Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами
Середнє по рибальських ділянках водотоку
26з 100
Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці
Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
Найкраще вікно сьогодні
06:00–08:00
Стара Вода, оцінка вікна 33.
Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 17:04.
Карта та рибальські ділянки водотоку
Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Висотний профіль водотоку
Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.
БистрінаГірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу.
Висотний профіль водотоку: від 1 105 до 496 м н. р. м. на 11,9 км.Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
Найвища точка
1 126 м н. р. м.
Найнижча точка
467 м н. р. м.
Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
658 м
Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
55 ‰
ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
1,38
Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.
Рельєф у 3D
Завантаження 3D моделі рельєфу…
Історичні знімки
Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія водотоку Стара Вода
Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 12 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
Вулканічні гірські породи100% водопроводу
Силікатні породи; Вода зазвичай м'яка або помірно мінералізована. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 8,1Змодельована оцінка
Тип води Ca–HCO₃–SO₄
Мінералізація 80,3 мг/л, м'яка води (2,7 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
5 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: Вісмут 1,18 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 95. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
35°C на глибині 1000 м
тепловий потік 55 мВт/м²
На глибині 2 000 м близько 62 °C (збільшення 27 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
66Потужність дози Ngy/H
Процентиль 95 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
189об'єктів у радіусі 3 км
видобувається: Cu, Fe, Sb, Ag, Pb
Найближчий: Ryžoviská (інший тип об'єкта), 80 м від води.
Золото в річкових осадах
7зразків із золотом
14 рудних мінералів в осаді
Найбільше 4 зерна в одному зразку (350 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Мікроелементи у воді струмка
4 з 10Показники в 5%
Найвищий: Селен 2,90 мкг/л
Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 99 (Hnilec).
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Аналіз свердловин та підземних вод
13свердловин у радіусі 3 км
483 аналізів води поблизу
З них 13 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
–
1 джерело геотермальних і мінеральних вод у радіусі 10 км.
Екологічні тягарі та полігони
4Ділянки в межах 3 км
4 сміттєзвалища
У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.
Поклади та руди
70записів у радіусі 5 км
3 родовища, 67 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
1площ у радіусі 3 км
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
Вулканічні гірські породи100%SR 3,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Вулканічні гірські породи: Силікатні породи; Вода зазвичай м'яка або помірно мінералізована.
Геологічний вік гірських порід
старіший палеозой100%
Найпоширеніші породи
Система
Старість
Одиниця
Пункти
старіший палеозой
старший – Середньосилурійський
Формування Влахов
1×
Четвертинний покрив
рівні відкладення заплав100%SR 68 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Типова товщина четвертинного покриву3,5m
2 – 5100%SR 48 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тектонічні одиниці
GEMERIKUM100%SR 13 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тектонічний поділ
Палео-альпійські тектонічні одиниці Внутрішніх Західних Карпат100%SR 16 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Неотектонічні одиниці
позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Напрямок неотектонічних рухів
велике піднесення100%SR 26 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ
Гемер пояс100%SR 5,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Спіш–Гемерські гори100%SR 2,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні райони
область низького сорту метаморфічних порід100%SR 1,7 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні утворення
утворення епіметаморфних порід100%SR 2,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Область стабільних площ100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 1 з 5 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Основні вулканічні породи67%SR 6,6 %
Гравій33%SR 52 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody67%SR 6,4 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)33%SR 22 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
міжзерновий100%SR 86 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Гідрогеологічна функція
водоносний горизонт100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Головна гідрогеологічна область
Палеозой Словацької Рудської гори в басейні Горнад100%SR 2,1 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Генетичний тип підземних вод
силікат, менше силікатно-сульфідогенних100%SR 1,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Ца-Мґ-HCO3, Ца-Мґ-HCO3-SO4 та Ца-Мґ-SO4-HCO333%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клас якості підземних вод
B100%SR 18 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 8,14Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
2,7°dH, м'яка
Сума кальцію і магнію (0,48 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
Розчинені речовини
80,3Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
Катіони (позитивні іони)
Ца 67Мґ 23Na+K 10
Аніони (негативні іони)
HCO₃ 49SO₄ 40Цл 11
Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃–SO₄
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
ХлоридиЦл3,87 мг/лпроцентиль 26
ФторидиF0,0593 мг/лпроцентиль 16
СульфатиSO418,4 мг/лпроцентиль 12
КальційЦа14,3 мг/лпроцентиль 6
НатрійНа2,01 мг/лпроцентиль 5
КалійK0,653 мг/лпроцентиль 5
МагнійМґ2,95 мг/лпроцентиль 4
БікарбонатиHCO329,0 мг/лпроцентиль 3
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
НітратиNO38,60 мг/лпроцентиль 67
АмонійNH40,153 мг/лпроцентиль 61
Хімічне споживання киснюChSK1,78 мг/лпроцентиль 15
ФосфатиPO40,0237 мг/лпроцентиль 13
Метали
АлюмінійАл172 мкг/лпроцентиль 75
ЦинкЗн4,43 мкг/лпроцентиль 33
ПраскаФе0,0410 мг/лпроцентиль 17
МарганецьМн5,93 мкг/лпроцентиль 11
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
ВісмутБі1,18 мг/кгпроцентиль 95
АнтимонСб10,7 мг/кгпроцентиль 94
РтутьГґ0,702 мг/кгпроцентиль 92
ЖерстьСн5,29 мг/кгпроцентиль 91
КадмійЦд0,661 мг/кгпроцентиль 90
МідьЦу52,2 мг/кгпроцентиль 90
Миш'якАс16,8 мг/кгпроцентиль 87
МолібденМо0,545 мг/кгпроцентиль 75
ВестиПб20,8 мг/кгпроцентиль 72
КобальтЦо9,12 мг/кгпроцентиль 61
ЦинкЗн106 мг/кгпроцентиль 59
НікеельНі26,2 мг/кгпроцентиль 57
ВанадійV70,3 мг/кгпроцентиль 55
СеленСе0,218 мг/кгпроцентиль 43
ХромЦр53,4 мг/кгпроцентиль 21
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
66Ngy/год в повітрі
Діапазон від 58 до 70 нГр/год
Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
середнє
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
-23нТл
Діапазон від -31 до -15 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-24mGal
Залишковий -1,9 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура гірських порід з глибиною
35 / 62 °Cна глибині 1000 і 2000 м
Збільшення на 27 °C на км
Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 55 мВт/м².
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)294–1 319m н. р. м.
Середня висота одиниць767m н. р. м.
Середній ухил17,7°
Середня температура січня-6,0°C
Середня температура липня13,8°C
Річні опади1 083mm
Геоморфологічні одиниці
Гори Воловець100%SR 2,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Словацькі гори100%SR 10 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
гірський клімат100%SR 33 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
природні кислі ґрунти75%SR 8,5 %
помірно чутливі до підкислення грунти25%SR 25 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a67%SR 45 %
забруднений ґрунт, вміст елементів ризику перевищує граничні значення C33%SR 0,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Літогеохімічні види
Ранній палеозой гемерикум100%SR 1,7 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Мікроелементи в поверхневих водах
Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.
СеленСеекстремальний (1%)
Найвища 2,90 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л11 зразки82% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hnilec1993, 980 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 10,0 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л11 зразки82% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 800m SV od K934 Malé Sedlo1992, 990 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрВисокий (5%)
Найвища 7,00 мкг/лМедіана 3,50 мкг/л11 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hnilec1993, 980 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдВисокий (5%)
Найвища 0,800 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л11 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hnilec, 980 м від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуПідвищений (10 %)
Найвища 7,80 мкг/лМедіана 1,10 мкг/л11 зразки45% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hnilec1993, 980 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбПідвищений (10 %)
Найвища 3,40 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л11 зразки18% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Stará Voda, potok1992, 70 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсзвичайне значення
Найвища 1,70 мкг/лМедіана 1,10 мкг/л11 зразки27% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Stará Voda, potok1992, 90 м від води. Порівняння: процентиль 68 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛінижче половини Словаччини
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л11 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 1000m S od K1260 Hekerová1993, 920 м від води. Порівняння: процентиль 34 з усіх вибірок у Словаччині.
БарійБанижче половини Словаччини
Найвища 20,0 мкг/лМедіана 10,0 мкг/л11 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 800m SV od K934 Malé Sedlo1992, 990 м від води. Порівняння: процентиль 23 з усіх вибірок у Словаччині.
СтронційСрнижче половини Словаччини
Найвища 70,0 мкг/лМедіана 40,0 мкг/л11 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hnilec1993, 980 м від води. Порівняння: процентиль 19 з усіх вибірок у Словаччині.
Основні іони, мінералізація і рН
Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.
Діоксид кремніюSiO2нижче половини Словаччини
Найвища 9,19 мг/лМедіана 7,80 мг/л11 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 2500m SV od K961 Poľana1992, 730 м від води. Порівняння: процентиль 41 з усіх вибірок у Словаччині.
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.
Магнетит (Fe₃O₄)43 зразків, не більше 1815 зерен
Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)40 зразків, не більше 815 зерен
Анатас (TiO₂)36 зразків, не більше 55 зерен
Рутіл (TiO₂)31 зразків, не більше 315 зерен
Пірит (FeS₂)22 зразків, не більше 55 зерен
Ілменіт (FeTiO₃)21 зразків, не більше 4115 зерен
Гематит (Fe₂O₃)10 зразків, не більше 1815 зерен
Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)9 зразків, не більше 315 зерен
Схееліт (CaWO₄)8 зразків, не більше 50 зерен
Золото (Ау)7 зразків, не більше 4 зерен
Барит (BaSO₄)6 зразків, не більше 5 зерен
Цінабаріт (HgS)3 зразків, не більше 5 зерен
Халькопірит (CuFeS₂)3 зразків, не більше 5 зерен
Арсенопіріт (FeAsS)2 зразків, не більше 5 зерен
Найближчі зразки з золотом
Зразок
Золото в зразку
З води
T72
1 зерно
20 м
T75
2 зерна
90 м
M183
1 зерно
110 м
T58
2 зерна
300 м
732
3 зерна
350 м
M173
4 зерна
350 м
M177
1 зерно
990 м
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Цирконій (ZrSiO₄)43 зразків, не більше 1815 зерен
Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))34 зразків, не більше 815 зерен
Турмаліни (складний боросилікат)33 зразків, не більше 55 зерен
Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)12 зразків, не більше 1815 зерен
Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)7 зразків, не більше 55 зерен
Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))5 зразків, не більше 5 зерен
Тітаніт (CaTiSiO₅)2 зразків, не більше 644 зерен
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Види хімічної води поблизу
Ца-SO4-HCO315×
Ца-Мґ-SO4-HCO35×
Ца-Мґ-HCO3-SO44×
Ца-HCO34×
Ца-Мґ-HCO33×
Ца-На-SO4-HCO33×
Ца-HCO3-SO41×
Ца-Мґ-NO3-Цл-SO41×
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
клас B24×
клас F13×
клас C1×
клас H1×
клас G1×
клас D1×
Метали в підземних водах
МідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 26,0 мкг/лМедіана 0,700 мкг/л33 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 130 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 24,0 мкг/лМедіана 0,200 мкг/л33 зразки36% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 70 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсекстремальний (1%)
Найвища 28,5 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л33 зразки73% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 840 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
АлюмінійАлВисокий (5%)
Найвища 0,200 мг/лМедіана 0,00500 мг/л33 зразки58% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрВисокий (5%)
Найвища 5,90 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л33 зразки73% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСеВисокий (5%)
Найвища 3,60 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л33 зразки94% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
РтутьГґВисокий (5%)
Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л33 зразки97% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 130 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбПідвищений (10 %)
Найвища 2,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л33 зразки79% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 200 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.
ЦинкЗнТрохи піднесений
Найвища 345 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л33 зразки39% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 84 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіТрохи піднесений
Найвища 24,0 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л33 зразки79% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 82 з усіх вибірок у Словаччині.
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л20 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦднижче половини Словаччини
Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л33 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.
