Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne de 2 parcours de pêche 15:00–17:00 Striebornica č.2 (Piešťany), score de la fenêtre 35. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 09:46. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Comment le cours d'eau descend vers l'aval : chute, pente et vitesse de l'eau. Cours d'eau rapide Podhorský potok: eau rapide, fond pierreux, rapides et fosses en aval. Eaux à truites typiques. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La pente et la chute sont approximatives et n'incluent que les sections des parcours de pêche. Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2017 à 2023 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 2 sur 2 des parcours de pêche du cours d'eau disposant de données SHMÚ ont une norme non respectée sur le site le plus proche pour au moins un indicateur. 2 sur 2 parcours de pêche disposant de mesures ont à proximité une eau souterraine dépassant le seuil pour au moins un indicateur. Pollution de l'eau dans le bassin versant – VáhEau polluée – Slovaquie Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 8 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 480 mg/l, tvrdá voda (16,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Olovo 22,6 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 77. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 52nGy/h dávkový príkon 62. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 13objektov do 3 km Najbližšie: 12.pinga (pinga, pingový ťah), 1,6 km od vody. 0vzoriek so zlatom 8 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 de 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Lítium 30,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 91. percentil (Skaličný potok). 240vrtov do 3 km 292 rozborov vody v okolí Z toho 240 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 71°C na ústí vrtu 18 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Piešťany – GTP-1, výdatnosť 11,5 l/s, 4,5 km od vody. 11lokalít do 3 km 2 záťaže, 9 skládok Najbližšia záťaž: Piešťany – kasárne, 2,2 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 38záznamov do 5 km 7 ložísk, 31 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 3plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,22typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 16,1°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,87 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 480mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 52nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 56 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok –. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 2009, 680 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 780 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Váh, 1999, 730 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 2009, 680 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Biskupický, kanál, 1999, 940 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 2009, 680 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 2009, 680 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 2009, 680 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 680 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Skaličný potok, 2009, 680 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 100 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 240 vrtov v pásme 3 km, z toho 88 hydrogeologických a 152 ostatných; s číslom archívnej správy 240. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Váh
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau Striebornica
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Meilleure plage horaire du jour
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
Profil altimétrique du cours d'eau
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau Striebornica
Eaux de surface près des parcours de pêchesite de surveillance SHMÚ le plus proche, 2025
Parcours de pêche les plus polluéstoutes avec une norme non respectée
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Striebornica
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Points kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,246 mg/l88. percentil290 mg/l74. percentil23,0 mg/l73. percentil77,3 mg/l66. percentil4,12 mg/l65. percentil46,7 mg/l58. percentil11,1 mg/l55. percentil8,49 mg/l48. percentilŽiviny a organické znečistenie
10,4 mg/l95. percentil0,233 mg/l72. percentil0,196 mg/l59. percentil7,10 mg/l57. percentilMétaux
0,209 mg/l76. percentil28,6 μg/l48. percentil22,6 μg/l22. percentil2,70 μg/l18. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
22,6 mg/kg77. percentil1,18 mg/kg75. percentil0,242 mg/kg62. percentil8,88 mg/kg57. percentil6,79 mg/kg52. percentil0,380 mg/kg51. percentil96,3 mg/kg50. percentil68,3 mg/kg43. percentil22,6 mg/kg40. percentil2,36 mg/kg38. percentil0,0796 mg/kg36. percentil0,173 mg/kg32. percentil0,0989 mg/kg9. percentil49,3 mg/kg9. percentil13,9 mg/kg8. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,73 %80. percentil1,04 %76. percentil3,06 %66. percentil0,969 %58. percentil4 306 mg/kg44. percentil759 mg/kg40. percentil5,01 %27. percentil642 mg/kg23. percentil1,96 %9. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
