних вод (120 м від води)prameň – Джерела підземних вод (180 м від води)prameň – Джерела підземних вод (220 м від води)prameň – Джерела підземних вод (220 м від води)prameň – Джерела підземних вод (260 м від води)prameň – Джерела підземних вод (300 м від води)prameň – Джерела підземних вод (360 м від води)prameň – Джерела підземних вод (370 м від води)vodárensky využívaný prameň – Джерела підземних вод (450 м від води)prameň – Джерела підземних вод (470 м від води)prameň – Джерела підземних вод (500 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (630 м від води)prameň – Джерела підземних вод (670 м від води)prameň – Джерела підземних вод (690 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (900 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (910 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (940 м від води)prameň – Джерела підземних вод (950 м від води)vodárensky využívaný a monitorovaný prameň – Джерела підземних вод (980 м від води)prameň – Джерела підземних вод (1,0 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,1 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (1,1 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,2 км від води)vodárensky využívaný prameň – Джерела підземних вод (1,2 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,2 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,3 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,3 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,3 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,4 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,4 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,4 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,4 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (1,5 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,5 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,5 км від води)Litmanová – Pod Zvirom – джерело (50 м від води)Litmanová – джерело (90 м від води)Litmanová – джерело (110 м від води)Kamienka – sírny prameň – джерело (200 м від води)Litmanová – Zvir – джерело (240 м від води)Jarabina – свердловина (300 м від води)Litmanová – Pod Okrúhlou – джерело (300 м від води)Jarabina – джерело (380 м від води)Litmanová – Vyšné pole – джерело (400 м від води)Jarabina – свердловина (500 м від води)Litmanová – Pod Sitníkom – джерело (540 м від води)Hniezdne – джерело (670 м від води)Litmanová – джерело (710 м від води)Kamienka – джерело (1,0 км від води)Hniezdne – джерело (1,0 км від води)Litmanová – Eliášovka – джерело (1,1 км від води)Kamienka – джерело (1,2 км від води)Kamienka – Barvienková – джерело (1,2 км від води)Jarabina – джерело (1,2 км від води)Litmanová – Vrchliská – джерело (1,2 км від води)Kamienka – джерело (1,3 км від води)Litmanová – Vrchliská – джерело (1,3 км від води)Litmanová – джерело (1,3 км від води)Jarabina – джерело (1,4 км від води)Stará Ľubovňa – свердловина (1,4 км від води)Kamienka – свердловина (1,4 км від води)Jarabina – свердловина (1,8 км від води)Stará Ľubovňa – свердловина (2,1 км від води)Jarabina – свердловина (2,1 км від води)Kamienka – свердловина (2,1 км від води)Kamienka – Čierťaže – джерело (2,5 км від води)Kamienka – Čierťaže – джерело (2,6 км від води)Jarabina – джерело (2,8 км від води)Jarabina – джерело (2,8 км від води)Kamienka – Čierťaže – джерело (2,8 км від води)Stará Ľubovňa – свердловина (2,8 км від води)zlato 1 ks – золото (30 м від води)zlato 1 ks – золото (40 м від води)zlato 1 ks – золото (40 м від води)zlato 1 ks – золото (70 м від води)zlato 1 ks – золото (90 м від води)zlato 1 ks – золото (400 м від води)zlato 1 ks – золото (900 м від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 7,00 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л4 зразки75% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: rybník2007, 350 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • БарійБаПідвищений (10 %)
      Найвища 99,0 мкг/лМедіана 84,0 мкг/л4 зразки

      Найбільше значення: potok Veľký Lipník2007, 570 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: potok Veľký Lipník2007, 570 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбнижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: potok Veľký Lipník2007, 570 м від води. Порівняння: процентиль 37 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛінижче половини Словаччини
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: potok Veľký Lipník2007, 570 м від води. Порівняння: процентиль 34 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрнижче половини Словаччини
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: potok Veľký Lipník2007, 570 м від води. Порівняння: процентиль 32 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: potok Veľký Lipník, 570 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦунижче половини Словаччини
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: potok Veľký Lipník2007, 570 м від води. Порівняння: процентиль 22 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАснижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: potok Veľký Lipník2007, 570 м від води. Порівняння: процентиль 22 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2нижче половини Словаччини
      Найвища 5,44 мг/лМедіана 4,59 мг/л5 зразки

      Найбільше значення: potok V.Lipník2007, 80 м від води. Порівняння: процентиль 16 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Барит (BaSO₄)70 зразків, не більше 4115 зерен
    • Пірит (FeS₂)64 зразків, не більше 4115 зерен
    • Рутіл (TiO₂)14 зразків, не більше 1815 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)12 зразків, не більше 1815 зерен
    • Анатас (TiO₂)11 зразків, не більше 315 зерен
    • Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)11 зразків, не більше 315 зерен
    • Магнетит (Fe₃O₄)8 зразків, не більше 55 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)7 зразків, не більше 5 зерен
    • Золото (Ау)7 зразків, не більше 1 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)4 зразків, не більше 5 зерен
    • Марказіт (FeS₂)2 зразків, не більше 815 зерен
    • Арсенопіріт (FeAsS)1 зразків, не більше 50 зерен

    Найближчі зразки з золотом

    ЗразокЗолото в зразкуЗ води
    2491 зерно30 м
    TP-6121 зерно40 м
    2411 зерно40 м
    2561 зерно70 м
    TP-2801 зерно90 м
    2841 зерно400 м
    2831 зерно900 м

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)21 зразків, не більше 4115 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)14 зразків, не більше 4115 зерен
    • Турмаліни (складний боросилікат)13 зразків, не більше 315 зерен
    • Цирконій (ZrSiO₄)12 зразків, не більше 315 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))10 зразків, не більше 5 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)6 зразків, не більше 55 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))5 зразків, не більше 55 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))1 зразків, не більше 5 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)1 зразків, не більше 232 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Види хімічної води поблизу

