Angelbedingungen-Score, das beste Fenster des Tages und Fischereireviere aus den besten Bedingungen Geringe Aktivität · Durchschnittlich eines Fischereireviers 06:00–08:00 Bystrá č.1 (Spišské Bystré), Fensterpunktzahl 31. Bei der Bewertung handelt es sich um eine Schätzung der Bedingungen basierend auf Wetter, Wasser und Umgebung, nicht um eine Bissvorhersage. Neu berechnet bei 02:04. Der Verlauf des Fließgewässers und seiner Fischereireviere. Sie können die Linienfarbe an die aktuellen Bedingungen, die Qualität oder jeden anderen Parameter anpassen. DetailfilterRegion, Bezirk, Flussbett, Tiefe, Beschattung, Satelliten, Wasserchemie und Verschmutzung, Fische, Geologie Bewegen Sie die Karte mit zwei Fingern. Im Vollbildmodus genügt ein Finger. Der Score ist eine Einschätzung der Bedingungen anhand von Wetter, Wasser und Umgebung, keine Beißvorhersage. Zu jedem Fischereirevier sehen Sie, woraus er sich zusammensetzt, wie gut er durch Daten belegt ist und woher die Daten stammen. Wie das Fließgewässer flussabwärts fällt: Gefälle, Gefälle und Wassergeschwindigkeit. Bystrina Ein Gebirgsbach mit starkem Gefälle, Kaskaden und felsigem Grund. Das Wasser ist klar und kalt; Angeln erfordert eine sorgfältige Vorgehensweise. Quelle: Open Topo Data (eudem25m), 4. Nov. 2026. Steigung und Gefälle sind Richtwerte und beziehen sich nur auf die Abschnitte der Fischereireviere. Das 3D-Geländemodell wird geladen… Veränderungen der Umgebung und der Natur von 2019 bis 2025: wie sich Ufer, Vegetation und Landschaft rund um das Gewässer verändern. Die Bilder wechseln automatisch; Sie können sie auch manuell durchsuchen. Orthofotomosaik der Slowakei © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Das Jahr und der Tag der Aufnahme hängen vom Standort ab, sodass einzelne Jahre je nach Jahreszeit und Wetter unterschiedlich sein können. Wasserqualität laut SHMÚ, Kläranlagen in der Nähe der Fischereireviere und Grundwasser in der Umgebung 1 von 1 Fischereirevier mit Messungen hat in der Nähe Grundwasser mit einem Wert über dem Grenzwert für mindestens einen Indikator. Verschmutztes Wasser in Slowakei Quelle: SHMÚ (Jahrbücher zur Qualität von Oberflächen- und Grundwasser), das Register der Kläranlagen des VÚVH und die EEA. Eine SHMÚ-Messstelle wird einem Fischereirevier nach gleichem Gewässernamen und nach Entfernung zugeordnet; das Jahrbuch führt die Stellen auf, die die Norm nicht eingehalten haben, daher ist eine fehlende Stelle kein Beweis für sauberes Wasser. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 6 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek67 % čiary vody 33 % pieskovce a zlepence Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 161 mg/l, mäkká voda (5,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 aus 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Bizmut 0,538 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 91. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 51nGy/h dávkový príkon 54. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 21objektov do 3 km ťažené: Cu, U, Ag, Pb, Fe Najbližšie: Pinga (pinga, pingový ťah), 60 m od vody. 0vzoriek so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 aus 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 210 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 97. percentil (Vysový, potok). 263vrtov do 3 km 255 rozborov vody v okolí Z toho 263 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 48°C na ústí vrtu 5 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Poprad – PP-1, výdatnosť 61,2 l/s, 7,3 km od vody. 10lokalít do 3 km 10 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 26záznamov do 5 km 3 ložiská, 23 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 2plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 3 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,18typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 5,4°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,97 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 161mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 51nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 55 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Vysový, potok, 1993, 500 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vysový, potok, 1993, 500 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Koreň, potok, 1993, 600 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Koreň, potok, 600 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bystrá, potok, 1993, 90 m od vody. Porovnanie: 58. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1993, 420 m od vody. Porovnanie: 48. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Koreň, potok, 1993, 600 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vysový, potok, 1993, 500 m od vody. Porovnanie: 44. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Koreň, potok, 1993, 600 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Koreň, potok, 1993, 600 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Vysový, potok, 1993, 500 m od vody. Porovnanie: 56. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1992, 580 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 58. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,5 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 263 vrtov v pásme 3 km, z toho 2 hydrogeologických a 261 ostatných; s číslom archívnej správy 263. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Wer leitet die Fischereireviere und wo sind sie? Flussgebiet Bodrog und Hernad
Jetzt am Wasser
Heute am Gewässer Bystrá
Durchschnitt der Fischereireviere des Fließgewässers
Bestes Zeitfenster heute
Karte und Fischereireviere des Fließgewässers
Höhenprofil des Fließgewässers
Gelände in 3D
Historische Bilder



Wasserverschmutzung am Gewässer Bystrá
Grundwasser: Messwertetypischer Wert von Stationen im Umkreis von 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Bystrá
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Punkte kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× perm starší perm malužinské súvrstvie, I. megacyklus 1× Kvartérny pokryv
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Säuregehalt des Wassers
Wasserhärte
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
9,80 mg/l31. percentil4,11 mg/l28. percentil4,70 mg/l25. percentil96,6 mg/l18. percentil20,4 mg/l16. percentil22,5 mg/l12. percentil0,898 mg/l9. percentil0,0504 mg/l4. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,110 mg/l45. percentil2,76 mg/l39. percentil0,0432 mg/l22. percentil1,74 mg/l5. percentilMetalle
70,2 μg/l52. percentil0,0809 mg/l40. percentil5,00 μg/l37. percentil11,9 μg/l25. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,538 mg/kg91. percentil0,506 mg/kg87. percentil1,51 mg/kg80. percentil0,529 mg/kg73. percentil3,36 mg/kg71. percentil20,3 mg/kg71. percentil8,53 mg/kg69. percentil75,6 mg/kg65. percentil0,157 mg/kg43. percentil85,3 mg/kg37. percentil0,0738 mg/kg32. percentil20,4 mg/kg30. percentil18,9 mg/kg28. percentil6,29 mg/kg18. percentil50,9 mg/kg18. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,60 %95. percentil6,88 %84. percentil1,69 %76. percentil4.999 mg/kg69. percentil996 mg/kg68. percentil1,11 %67. percentil2,81 %57. percentil800 mg/kg45. percentil0,895 %10. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
102 mg/kg95. percentil42,7 mg/kg91. percentil660 mg/kg90. percentil19,1 mg/kg87. percentil106 mg/kg85. percentil35,2 mg/kg83. percentil1,92 mg/kg79. percentil446 mg/kg64. percentil59,3 mg/kg51. percentil110 mg/kg24. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,33 %60. percentil2,60 ppm53. percentil7,38 ppm52. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián Quelle 9 22,8 Bq/l 5,76 Bq/l potok, rieka 2 2,50 Bq/l 2,36 Bq/l výtok z banského diela 1 0,370 Bq/l 0,370 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 2,34 Bq/l 2,34 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Name Arten Ťažené Ukončenie Od vody Pinga pinga, pingový ťah Fe rudy – limonit 60 m Kutacie práce pinga, pingový ťah Cu rudy? 100 m Štôlňa štôlňa Cu rudy 290 m Kutačka pinga, pingový ťah Cu rudy 320 m Štôlňa, kutacia jama štôlňa Cu rudy 1,1 km Halda štôlne č.17 halda U ruda 1970 1,5 km Štôlňa č.17 štôlňa U ruda 1960 1,6 km Halda štôlne č.2 halda U ruda 1960 1,8 km Štôlňa č.2 štôlňa U ruda 1960 1,8 km Halda štôlne č.34 halda U ruda 1970 1,9 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Hranovnica – Dubina stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 2,4 km Hranovnica – Dubina stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 2,4 km Hranovnica – Dubina stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 2,4 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metalle Arten Od vody Kravany Uránové rudy U ložiskový výskyt 2,6 km Vikartovce Uránové rudy U ložiskový výskyt 4,2 km Alžbeta Medené rudy Cu mineralogický výskyt 4,5 km Spišské Bystré Železné rudy Fe mineralogický výskyt 4,5 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Standort Arten Tiefe Archívna správa Od vody ST-24 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291160 m ST-25 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291220 m BP-2 inžiniersko-geologický 4,0 m 24291220 m ST-26 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291220 m BP-1 inžiniersko-geologický 7,0 m 24291240 m ST-23 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291240 m BP-3 inžiniersko-geologický 5,5 m 24291250 m BP-4 inžiniersko-geologický 7,0 m 24291260 m PT-21 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291290 m ST-60 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291330 m ST-59 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291330 m Spišské Bystré úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 50,0 m 71468 101Dc44.pdf350 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatur Výdatnosť Tiefe Chemický typ vody Využívanie Od vody Gánovce – GA-1 23 °C 2,8 l/s 50 m Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 5,7 km Gánovce – GA-1A 27 °C 1,9 l/s 276 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný bez nahlasovania údajov 5,7 km Gánovce – ŠHG-1 26 °C 3,0 l/s 150 m Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 6,2 km Gánovce – ŠHG-2 25 °C 2,5 l/s 110 m Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 6,3 km Popper – PP-1 48 °C 61,2 l/s 1205 m Ca-Mg-SO4-HCO3 využívaný 7,3 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Quelle Arten Wassertemperatur (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 6 1,9 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 9 2,5 km kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 4,9 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 3 5,0 km kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 7,5 km PP-1 geotermálna voda 38 – 55 31 – 50 1 8,0 km kategória a2 minerálna voda < 15 5-15 1 9,2 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Spišské Bystré 80 m² 1970 – 330 m Spišské Bystré 80 m² 1980 – 650 m Spišské Bystré – 1960 – 740 m Spišské Bystré – 1960 – 900 m Kravany – Cigánska jama – Kravany 50 m² 1980 – 1,8 km Kravany 50 m² 1970 – 2,0 km Kravany – 1980 – 2,4 km Spišská Teplica 80 m² 1980 – 2,5 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisationen und Standort
Organisationen am FließgewässerWer leitet die Fischereireviere und wie sind die Bedingungen dort heute?
Weitere Fließgewässer in der Nähe
Salmonidengewässer (Forelle)Vernársky potok
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)Gánovský potok
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)Velický potok
1 FischereirevierŠtrkovisko Batizovce
2 Fischereireviere
Salmonidengewässer (Forelle)Veľká Biela Voda (NP Slowakisches Paradies)
1 FischereirevierVN Malý Grébpark
1 Fischereirevier
Diese Seite ist nur teilweise übersetzt. Nicht übersetzte Teile werden auf Slowakisch angezeigt, der Originalsprache der Website. Slowakisches Original öffnen
25aus 100
1445Fischereireviere
Kartenfarbe
Karte wird geladen…
niedrigerhöher
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
BáriumBavysoká (horných 5 %)
najvyššie 210 μg/lmedián 100 μg/l10 vzoriek
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 11,0 μg/lmedián 5,00 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l10 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l10 vzoriek
ArsenAsbežná hodnota
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
KupferCunižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,20 μg/lmedián 1,00 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
StronciumSrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 150 μg/lmedián 80,0 μg/l10 vzoriek
FührenPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimonSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 12,4 mg/lmedián 8,00 mg/l10 vzoriek
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,140 mg/lmedián 0,0100 mg/l20 vzoriek20 % pod medzou stanovenia
ArsenAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,80 μg/lmedián 0,500 μg/l20 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
ChromCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,40 μg/lmedián 0,375 μg/l20 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
KupferCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,40 μg/lmedián 1,35 μg/l20 vzoriek
FührenPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l20 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
AntimonSbmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l20 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 22,0 μg/lmedián 1,00 μg/l20 vzoriek55 % pod medzou stanovenia
ZinkZnbežná hodnota
najvyššie 52,0 μg/lmedián 4,50 μg/l20 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
EisenFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l20 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
QuecksilberHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l20 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l20 vzoriek100 % pod medzou stanovenia