Сьогодні на водотоці Костолнік

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Костолнік, оцінка вікна 20.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 20:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Передгірна річка з гравійним дном та швидкою течією. Тут харіус та форель вже почуваються добре.

    2102202302402502600 км1 км2 км3 км4 км
    Висотний профіль водотоку: від 248 до 221 м н. р. м. на 4,3 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    248 м н. р. м.
    Найнижча точка
    217 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    31 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    7,2 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,06

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Костолнік за 2017 рік
    2017знято 24 серп. 2017
    Аерофотознімок водотоку Костолнік за 2020 рік
    2020знято 28 лип. 2020
    Аерофотознімок водотоку Костолнік за 2023 рік
    2023знято 13 серп. 2023

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Костолнік

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025

    У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником.

    • 1 до 2 показники1

    Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою

    • КостолнікКостолнік · невиконана норма у 1 з 4 років2 показники

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • іони амонію або нітрити вище норми принаймні на одній станції1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Костолнік

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 5 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій100% водопроводу

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 7,9Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃

    Мінералізація 529 мг/л, жорстка води (18,1 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    0 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Мідь 33,7 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 77. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 65 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    54Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 71 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    5 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    3 з 9Показники в 5%

    Найвищий: Хром 11,0 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 98 (Kostolník, potok).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    38свердловин у радіусі 3 км

    256 аналізів води поблизу

    З них 38 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    Геотермальна енергія

    –

    У межах 10 км не зафіксовано геотермальну свердловину чи пружину.

    Екологічні тягарі та полігони

    10Ділянки в межах 3 км

    3 екологічні навантаження, 7 сміттєзвалищ

    Найближчий тягар: Stará Turá – areál Chirana, 920 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    17записів у радіусі 5 км

    17 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    19площ у радіусі 3 км

    2 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав2×

    Четвертинний покрив

    • делювіальні відкладення100%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (гірський хребет)75%SR 60 %
    • negative unit (міжгірські басейни)25%SR 14 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • невелике піднесення75%SR 7,7 %
    • дуже маленьке просідання25%SR 7,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • інтрамонтані басейни100%SR 44 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Віденський басейн100%SR 4,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 2 з 4 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Пісок100%SR 3,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Пісок; Морске)100%SR 0,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Неоген до крейдяних пагорбів Міджави на південний захід від зони Бредль75%SR 0,0 %
    • палеоген і мезозой зоні Браддля східної частини Білих Карпат і північної частини пагорбів Міджави25%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,92Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    18,1°dH, жорстка

    Сума кальцію і магнію (3,23 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    529Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • КальційЦа97,2 мг/лпроцентиль 85
    • ХлоридиЦл25,7 мг/лпроцентиль 76
    • БікарбонатиHCO3293 мг/лпроцентиль 75
    • СульфатиSO466,4 мг/лпроцентиль 73
    • МагнійМґ19,6 мг/лпроцентиль 65
    • НатрійНа11,7 мг/лпроцентиль 60
    • ФторидиF0,116 мг/лпроцентиль 51
    • КалійK2,55 мг/лпроцентиль 43

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • АмонійNH40,403 мг/лпроцентиль 83
    • ФосфатиPO40,395 мг/лпроцентиль 75
    • НітратиNO39,94 мг/лпроцентиль 72
    • Хімічне споживання киснюChSK3,81 мг/лпроцентиль 63

    Метали

    • МарганецьМн135 мкг/лпроцентиль 85
    • ПраскаФе0,199 мг/лпроцентиль 75
    • АлюмінійАл104 мкг/лпроцентиль 62
    • ЦинкЗн4,33 мкг/лпроцентиль 32

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • МідьЦу33,7 мг/кгпроцентиль 77
    • МолібденМо0,524 мг/кгпроцентиль 72
    • ЖерстьСн3,13 мг/кгпроцентиль 66
    • НікеельНі27,9 мг/кгпроцентиль 64
    • РтутьГґ0,126 мг/кгпроцентиль 59
    • ХромЦр77,2 мг/кгпроцентиль 58
    • Миш'якАс5,94 мг/кгпроцентиль 41
    • ЦинкЗн86,1 мг/кгпроцентиль 38
    • ВанадійV61,2 мг/кгпроцентиль 32
    • АнтимонСб0,388 мг/кгпроцентиль 22
    • КадмійЦд0,0788 мг/кгпроцентиль 18
    • ВісмутБі0,136 мг/кгпроцентиль 17
    • СеленСе0,121 мг/кгпроцентиль 16
    • ВестиПб10,3 мг/кгпроцентиль 15
    • КобальтЦо5,85 мг/кгпроцентиль 14

