Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Рімавіца, оцінка вікна 35. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 09:05. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником. 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – СланаЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 33 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek57 % čiary vody 29 % granitoidy, 14 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,5modelový odhad typ vody Ca–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 107 mg/l, mäkká voda (2,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Kadmium 0,658 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 90. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 25°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² Atlas geotermálnej energie SR. 58nGy/h dávkový príkon 82. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 86objektov do 3 km ťažené: Fe Najbližšie: Povrchová dobývka (iný druh objektu), 50 m od vody. 46vzoriek so zlatom 18 rudných minerálov v sedimente Najviac 6 zŕn v jednej vzorke (940 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 2 з 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Lítium 58,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (Rimavica). 47vrtov do 3 km 919 rozborov vody v okolí Z toho 47 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 10 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 6lokalít do 3 km 1 záťaž, 5 skládok Najbližšia záťaž: Utekáč – bývalé sklárne Clara, 50 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 62záznamov do 5 km 10 ložísk, 52 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 6plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 7 z 12 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,46typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 2,7°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,48 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 107mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 58nGy/h vo vzduchu rozsah 52 až 67 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Rimavica, 2008, 50 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: KOKÁVKA, 2005, 700 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: KOKÁVKA, 2005, 700 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: KOKÁVKA, 700 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: KOKÁVKA, 2005, 700 m od vody. Porovnanie: 63. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: v obci, 2003, 470 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: v obci, 2003, 470 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: v obci, 2003, 470 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: v obci, 2003, 470 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: v obci, 2003, 470 m od vody. Porovnanie: 89. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 900 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 280 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 2,7 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,3 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 260 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,7 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 2,7 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 460 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,3 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 280 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 950 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 2,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 47 vrtov v pásme 3 km, z toho 14 hydrogeologických a 33 ostatných; s číslom archívnej správy 47. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Грон
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Рімавіца
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Кокава над Рімавіцоу 5 см – Легота над Рімавіцоу 25 см – Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Рімавіца
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (2)
Geológia a geochémia toku Rimavica
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 4× kryštalinikum paleozoikum – hercýnske granitoidy (karbón) porfyrické granodiority prevažne s bielymi výrastlicami K-živcov (veporský typ) 1× kvartér pleistocén – holocén deluviálne sedimenty: prevažne hlinito-kamenité (podradne piesčito-kamenité) svahoviny a sutiny 1× kryštalinikum paleozoikum – hercýnske granitoidy (mladší karbón) biotitické tonality až granodiority, miestami porfyrické (sihliansky typ s.l.) 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
2,51 мг/л42. percentil0,0889 мг/л35. percentil4,54 мг/л31. percentil4,87 мг/л26. percentil16,5 мг/л9. percentil46,2 мг/л6. percentil14,1 мг/л5. percentil3,12 мг/л4. percentilŽiviny a organické znečistenie
3,14 мг/л49. percentil0,103 мг/л44. percentil4,74 мг/л35. percentil0,0598 мг/л30. percentilМетали
0,114 мг/л54. percentil39,9 μg/l37. percentil3,31 μg/l23. percentil7,71 μg/l15. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,658 мг/кг90. percentil4,73 мг/кг88. percentil28,3 мг/кг86. percentil72,1 мг/кг59. percentil7,09 мг/кг56. percentil0,101 мг/кг49. percentil92,8 мг/кг47. percentil0,560 мг/кг42. percentil19,7 мг/кг31. percentil0,164 мг/кг28. percentil0,209 мг/кг17. percentil13,6 мг/кг9. percentil0,106 мг/кг8. percentil36,9 мг/кг6. percentil4,74 мг/кг5. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2,11 %98. percentil8,20 %97. percentil2,10 %95. percentil1 135 мг/кг79. percentil4 919 мг/кг67. percentil2,87 %59. percentil0,882 %49. percentil653 мг/кг26. percentil1,28 %24. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
281 мг/кг95. percentil803 мг/кг95. percentil598 мг/кг93. percentil81,6 мг/кг92. percentil109 мг/кг87. percentil19,0 мг/кг87. percentil2,05 мг/кг84. percentil31,5 мг/кг69. percentil25,8 мг/кг27. percentil29,9 мг/кг5. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,59 %88. percentil8,43 ppm76. percentil2,76 ppm70. percentilGeotermálny potenciál
