Водотік

Кленовска Рімава

Басейн: ГронЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
6,8km
край
Банськобистрицький край
Аерофотознімок водотоку Кленовска Рімава з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Кленовска Рімава

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Klenovská Rimava č. 1, оцінка вікна 37.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 18:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Стан води на водотоці

    Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників

    Рівні води на водотоці

    СтанціяСтатусЗмінаТемпература
    Гнуштя9 см–
    Кленовец – Разточне15 см–
    Джерело: SHMÚОновлено 8 лист. 2026 17:58

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Передгірна річка з гравійним дном та швидкою течією. Тут харіус та форель вже почуваються добре.

    2803003203403600 км2 км4 км6 км
    Висотний профіль водотоку: від 349 до 298 м н. р. м. на 6,8 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    349 м н. р. м.
    Найнижча точка
    294 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    55 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    8,1 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,06

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Кленовска Рімава за 2018 рік
    2018знято 30 вер. 2018
    Аерофотознімок водотоку Кленовска Рімава за 2021 рік
    2021знято 4 вер. 2021
    Аерофотознімок водотоку Кленовска Рімава за 2024 рік
    2024знято 21 вер. 2024

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Кленовска Рімава

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Кленовска Рімава

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 7 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій100% водопроводу

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 7,7Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃–SO₄

    Мінералізація 140 мг/л, м'яка води (4,0 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    0 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Миш'як 18,5 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 89. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    59Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 84 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    34об'єктів у радіусі 3 км

    видобувається: Fe, Pb, Cu

    Найближчий: Burda – Poproč (295 m n.m.) (вставати), 450 м від води.

    Золото в річкових осадах

    21зразків із золотом

    15 рудних мінералів в осаді

    Найбільше 13 зерен в одному зразку (730 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.

    Мікроелементи у воді струмка

    0 з 8Показники в 5%

    Найвищий: Мідь 4,20 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 88 (KLENOVSKA RIMAVA).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    66свердловин у радіусі 3 км

    288 аналізів води поблизу

    З них 66 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    Геотермальна енергія

    –

    10 джерел геотермальних і мінеральних вод у радіусі 10 км.

    Екологічні тягарі та полігони

    5Ділянки в межах 3 км

    1 екологічне навантаження, 4 сміттєзвалища

    Найближчий тягар: Hnúšťa – areál bývalých SLZ, 1,2 км від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    60записів у радіусі 5 км

    10 родовищ, 50 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    1площ у радіусі 3 км

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав3×

    Четвертинний покрив

    • річкові відкладення100%SR 2,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву7,5m
    • 5 – 10100%SR 20 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічні одиниці

    • VEPORIKUM100%SR 5,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • Палео-альпійські тектонічні одиниці Внутрішніх Західних Карпат100%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • велике піднесення100%SR 26 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • пояс Вепора100%SR 6,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Зона Когут100%SR 2,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • регіон відкладень гірських потоків100%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування четвертинних відкладень100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 3 з 3 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій50%SR 52 %
    • Метаморфічні породи50%SR 2,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)50%SR 22 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Метаморфічні породи)50%SR 2,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • кристалічний фундамент Столицке Врхи та Ревоца Врчовіна в басейні Слан100%SR 1,7 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,68Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    4,0°dH, м'яка

    Сума кальцію і магнію (0,72 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    140Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃–SO₄

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • ФторидиF0,173 мг/лпроцентиль 73
    • КалійK2,38 мг/лпроцентиль 39
    • ХлоридиЦл3,89 мг/лпроцентиль 26
    • НатрійНа4,68 мг/лпроцентиль 25
    • СульфатиSO420,2 мг/лпроцентиль 16
    • КальційЦа20,7 мг/лпроцентиль 10
    • МагнійМґ4,98 мг/лпроцентиль 10
    • БікарбонатиHCO366,5 мг/лпроцентиль 10

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • НітратиNO36,37 мг/лпроцентиль 51
    • Хімічне споживання киснюChSK3,17 мг/лпроцентиль 50
    • АмонійNH40,0736 мг/лпроцентиль 36
    • ФосфатиPO40,0484 мг/лпроцентиль 27

    Метали

    • ПраскаФе0,115 мг/лпроцентиль 55
    • ЦинкЗн5,63 мкг/лпроцентиль 42
    • АлюмінійАл35,3 мкг/лпроцентиль 33
    • МарганецьМн14,9 мкг/лпроцентиль 31