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • КалійK1,66 %Процентиль 72
    • ТитанТі4 533 мг/кгпроцентиль 52
    • КальційЦа2,12 %Процентиль 52
    • НатрійНа0,834 %Процентиль 43
    • МагнійМґ0,708 %Процентиль 27
    • АлюмінійАл4,96 %Процентиль 25
    • ПраскаФе2,11 %Процентиль 15
    • ФосфорP546 мг/кгпроцентиль 12
    • МарганецьМн529 мг/кгпроцентиль 10
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • БорB74,1 мг/кгпроцентиль 82
    • ЦирконійЗр467 мг/кгпроцентиль 71
    • ГалійҐа14,9 мг/кгпроцентиль 58
    • РубідійРб87,7 мг/кгпроцентиль 48
    • ІтрійY26,2 мг/кгпроцентиль 42
    • ЦерійЦе56,6 мг/кгпроцентиль 41
    • ЛітійЛі27,8 мг/кгпроцентиль 40
    • БарійБа363 мг/кгпроцентиль 21
    • СтронційСр106 мг/кгпроцентиль 19
    • БерилійБе0,779 мг/кгпроцентиль 17

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    54Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 49 до 58 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    низьке

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Калій (K)K1,43 %Процентиль 77
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh8,11 ppm70-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,66 ppm61-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 749 Бк/м²61-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • низьке50%SR 36 %
    • середнє50%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    +1нТл

    Діапазон від -4 до 4 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -15mGal

    Залишковий +15,8 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    35 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 30 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 65 мВт/м².

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)195–543m н. р. м.
    • Середня висота одиниць327m н. р. м.
    • Середній ухил7,3°
    • Середня температура січня-3,5°C
    • Середня температура липня18,5°C
    • Річні опади700mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Пагорби Міджава100%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Словацько-моравські Карпати100%SR 5,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • гірський клімат100%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • помірно чутливі до підкислення грунти100%SR 25 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • відносно чистий грунт67%SR 53 %
    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a33%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Неоген100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Stará Turá – areál Chirana – SK2000900F (920 м від води)Stará Turá – skládka KO Drahý vrch – SK2000900F (1,1 км від води)Lubina – skládka KO Palčekové – SK2000900F (2,4 км від води)Kostolné – Studienec – Kostolné – жоден (340 м від води)pri železnici, PHO – Vaďovce – жоден (1,4 км від води)Skládka odpadov Kostolné – Kostolné – жоден (1,8 км від води)Drgoňova dolina – Stará Turá – жоден (2,0 км від води)Pod Kolne – Hrachovište – жоден (2,1 км від води)skládka KO Palčekove – Lubina – не можна оцінити (2,4 км від води)Pri PD Vaďovce – Višňové – жоден (3,0 км від води)Vaďovce – železničná stanica – будівництво – вапняний пісковик (1,1 км від води)Hrachovište – 3 – будівництво – доломіт (1,6 км від води)Višňové – Sedielce – будівництво – вапняк (2,0 км від води)Hrašné – Taranovia – будівництво – вапняний пісковик (2,1 км від води)Višňové – будівництво – доломіт (2,9 км від води)Krajné – буре вугілля (3,3 км від води)Krajné – Luskovica – будівництво – вапняний конгломерат (3,4 км від води)Krajné – 3 – будівництво – пісковик (3,5 км від води)Rudník – гіпс (3,5 км від води)Krajné – 2 – цегляна сировина (3,6 км від води)Višňové – буре вугілля (3,7 км від води)Hrušové – будівництво – криноподібний вапняк (4,3 км від води)Krajné – Luskovica – будівництво – piesčitý dolomitický vá (4,3 км від води)Krajné – Podrienie – будівництво – вапняний пісковик (4,8 км від води)Prehôrka – Krajné – будівництво – пісковик (4,9 км від води)Častkovce – буре вугілля (4,9 км від води)Krajné – Drieňovica 2 – будівництво – криноподібний вапняк (4,9 км від води)– Зсуви (710 м від води)– Зсуви (720 м від води)– Зсуви (780 м від води)STARA TURA – Зсуви (960 м від води)– Зсуви (1,1 км від води)Hrachovište – Зсуви (1,2 км від води)STARA TURA – Зсуви (1,2 км від води)VADOVCE – Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)KRAJNE RUDNIK – Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,8 км від води)HRACHOVISTE – Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)– Зсуви (2,4 км від води)KRAJNE – Зсуви (2,7 км від води)KRAJNE – Зсуви (2,8 км від води)MISKECHDEDINKA – Зсуви (3,0 км від води)Kostolné – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (90 м від води)Kostolné – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (240 м від води)Kostolné – моніторинг свердловини (390 м від води)JRD Vadovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (560 м від води)– úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (660 м від води)– úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (680 м від води)– úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (730 м від води)Stará Turá – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (830 м від води)Kostolné – моніторинг свердловини (1,7 км від води)Hrašné – моніторинг свердловини (1,9 км від води)Hrašné – моніторинг свердловини (1,9 км від води)Hrašné – моніторинг свердловини (1,9 км від води)Hrašné – моніторинг свердловини (2,0 км від води)Stará Turá – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,2 км від води)Višňové – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 км від води)Višňové – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,4 км від води)Višňové – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,7 км від води)2 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • ХромЦрВисокий (5%)
      Найвища 11,0 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л5 зразки60% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kostolník, potok1990, 130 м від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеВисокий (5%)
      Найвища 1,57 мкг/лМедіана 1,15 мкг/л3 зразки33% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kostolík, potok2002, 60 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 6,00 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л5 зразки60% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kostolník, potok1990, 130 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СтронційСрПідвищений (10 %)
      Найвища 552 мкг/лМедіана 452 мкг/л5 зразки

