Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 Bacúšsky potok, puntuación de la ventana 38. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 02:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Bystrina Un arroyo de montaña con pendiente pronunciada, cascadas y fondo rocoso. El agua está clara y fría; la pesca requiere un enfoque cuidadoso. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2018 a 2024: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 0 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 9 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek50 % čiary vody 50 % metamorfity Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,7modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 111 mg/l, mäkká voda (3,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Arzén 37,0 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 77objektov do 3 km ťažené: Fe Najbližšie: Halda št. Janov Grúň (halda), 250 m od vody. 3vzorky so zlatom 13 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (160 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 2 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Chróm 10,2 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 97. percentil (Hron). 23vrtov do 3 km 302 rozborov vody v okolí Z toho 23 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 9 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 3lokalít do 3 km 1 záťaž, 2 skládky Najbližšia záťaž: Polomka – drevokombinát, 2,9 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 41záznamov do 5 km 2 ložiská, 39 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 4plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Mapa pokrýva 2 z 4 bodov čiary vody. Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,72typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 3,7°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,66 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 111mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 390 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bacúšsky potok, 1992, 120 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bacúch, 1200m V od K595, 1993, 660 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 390 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bacúšsky potok, 1992, 120 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bacúšsky potok, 1992, 70 m od vody. Porovnanie: 68. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 390 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 390 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 390 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 390 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Javoriny, potok, 1992, 340 m od vody. Porovnanie: 55. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 530 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,7 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,1 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,4 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,6 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 120 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 23 vrtov v pásme 3 km, z toho 4 hydrogeologických a 19 ostatných; s číslom archívnej správy 23. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Hron
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Bacúšsky potok
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Bacúšsky potok
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Bacúšsky potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× kryštalinikum staršie paleozoikum? granáticko-muskoviticko-biotitické pararuly, svorové ruly až svory 1× Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
6,28 mg/l17. percentil18,7 mg/l13. percentil62,4 mg/l9. percentil16,2 mg/l7. percentil1,72 mg/l6. percentil0,0510 mg/l6. percentil1,88 mg/l5. percentil0,575 mg/l4. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,0487 mg/l25. percentil2,17 mg/l24. percentil2,45 mg/l11. percentil0,0209 mg/l10. percentilMetales
132 μg/l68. percentil5,18 μg/l39. percentil0,0768 mg/l38. percentil9,32 μg/l19. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
37,0 mg/kg95. percentil4,18 mg/kg83. percentil0,361 mg/kg81. percentil1,74 mg/kg81. percentil0,503 mg/kg70. percentil75,3 mg/kg64. percentil109 mg/kg62. percentil0,290 mg/kg60. percentil17,5 mg/kg60. percentil0,202 mg/kg54. percentil21,7 mg/kg41. percentil7,07 mg/kg28. percentil0,0676 mg/kg27. percentil19,5 mg/kg27. percentil51,1 mg/kg18. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1858 mg/kg95. percentil2,07 %95. percentil1,27 %90. percentil7,16 %89. percentil1,76 %86. percentil5568 mg/kg80. percentil3,09 %69. percentil994 mg/kg64. percentil2,54 %59. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
123 mg/kg95. percentil739 mg/kg93. percentil39,3 mg/kg92. percentil85,2 mg/kg91. percentil78,6 mg/kg90. percentil2,04 mg/kg84. percentil17,5 mg/kg78. percentil33,3 mg/kg69. percentil443 mg/kg64. percentil129 mg/kg43. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody NT-39 1 zrno 30 m NT-167 1 zrno 160 m NT-48 1 zrno 660 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 3 113 Bq/l 58,0 Bq/l fuente 5 80,6 Bq/l 37,4 Bq/l minerálny prameň 2 243 Bq/l 130 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 2 67,2 Bq/l 39,0 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Halda št. Janov Grúň halda Fe rudy 250 m Štôlňa Janov Grúň štôlňa Fe rudy 250 m štôlňa Janov Grúň štôlňa Fe rudy 250 m Halda halda Fe rudy 1957 300 m Darina štôlňa štôlňa Fe rudy 1957 310 m Darina štôlňa štôlňa Fe rudy 1957 310 m Halda halda Fe rudy 1854 330 m Štôlňa štôlňa Fe rudy 1854 340 m štôlňa štôlňa Fe rudy 1854 340 m Halda halda Fe rudy 1854 360 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Braväcovo – Leňušská stavebný kameň Ťažené ložisko – ROLTA, s.r.o. 3,8 km Braväcovo – Leňušská stavebný kameň Ťažené ložisko – ROLTA, s.r.o. 3,9 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metales Especie Od vody Jančíkova dolina Pyrit pyrit mineralogický výskyt 40 m Janov grúň Medené rudy Cu, Fe mineralogický výskyt 240 m Bacúch – Javorinka Železné rudy Fe mineralogický výskyt 490 m Sokolová dolina Komplexné železné rudy Cu, Fe mineralogický výskyt 670 m Bacúch Železné rudy Fe ložiskový výskyt 1,5 km Babiná Železné rudy Fe mineralogický výskyt 2,3 km Kršková dolina Polymetalické rudy Pb, Zn mineralogický výskyt 2,6 km Kršková dolina – záver Komplexné železné rudy Fe, Cu mineralogický výskyt 3,4 km Polomka – Adam štôlňa Železné rudy Fe, Cu mineralogický výskyt 3,5 km Vyšná Boca-Predná y Zadná Fišiarka Železné rudy Fe ložiskový výskyt 3,7 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Bacúch úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 m 16027 112Bc1.pdf90 m Bacúch úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,0 m 16027 112Bc2.pdf110 m 584/72 ložiskový 207,9 m 76310810 m VNT-2 ložiskový 920,7 m 84942890 m VSK – 4/03 ložiskový 20,0 m 860781,1 km 585/72 ložiskový 307,4 m 763101,2 km 590/72 ložiskový 343,4 m 763101,2 km 597/72 ložiskový 439,9 m 763101,4 km VNT-4 ložiskový 100,0 m 849422,1 km VN101-4 životné prostredie – 964442,6 km P-1 špeciálne účely 4,0 m 858782,7 km VO101-1 životné prostredie – 964442,7 km Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 9 490 m Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Ubicación Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Polomka – drevokombinát SK200280FK 2,9 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Bacúch 10 m² 1985 – 740 m Polomka – 1983 – 2,5 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
32de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CromoCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,2 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
BáriumBavysoká (horných 5 %)
najvyššie 130 μg/lmedián 30,0 μg/l6 vzoriek
CobreCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 7,30 μg/lmedián 1,05 μg/l6 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
CadmioCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l6 vzoriek
StronciumSrmierne zvýšená
najvyššie 330 μg/lmedián 100 μg/l6 vzoriek
ArsénicoAsbežná hodnota
najvyššie 1,70 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 11,9 mg/lmedián 8,54 mg/l6 vzoriek
CromoCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,70 μg/lmedián 0,250 μg/l23 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
MercurioHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l23 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l23 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
CadmioCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l23 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,80 μg/lmedián 0,500 μg/l23 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
AluminioAlzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0600 mg/lmedián 0,00500 mg/l23 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
SelenioSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l23 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,400 μg/lmedián 0,100 μg/l23 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 28,0 μg/lmedián 1,00 μg/l23 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
CobreCumierne zvýšená
najvyššie 3,20 μg/lmedián 0,250 μg/l23 vzoriek
CincZnmierne zvýšená
najvyššie 172 μg/lmedián 4,00 μg/l23 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia