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • Миш'якАс18,5 мг/кгпроцентиль 89
    • ЖерстьСн4,66 мг/кгпроцентиль 87
    • ВанадійV85,4 мг/кгпроцентиль 79
    • АнтимонСб0,836 мг/кгпроцентиль 64
    • МідьЦу26,9 мг/кгпроцентиль 62
    • ВестиПб15,6 мг/кгпроцентиль 50
    • РтутьГґ0,0912 мг/кгпроцентиль 44
    • КобальтЦо7,97 мг/кгпроцентиль 42
    • ЦинкЗн89,1 мг/кгпроцентиль 42
    • ВісмутБі0,186 мг/кгпроцентиль 37
    • НікеельНі21,8 мг/кгпроцентиль 36
    • ХромЦр62,5 мг/кгпроцентиль 34
    • СеленСе0,166 мг/кгпроцентиль 29
    • МолібденМо0,240 мг/кгпроцентиль 22
    • КадмійЦд0,0861 мг/кгпроцентиль 21

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • АлюмінійАл8,20 %Процентиль 97
    • КалійK2,02 %Процентиль 94
    • НатрійНа1,44 %Процентиль 93
    • ТитанТі6 010 мг/кгпроцентиль 86
    • ПраскаФе3,30 %Процентиль 76
    • МагнійМґ0,979 %Процентиль 58
    • МарганецьМн797 мг/кгпроцентиль 45
    • ФосфорP751 мг/кгпроцентиль 37
    • КальційЦа0,865 %Процентиль 9
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • БарійБа701 мг/кгпроцентиль 92
    • БерилійБе2,23 мг/кгпроцентиль 91
    • РубідійРб113 мг/кгпроцентиль 90
    • ГалійҐа17,5 мг/кгпроцентиль 78
    • ЦирконійЗр475 мг/кгпроцентиль 73
    • ІтрійY31,6 мг/кгпроцентиль 70
    • СтронційСр150 мг/кгпроцентиль 62
    • ЦерійЦе58,0 мг/кгпроцентиль 46
    • ЛітійЛі26,9 мг/кгпроцентиль 35
    • БорB48,5 мг/кгпроцентиль 21

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    59Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 58 до 60 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний уран (ЄС)eU3,28 ppm91-й процентиль
    • Калій (K)K1,54 %Процентиль 86
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh8,04 ppm69-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1372 806 Бк/м²85-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє67%SR 64 %
    • низьке33%SR 36 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    +6нТл

    Діапазон від -5 до 26 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -14mGal

    Залишковий +5,8 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    • Щільність поверхневого тепла65mW/m²

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)252–590m н. р. м.
    • Середня висота одиниць351m н. р. м.
    • Середній ухил9,1°

    Геоморфологічні одиниці

    • Високогір'я Ревока50%SR 2,4 %
    • Гори Століка50%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Словацькі гори100%SR 10 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • помірно чутливі до підкислення грунти100%SR 25 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • забруднений ґрунт, вміст елементів ризику перевищує граничні значення C67%SR 0,9 %
    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a33%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Кристалічний фундамент Tatricum і Veporicum67%SR 1,5 %
    • Плутонічні породи Центрально-Західних Карпат33%SR 3,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Šachta – 1 – стовбур (470 м від води)Štôlňa – 2 – вставати (1,0 км від води)Halda – 5 – псувати купу (1,0 км від води)Samo IV halda – 5 – псувати купу (1,1 км від води)Samo IV štôlňa – 2 – вставати (1,2 км від води)Halda pred štôlňou Gyula – 5 – псувати купу (1,2 км від води)Štôlňa Gyula – 2 – вставати (1,2 км від води)Haldy pred štôlňou Samo III. – 5 – псувати купу (1,4 км від води)Štôlňa Samo III. – 2 – вставати (1,5 км від води)Haldy pred štôlňou Samo I. – 5 – псувати купу (1,6 км від води)Štôlňa Samo II. – 2 – вставати (1,6 км від води)Haldy štôlne Samo II. – 5 – псувати купу (1,6 км від води)Štôlňa Samo I. – 2 – вставати (1,6 км від води)Poddolované územie zo št.Samo I. – 6 – інший тип об'єкта (1,8 км від води)Pingový ťah – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (2,3 км від води)Halda – 5 – псувати купу (2,4 км від води)Štôlňa – 2 – вставати (2,4 км від води)Kutacia štôlňa – 2 – вставати (2,5 км від води)Halda – 5 – псувати купу (2,6 км від води)Štôlňa – 2 – вставати (2,6 км від води)Kutačky – 2 – вставати (2,7 км від води)Nižná štôlňa – 2 – вставати (2,9 км від води)Halda Mútnik – 5 – псувати купу (2,9 км від води)Halda – 5 – псувати купу (3,0 км від води)Burda – Poproč (295 m n.m.) – 2 – вставати (450 м від води)štôlňa – 2 – вставати (1,0 км від води)Štôlňa Gyula – 2 – вставати (1,4 км від води)Štôlňa Samo II. – 2 – вставати (1,7 км від води)Štôlňa Samo III. – 2 – вставати (1,8 км від води)Štôlňa Samo I. – 2 – вставати (1,8 км від води)Samo (540 m n. m.) – 2 – вставати (2,2 км від води)štôlňa – 2 – вставати (2,4 км від води)štôlňa – 2 – вставати (2,4 км від води)štôlňa – 2 – вставати (2,6 км від води)Klenovec Medené – Мідні руди (1,1 км від води)Hnúšťa Štepový vrch – Залізні руди (1,8 км від води)Hnúšťa, Samo – Тальк (1,8 км від води)Chorepa – Золоті руди (2,3 км від води)Hnúšťa – Ostrá, As – Миш'як (2,4 км від води)Hnúšťa Kamenistý potok – Миш'як (2,6 км від води)Hnúšťa – Ostrá, Pb-Zn – Поліметалічні руди (2,7 км від води)Kokava nad Rimavicou, Sinec – Тальк (3,1 км від води)Kokava nad Rimavicou, Bodnárka – Золоті руди (3,2 км від води)Hnúšťa, Mútnik – Тальк (3,3 км від води)Hnúšťa, Hačava – Тальк (3,4 км від води)Ráztočno – Тальк (3,5 км від води)Cerberus – Нікель-кобальтові руди (3,6 км від води)Cerberus II – Залізні руди (3,7 км від води)Hnúšťa, Polom – Тальк (3,9 км від води)Kokava nad Rimavicou Bohaté – Золоті руди (4,6 км від води)Rimavské Brezovo – Золоті руди (4,7 км від води)Kokava nad Rimavicou Za vilou – Мідні руди (4,8 км від води)Ratkovská Zdychava – Zlatá baňa – Пірит (4,8 км від води)Kokava nad Rimavicou, Kokava – Тальк (5,0 км від води)Hnúšťa – areál bývalých SLZ – SK200280FK (1,2 км від води)Hnúšťa – час від часу (710 м від води)Hnúšťa TKO – Hnúšťa – жоден (1,4 км від води)Hnúšťa – постійний (1,4 км від води)Kokava – Chorepa – Kokava nad Rimavicou – не можна оцінити (2,0 км від води)a1 (3,8 км від води)a1 (5,0 км від води)a1 (5,1 км від води)a1 (5,8 км від води)a1 (6,0 км від води)a1 (6,0 км від води)a1 (6,3 км від води)a1 (7,0 км від води)a1 (7,0 км від води)a1 (9,4 км від води)Mútnik – доломіт (3,2 км від води)Hnúšťa – Mútnik – тальк – тальк (3,2 км від води)Hnúšťa – Mútnik – магнезит (3,2 км від води)Hnúšťa – Samo – тальк – тальк (1,5 км від води)Hnúšťa – Mútnik – магнезит (3,2 км від води)Hnúšťa – Mútnik – тальк – тальк (3,2 км від води)Mútnik – доломіт (3,2 км від води)Kokava nad Rimavicou – Sinec – тальк – тальк (3,3 км від води)Kokava nad Rimavicou – Borovana – тальк – тальк (4,1 км від води)Hnúšťa – інша сировина (2,1 км від води)Hnúšťa – Maša – будівництво – гнейс (140 м від води)Klenovec – Fe руди (270 м від води)Klenovec – Pod Moncoľovými – Cu руди, Fe руди (480 м від води)Klenovec – будівництво – гнейс (590 м від води)Hnúšťa – Štepový vrch – Fe руди – сидерит (890 м від води)Klenovec – Руди, АГ руди, пірит; Cu руди (1,0 км від води)Klenovec – будівництво – мігматит (1,6 км від води)Chorepa – Руди (2,3 км від води)Kokava nad Rimavicou Bohatý vrch – Руди, АГ руди, пірит (2,5 км від води) (2,6 км від води) (2,6 км від води)Hnúšťa – Ostrá – Руди, АГ руди, пірит (2,9 км від води)Hnúšťa – Mútnik – Руди (2,9 км від води)Mútnik – москвич (3,2 км від води)Kokava nad Rimavicou – Bodnárka – Руди (3,2 км від води)Klenovec – будівництво – гранодиорит (3,4 км від води)Hačava – тальк (3,5 км від води)Hačava – Ostrá – Пб – Зн руди (3,5 км від води)Mútnik Cerberus – Ні – CORE (3,6 км від води)Mútnik Cerberus – поліметалічні руди, Fe руди (3,7 км від води) (3,7 км від води)Klenovec – Ráztočné – будівництво – гнейс, мігматит (4,0 км від води)Kokava nad Rimavicou – Руди (4,1 км від води)Kokava nad Rimavicou – будівництво – мігматит (4,5 км від води)Rimavské Brezovo – графіт (4,6 км від води)Rimavské Brezovo – Руди (4,7 км від води)Klenovec Grúň – будівництво – граніт (4,8 км від води)Ratkovská Zdychava – Руди, пірит (4,8 км від води)Kokava nad Rimavicou – Bohatô – Руди, АГ руди (4,9 км від води)Rimavské Brezovo – будівництво – філіт (4,9 км від води)Klenovec – мінералогія (300 м від води)Hnúšťa-Mútnik – мінералогія (2,7 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)Klenovec – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (80 м від води)Hnúšťa – негативна свердловина (90 м від води)Hnúšťa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (270 м від води)Hnúšťa – моніторинг свердловини (800 м від води)Hnúšťa – моніторинг свердловини (830 м від води)Hnúšťa – негативна свердловина (830 м від води)Hnúšťa – моніторинг свердловини (840 м від води)Hnúšťa – моніторинг свердловини (860 м від води)Hnúšťa – моніторинг свердловини (860 м від води)Hnúšťa – моніторинг свердловини (870 м від води)Hnúšťa – моніторинг свердловини (880 м від води)Hnúšťa (900 м від води)Hnúšťa – моніторинг свердловини (990 м від води)Hnúšťa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 км від води)Hnúšťa – моніторинг свердловини (1,2 км від води)Hnúšťa – моніторинг свердловини (1,5 км від води)Hnúšťa – моніторинг свердловини (1,6 км від води)Hnúšťa – моніторинг свердловини (1,6 км від води)Hnúšťa – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,5 км від води)zlato 4 ks – золото (310 м від води)zlato 1 ks – золото (520 м від води)zlato 1 ks – золото (530 м від води)zlato 1 ks – золото (540 м від води)zlato 12 ks – золото (590 м від води)zlato 1 ks – золото (610 м від води)zlato 2 ks – золото (690 м від води)zlato 1 ks – золото (700 м від води)zlato 8 ks – золото (700 м від води)zlato 13 ks – золото (730 м від води)zlato 1 ks – золото (740 м від води)zlato 1 ks – золото (760 м від води)zlato 3 ks – золото (770 м від води)zlato 4 ks – золото (800 м від води)zlato 1 ks – золото (890 м від води)zlato 1 ks – золото (890 м від води)zlato 4 ks – золото (930 м від води)zlato 1 ks – золото (940 м від води)zlato 2 ks – золото (950 м від води)zlato 4 ks – золото (980 м від води)zlato 2 ks – золото (990 м від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • МідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 4,20 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л5 зразки

      Найбільше значення: KLENOVSKA RIMAVA2001, 100 м від води. Порівняння: процентиль 88 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіТрохи піднесений
      Найвища 20,0 мкг/лМедіана 20,0 мкг/л4 зразки

      Найбільше значення: Rimava2010, 480 м від води. Порівняння: процентиль 84 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 3,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л4 зразки75% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Klenovská Rimava-prítok2010, 770 м від води. Порівняння: процентиль 83 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдТрохи піднесений
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л5 зразки80% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: KLENOVSKA RIMAVA, 100 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Rimava2010, 480 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбнижче половини Словаччини
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л5 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Rimava2010, 480 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.

    • БарійБанижче половини Словаччини
      Найвища 27,0 мкг/лМедіана 25,0 мкг/л4 зразки

      Найбільше значення: Rimava2010, 480 м від води. Порівняння: процентиль 33 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрнижче половини Словаччини
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Rimava2010, 480 м від води. Порівняння: процентиль 32 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2звичайне значення
      Найвища 16,9 мг/лМедіана 10,8 мг/л4 зразки

      Найбільше значення: Klenovská Rimava-prítok2010, 770 м від води. Порівняння: процентиль 71 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Схееліт (CaWO₄)76 зразків, не більше 1080 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)36 зразків, не більше 4475 зерен
    • Рутіл (TiO₂)36 зразків, не більше 400 зерен
    • Анатас (TiO₂)30 зразків, не більше 450 зерен
    • Магнетит (Fe₃O₄)27 зразків, не більше 900 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)27 зразків, не більше 1115 зерен
    • Халькопірит (CuFeS₂)23 зразків, не більше 91 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)22 зразків, не більше 750 зерен
    • Пірит (FeS₂)22 зразків, не більше 500 зерен
    • Золото (Ау)21 зразків, не більше 13 зерен
    • Барит (BaSO₄)11 зразків, не більше 55 зерен
    • Арсенопіріт (FeAsS)5 зразків, не більше 79 зерен
    • Волфраміт ((Fe,Mn)WO₄)3 зразків, не більше 16 зерен
    • Касітеріт (SnO₂)2 зразків, не більше 2 зерен
    • Ауріпіґмент (As₂S₃)1 зразків, не більше 5 зерен

    Найближчі зразки з золотом

    ЗразокЗолото в зразкуЗ води
    82e4 зерна310 м
    130d1 зерно520 м
    101d1 зерно530 м
    96e1 зерно540 м
    79e12 зерен590 м
    267c1 зерно610 м
    376d2 зерна690 м
    268c1 зерно700 м

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Цирконій (ZrSiO₄)91 зразків, не більше 1285 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)90 зразків, не більше 3500 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))77 зразків, не більше 1155 зерен
    • Турмаліни (складний боросилікат)33 зразків, не більше 900 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)26 зразків, не більше 1815 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))23 зразків, не більше 2139 зерен
    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)21 зразків, не більше 2000 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)5 зразків, не більше 550 зерен
    • Андалузіт (Al₂SiO₅)2 зразків, не більше 300 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Сілліманіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 25 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • АлюмінійАлекстремальний (1%)
      Найвища 0,500 мг/лМедіана 0,0100 мг/л22 зразки45% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсекстремальний (1%)
      Найвища 16,5 мкг/лМедіана 1,20 мкг/л22 зразки45% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбекстремальний (1%)
      Найвища 4,10 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л22 зразки91% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: štôlňa1991, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л22 зразки95% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 0,600 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л22 зразки95% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: štôlňa1991, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеПідвищений (10 %)
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л22 зразки55% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрПідвищений (10 %)
      Найвища 2,20 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л22 зразки55% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 770 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіТрохи піднесений
      Найвища 19,0 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л22 зразки23% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 860 м від води. Порівняння: процентиль 78 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 2,10 мкг/лМедіана 1,05 мкг/л22 зразки

      Найбільше значення: prameň1991, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 77 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнТрохи піднесений
      Найвища 129 мкг/лМедіана 4,00 мкг/л22 зразки32% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л9 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґнижче половини Словаччини
      Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л22 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    джерело454,9 Bq/l28,1 Bq/l
    developed spring6149 Bq/l66,2 Bq/l
    джерело води для індивідуального постачання289,7 Bq/l49,1 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)

    • Фе4×
    • Пб4×
    • Цу1×

    Види об'єктів майнінгу

    • вставати21×
    • псувати купу10×
    • інший тип об'єкта1×
    • піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів1×
    • стовбур1×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидВидобутийЗакінченийЗ води
    Бурда – Попроч (295 m n.m.)вставатимагнезит450 м
    Стовбурстовбурмагнезит470 м
    ВставативставатиFe руди + PB сульфосальти1,0 км
    вставативставатиFe руди + PB сульфосальти1,0 км
    Псувати купупсувати купуFe руди + PB сульфосальти1,0 км
    Samo IV haldaпсувати купутальк1,1 км
    Samo IV štôlňaвставатитальк1,2 км
    Halda pred štôlňou Gyulaпсувати купуЦу, Фекінець XIX – початок XX століття1,2 км
    Штуолня ҐиулавставатиРуди Fe-cu-auкінець XIX – початок XX століття1,2 км
    Штуолня ҐиулавставатиРуди Fe-cu-auкінець XIX – початок XX століття1,4 км