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody 19f 1 zrno 10 м 232a 1 zrno 10 м 59c 2 zrná 30 м 30e 2 zrná 30 м 60c 1 zrno 30 м 40f 1 zrno 40 м 79d 1 zrno 50 м 143c 1 zrno 80 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан upravený prameň 21 176 Bq/l 39,1 Bq/l potok, rieka 1 0,490 Bq/l 0,490 Bq/l studňa 1 3,52 Bq/l 3,52 Bq/l джерело 5 210 Bq/l 94,5 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 49,1 Bq/l 49,1 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Povrchová dobývka iný druh objektu magnetit 50 м Povrchová dobývka iný druh objektu magnetit 120 м Галда halda mastenec a magnezit 130 м Ján štôlňa štôlňa mastenec 1978 170 м Ján štôlňa štôlňa mastenec 1978 310 м Halda bezmennej štôlne halda mastenec 530 м Bezmenná štôlňa štôlňa mastenec 550 м Halda bezmennej štôlne halda mastenec 570 м Halda pred Dolnou štôlňou halda mastenec 1982 580 м Bezmenná štôlňa štôlňa mastenec 590 м Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Рімавска Баня – Рімавіца stavebný kameň Ťažené ložisko – KSR – Kameňolomy SR, s.r.o., Zvolen 170 м Рімавска Баня – Рімавіца stavebný kameň Ťažené ložisko – KSR – Kameňolomy SR, s.r.o., Zvolen 170 м Кокава над Рімавіцоу mastenec – talk Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 550 м Кокава над Рімавіцоу І grafit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 1,6 км Кокава над Рімавіцоу І grafit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 1,6 км Кокава над Рімавіцоу – Борована mastenec – talk Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 1,7 км Кокава над Рімавіцоу – Сінец mastenec – talk Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,5 км Чіерни Балоґ dekoračný kameň Ťažené ložisko – MŠRIQ s.r.o. – organizačná zložka 4,9 км Чіерни Балоґ dekoračný kameň Ťažené ložisko – MŠRIQ s.r.o. – organizačná zložka 4,9 км Чіерни Балоґ dekoračný kameň Ťažené ložisko – MŠRIQ s.r.o. – organizačná zložka 4,9 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Кокава Гамор Zlaté rudy Ау ložiskový výskyt 10 м Кокава над Рімавіцоу Рижовіско Zlaté rudy Ау ložiskový výskyt 30 м Легота над Рімавіцоу Zlaté rudy Ау, Гґ mineralogický výskyt 60 м Kokava nad Rimavicou Za vilou Medené rudy Ау, Цу mineralogický výskyt 360 м Кокава над Рімавіцоу Богате Zlaté rudy Ау ložiskový výskyt 710 м Кокава над Рімавіцоу, Кокава Мастенец mastenec ložiskový výskyt 840 м Кокава над Рімавіцоу – Заграбіна Železné rudy Фе mineralogický výskyt 1,3 км Рімавска Баня – Репно Zlaté rudy Au, pyrit mineralogický výskyt 1,7 км Хорепа Zlaté rudy Au, pyrit mineralogický výskyt 2,0 км Кокава над Рімавіцоу, Боднарка Zlaté rudy Ау mineralogický výskyt 2,1 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Легота над Рімавіцоу úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 4,5 м 11215 124Bd11.pdf20 м Легота над Рімавіцоу negatívny vrt 6,1 м 11215 124Bd12.pdf40 м Утекач úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,2 м 34951 124Ba1.pdf50 м S-2 inžiniersko-geologický 26,4 м 230150 м Кокава над Рімавіцоу negatívny vrt 5,9 м 11215 124Bc2.pdf60 м Утекач úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,5 м 34951 124Ba2.pdf80 м Рімавска Баня úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 5,6 м 10692 124Bd5.pdf100 м Віґляш úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 м 16027 123Bc3.pdf110 м Кокава над Рімавіцоу negatívny vrt 5,5 м 11215 124Bc3.pdf110 м S-1 inžiniersko-geologický 40,0 м 2301160 м S-3 inžiniersko-geologický 32,8 м 2301190 м Рімавска Баня negatívny vrt 15,1 м 10692 124Bd4.pdf260 м Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 10 680 м Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Utekáč – bývalé sklárne Clara SK200280FK 50 м Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Kokava – smer Utekáč – Kokava nad Rimavicou – 1965 – 50 м Kokava – smer Utekáč – Kokava nad Rimavicou – 1965 – 70 м Kokava – pri železničnej vlečke Dreving-u, s.r.o. – Kokava nad Rimavicou – 1970 – 90 м Драбско 40 м² 1991 – 1,1 км Кокава – Хорепа – Кокава над Рімавіцоу – 1970 – 2,2 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Лососеві – форельовіКленовска Рімава
1 рибальська ділянка
Лососевий – форелевий, КороповіВН Кленовец
2 рибальські ділянки
Лососевий – форелевий, КороповіВН Малінец
2 рибальські ділянки
Коропові, Лососевий – харіусовий, Лососевий – форелевийРімава
8 ділянокВН Тісовец
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіФурманец
1 рибальська ділянка
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
28з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 58,0 μg/lmedián 36,0 μg/l12 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,50 μg/lmedián 1,00 μg/l13 vzoriek54 % pod medzou stanovenia
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek69 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,150 μg/l13 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
БаріумБаbežná hodnota
najvyššie 52,0 μg/lmedián 23,0 μg/l13 vzoriek
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l12 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 30,4 мг/лmedián 11,6 мг/л12 vzoriek
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 385 μg/lmedián 0,250 μg/l70 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнextrémna (horný 1 %)
najvyššie 7 400 μg/lmedián 3,00 μg/l70 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 0,500 μg/l70 vzoriek69 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,3 μg/lmedián 0,500 μg/l70 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,120 мг/лmedián 0,0100 мг/л70 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,50 μg/lmedián 0,100 μg/l70 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,90 μg/lmedián 0,250 μg/l70 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
РтутьГґvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l70 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
СеленСеzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l70 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 2,80 μg/lmedián 0,600 μg/l70 vzoriek
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 17,0 μg/lmedián 2,00 μg/l70 vzoriek36 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л29 vzoriek100 % pod medzou stanovenia