Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами
Середнє по рибальських ділянках водотоку
10з 100
Низька активність · середнє з 7 рибальських ділянок
Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
Дуже висока0
Висока0
Середня0
Низька7
Коли найкраще вікноскільки рибальських ділянок мають своє найкраще двогодинне вікно в задану годину
00
06
12
18
Найбільше рибальських ділянок мають найкраще вікно близько 15:00.
Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 19:04.
Карта та рибальські ділянки водотоку
Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Стан води на водотоці
Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників
Рівні води на водотоці
Станція
Статус
Зміна
Температура
Голіша
17 см
–
Каліново
25 см
–
Калонда
25 см
–
Малінец (над ВН)
17 см
–
Малінец (под ВН)
21 см
–
Салка
50 см
–
Словенске Дярмоти
97 см
–
Вишковце над Іпльом
100 см
–
Висотний профіль водотоку
Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.
Помірний схилТечія відчутна, мілини та плеса чергуються. Перехід між рівнинним та передгірним водотоком.
Висотний профіль водотоку: від 572 до 103 м н. р. м. на 227,9 км.Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
Найвища точка
572 м н. р. м.
Найнижча точка
103 м н. р. м.
Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
469 м
Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
2,1 ‰
ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
2,63
Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.
Рельєф у 3D
Завантаження 3D моделі рельєфу…
Історичні знімки
Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія водотоку Ipeľ
Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 384 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
Річковий алювій94% водопроводу
3% Молоді відкладення, 3% вулканічні породи
Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 7,7Змодельована оцінка
Тип води Ca–Mg–HCO₃
Мінералізація 520 мг/л, жорстка води (14,7 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
1 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: Ванадій 111 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 92. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
51°C на глибині 1000 м
тепловий потік 76 мВт/м²
На глибині 2 000 м близько 84 °C (збільшення 33 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
52Потужність дози Ngy/H
Процентиль 60 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
173об'єктів у радіусі 3 км
видобувається: Au
Найближчий: Pinga (піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів), 20 м від води.
Золото в річкових осадах
56зразків із золотом
18 рудних мінералів в осаді
Найбільше 13 зерен в одному зразку (110 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Мікроелементи у воді струмка
10 з 10Показники в 5%
Найвищий: Літій 2 270 мкг/л
Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 99 (Stračínsky potok).
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Аналіз свердловин та підземних вод
3 701свердловин у радіусі 3 км
6740 аналізів води поблизу
З них 3656 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
40°C на гирлі свердловини
19 геотермальних свердловин у радіусі 10 км
Найтепліший: Štúrovo – FGŠ-1, вихід 70,0 л/с, 8,4 км від води.
Екологічні тягарі та полігони
344Ділянки в межах 3 км
5 екологічних навантажень, 339 сміттєзвалищ
Найближчий тягар: Lučenec – Práčovne a čistiarne pri mestskom parku, 130 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.
Поклади та руди
284записів у радіусі 5 км
125 родовищ, 159 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
76площ у радіусі 3 км
2 активних
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
Річковий алювій94%SR 72 %
Молоді відкладення3,2%SR 8,6 %
Вулканічні гірські породи3,2%SR 3,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.