    • Ца-HCO322×
    • Ца-Мґ-HCO38×
    • Ца-SO4-HCO33×
    • На-HCO31×
    • Мґ-Ца-HCO31×
    • Ца-Мґ-SO4-HCO31×

    Клас якості води за гідрогеохімічною картою

    • клас A21×
    • клас B7×
    • клас C3×
    • клас E2×
    • клас D2×
    • клас F1×

    Метали в підземних водах

    • ХромЦрВисокий (5%)
      Найвища 7,40 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л30 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 1,4 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлВисокий (5%)
      Найвища 0,140 мг/лМедіана 0,00750 мг/л30 зразки50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 400 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 9,00 мкг/лМедіана 0,850 мкг/л30 зразки

      Найбільше значення: prameň1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґВисокий (5%)
      Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л30 зразки97% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 970 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнПідвищений (10 %)
      Найвища 940 мкг/лМедіана 1,50 мкг/л30 зразки23% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 970 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбПідвищений (10 %)
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л30 зразки47% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 1,0 км від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіТрохи піднесений
      Найвища 31,0 мкг/лМедіана 4,50 мкг/л30 зразки7% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt1992, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 88 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбТрохи піднесений
      Найвища 0,300 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л30 зразки83% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 970 м від води. Порівняння: процентиль 87 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеТрохи піднесений
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л30 зразки97% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 350 м від води. Порівняння: процентиль 83 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л9 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1993, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л30 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1993, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАснижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л30 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1993, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 38 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    джерело1129,0 Bq/l7,62 Bq/l
    developed spring418,1 Bq/l15,8 Bq/l
    мінеральне джерело211,0 Bq/l6,92 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Депозити та гірничодобувні зони

    ДепозитМінералСтатус і організаціяЗ води
    ГоробинабудівництвоВидобутий депозит – Podielnicke družstvo Poľana Jarabina970 м
    ГоробинабудівництвоВидобутий депозит – Podielnicke družstvo Poľana Jarabina980 м
    КаміенкабудівництвоДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená1,2 км
    КаміенкабудівництвоДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená1,2 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    82 свердловин у смузі 3 км, з них 30 гідрогеологічних і 52 інших; з номером архівного звіту 82.

    Глибина свердловини

    • до 10 м35×
    • 10–30 м21×
    • 30–100 м9×
    • 100–300 м4×
    • понад 300 м1×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    JL-5інженерно-геологічний11,0 м85189150 м
    Ярабіна /Гніездне/Шму спостереження5,0 м8527 102Ab6.pdf160 м
    JL-8інженерно-геологічний25,0 м85189200 м
    BM – 8інженерно-геологічний1 300,0 м99401260 м
    JL-7інженерно-геологічний17,0 м85189280 м
    JL-4інженерно-геологічний21,0 м85189310 м
    JL-6інженерно-геологічний20,0 м85189340 м
    JL-3інженерно-геологічний21,0 м85189370 м
    JL-2інженерно-геологічний20,0 м85189440 м
    BM – 6інженерно-геологічний110,0 м99401520 м
    BM – 10інженерно-геологічний110,0 м99401520 м
    JL-1інженерно-геологічний35,0 м85189600 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    СвердловинаТемператураУрожайГлибинаХімічний тип водиОперуватиЗ води
    Вишне Ружбахи – VR-524 °C2,5 л/с330 мЦа-Мґ-HCO3-SO4невикористаний5,9 км
    Вишне Ружбахи – VR-220 °C0,6 л/с220 мЦа-Мґ-HCO3невикористаний6,7 км
    Вишне Ружбахи – свердловина20 °C75,0 л/с200 мЦа-HCO3у вживанні6,9 км
    Вишне Ружбахи – VRŠ-121 °C17,0 л/с1200 мЦа-Мґ-HCO3-SO4невикористаний6,9 км
    Плавніца – Пл-165 °C5,0 л/с3500 мНа-Цлневикористаний9,9 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія a1мінеральна вода< 15< 5193,0 км
    категорія b1мінеральна вода15-22< 544,3 км
    категорія c1мінеральна вода23-38< 526,0 км
    категорія b3мінеральна вода15-2216-3026,3 км
    категорія b4мінеральна вода15-2231-5016,3 км
    категорія Вишне Ружбахитермальні купальні––16,4 км
    категорія c2мінеральна вода23-385-1517,0 км
    категорія b2мінеральна вода15-225-1519,1 км
    категорія a2мінеральна вода< 155-1519,8 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціяДіяльністьСубстанціяКласифікаціяЗ води
    Горобина – sklad agrochemikáliíSK2004700F1,2 км
    Стара Любовня – SKRUTKÁREŇ – EXIMSK2004700F1,8 км
    Стара Любовня – складка СкалкаSK2004700F2,3 км

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Pri suške – Горобина–1988–60 м
    Горобина–1986–60 м
    Горобина – Літманова20 м²1989–60 м
    Горобина20 м²1985–100 м
    Горобина20 м²1989–1,0 км
    Горобина–1989–1,4 км
    Дубне – Каміенка–1989–1,5 км
    Штіфа – Каміенка20 м²1989–1,6 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви162×
    • Схильні потоки2×

    Ступінь активності

    • Потенціални135×
    • Стабілізовани25×
    • Актівни4×

    Поточний стан

    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick53×
    • Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 00015×
    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova12×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Стара Любовня1 рибальська ділянка · 14 км24Вельки Ліпнік24

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Бодрог та Горнад