    Депозити та гірничодобувні зони

    ДепозитМінералСтатус і організаціяЗ води
    Гнуштя – Самотальк – талькДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – ШҐУДШ Братислава1,5 км
    Гнуштяінша сировинаДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – GE.NE.S. a.s.2,1 км
    МутнікдоломітВидобутий депозит – GE.NE.S. a.s.3,2 км
    Гнуштя – Мутніктальк – талькВидобутий депозит – GE.NE.S. a.s.3,2 км
    Гнуштя – МутнікмагнезитВидобутий депозит – GE.NE.S. a.s.3,2 км
    Гнуштя – МутнікмагнезитВидобутий депозит – GE.NE.S. a.s.3,2 км
    Гнуштя – Мутніктальк – талькВидобутий депозит – GE.NE.S. a.s.3,2 км
    МутнікдоломітВидобутий депозит – GE.NE.S. a.s.3,2 км
    Кокава над Рімавіцоу – Сінецтальк – талькДепозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава3,3 км
    Кокава над Рімавіцоу – Борованатальк – талькДепозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава4,1 км

    Випадки руди на металогенній карті

    ПояваТип рудиМеталиВидЗ води
    Кленовец МеденеМідні рудиЦу, Ауdeposit occurrence1,1 км
    Hnúšťa Štepový vrchЗалізні рудиФемінерологічне явище1,8 км
    Гнуштя, СамоТалькталькsmall deposit1,8 км
    ХорепаЗолоті рудиАУ, Піритмінерологічне явище2,3 км
    Гнуштя – Остра, АсМиш'якАс, Аумінерологічне явище2,4 км
    Hnúšťa Kamenistý potokМиш'якАс, пірит, пірротинмінерологічне явище2,6 км
    Гнуштя – Остра, Пб-ЗнПоліметалічні рудиПб, Зн, Аґ, Аумінерологічне явище2,7 км
    Кокава над Рімавіцоу, СінецТалькталькdeposit occurrence3,1 км
    Кокава над Рімавіцоу, БоднаркаЗолоті рудиАумінерологічне явище3,2 км
    Гнуштя, МутнікТалькталькsmall deposit3,3 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    66 свердловин у смузі 3 км, з них 19 гідрогеологічних і 47 інших; з номером архівного звіту 66.

    Глибина свердловини

    • до 10 м20×
    • 10–30 м15×
    • 30–100 м5×
    • 100–300 м1×
    • понад 300 м0×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    VK-11інженерно-геологічний6,0 м9117820 м
    J-2інженерно-геологічний5,3 м8520340 м
    VK-9інженерно-геологічний6,0 м9117850 м
    J-1інженерно-геологічний7,0 м8520350 м
    VK-6інженерно-геологічний6,0 м9117850 м
    VK-15інженерно-геологічний6,0 м9117850 м
    VS-2інженерно-геологічний35,0 м235150 м
    VK-13інженерно-геологічний6,0 м9117860 м
    VK-8інженерно-геологічний6,0 м9117860 м
    Кленовецсвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою9,2 м13801 124Bb1.pdf80 м
    VK-14інженерно-геологічний6,0 м9117880 м
    VK-4інженерно-геологічний6,0 м9117880 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія a1мінеральна вода< 15< 5103,8 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціяДіяльністьСубстанціяКласифікаціяЗ води
    Гнуштя – areál bývalých SLZSK200280FK1,2 км

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Гнуштя–––710 м
    Гнуштя ТКО – Гнуштя7 050 м²2009контрольований1,4 км
    Гнуштя–1960–1,4 км
    Кокава – Хорепа – Кокава над Рімавіцоу–1970–2,0 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви1×

    Ступінь активності

    • Потенціални1×

    Поточний стан

    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Тісовец1 рибальська ділянка · 6,8 км28Klenovská Rimava č. 128

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Грон