      Найбільше значення: Kostolík, potok2003, 90 м від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 3,50 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л5 зразки

      Найбільше значення: Hrachovište – po sútoku Topoleckého potoka s Kostolným potok2002, 900 м від води. Порівняння: процентиль 83 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбТрохи піднесений
      Найвища 0,610 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л3 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kostolík, potok2003, 90 м від води. Порівняння: процентиль 76 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдТрохи піднесений
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,230 мкг/л3 зразки33% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kostolík, potok, 90 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсзвичайне значення
      Найвища 1,77 мкг/лМедіана 0,740 мкг/л3 зразки

      Найбільше значення: Kostolík, potok2003, 90 м від води. Порівняння: процентиль 69 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛінижче половини Словаччини
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л5 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Hrachovište – po sútoku Topoleckého potoka s Kostolným potok2002, 900 м від води. Порівняння: процентиль 34 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2нижче половини Словаччини
      Найвища 8,11 мг/лМедіана 4,70 мг/л6 зразки

      Найбільше значення: Topolecký, potok1988, 600 м від води. Порівняння: процентиль 34 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Анатас (TiO₂)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Рутіл (TiO₂)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Пірит (FeS₂)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)1 зразків, не більше 55 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Турмаліни (складний боросилікат)5 зразків, не більше 1815 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))3 зразків, не більше 55 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)2 зразків, не більше 55 зерен
    • Цирконій (ZrSiO₄)2 зразків, не більше 55 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))1 зразків, не більше 55 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)1 зразків, не більше 55 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • ЛітійЛіекстремальний (1%)
      Найвища 225 мкг/лМедіана 13,0 мкг/л21 зразки

      Найбільше значення: vrt1993, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнВисокий (5%)
      Найвища 1 940 мкг/лМедіана 207 мкг/л21 зразки5% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґВисокий (5%)
      Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л21 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсПідвищений (10 %)
      Найвища 3,70 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л21 зразки71% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 210 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуПідвищений (10 %)
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 1,10 мкг/л21 зразки

      Найбільше значення: studňa1993, 740 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеПідвищений (10 %)
      Найвища 1,90 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л21 зразки90% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлТрохи піднесений
      Найвища 0,0200 мг/лМедіана 0,00500 мг/л21 зразки81% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 80 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрТрохи піднесений
      Найвища 1,10 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л21 зразки71% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 910 м від води. Порівняння: процентиль 79 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбТрохи піднесений
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л21 зразки86% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 910 м від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л10 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л21 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбнижче половини Словаччини
      Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л21 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 40 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    но415,5 Bq/l11,3 Bq/l
    developed spring352,6 Bq/l25,6 Bq/l
    джерело416,6 Bq/l4,27 Bq/l
    но, джерело води для індивідуального постачання15,30 Bq/l5,30 Bq/l

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    38 свердловин у смузі 3 км, з них 17 гідрогеологічних і 21 інших; з номером архівного звіту 38.

    Глибина свердловини

    • до 10 м18×
    • 10–30 м6×
    • 30–100 м1×
    • 100–300 м0×
    • понад 300 м1×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    Костолнесвердловина зі звичайною водою343,0 м75957 120Cd11.pdf90 м
    Костолнесвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою14,0 м11843 120Cd3.pdf240 м
    Костолнемоніторинг свердловини12,0 м80152 120Cd12.pdf390 м
    ЙРД Вадовцесвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою13,2 м5025 120Cd1.pdf560 м
    VS-1інженерно-геологічний7,0 м85304560 м
    свердловинасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою–91081660 м
    VN145-2середовище–96444660 м
    свердловинасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою–91081680 м
    свердловинасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою–91081730 м
    VN145-3середовище–96444740 м
    Стара Турасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою7,0 м14862 120Cb3.pdf830 м
    V-1інженерно-геологічний5,0 м848941,0 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціяДіяльністьСубстанціяКласифікаціяЗ води
    Стара Тура – ареал ХіранаSK2000900F920 м
    Стара Тура – складка КО Драги врхSK2000900F1,1 км
    Лубіна – сміттєзвалище KO PalčekovéSK2000900F2,4 км

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Костолне – Студіенец – Костолне2 270 м²1962контрольований340 м
    pri železnici, PHO – Вадьовце–1972–1,4 км
    Полігон odpadov Kostolné – Kostolné59 748 м²1996контрольований1,8 км
    Drgoňova dolina – Стара Тура–1982контрольований2,0 км
    Под Колне – Граховіште–1972–2,1 км
    сміттєзвалище KO Palčekove – Lubina–1972контрольований2,4 км
    Прі ПД Вадьовце – Вішньове–1982–3,0 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви19×

    Ступінь активності

    • Потенціални12×
    • Стабілізовани5×
    • Актівни2×

    Поточний стан

    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S6×
    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova6×
    • Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 0004×
    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Стара Тура1 рибальська ділянка · 5,0 км12Костолнік12

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг