Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 Bystrá č.1 (Spišské Bystré), puntuación de ventana 32. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 07:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Bystrina Un arroyo de montaña con pendiente pronunciada, cascadas y fondo rocoso. El agua está clara y fría; la pesca requiere un enfoque cuidadoso. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2019 a 2025: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 6 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek67 % čiary vody 33 % pieskovce a zlepence Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 161 mg/l, mäkká voda (5,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Bizmut 0,538 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 91. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 25°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 58 mW/m² Atlas geotermálnej energie SR. 51nGy/h dávkový príkon 54. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 21objektov do 3 km ťažené: Cu, U, Ag, Pb, Fe Najbližšie: Pinga (pinga, pingový ťah), 60 m od vody. 0vzoriek so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 210 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 97. percentil (Vysový, potok). 263vrtov do 3 km 255 rozborov vody v okolí Z toho 263 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 48°C na ústí vrtu 5 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Poprad – PP-1, výdatnosť 61,2 l/s, 7,3 km od vody. 10lokalít do 3 km 10 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 26záznamov do 5 km 3 ložiská, 23 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 2plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 3 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,18typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 5,4°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,97 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 161mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 51nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 55 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Vysový, potok, 1993, 500 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vysový, potok, 1993, 500 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Koreň, potok, 1993, 600 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Koreň, potok, 600 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bystrá, potok, 1993, 90 m od vody. Porovnanie: 58. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1993, 420 m od vody. Porovnanie: 48. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Koreň, potok, 1993, 600 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vysový, potok, 1993, 500 m od vody. Porovnanie: 44. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Koreň, potok, 1993, 600 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Koreň, potok, 1993, 600 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Vysový, potok, 1993, 500 m od vody. Porovnanie: 56. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1992, 580 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 58. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,5 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 263 vrtov v pásme 3 km, z toho 2 hydrogeologických a 261 ostatných; s číslom archívnej správy 263. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Bodrog y Hornád
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Bystrá
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Bystrá
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Bystrá
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× perm starší perm malužinské súvrstvie, I. megacyklus 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
9,80 mg/l31. percentil4,11 mg/l28. percentil4,70 mg/l25. percentil96,6 mg/l18. percentil20,4 mg/l16. percentil22,5 mg/l12. percentil0,898 mg/l9. percentil0,0504 mg/l4. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,110 mg/l45. percentil2,76 mg/l39. percentil0,0432 mg/l22. percentil1,74 mg/l5. percentilMetales
70,2 μg/l52. percentil0,0809 mg/l40. percentil5,00 μg/l37. percentil11,9 μg/l25. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,538 mg/kg91. percentil0,506 mg/kg87. percentil1,51 mg/kg80. percentil0,529 mg/kg73. percentil3,36 mg/kg71. percentil20,3 mg/kg71. percentil8,53 mg/kg69. percentil75,6 mg/kg65. percentil0,157 mg/kg43. percentil85,3 mg/kg37. percentil0,0738 mg/kg32. percentil20,4 mg/kg30. percentil18,9 mg/kg28. percentil6,29 mg/kg18. percentil50,9 mg/kg18. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,60 %95. percentil6,88 %84. percentil1,69 %76. percentil4999 mg/kg69. percentil996 mg/kg68. percentil1,11 %67. percentil2,81 %57. percentil800 mg/kg45. percentil0,895 %10. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
102 mg/kg95. percentil42,7 mg/kg91. percentil660 mg/kg90. percentil19,1 mg/kg87. percentil106 mg/kg85. percentil35,2 mg/kg83. percentil1,92 mg/kg79. percentil446 mg/kg64. percentil59,3 mg/kg51. percentil110 mg/kg24. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,33 %60. percentil2,60 ppm53. percentil7,38 ppm52. percentilGeotermálny potenciál
