Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 ВН Ружіна, оцінка вікна 20. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 08:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Висота рельєфу вздовж рибальської ділянки та приблизний рівень води. Водосховище Це водосховище, тому водотік тут не оцінюється: вода не має течії, падіння чи ухилу. Графік показує висоту рельєфу вздовж рибальської ділянки. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Висота орієнтовна (похибка кілька метрів). Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 2 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 230 mg/l, mäkká voda (6,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 208 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² Atlas geotermálnej energie SR. 52nGy/h dávkový príkon 61. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 40objektov do 3 km ťažené: Au, Cu Najbližšie: Róbert (štôlňa), 820 m od vody. 4vzorky so zlatom 13 rudných minerálov v sedimente Najviac 2 zrná v jednej vzorke (940 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 0 з 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 1,00 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 50. percentil (Budinský potok). 294vrtov do 3 km 178 rozborov vody v okolí Z toho 294 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 1 zdroj geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 1lokalít do 3 km 1 skládka V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 40záznamov do 5 km 15 ložísk, 25 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 5plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 1 z 2 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,77typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 6,4°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (1,14 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 230mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 52nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Budinský potok, 2008, 200 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Budinský potok, 2008, 200 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Budinský potok, 2008, 200 m od vody. Porovnanie: 45. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Budinský potok, 2008, 200 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Budinský potok, 2008, 200 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Budinský potok, 2008, 200 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Budinský potok, 200 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Budinský potok, 2008, 200 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Budinský potok, 2008, 200 m od vody. Porovnanie: 69. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,7 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,7 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,8 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,1 km od vody. Porovnanie: 72. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 294 vrtov v pásme 3 km, z toho 9 hydrogeologických a 285 ostatných; s číslom archívnej správy 294. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Грон
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці ВН Ружіна
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Профіль висот: водосховище
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці ВН Ружіна
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku VN Ružiná
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
3,53 мг/л58. percentil12,2 мг/л57. percentil10,4 мг/л55. percentil9,08 мг/л28. percentil0,0699 мг/л24. percentil119 мг/л23. percentil23,8 мг/л23. percentil30,6 мг/л20. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,496 мг/л81. percentil4,26 мг/л71. percentil0,193 мг/л67. percentil6,03 мг/л48. percentilМетали
213 μg/l90. percentil0,169 мг/л70. percentil39,5 μg/l36. percentil1,99 μg/l12. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
208 мг/кг95. percentil11,3 мг/кг82. percentil1,69 мг/кг81. percentil0,209 мг/кг76. percentil79,3 мг/кг71. percentil8,51 мг/кг69. percentil117 мг/кг67. percentil3,15 мг/кг67. percentil0,213 мг/кг56. percentil24,2 мг/кг48. percentil0,206 мг/кг46. percentil21,7 мг/кг41. percentil0,329 мг/кг40. percentil11,5 мг/кг23. percentil0,128 мг/кг18. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1 367 мг/кг86. percentil5 582 мг/кг81. percentil1,63 %69. percentil6,15 %66. percentil2,92 %62. percentil0,924 %61. percentil908 мг/кг58. percentil1,30 %25. percentil0,679 %23. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
622 мг/кг95. percentil86,7 мг/кг94. percentil674 мг/кг91. percentil34,0 мг/кг79. percentil97,7 мг/кг72. percentil155 мг/кг66. percentil1,59 мг/кг61. percentil63,6 мг/кг59. percentil14,3 мг/кг53. percentil26,8 мг/кг34. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,71 ppm66. percentil7,79 ppm63. percentil1,28 %40. percentilGeotermálny potenciál