69,5 mg/kg79. percentil473 mg/kg73. percentil472 mg/kg62. percentil30,5 mg/kg56. percentil140 mg/kg53. percentil13,6 mg/kg47. percentil82,8 mg/kg35. percentil24,9 mg/kg34. percentil0,836 mg/kg20. percentil47,3 mg/kg19. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,46 %81. percentil7,32 ppm50. percentil2,53 ppm43. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 4 72,5 Bq/l 23,1 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 7,09 Bq/l 7,09 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 49,1 Bq/l 49,1 Bq/l source 1 37,2 Bq/l 37,2 Bq/l potok, rieka 2 3,83 Bq/l 3,36 Bq/l studňa 1 15,0 Bq/l 15,0 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 11,7 Bq/l 11,7 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nom Espèce Ťažené Ukončenie Od vody 12.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 1,6 km 10.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 1,7 km 9.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 1,7 km 11.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 1,7 km 1.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 2,3 km 2.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 2,3 km 5.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 2,3 km 3.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 2,3 km 6.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 2,3 km 4.pinga pinga, pingový ťah drahé kovy 2,3 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Hubina dolomit Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 2,0 km Hubina dolomit Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 2,0 km Hubina dolomit Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 2,2 km Modrová dolomit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,6 km Ducové štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ZAPA beton SK s.r.o. 2,7 km Modrová – Dolina Rybník dolomit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,7 km Modrovka – Ježovec stavebný kameň Ťažené ložisko – Pasienkový urbár, pozemkové spoločenstvo – Modrová 4,7 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody Moravany nad Váhom pozorovací vrt SHMÚ 14,0 m 10649 132Ba6.pdf320 m Piešťany širokoprofilový vrt 16,0 m 45445 132Ba94.pdf930 m Piešťany – letisko pozorovací vrt SHMÚ 18,3 m 10649 132Ba11.pdf1,1 km n°147 hydrogeologický – 1005811,1 km Piešťany monitorovací vrt 11,0 m 74015 132Ba155.pdf1,1 km Piešťany monitorovací vrt 11,0 m 74015 132Ba154.pdf1,1 km Piešťany úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,0 m 67408 132Ba129.pdf1,1 km Piešťany monitorovací vrt 17,0 m 74015 132Ba152.pdf1,1 km PL-13 hydrogeologický – 1005811,1 km PS-1 inžiniersko-geologický 8,0 m 869511,2 km PS-3 inžiniersko-geologický 8,0 m 869511,2 km PS-5 inžiniersko-geologický 8,0 m 869511,2 km Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Température Výdatnosť Profondeur Chemický typ vody Využívanie Od vody Piešťany – PS-1 38 °C – 650 m Ca-SO4 nevyužívaný 2,2 km Piešťany – PS-2 39 °C – 600 m Ca-SO4 nevyužívaný 2,2 km Piešťany – V-9 69 °C 12,9 l/s 81,7 m Ca-SO4 nevyužívaný 2,3 km Piešťany – PS-4 43 °C – 282 m Ca-SO4 nevyužívaný 2,3 km Piešťany – PS-3 48 °C – 410 m Ca-SO4 nevyužívaný 2,3 km Piešťany – V-4A 65 °C 24,0 l/s 54 m Ca-SO4 využívaný 2,4 km Piešťany – V-11 67 °C 10,8 l/s 70 m Ca-SO4 nevyužívaný 2,4 km Piešťany – V-1 66 °C 23,5 l/s 55,2 m Ca-SO4 využívaný 2,4 km Piešťany – V-5 64 °C – 11,2 m Ca-SO4 využívaný 2,4 km Piešťany – V-10 67 °C – 16 m Ca-SO4 nevyužívaný 2,4 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 4 1,7 km kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 1 3,0 km kategória e1 minerálna voda 56-80 < 5 3 3,4 km kategória e2 minerálna voda 56-80 5-15 1 3,6 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 3,7 km kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 3,8 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lieu Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Piešťany – kasárne SK1000400P 2,2 km Piešťany – prečerpávacia stanica na ropné látky SK1000400P 2,4 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Piešťany 35 000 m² 1985 – 1,0 km Piešťany 2 000 m² 1985 – 1,1 km Hubina 20 000 m² 1980 – 1,5 km Hubina 750 m² 1980 – 1,6 km Piešťany 50 000 m² 1955 – 1,9 km Piešťany 50 000 m² 1960 – 2,3 km Piešťany 60 000 m² 1960 – 2,5 km Dlhé kusy – Piešťany 99 000 m² 1980 monitorovaná 2,9 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
15de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 30,0 μg/lmedián 5,00 μg/l7 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
BáriumBazvýšená (horných 10 %)
najvyššie 100 μg/lmedián 79,0 μg/l7 vzoriek
CuivreCumierne zvýšená
najvyššie 3,60 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsmierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 2,00 μg/l7 vzoriek
AntimoineSbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,750 μg/l2 vzorky50 % pod medzou stanovenia
SéléniumSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
PlombPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ChromeCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 21,7 mg/lmedián 14,5 mg/l7 vzoriek
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 mg/lmedián 0,00500 mg/l24 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
ZincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 430 μg/lmedián 27,0 μg/l24 vzoriek
SéléniumSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,90 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 78,0 μg/lmedián 9,00 μg/l24 vzoriek
ChromeCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,60 μg/lmedián 0,375 μg/l24 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
CuivreCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,40 μg/lmedián 0,550 μg/l24 vzoriek
AntimoineSbmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
PlombPbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercureHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek100 % pod medzou stanovenia


