Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє з 2 рибальських ділянок 15:00–17:00 Striebornica č.2 (Piešťany), оцінка вікна 35. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 08:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 2 з 2 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ мають невиконану норму в найближчій точці принаймні за одним показником. 2 з 2 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – ВагЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 8 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 480 mg/l, tvrdá voda (16,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Olovo 22,6 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 77. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 52nGy/h dávkový príkon 62. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 13objektov do 3 km Najbližšie: 12.pinga (pinga, pingový ťah), 1,6 km od vody. 0vzoriek so zlatom 8 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 з 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Lítium 30,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 91. percentil (Skaličný potok). 240vrtov do 3 km 292 rozborov vody v okolí Z toho 240 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 71°C na ústí vrtu 18 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Piešťany – GTP-1, výdatnosť 11,5 l/s, 4,5 km od vody. 11lokalít do 3 km 2 záťaže, 9 skládok Najbližšia záťaž: Piešťany – kasárne, 2,2 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 38záznamov do 5 km 7 ložísk, 31 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 3plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,22typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 16,1°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,87 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 480mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 52nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 56 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok –. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 2009, 680 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 780 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Váh, 1999, 730 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 2009, 680 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Biskupický, kanál, 1999, 940 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 2009, 680 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 2009, 680 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 2009, 680 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 680 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 2009, 680 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 100 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 240 vrtov v pásme 3 km, z toho 88 hydrogeologických a 152 ostatných; s číslom archívnej správy 240. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Стріеборніца
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Стріеборніца
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Striebornica
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,246 мг/л88. percentil290 мг/л74. percentil23,0 мг/л73. percentil77,3 мг/л66. percentil4,12 мг/л65. percentil46,7 мг/л58. percentil11,1 мг/л55. percentil8,49 мг/л48. percentilŽiviny a organické znečistenie
10,4 мг/л95. percentil0,233 мг/л72. percentil0,196 мг/л59. percentil7,10 мг/л57. percentilМетали
0,209 мг/л76. percentil28,6 μg/l48. percentil22,6 μg/l22. percentil2,70 μg/l18. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
22,6 мг/кг77. percentil1,18 мг/кг75. percentil0,242 мг/кг62. percentil8,88 мг/кг57. percentil6,79 мг/кг52. percentil0,380 мг/кг51. percentil96,3 мг/кг50. percentil68,3 мг/кг43. percentil22,6 мг/кг40. percentil2,36 мг/кг38. percentil0,0796 мг/кг36. percentil0,173 мг/кг32. percentil0,0989 мг/кг9. percentil49,3 мг/кг9. percentil13,9 мг/кг8. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,73 %80. percentil1,04 %76. percentil3,06 %66. percentil0,969 %58. percentil4 306 мг/кг44. percentil759 мг/кг40. percentil5,01 %27. percentil642 мг/кг23. percentil1,96 %9. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
