Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Люборечски поток, оцінка вікна 35. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 07:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях У 0 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником. 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – ІпельЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 18 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Вулканічні гірські породи33 % čiary vody 33 % náplavy riek, 33 % mladé sedimenty Silikátové horniny; voda býva mäkká až stredne mineralizovaná. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,6modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 192 mg/l, mäkká voda (4,5 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Vanád 176 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 96. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 78 °C (prírastok 33 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 44nGy/h dávkový príkon 13. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 11 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Meď 13,5 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (Ľuboreč, potok). 69vrtov do 3 km 432 rozborov vody v okolí Z toho 69 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 38°C na ústí vrtu 5 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Slovenské Kľačany – TSK-1, výdatnosť 2,0 l/s, 6,6 km od vody. 6lokalít do 3 km 6 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 23záznamov do 5 km 9 ložísk, 14 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 11plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Вулканічні гірські породи: Silikátové horniny; voda býva mäkká až stredne mineralizovaná. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 7 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,64typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 4,5°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,81 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 192mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 44nGy/h vo vzduchu rozsah 34 až 56 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 78 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 33 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Ľuboreč, potok, 90 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ľuboreč, potok, 90 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Rieka, potok, 2004, 770 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ľuboreč, potok, 90 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Riečka, potok, 800 m od vody. Porovnanie: 65. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Rieka, potok, 2004, 770 m od vody. Porovnanie: 56. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Rieka, potok, 2004, 770 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ľuboreč, potok, 90 m od vody. Porovnanie: 44. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Rieka, potok, 2004, 770 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ľuboreč, potok, 2012, 90 m od vody. Porovnanie: 30. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Rieka, potok, 2004, 770 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 740 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 69 vrtov v pásme 3 km, z toho 32 hydrogeologických a 37 ostatných; s číslom archívnej správy 69. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Грон
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Люборечски поток
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Люборечски поток
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Ľuborečský potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів neovulkanity stredný miocén formácie: I. etapa štiavnického stratovulkánu vrátane sebechlebskej formácie, zlatostudnianska, šútovská, starohutská,… 1× kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× kvartér pleistocén – holocén deluviálne sedimenty: prevažne hlinito-kamenité (podradne piesčito-kamenité) svahoviny a sutiny 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
3,81 мг/л62. percentil6,72 мг/л38. percentil4,54 мг/л31. percentil0,0630 мг/л19. percentil100 мг/л19. percentil6,14 мг/л16. percentil22,4 мг/л12. percentil9,14 мг/л2. percentilŽiviny a organické znečistenie
4,12 мг/л69. percentil0,159 мг/л54. percentil0,0967 мг/л45. percentil2,12 мг/л8. percentilМетали
0,331 мг/л86. percentil50,4 μg/l62. percentil54,6 μg/l45. percentil3,86 μg/l28. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
176 мг/кг96. percentil17,2 мг/кг95. percentil149 мг/кг80. percentil0,144 мг/кг64. percentil15,7 мг/кг51. percentil2,61 мг/кг48. percentil0,277 мг/кг29. percentil0,0824 мг/кг19. percentil0,362 мг/кг19. percentil0,136 мг/кг17. percentil15,9 мг/кг14. percentil0,107 мг/кг12. percentil11,3 мг/кг5. percentil36,0 мг/кг5. percentil3,15 мг/кг5. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
6,63 %96. percentil7,99 %96. percentil9 546 мг/кг96. percentil1 833 мг/кг94. percentil0,899 %57. percentil0,835 %45. percentil1,45 %31. percentil681 мг/кг28. percentil1,02 %5. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
37,2 мг/кг89. percentil18,4 мг/кг84. percentil162 мг/кг70. percentil1,58 мг/кг60. percentil59,7 мг/кг52. percentil407 мг/кг52. percentil434 мг/кг49. percentil66,3 мг/кг8. percentil20,8 мг/кг7. percentil31,5 мг/кг5. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
7,18 ppm43. percentil2,40 ppm28. percentil0,924 %5. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан studňa 2 3,16 Bq/l 3,08 Bq/l vrt s prelivom 2 17,9 Bq/l 9,86 Bq/l джерело 6 78,6 Bq/l 16,8 Bq/l minerálny prameň 1 21,1 Bq/l 21,1 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Любореч – Лисец stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SKC, s.r.o. 2,6 км Любореч – Лисец stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 2,6 км Люборіечка hnedé uhlie Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,2 км Люборіечка hnedé uhlie Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,2 км Тугар stavebný kameň Ťažené ložisko – SKC, s.r.o. 4,7 км Тугар dekoračný kameň Ťažené ložisko – GEOFARMA s.r.o. 4,8 км Тугар stavebný kameň Ťažené ložisko – GEOFARMA s.r.o. 4,8 км Тугар dekoračný kameň Ťažené ložisko – GEOFARMA s.r.o. 4,9 км Тугар stavebný kameň Ťažené ložisko – GEOFARMA s.r.o. 4,9 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Любореч úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 127,0 м 79811 124Cc19.pdf20 м Любореч úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 133,0 м 79811 136Aa15.pdf70 м Любореч monitorovací vrt 195,0 м 79811 123Dd2.pdf80 м Абелова širokoprofilový vrt 120,0 м 34496 123Db2.pdf90 м JP-70 inžiniersko-geologický 4,0 м 85701150 м JT-132 inžiniersko-geologický 3,0 м 85701250 м 654/73 ložiskový 302,8 м 76315320 м JP-38 inžiniersko-geologický 6,0 м 85701390 м JP-37 inžiniersko-geologický 4,0 м 85701420 м Любореч monitorovací vrt 120,0 м 79811 136Aa13.pdf480 м Любореч monitorovací vrt 195,0 м 79811 123Dd3.pdf540 м JT-129 inžiniersko-geologický 3,0 м 85701640 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Долна Стрегова – M-4 35 °C – 510,8 м На-HCO3 využívaný 5,1 км Долна Стрегова – Віеска – HGDS-1 34 °C – 625 м На-HCO3 využívaný 5,4 км Словенске Клячани – TSK-1 38 °C 2,0 л/с 600 м На-HCO3 nevyužívaný 6,6 км Гамор – LKŠ-1 33 °C 11,3 л/с 626,2 м На-HCO3 nevyužívaný 9,1 км Муля – Гамор – S-107 35 °C 5,8 л/с 385 м На-HCO4 nevyužívaný 9,3 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 17 1,3 км kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 2 5,4 км HGDŠ-1, M-4 geotermálna voda 22 – 38 < 5 1 5,8 км TSK-1 geotermálna voda 22 – 38 < 5 1 5,8 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 2 6,1 км kategória Dolná Strehová termálne kúpalisko – – 1 6,3 км LKŠ-1,2 geotermálna voda 22 – 38 5 – 15 1 9,4 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Завада – Паровка – Завада прі Хртянох 50 м² 1980 – 1,5 км Абелова – 1970 – 1,8 км Поліхно – Поліхно – – – 2,3 км Легуотка – 1960 – 2,7 км pri ceste na Pravicu – Závada pri Chrťanoch – 1980 – 2,7 км Лупоч – 1970 – 3,0 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
33з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 13,5 μg/lmedián 1,00 μg/l9 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,668 μg/lmedián 0,150 μg/l9 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 1,84 μg/lmedián 1,84 μg/l1 vzorka
ОловоПбmierne zvýšená
najvyššie 3,05 μg/lmedián 2,50 μg/l9 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
ХромЦрbežná hodnota
najvyššie 1,10 μg/lmedián 1,00 μg/l9 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрbežná hodnota
najvyššie 207 μg/lmedián 207 μg/l1 vzorka
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АрсенАсnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,564 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
БаріумБаnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 25,0 μg/lmedián 19,0 μg/l6 vzoriek
Oxid kremičitýSiO2vysoká (horných 5 %)
najvyššie 51,2 мг/лmedián 45,1 мг/л9 vzoriek
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 20,0 μg/lmedián 0,250 μg/l35 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 11,6 μg/lmedián 0,250 μg/l35 vzoriek
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,140 мг/лmedián 0,0300 мг/л35 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 804 μg/lmedián 1,00 μg/l35 vzoriek49 % pod medzou stanovenia
ХромЦрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,70 μg/lmedián 0,250 μg/l35 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,50 μg/lmedián 0,500 μg/l35 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
ОловоПбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l35 vzoriek46 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l35 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
СеленСеmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l35 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 19,0 μg/lmedián 1,00 μg/l35 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л18 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l35 vzoriek100 % pod medzou stanovenia