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody 355a 1 zrno 80 м 353a 2 zrná 280 м 262e 2 zrná 840 м 264e 2 zrná 940 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан potok, rieka 1 2,39 Bq/l 2,39 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 18,0 Bq/l 18,0 Bq/l джерело 2 58,0 Bq/l 57,0 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Роберт štôlňa magnezit 1965 820 м Tutz šachta šachta magnezit 1965 860 м Штуолня štôlňa magnezit 1965 880 м Штуолня štôlňa magnezit 1965 880 м Karol obzor štôlňa magnezit 1965 880 м Július obzor štôlňa magnezit 1965 880 м Чрепкова štôlňa magnezit 1965 1,0 км I. štôlňa štôlňa magnezit 1965 1,1 км Róbert obzor štôlňa magnezit 1965 1,1 км Črepková obzor štôlňa magnezit 1965 1,1 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Митна – Грби stavebný kameň Ťažené ložisko – AMETYS s.r.o. Košice 1,8 км Ружіна stavebný kameň Ťažené ložisko – VÁPENCOVÝ PRIEMYSEL RUŽINÁ, s.r.o. 2,1 км Ружіна vápenec ostatný Ťažené ložisko – VÁPENCOVÝ PRIEMYSEL RUŽINÁ, s.r.o. 2,1 км Ружіна vápenec ostatný Ťažené ložisko – GEOFARMA s.r.o. 2,3 км Ружіна stavebný kameň Ťažené ložisko – GEOFARMA s.r.o. 2,3 км Тугар dekoračný kameň Ťažené ložisko – GEOFARMA s.r.o. 2,9 км Тугар stavebný kameň Ťažené ložisko – GEOFARMA s.r.o. 2,9 км Тугар dekoračný kameň Ťažené ložisko – GEOFARMA s.r.o. 3,0 км Тугар stavebný kameň Ťažené ložisko – GEOFARMA s.r.o. 3,0 км Тугар stavebný kameň Ťažené ložisko – SKC, s.r.o. 3,2 км Удеріна magnezit Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 4,7 км Удеріна magnezit Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 4,7 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Ружіна Маґнезіт magnezit malé ložisko 1,5 км Lovinobaňa – cintorín Komplexné železné rudy Фе, Цу mineralogický výskyt 1,5 км Ловінобаня – Долне Фафаки Železné rudy Фе mineralogický výskyt 2,8 км Удеріна – Вінічки Komplexné železné rudy Фе, Цу mineralogický výskyt 3,0 км Ловінобаня – Мертлова Komplexné železné rudy Фе, Цу, Аґ mineralogický výskyt 3,1 км Удеріна Zlaté rudy Ау ložiskový výskyt 3,5 км Брезіна Пиріт Фе mineralogický výskyt 3,8 км Цінобаня – Борісова Komplexné železné rudy Фе, Цу mineralogický výskyt 4,4 км Цінобаня – Ярчаніско Komplexné železné rudy Фе, Цу mineralogický výskyt 4,5 км Подречани Маґнезіт magnezit stredné ložisko 4,7 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Ружіна vrt pre vodné dielo 11,4 м 18266 124Ca5.pdf30 м Ружіна vrt pre vodné dielo 14,0 м 18266 124Ca6.pdf120 м Ружіна vrt pre vodné dielo 20,0 м 18266 124Ca4.pdf140 м Ружіна vrt pre vodné dielo 8,5 м 18266 124Ca3.pdf200 м Дівін úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 15,0 м 75681 124Ca9.pdf400 м Дівін úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 30,0 м 76139 124Ca10.pdf430 м 1175 ložiskový 91,0 м 76309550 м V-100-230-IN inžiniersko-geologický 15,0 м 95127670 м V-100-231-HG inžiniersko-geologický 14,0 м 95127670 м ŠA-241-04 inžiniersko-geologický 5,0 м 95127670 м V-100-232-IN inžiniersko-geologický 14,0 м 95127680 м V-100-233-HG inžiniersko-geologický 14,5 м 95127680 м Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 1 9,9 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Ловінобаня – 1970 – 1,9 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
12з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
АрсенАсbežná hodnota
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
БаріумБаnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 36,0 μg/lmedián 36,0 μg/l1 vzorka
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
МідьЦуnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 16,2 мг/лmedián 16,2 мг/л1 vzorka
АрсенАсextrémna (horný 1 %)
najvyššie 26,0 μg/lmedián 0,500 μg/l14 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,30 μg/lmedián 0,100 μg/l14 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 585 μg/lmedián 15,5 μg/l14 vzoriek
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,00 μg/l14 vzoriek36 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0700 мг/лmedián 0,0250 мг/л14 vzoriek7 % pod medzou stanovenia
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,250 μg/l14 vzoriek
ХромЦрmierne zvýšená
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,750 μg/l14 vzoriek21 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіbežná hodnota
najvyššie 15,0 μg/lmedián 2,00 μg/l14 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l14 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l14 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l14 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