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián fuente 9 22,8 Bq/l 5,76 Bq/l potok, rieka 2 2,50 Bq/l 2,36 Bq/l výtok z banského diela 1 0,370 Bq/l 0,370 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 2,34 Bq/l 2,34 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Pinga pinga, pingový ťah Fe rudy – limonit 60 m Kutacie práce pinga, pingový ťah Cu rudy? 100 m Štôlňa štôlňa Cu rudy 290 m Kutačka pinga, pingový ťah Cu rudy 320 m Štôlňa, kutacia jama štôlňa Cu rudy 1,1 km Halda štôlne č.17 halda U ruda 1970 1,5 km Štôlňa č.17 štôlňa U ruda 1960 1,6 km Halda štôlne č.2 halda U ruda 1960 1,8 km Štôlňa č.2 štôlňa U ruda 1960 1,8 km Halda štôlne č.34 halda U ruda 1970 1,9 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Hranovnica – Dubina stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 2,4 km Hranovnica – Dubina stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 2,4 km Hranovnica – Dubina stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 2,4 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metales Especie Od vody Kravany Uránové rudy U ložiskový výskyt 2,6 km Vikartovce Uránové rudy U ložiskový výskyt 4,2 km Alžbeta Medené rudy Cu mineralogický výskyt 4,5 km Spišské Bystré Železné rudy Fe mineralogický výskyt 4,5 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody ST-24 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291160 m ST-25 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291220 m BP-2 inžiniersko-geologický 4,0 m 24291220 m ST-26 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291220 m BP-1 inžiniersko-geologický 7,0 m 24291240 m ST-23 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291240 m BP-3 inžiniersko-geologický 5,5 m 24291250 m BP-4 inžiniersko-geologický 7,0 m 24291260 m PT-21 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291290 m ST-60 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291330 m ST-59 inžiniersko-geologický 3,0 m 24291330 m Spišské Bystré úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 50,0 m 71468 101Dc44.pdf350 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Gánovce – GA-1 23 °C 2,8 l/s 50 m Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 5,7 km Gánovce – GA-1A 27 °C 1,9 l/s 276 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný bez nahlasovania údajov 5,7 km Gánovce – ŠHG-1 26 °C 3,0 l/s 150 m Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 6,2 km Gánovce – ŠHG-2 25 °C 2,5 l/s 110 m Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 6,3 km Poprad – PP-1 48 °C 61,2 l/s 1205 m Ca-Mg-SO4-HCO3 využívaný 7,3 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 6 1,9 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 9 2,5 km kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 4,9 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 3 5,0 km kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 7,5 km PP-1 geotermálna voda 38 – 55 31 – 50 1 8,0 km kategória a2 minerálna voda < 15 5-15 1 9,2 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Spišské Bystré 80 m² 1970 – 330 m Spišské Bystré 80 m² 1980 – 650 m Spišské Bystré – 1960 – 740 m Spišské Bystré – 1960 – 900 m Kravany – Cigánska jama – Kravany 50 m² 1980 – 1,8 km Kravany 50 m² 1970 – 2,0 km Kravany – 1980 – 2,4 km Spišská Teplica 80 m² 1980 – 2,5 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Salmónido – tramo de la truchaVernársky potok
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaGánovský potok
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaVelický potok
1 coto de pescaŠtrkovisko Batizovce
2 cotos de pesca
Salmónido – tramo de la truchaVeľká Biela Voda (NP Paraíso Eslovaco)
1 coto de pescaVN Malý Grébpark
1 coto de pesca
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
31de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
BáriumBavysoká (horných 5 %)
najvyššie 210 μg/lmedián 100 μg/l10 vzoriek
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 11,0 μg/lmedián 5,00 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
CromoCrmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l10 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
CadmioCdmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l10 vzoriek
ArsénicoAsbežná hodnota
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
CobreCunižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,20 μg/lmedián 1,00 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
StronciumSrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 150 μg/lmedián 80,0 μg/l10 vzoriek
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 12,4 mg/lmedián 8,00 mg/l10 vzoriek
AluminioAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,140 mg/lmedián 0,0100 mg/l20 vzoriek20 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,80 μg/lmedián 0,500 μg/l20 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
CromoCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,40 μg/lmedián 0,375 μg/l20 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
CobreCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,40 μg/lmedián 1,35 μg/l20 vzoriek
PlomoPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l20 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l20 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 22,0 μg/lmedián 1,00 μg/l20 vzoriek55 % pod medzou stanovenia
CincZnbežná hodnota
najvyššie 52,0 μg/lmedián 4,50 μg/l20 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l20 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercurioHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l20 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l20 vzoriek100 % pod medzou stanovenia