Геологічний вік гірських порід
четверний97%
невовканічні породи3,2%
Найпоширеніші породи
Система
Старість
Одиниця
Пункти
четверний
голоцен
рівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав
56×
четверний
плейстоцен – голоцен
делювіально-річкові відкладення: переважно рональні глини, піщані суглинки з уламками, дрібнозернисті піски та змив
2×
невовканічні породи
Середній міоцен
вулкано-осадовий комплекс під 1-й етапом Штавніце Стратоволка, комплексу таких верхів (старша частина Златостуднян…
2×
четверний
плейстоцен – голоцен
флювіально-еолійські відкладення: річкові піски з коротким еоловим транспортом
1×
четверний
плейстоцен – голоцен
делювіальні відкладення: переважно суглинисто-кам'яні (підлеглі піщані) схили та щебінь
1×
четверний
плейстоцен – голоцен
делювіально-полігенетичні відкладення: глинисто-глинисті та піщані глини
1×
Четвертинний покрив
рівні відкладення заплав87%SR 68 %
делювіальні відкладення3,3%SR 16 %
еолійсько-делювіальні відкладення3,3%SR 0,8 %
річкові відкладення3,3%SR 2,3 %
еолійські відкладення1,7%SR 3,8 %
рівні відкладення терас1,7%SR 3,1 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Типова товщина четвертинного покриву5,6m
5 – 1058%SR 20 %
2 – 536%SR 48 %
0 – 26,7%SR 16 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тектонічні одиниці
TATRIKUM та VEPORIKUM100%SR 7,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні райони
регіон низовинних родовищ68%SR 20 %
регіон відкладень гірських потоків18%SR 21 %
регіон епікластичних порід5,3%SR 1,4 %
область делювіальних відкладень2,6%SR 0,8 %
область пірокластичних порід2,6%SR 0,0 %
область відкладень басейну2,6%SR 0,3 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні утворення
формування четвертинних відкладень92%SR 71 %
неовоканічние утворення7,9%SR 4,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Область стабільних площ99%SR 95 %
Регіон потенційно нестабільних ділянок1,0%SR 4,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 63 з 131 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Гравій85%SR 52 %
Основні вулканічні породи8,9%SR 6,6 %
Кислотні плутонічні породи3,8%SR 3,7 %
Пісковики1,3%SR 15 %
Глини1,3%SR 3,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Гравій; Флувіалне)44%SR 27 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)41%SR 22 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody8,9%SR 6,4 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody3,8%SR 3,7 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Пісковики)1,3%SR 0,0 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Глини)1,3%SR 3,3 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
міжзерновий100%SR 86 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Гідрогеологічна функція
водоносний горизонт100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Головна гідрогеологічна область
Четвертинний37%SR 1,3 %
неовольканічні породи рівнини Крупинської, Ostrôžok a Pôtorskej pahorkatiny21%SR 1,8 %
Неоген Басейну Лученська16%SR 0,0 %
кристалічний фундамент Revúcká Vrchovina і Stolické Vrchy12%SR 0,0 %
Неоген басейну Іпея5,2%SR 0,0 %
Неоген центральної та південної частини Іпеєцької височини4,3%SR 0,0 %
інший5,2%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Генетичний тип підземних вод
петогенно-флювіогенний55%SR 1,7 %
підземні води річкових відкладень40%SR 8,0 %
карбонат, або силікат-карбонат5,0%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімічний тип підземних вод
Ца-Мґ-HCO355%SR 26 %
Ца-Мґ-HCO3, Ca-Мґ-HCO3-SO440%SR 6,6 %
A2-S2 (SO4), Ca-Мґ-HCO3 až Ca-Mg-HCO3-(SO4)5,0%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клас якості підземних вод
H48%SR 8,8 %
D41%SR 15 %
F3,4%SR 8,8 %
E3,4%SR 6,5 %
B3,4%SR 18 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геотермальні підземні водойми
Депресія Горнострхарсько-Тренчин43%SR 0,7 %
Лученецький басейн43%SR 0,7 %
Дубніка депресія9,5%SR 2,1 %
Комарно Маргінальний блок4,8%SR 0,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 7,72Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
14,7°dH, жорстка
Сума кальцію і магнію (2,63 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
Розчинені речовини
520Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
Катіони (позитивні іони)
Ца 49Мґ 29Na+K 22
Аніони (негативні іони)
HCO₃ 66SO₄ 22Цл 12
Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
КалійK10,6 мг/лпроцентиль 93
НатрійНа28,6 мг/лпроцентиль 89
ХлоридиЦл29,5 мг/лпроцентиль 80
СульфатиSO471,2 мг/лпроцентиль 76
МагнійМґ23,7 мг/лпроцентиль 75
ФторидиF0,169 мг/лпроцентиль 72
БікарбонатиHCO3270 мг/лпроцентиль 69
КальційЦа66,5 мг/лпроцентиль 54
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
АмонійNH41,33 мг/лпроцентиль 95
ФосфатиPO40,793 мг/лпроцентиль 91
Хімічне споживання киснюChSK5,30 мг/лпроцентиль 84
НітратиNO37,40 мг/лпроцентиль 59
Метали
МарганецьМн221 мкг/лпроцентиль 91
ПраскаФе0,389 мг/лпроцентиль 89
АлюмінійАл131 мкг/лпроцентиль 68
ЦинкЗн10,8 мкг/лпроцентиль 67
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
ВанадійV111 мг/кгпроцентиль 92
ЖерстьСн4,03 мг/кгпроцентиль 82
КобальтЦо11,1 мг/кгпроцентиль 81
ВестиПб24,4 мг/кгпроцентиль 81
ЦинкЗн137 мг/кгпроцентиль 76
АнтимонСб1,15 мг/кгпроцентиль 75
КадмійЦд0,298 мг/кгпроцентиль 71
ХромЦр80,6 мг/кгпроцентиль 63
РтутьГґ0,126 мг/кгпроцентиль 59
МідьЦу24,8 мг/кгпроцентиль 55
Миш'якАс6,65 мг/кгпроцентиль 50
ВісмутБі0,216 мг/кгпроцентиль 50
МолібденМо0,334 мг/кгпроцентиль 41
НікеельНі20,3 мг/кгпроцентиль 30
СеленСе0,142 мг/кгпроцентиль 22
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
52Ngy/год в повітрі
Діапазон від 41 до 68 нГр/год
Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
низьке
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
-10нТл
Діапазон від -97 до 248 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-1mGal
Залишковий +3,8 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура гірських порід з глибиною
51 / 84 °Cна глибині 1000 і 2000 м
Збільшення на 33 °C на км
Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 76 мВт/м².
Геотермальні підземні водойми під ватерлінією
Депресія Горнострхарсько-Тренчин43%SR 0,7 %
Лученецький басейн43%SR 0,7 %
Дубніка депресія9,5%SR 2,1 %
Комарно Маргінальний блок4,8%SR 0,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)105–1 111m н. р. м.
Середня висота одиниць241m н. р. м.
Середній ухил5,0°
Середня температура січня-3,2°C
Середня температура липня18,9°C
Річні опади663mm
Геоморфологічні одиниці
Південний Словацький басейн66%SR 4,6 %
Дунайські пагорби13%SR 10 %
Плато Крупіна6,5%SR 0,0 %
Високогір'я Ревока5,4%SR 2,4 %
Нагір'я Черова4,3%SR 0,0 %
Гори Століка3,3%SR 0,0 %
інший1,1%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Лученец-Кошице депресія66%SR 7,6 %
Дунайська низовина13%SR 18 %
Словацькі гори9,8%SR 10 %
Словацькі центральні гори6,5%SR 9,1 %
Зона Матра-Сланек4,3%SR 1,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
клімат басейну70%SR 29 %
гірський клімат15%SR 33 %
нижній клімат14%SR 38 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
грунти, схильні до підкислення66%SR 31 %
помірно чутливі до підкислення грунти25%SR 25 %
грунти слабо чутливі до підкислення7,5%SR 5,2 %
природні кислі ґрунти1,9%SR 8,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
відносно чистий грунт76%SR 53 %
незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a24%SR 45 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Плутонічні породи Центрально-Західних Карпат3,7%SR 3,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Мікроелементи в поверхневих водах
Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.
ЛітійЛіекстремальний (1%)
Найвища 2 270 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л183 зразки65% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Stračínsky potok2012, 650 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
СтронційСрекстремальний (1%)
Найвища 1 971 мкг/лМедіана 265 мкг/л62 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Stará rieka2005, 60 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСеекстремальний (1%)
Найвища 6,83 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л185 зразки73% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Jelšovka, potok2005, 60 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдекстремальний (1%)
Найвища 3,07 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л194 зразки93% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Stracínsky potok, 460 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбекстремальний (1%)
Найвища 15,0 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л194 зразки92% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: bez mena, pravostranný prítok Veľkého potoka2012, 290 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрекстремальний (1%)
Найвища 15,5 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л194 зразки73% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Stará rieka2005, 60 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
БарійБаВисокий (5%)
Найвища 209 мкг/лМедіана 40,0 мкг/л121 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Nový kanál2010, 960 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсВисокий (5%)
Найвища 10,2 мкг/лМедіана 1,90 мкг/л188 зразки28% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Búr, potok2004, 530 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуВисокий (5%)
Найвища 11,7 мкг/лМедіана 1,20 мкг/л194 зразки44% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: IPEL2005, 60 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбВисокий (5%)
Найвища 7,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л121 зразки69% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Ipeľ2003, 30 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
Основні іони, мінералізація і рН
Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.
Діоксид кремніюSiO2екстремальний (1%)
Найвища 74,8 мг/лМедіана 23,4 мг/л198 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Brništský potok2012, 230 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.
Ілменіт (FeTiO₃)416 зразків, не більше 4229 зерен
Рутіл (TiO₂)415 зразків, не більше 1125 зерен
Магнетит (Fe₃O₄)407 зразків, не більше 4115 зерен
Анатас (TiO₂)326 зразків, не більше 500 зерен
Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)301 зразків, не більше 1815 зерен
Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)276 зразків, не більше 1815 зерен
Пірит (FeS₂)213 зразків, не більше 750 зерен
Гематит (Fe₂O₃)174 зразків, не більше 4115 зерен
Схееліт (CaWO₄)155 зразків, не більше 161 зерен
Барит (BaSO₄)129 зразків, не більше 55 зерен
Золото (Ау)56 зразків, не більше 13 зерен
Цінабаріт (HgS)30 зразків, не більше 15 зерен
Касітеріт (SnO₂)27 зразків, не більше 18 зерен
Халькопірит (CuFeS₂)16 зразків, не більше 50 зерен
Арсенопіріт (FeAsS)14 зразків, не більше 55 зерен
Сфалерит (ZnS)6 зразків, не більше 25 зерен
Марказіт (FeS₂)2 зразків, не більше 5 зерен
Галена (PbS)1 зразків, не більше 1 зерен
Найближчі зразки з золотом
Зразок
Золото в зразку
З води
431g
2 зерна
10 м
380c
8 зерен
20 м
12
1 зерно
20 м
61y
3 зерна
30 м
61z
5 зерен
30 м
56y
7 зерен
30 м
59y
3 зерна
30 м
120
1 зерно
50 м
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Цирконій (ZrSiO₄)431 зразків, не більше 1815 зерен
Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)420 зразків, не більше 4115 зерен
Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)374 зразків, не більше 4900 зерен
Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))363 зразків, не більше 4115 зерен
Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))324 зразків, не більше 2550 зерен
Турмаліни (складний боросилікат)311 зразків, не більше 1125 зерен
Тітаніт (CaTiSiO₅)283 зразків, не більше 1064 зерен
Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)276 зразків, не більше 4115 зерен
Корунд (Al₂O₃)211 зразків, не більше 555 зерен
Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))104 зразків, не більше 300 зерен
Сілліманіт (Al₂SiO₅)44 зразків, не більше 850 зерен
Кианіт (Al₂SiO₅)28 зразків, не більше 300 зерен
Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)14 зразків, не більше 5 зерен
Андалузіт (Al₂SiO₅)7 зразків, не більше 5 зерен
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Види хімічної води поблизу
Ца-Мґ-HCO3103×
Ца-Мґ-HCO3-SO439×
Ца-HCO337×
Ца-Мґ-SO4-HCO315×
Мґ-Ца-HCO39×
Ца-K-HCO34×
Ца-HCO3-SO44×
Ца-K-HCO3-SO43×
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
клас H77×
клас D52×
клас F26×
клас A24×
клас C21×
клас B18×
клас E16×
клас G15×
Метали в підземних водах
ЛітійЛіекстремальний (1%)
Найвища 677 мкг/лМедіана 9,50 мкг/л514 зразки19% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 480 м від води. Порівняння: процентиль 100 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСеекстремальний (1%)
Найвища 35,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л514 зразки64% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 100 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрекстремальний (1%)
Найвища 129 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л514 зразки54% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 50,0 мкг/лМедіана 1,10 мкг/л514 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ЦинкЗнекстремальний (1%)
Найвища 25 200 мкг/лМедіана 61,0 мкг/л514 зразки9% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдекстремальний (1%)
Найвища 220 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л514 зразки93% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 80 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 63,1 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л514 зразки81% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 130 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбекстремальний (1%)
Найвища 14,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л514 зразки64% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 720 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
АлюмінійАлекстремальний (1%)
Найвища 0,880 мг/лМедіана 0,00500 мг/л514 зразки60% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
РтутьГґекстремальний (1%)
Найвища 1,60 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л514 зразки98% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 1,0 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсекстремальний (1%)
Найвища 25,2 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л514 зразки67% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,2 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л318 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,2 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.
Радон у водах
Тип сайту
Зразки
Найвищий радон
Медіана
джерело
67
81,8 Bq/l
18,5 Bq/l
но
146
126 Bq/l
7,29 Bq/l
джерело води для індивідуального постачання
8
532 Bq/l
13,6 Bq/l
потік, річка
9
4,58 Bq/l
1,61 Bq/l
джерело води для громадського постачання
5
40,7 Bq/l
13,1 Bq/l
вільний свердловина
3
40,7 Bq/l
17,9 Bq/l
developed spring
14
71,5 Bq/l
25,0 Bq/l
мінеральне джерело
10
46,0 Bq/l
18,5 Bq/l
свердловинна свердловина з термальною та мінеральною водою
9
40,4 Bq/l
7,72 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)
Ау134×
Види об'єктів майнінгу
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів63×
вставати55×
псувати купу37×
інший тип об'єкта12×
стовбур4×
хвостосховище2×
Найближчі старі шахти
Назва
Вид
Видобутий
Закінчений
З води
Піндж (просідання шахти)
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
Ау
20 м
Піндж (просідання шахти)
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
Ау
60 м
Štôlňa č. 4
вставати
азбест
1980
100 м
Шахтіца БШ-2
стовбур
азбест
1980
110 м
Pingové pole
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
Ау
150 м
Pingové pole
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
Ау
160 м
Štôlňa č. 3
вставати
азбест
1980
190 м
Štôlňa č. 1
вставати
азбест
1980
190 м
Štôlňa č. 6
вставати
азбест
1980
200 м
Шахтіца БШ-1
стовбур
азбест
1980
200 м
Депозити та гірничодобувні зони
Депозит
Мінерал
Статус і організація
З води
Нітра над Іпльом – Копаніце (odhad – preskúmanosť)
гравельні піски та піски
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Ян Фунґач, Ян Фунґач – právny nástupca
140 м
Люборіечка
буре вугілля
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
150 м
Люборіечка
буре вугілля
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
150 м
Нітра над Іпльом
гравельні піски та піски
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Штркопіески ЛьН, s.r.o. „v likvidácii“
150 м
Каліново
азбест + азбестова порода
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – ШҐУДШ Братислава
250 м
Младзово
каолін
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
270 м
Полтар – Горна Пріеврана
каолін
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
280 м
Полтар – Горна Пріеврана
каолін
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
280 м
Паніцке Дравце
гравельні піски та піски
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Новореал – LC, s.r.o.
320 м
Младзово
каолін
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
330 м
Цінобаня
каолін
Депозит з очікуваним використанням резервів – Organizácia neurčená
340 м
Мікушовце І.
гравельні піски та піски
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Štrkopiesky Nôta s.r.o.
340 м
Випадки руди на металогенній карті
Поява
Тип руди
Метали
Вид
З води
Цінобаня – Грб
Магнезит
deposit occurrence
680 м
Цінобаня – Ярчаніско
Складні залізні руди
Фе, Цу
мінерологічне явище
1,2 км
Турічки
Залізні руди
Фе
мінерологічне явище
1,4 км
Цінобаня – Борісова
Складні залізні руди
Фе, Цу
мінерологічне явище
1,6 км
Малінец
Мідні руди
Цу, Фе
мінерологічне явище
2,0 км
Подречани
Магнезит
магнезит
середній депозит
2,1 км
Брезіна
Пірит
Фе
мінерологічне явище
2,7 км
Удеріна
Золоті руди
Ау
deposit occurrence
2,8 км
Ловінобаня – Мертлова
Складні залізні руди
Фе, Цу, Аґ
мінерологічне явище
3,0 км
Ловінобаня – cintorín
Складні залізні руди
Фе, Цу
мінерологічне явище
4,1 км
Свердловини та архівні звіти GeoFond
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
3 701 свердловин у смузі 3 км, з них 897 гідрогеологічних і 2804 інших; з номером архівного звіту 3656.
Глибина свердловини
до 10 м975×
10–30 м1684×
30–100 м647×
100–300 м229×
понад 300 м68×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
Вельке Зліевце
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
200,0 м
44595 135Bd35.pdf
10 м
Косіги над Іпльом
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
11,0 м
21967 135Cd3.pdf
10 м
ŠH-2
інженерно-геологічний
3,0 м
29256
10 м
J-5
інженерно-геологічний
10,0 м
85977
10 м
J-12
інженерно-геологічний
50,0 м
37804
10 м
ŠH-3
інженерно-геологічний
3,0 м
29256
10 м
Відіна
широкий діаметр свердловини
25,0 м
23912 124Cd19.pdf
20 м
Іпельски Соколец
свердловина для водопостачання
10,3 м
3233 134Dc3.pdf
20 м
SU-11
інженерно-геологічний
5,0 м
29256
20 м
SU-10
інженерно-геологічний
5,0 м
29256
20 м
J-1
інженерно-геологічний
8,0 м
83634
20 м
HZ-1
інженерно-геологічний
3,0 м
29256
20 м
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
Свердловина
Температура
Урожай
Глибина
Хімічний тип води
Оперувати
З води
Раповце – GTL-2
38 °C
11,2 л/с
1501 м
На-HCO3
у вживанні
370 м
Словенске Клячани – TSK-1
38 °C
2,0 л/с
600 м
На-HCO3
невикористаний
440 м
Долна Стрегова – Віеска – HGDS-1
34 °C
–
625 м
На-HCO3
у вживанні
450 м
Долна Стрегова – M-4
35 °C
–
510,8 м
На-HCO3
у вживанні
660 м
Муля – Гамор – S-107
35 °C
5,8 л/с
385 м
На-HCO4
невикористаний
690 м
Гамор – LKŠ-1
33 °C
11,3 л/с
626,2 м
На-HCO3
невикористаний
940 м
Сантовка – B-3A
26 °C
15,5 л/с
73 м
Ца-Мґ-HCO3
у вживанні
3,7 км
Желєзовце – HGŽ-1
18 °C
–
350 м
На-Ца-HCO3
невикористаний
6,9 км
Штурово – OPKS
36 °C
6,0 л/с
97 м
Ца-Мґ-HCO3-SO4
у вживанні
8,4 км
Штурово – FGŠ-1
40 °C
70,0 л/с
210 м
Ца-Мґ-HCO3-SO4
у вживанні
8,4 км
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
Врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
категорія Долна Стрегова
термальні купальні
–
–
1
20 м
категорія a1
мінеральна вода
< 15
< 5
27
40 м
категорія b1
мінеральна вода
15-22
< 5
8
50 м
HGDŠ-1, M-4
геотермальна вода
22 – 38
< 5
1
230 м
LKŠ-1,2
геотермальна вода
22 – 38
5 – 15
1
230 м
категорія c1
мінеральна вода
23-38
< 5
4
230 м
HVP-1, HG-18
геотермальна вода
15 – 22
5 – 15
1
240 м
TSK-1
геотермальна вода
22 – 38
< 5
1
350 м
категорія Вініца
термальні купальні
–
–
1
540 м
категорія a2
мінеральна вода
< 15
5-15
1
1,2 км
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Екологічні навантаження
Локація
Діяльність
Субстанція
Класифікація
З води
Лученець – Прачовне а чістіарне прі местском парку
SK2003100P
130 м
Біеловце – sklad pesticídov
SK1000800P
330 м
Каліново – fenolová jama (Жіаромат)
SK200280FK
890 м
Лученець – Маріан Шустек – М Фруіт
SK2003100P
1,0 км
Велька Чаломія – pesticídny sklad
SK2002300P
2,6 км
Відходи сміттєзвалища
Полігон
Площа
Рік встановлений
Моніторинг
З води
Долінка – pri stred.PD – Долінка
20 м²
1970
–
30 м
Горне Стргаре – pri moste – Горне Стргаре
20 м²
1980
–
30 м
прі Іпель – Ковачовце
20 м²
1985
–
40 м
Бушінце – прі Іпель – Бушінце
20 м²
1980
–
40 м
Горне Стргаре – pri mostíku – Горне Стргаре
20 м²
1980
–
50 м
Горне Стргаре – pri moste – Горне Стргаре
10 м²
1980
–
50 м
Цінобаня – Маша – pri zlievarvni – Цінобаня
–
1960
–
50 м
pri stredisku PD – Віеска над Тісовніком
60 м²
1990
–
50 м
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зсуви68×
Блочні поля7×
Блочні поля + зсуви1×
Ступінь активності
Стабілізовани47×
Потенціални27×
Актівни2×
Поточний стан
SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova35×
SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S26×
SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick3×
Недостатньо задокументований2×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.