69,5 мг/кг79. percentil473 мг/кг73. percentil472 мг/кг62. percentil30,5 мг/кг56. percentil140 мг/кг53. percentil13,6 мг/кг47. percentil82,8 мг/кг35. percentil24,9 мг/кг34. percentil0,836 мг/кг20. percentil47,3 мг/кг19. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,46 %81. percentil7,32 ppm50. percentil2,53 ppm43. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан upravený prameň 4 72,5 Bq/l 23,1 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 7,09 Bq/l 7,09 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 49,1 Bq/l 49,1 Bq/l джерело 1 37,2 Bq/l 37,2 Bq/l potok, rieka 2 3,83 Bq/l 3,36 Bq/l studňa 1 15,0 Bq/l 15,0 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 11,7 Bq/l 11,7 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody 12.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 1,6 км 10.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 1,7 км 9.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 1,7 км 11.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 1,7 км 1.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 2,3 км 2.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 2,3 км 5.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 2,3 км 3.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 2,3 км 6.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 2,3 км 4.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 2,3 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Губіна dolomit Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 2,0 км Губіна dolomit Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 2,0 км Губіна dolomit Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 2,2 км Модрова dolomit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,6 км Дуцове štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ZAPA beton SK s.r.o. 2,7 км Модрова – Доліна Рибнік dolomit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,7 км Модровка – Єжовец stavebný kameň Ťažené ložisko – Pasienkový urbár, pozemkové spoločenstvo – Modrová 4,7 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Moravany nad Váhom pozorovací vrt SHMÚ 14,0 м 10649 132Ba6.pdf320 м Пієштяни širokoprofilový vrt 16,0 м 45445 132Ba94.pdf930 м Пієштяни – летіско pozorovací vrt SHMÚ 18,3 м 10649 132Ba11.pdf1,1 км №147 hydrogeologický – 1005811,1 км Пієштяни monitorovací vrt 11,0 м 74015 132Ba155.pdf1,1 км Пієштяни monitorovací vrt 11,0 м 74015 132Ba154.pdf1,1 км Пієштяни úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,0 м 67408 132Ba129.pdf1,1 км Пієштяни monitorovací vrt 17,0 м 74015 132Ba152.pdf1,1 км PL-13 hydrogeologický – 1005811,1 км PS-1 inžiniersko-geologický 8,0 м 869511,2 км PS-3 inžiniersko-geologický 8,0 м 869511,2 км PS-5 inžiniersko-geologický 8,0 м 869511,2 км Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Пієштяни – PS-1 38 °C – 650 м Ца-SO4 nevyužívaný 2,2 км Пієштяни – PS-2 39 °C – 600 м Ца-SO4 nevyužívaný 2,2 км Пієштяни – V-9 69 °C 12,9 л/с 81,7 м Ца-SO4 nevyužívaný 2,3 км Пієштяни – PS-4 43 °C – 282 м Ца-SO4 nevyužívaný 2,3 км Пієштяни – PS-3 48 °C – 410 м Ца-SO4 nevyužívaný 2,3 км Пієштяни – V-4A 65 °C 24,0 л/с 54 м Ца-SO4 využívaný 2,4 км Пієштяни – V-11 67 °C 10,8 л/с 70 м Ца-SO4 nevyužívaný 2,4 км Пієштяни – V-1 66 °C 23,5 л/с 55,2 м Ца-SO4 využívaný 2,4 км Пієштяни – V-5 64 °C – 11,2 м Ца-SO4 využívaný 2,4 км Пієштяни – V-10 67 °C – 16 м Ца-SO4 nevyužívaný 2,4 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 4 1,7 км kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 1 3,0 км kategória e1 minerálna voda 56-80 < 5 3 3,4 км kategória e2 minerálna voda 56-80 5-15 1 3,6 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 3,7 км kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 3,8 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Пієштяни – касарне SK1000400P 2,2 км Пієштяни – пречерпаваціа станіца на ропне латки SK1000400P 2,4 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Пієштяни 35 000 м² 1985 – 1,0 км Пієштяни 2 000 м² 1985 – 1,1 км Губіна 20 000 м² 1980 – 1,5 км Губіна 750 м² 1980 – 1,6 км Пієштяни 50 000 м² 1955 – 1,9 км Пієштяни 50 000 м² 1960 – 2,3 км Пієштяни 60 000 м² 1960 – 2,5 км Dlhé kusy – Piešťany 99 000 м² 1980 monitorovaná 2,9 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
16з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ЛітіумЛіzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 30,0 μg/lmedián 5,00 μg/l7 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
БаріумБаzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 100 μg/lmedián 79,0 μg/l7 vzoriek
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 3,60 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
АрсенАсmierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 2,00 μg/l7 vzoriek
АнтимонСбmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,750 μg/l2 vzorky50 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 21,7 мг/лmedián 14,5 мг/л7 vzoriek
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 мг/лmedián 0,00500 мг/л24 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 430 μg/lmedián 27,0 μg/l24 vzoriek
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,90 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 78,0 μg/lmedián 9,00 μg/l24 vzoriek
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,60 μg/lmedián 0,375 μg/l24 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,40 μg/lmedián 0,550 μg/l24 vzoriek
АнтимонСбmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ОловоПбmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek100 % pod medzou stanovenia