Радон у водах
Тип сайту
Зразки
Найвищий радон
Медіана
джерело
16
79,4 Bq/l
13,1 Bq/l
свердловинна свердловина з термальною та мінеральною водою
1
244 Bq/l
244 Bq/l
джерело води для громадського постачання
1
9,91 Bq/l
9,91 Bq/l
потік, річка
1
1,16 Bq/l
1,16 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)
Цу137×
Фе83×
Сб44×
Аґ33×
Пб8×
Зн8×
Ні6×
Цо6×
Ау2×
Мн2×
Види об'єктів майнінгу
вставати84×
псувати купу76×
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів19×
інший тип об'єкта6×
стовбур4×
Найближчі старі шахти
Назва
Вид
Видобутий
Закінчений
З води
Рижовіска
інший тип об'єкта
Руди
80 м
Псувати купу
псувати купу
СБ руди
150 м
Псувати купу
псувати купу
СБ руди
170 м
Halda štôlne Sp. Euphemia
псувати купу
Fe,cu руди
180 м
Псувати купу
псувати купу
Fe,cu руди
190 м
Halda Caspari štôlne
псувати купу
Цу
200 м
Штуолня Сп. Еупгеміа
вставати
Fe,cu руди
200 м
Вставати
вставати
СБ руди, Ау
200 м
Caspari štôlňa
вставати
Цу
210 м
Вставати
вставати
Fe,cu руди
210 м
Депозити та гірничодобувні зони
Депозит
Мінерал
Статус і організація
З води
Стара Вода
кварц
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
830 м
Шведлар
кварц
Депозит з очікуваним використанням резервів – DORO Slovakia s.r.o.
3,1 км
Шведлар
кварц
Депозит з очікуваним використанням резервів – DORO Slovakia s.r.o.
Шведлар, žily Farská, Slnečný svit, Лінднер, Старогорска, Шпуілер, Руженцова, Tichovodská a Pri cintoríne
Фе, Цу
deposit occurrence
1,2 км
Шведлар, жіли Патер Ностер та Леонідас
Мідні руди
Цу
deposit occurrence
1,5 км
Шведлар, Уршула І. та II.
Залізні руди
Фе
мінерологічне явище
1,8 км
Смолнік, žila Banisko
Антимоніто-золотий руди
Сб, Ау
deposit occurrence
1,9 км
Свердловини та архівні звіти GeoFond
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
13 свердловин у смузі 3 км, з них 8 гідрогеологічних і 5 інших; з номером архівного звіту 13.
Глибина свердловини
до 10 м7×
10–30 м1×
30–100 м4×
100–300 м1×
понад 300 м0×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
Шведлар – Стара Вода
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
4,5 м
78097 114Cb13.pdf
50 м
Шведлар – Стара вода
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
40,0 м
70541 114Cb9.pdf
60 м
Шведлар – Стара Вода
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
151,0 м
75997 114Cb11.pdf
80 м
R-101
інженерно-геологічний
5,0 м
80782
110 м
Стара Вода
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
30,0 м
70088 114Cb10.pdf
230 м
Шведлар – Грабле
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
8,0 м
52784 114Cb4.pdf
600 м
R-106
інженерно-геологічний
4,7 м
80782
1,0 км
Шведлар
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
20,0 м
31652 114Cb3.pdf
1,2 км
Шведлар
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
40,0 м
25415 114Cb1.pdf
1,4 км
R-109
інженерно-геологічний
4,0 м
80782
2,1 км
R-105
інженерно-геологічний
5,0 м
80782
2,2 км
R-108
інженерно-геологічний
5,0 м
80782
2,2 км
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
Врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
категорія a1
мінеральна вода
< 15
< 5
1
9,4 км
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Відходи сміттєзвалища
Полігон
Площа
Рік встановлений
Моніторинг
З води
Стара Вода
150 м²
1990
–
30 м
Стара Вода
180 м²
1990
–
110 м
Шведлар
100 м²
1990
–
2,3 км
Шведлар
200 м²
1988
–
2,5 км
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зсуви1×
Ступінь активності
Стабілізовани1×
Поточний стан
SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova1×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.