Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Бацушски поток, оцінка вікна 38. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 04:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 9 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek50 % čiary vody 50 % metamorfity Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,7modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 111 mg/l, mäkká voda (3,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Arzén 37,0 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 25°C v hĺbke 1 000 m Atlas geotermálnej energie SR. 63nGy/h dávkový príkon 91. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 77objektov do 3 km ťažené: Fe Najbližšie: Halda št. Janov Grúň (halda), 250 m od vody. 3vzorky so zlatom 13 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (160 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 2 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Chróm 10,2 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 97. percentil (Hron). 23vrtov do 3 km 302 rozborov vody v okolí Z toho 23 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 9 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 3lokalít do 3 km 1 záťaž, 2 skládky Najbližšia záťaž: Polomka – drevokombinát, 2,9 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 41záznamov do 5 km 2 ložiská, 39 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 4plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 4 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,72typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 3,7°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,66 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 111mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 63nGy/h vo vzduchu rozsah 52 až 76 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 390 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bacúšsky potok, 1992, 120 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bacúch, 1200m V od K595, 1993, 660 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 390 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bacúšsky potok, 1992, 120 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bacúšsky potok, 1992, 70 m od vody. Porovnanie: 68. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 390 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 390 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 390 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 390 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Javoriny, potok, 1992, 340 m od vody. Porovnanie: 55. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 530 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,7 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,1 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,4 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,6 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 120 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 23 vrtov v pásme 3 km, z toho 4 hydrogeologických a 19 ostatných; s číslom archívnej správy 23. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Грон
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Бацушски поток
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Бацушски поток
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Bacúšsky potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× kryštalinikum staršie paleozoikum? granáticko-muskoviticko-biotitické pararuly, svorové ruly až svory 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
6,28 мг/л17. percentil18,7 мг/л13. percentil62,4 мг/л9. percentil16,2 мг/л7. percentil1,72 мг/л6. percentil0,0510 мг/л6. percentil1,88 мг/л5. percentil0,575 мг/л4. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,0487 мг/л25. percentil2,17 мг/л24. percentil2,45 мг/л11. percentil0,0209 мг/л10. percentilМетали
132 μg/l68. percentil5,18 μg/l39. percentil0,0768 мг/л38. percentil9,32 μg/l19. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
37,0 мг/кг95. percentil4,18 мг/кг83. percentil0,361 мг/кг81. percentil1,74 мг/кг81. percentil0,503 мг/кг70. percentil75,3 мг/кг64. percentil109 мг/кг62. percentil0,290 мг/кг60. percentil17,5 мг/кг60. percentil0,202 мг/кг54. percentil21,7 мг/кг41. percentil7,07 мг/кг28. percentil0,0676 мг/кг27. percentil19,5 мг/кг27. percentil51,1 мг/кг18. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1 858 мг/кг95. percentil2,07 %95. percentil1,27 %90. percentil7,16 %89. percentil1,76 %86. percentil5 568 мг/кг80. percentil3,09 %69. percentil994 мг/кг64. percentil2,54 %59. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
123 мг/кг95. percentil739 мг/кг93. percentil39,3 мг/кг92. percentil85,2 мг/кг91. percentil78,6 мг/кг90. percentil2,04 мг/кг84. percentil17,5 мг/кг78. percentil33,3 мг/кг69. percentil443 мг/кг64. percentil129 мг/кг43. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,86 %95. percentil9,08 ppm86. percentil2,71 ppm65. percentilGeotermálny potenciál
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody NT-39 1 zrno 30 м NT-167 1 zrno 160 м NT-48 1 zrno 660 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан upravený prameň 3 113 Bq/l 58,0 Bq/l джерело 5 80,6 Bq/l 37,4 Bq/l minerálny prameň 2 243 Bq/l 130 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 2 67,2 Bq/l 39,0 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Halda št. Janov Grúň halda Fe rudy 250 м Штуолня Янов Ґрунь štôlňa Fe rudy 250 м štôlňa Janov Grúň štôlňa Fe rudy 250 м Галда halda Fe rudy 1957 300 м Darina štôlňa štôlňa Fe rudy 1957 310 м Darina štôlňa štôlňa Fe rudy 1957 310 м Галда halda Fe rudy 1854 330 м Штуолня štôlňa Fe rudy 1854 340 м štôlňa štôlňa Fe rudy 1854 340 м Галда halda Fe rudy 1854 360 м Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Бравецово – Ленюшска stavebný kameň Ťažené ložisko – ROLTA, s.r.o. 3,8 км Бравецово – Ленюшска stavebný kameň Ťažené ložisko – ROLTA, s.r.o. 3,9 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Jančíkova dolina Пиріт pyrit mineralogický výskyt 40 м Janov grúň Medené rudy Цу, Фе mineralogický výskyt 240 м Бацух – Яворінка Železné rudy Фе mineralogický výskyt 490 м Sokolová dolina Komplexné železné rudy Цу, Фе mineralogický výskyt 670 м Бацух Železné rudy Фе ložiskový výskyt 1,5 км Бабіна Železné rudy Фе mineralogický výskyt 2,3 км Kršková dolina Polymetalické rudy Пб, Зн mineralogický výskyt 2,6 км Kršková dolina – záver Komplexné železné rudy Фе, Цу mineralogický výskyt 3,4 км Polomka – Adam štôlňa Železné rudy Фе, Цу mineralogický výskyt 3,5 км Вишна Боца-Предна та Задна Фішіарка Železné rudy Фе ložiskový výskyt 3,7 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Бацух úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 м 16027 112Bc1.pdf90 м Бацух úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,0 м 16027 112Bc2.pdf110 м 584/72 ložiskový 207,9 м 76310810 м VNT-2 ložiskový 920,7 м 84942890 м VSK – 4/03 ložiskový 20,0 м 860781,1 км 585/72 ložiskový 307,4 м 763101,2 км 590/72 ložiskový 343,4 м 763101,2 км 597/72 ložiskový 439,9 м 763101,4 км VNT-4 ložiskový 100,0 м 849422,1 км VN101-4 životné prostredie – 964442,6 км P-1 špeciálne účely 4,0 м 858782,7 км VO101-1 životné prostredie – 964442,7 км Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 9 490 м Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Polomka – drevokombinát SK200280FK 2,9 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Бацух 10 м² 1985 – 740 м Поломка – 1983 – 2,5 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
33з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,2 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
БаріумБаvysoká (horných 5 %)
najvyššie 130 μg/lmedián 30,0 μg/l6 vzoriek
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 7,30 μg/lmedián 1,05 μg/l6 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l6 vzoriek
СтронціумСрmierne zvýšená
najvyššie 330 μg/lmedián 100 μg/l6 vzoriek
АрсенАсbežná hodnota
najvyššie 1,70 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 11,9 мг/лmedián 8,54 мг/л6 vzoriek
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,70 μg/lmedián 0,250 μg/l23 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
РтутьГґvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l23 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l23 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l23 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,80 μg/lmedián 0,500 μg/l23 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0600 мг/лmedián 0,00500 мг/л23 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
СеленСеzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l23 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,400 μg/lmedián 0,100 μg/l23 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 28,0 μg/lmedián 1,00 μg/l23 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 3,20 μg/lmedián 0,250 μg/l23 vzoriek
ЦинкЗнmierne zvýšená
najvyššie 172 μg/lmedián 4,00 μg/l23 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia




