Angelbedingungen-Score, das beste Fenster des Tages und Fischereireviere aus den besten Bedingungen Geringe Aktivität · Durchschnittlich eines Fischereireviers 06:00–08:00 VN Jaklovce, Fensterpunktzahl 32. Bei der Bewertung handelt es sich um eine Schätzung der Bedingungen basierend auf Wetter, Wasser und Umgebung, nicht um eine Bissvorhersage. Neu berechnet bei 13:04. Der Verlauf des Fließgewässers und seiner Fischereireviere. Sie können die Linienfarbe an die aktuellen Bedingungen, die Qualität oder jeden anderen Parameter anpassen. DetailfilterRegion, Bezirk, Flussbett, Tiefe, Beschattung, Satelliten, Wasserchemie und Verschmutzung, Fische, Geologie Bewegen Sie die Karte mit zwei Fingern. Im Vollbildmodus genügt ein Finger. Der Score ist eine Einschätzung der Bedingungen anhand von Wetter, Wasser und Umgebung, keine Beißvorhersage. Zu jedem Fischereirevier sehen Sie, woraus er sich zusammensetzt, wie gut er durch Daten belegt ist und woher die Daten stammen. Geländehöhe entlang des Fischereireviers und der ungefähre Wasserstand. Stausee Da es sich um einen Stausee handelt, wird das Fließgewässer hier nicht bewertet: Das Wasser weist keine Strömung, kein Gefälle und kein Gefälle auf. Die Karte zeigt die Geländehöhe entlang des Fischereireviers. Quelle: Open Topo Data (eudem25m), 4. Nov. 2026. Die Höhe ist ungefähr (Fehler von einigen Metern). Das 3D-Geländemodell wird geladen… Veränderungen der Umgebung und der Natur von 2019 bis 2025: wie sich Ufer, Vegetation und Landschaft rund um das Gewässer verändern. Die Bilder wechseln automatisch; Sie können sie auch manuell durchsuchen. Orthofotomosaik der Slowakei © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Das Jahr und der Tag der Aufnahme hängen vom Standort ab, sodass einzelne Jahre je nach Jahreszeit und Wetter unterschiedlich sein können. Wasserqualität laut SHMÚ, Kläranlagen in der Nähe der Fischereireviere und Grundwasser in der Umgebung 0 von 1 Fischereirevier mit Messungen hat in der Nähe Grundwasser mit einem Wert über dem Grenzwert für mindestens einen Indikator. Verschmutztes Wasser in Slowakei Quelle: SHMÚ (Jahrbücher zur Qualität von Oberflächen- und Grundwasser), das Register der Kläranlagen des VÚVH und die EEA. Eine SHMÚ-Messstelle wird einem Fischereirevier nach gleichem Gewässernamen und nach Entfernung zugeordnet; das Jahrbuch führt die Stellen auf, die die Norm nicht eingehalten haben, daher ist eine fehlende Stelle kein Beweis für sauberes Wasser. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 0 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,5modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 193 mg/l, mäkká voda (6,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 9 aus 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Nikel 91,3 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 96. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 67nGy/h dávkový príkon 95. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 aus 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Chróm 4,70 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 91. percentil (Kojšovský potok). 50vrtov do 3 km 171 rozborov vody v okolí Z toho 50 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 1 zdroj geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 6lokalít do 3 km 1 záťaž, 5 skládok Najbližšia záťaž: Margecany – Rušňové depo, Cargo a.s., 2,9 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 22záznamov do 5 km 6 ložísk, 16 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 9plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 1 z 1 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,55zásaditá voda Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 6,7°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (1,20 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 193mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 67nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. mittel Radón je prirodzený plyn z hornín. Riziko sa týka budov a pivníc, nie vody v toku; ukazuje, aké je podložie. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapy magnetického poľa a tiaže (ŠGÚDŠ) odhaľujú, čo je pod sedimentmi a pod povrchom: vulkanické telesá, zlomy a hrúbku kôry. Pre rybára sú zaujímavé nepriamo: ukazujú, kde sa mení podložie a s ním aj voda. -65nT rozsah -65 až -65 nT Odchýlka magnetického poľa Zeme od okolia. Kladné a záporné anomálie prezrádzajú horniny s magnetitom (čadiče, bázické vulkanity) a rozhrania v podloží. -14mGal reziduálna +7,1 mGal Záporné hodnoty sú nad hrubými sedimentmi a pod horami (ľahká kôra), kladné nad hustými horninami a tenšou kôrou. Ukazuje stavbu zemskej kôry, nie vodu. Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok –. Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Kojšovský potok, 1993, 540 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kojšovský potok, 1993, 50 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kojšovský potok, 1993, 540 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kojšovský potok, 1993, 50 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kojšovský potok, 540 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kojšovský potok, 1993, 540 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kojšovský potok, 1993, 540 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kojšovský potok, 1993, 50 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kojšovský potok, 1993, 540 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kojšovský potok, 1993, 540 m od vody. Porovnanie: 13. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Kojšovský potok, 1993, 540 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 64. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 50 vrtov v pásme 3 km, z toho 12 hydrogeologických a 38 ostatných; s číslom archívnej správy 50. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Wer leitet die Fischereireviere und wo sind sie? Flussgebiet Bodrog und Hernad
Jetzt am Wasser
Heute am Gewässer VN Jaklovce
Durchschnitt der Fischereireviere des Fließgewässers
Bestes Zeitfenster heute
Karte und Fischereireviere des Fließgewässers
Höhenprofil: Stausee
Gelände in 3D
Historische Bilder



Wasserverschmutzung am Gewässer VN Jaklovce
Grundwasser: Messwertetypischer Wert von Stationen im Umkreis von 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Jaklovce
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Punkte kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× Kvartérny pokryv
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Säuregehalt des Wassers
Wasserhärte
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
13,0 mg/l42. percentil6,39 mg/l42. percentil29,0 mg/l32. percentil0,0714 mg/l25. percentil101 mg/l19. percentil3,83 mg/l19. percentil1,40 mg/l18. percentil26,8 mg/l16. percentilŽiviny a organické znečistenie
10,8 mg/l76. percentil0,0976 mg/l43. percentil2,20 mg/l25. percentil0,0308 mg/l11. percentilMetalle
210 μg/l80. percentil7,71 μg/l55. percentil21,2 μg/l40. percentil0,0719 mg/l35. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
91,3 mg/kg96. percentil12,8 mg/kg95. percentil15,7 mg/kg95. percentil136 mg/kg95. percentil167 mg/kg95. percentil1,16 mg/kg95. percentil7,91 mg/kg92. percentil0,760 mg/kg92. percentil25,0 mg/kg92. percentil179 mg/kg87. percentil0,668 mg/kg85. percentil26,1 mg/kg83. percentil84,3 mg/kg78. percentil0,262 mg/kg66. percentil0,106 mg/kg11. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2,36 %97. percentil4,08 %91. percentil7,04 %87. percentil1.172 mg/kg77. percentil5.259 mg/kg75. percentil1,27 %74. percentil928 mg/kg61. percentil1,66 %38. percentil0,782 %32. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
135 mg/kg96. percentil42,9 mg/kg95. percentil124 mg/kg95. percentil45,9 mg/kg95. percentil73,3 mg/kg85. percentil490 mg/kg67. percentil1,63 mg/kg64. percentil15,3 mg/kg62. percentil410 mg/kg53. percentil81,9 mg/kg4. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
Radonrisiko im Grundgestein
11,3 ppm96. percentil3,20 ppm89. percentil1,60 %89. percentil1.128 Bq/m²26. percentilRadónové riziko podľa izoplôch
Geofyzikálne polia: magnetika a tiaž
Magnetická anomália
Bouguerova tiažová anomália
Geotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Náchylnosť pôd na okysľovanie
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián výtok z banského diela 1 4,73 Bq/l 4,73 Bq/l prameň 2 46,4 Bq/l 26,4 Bq/l potok, rieka 1 1,49 Bq/l 1,49 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 3,35 Bq/l 3,35 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Jaklovce azbest + azbestová hornina Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 810 m Jaklovce I barit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 1,3 km Jaklovce I barit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 1,3 km Jaklovce – Kurtova Skala vápenec vysokopercentný Ťažené ložisko – Calmit, spol. s r.o. – závod Margecany 3,8 km Jaklovce – Kurtova Skala vápenec vysokopercentný Ťažené ložisko – Calmit, spol. s r.o. – závod Margecany 3,8 km Veľký Folkmár – Folkmárska Skala vápenec ostatný Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,9 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metalle Arten Od vody Veľký Folkmár, Folkmárska skala Železné rudy Fe mineralogický výskyt 510 m Jaklovce – Baniská Komplexné železné rudy Fe, Cu mineralogický výskyt 1,4 km Jaklovce I. Barit barit malé ložisko 1,6 km Folkmárska skala Železné rudy Fe mineralogický výskyt 3,5 km Kojšov, žilník Terézia Komplexné železné rudy Fe, Cu mineralogický výskyt 3,5 km Žakarovce, žila Štefánia Barit barit ložiskový výskyt 3,8 km Gelnica, žily Koloman a Emanuel Komplexné železné rudy Fe, Cu ložiskový výskyt 4,3 km Kojšov, žilníky Primášov grund a Teplý jarok Komplexné železné rudy Fe, Cu mineralogický výskyt 4,4 km Gelnica, žily Gregori, Roberti a Fridrich Komplexné železné rudy Fe, Cu ložiskový výskyt 4,5 km Gelnica, žily Karol, Albrecht, Ľudovít a Markuš Komplexné železné rudy Fe, Cu ložiskový výskyt 4,9 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Standort Arten Tiefe Archívna správa Od vody JF-2 inžiniersko-geologický 4,0 m 87492860 m JF-1 inžiniersko-geologický 12,5 m 87492890 m Zh-7 ložiskový 300,2 m 326081,5 km Jaklovce širokoprofilový vrt – 48728 114Bd14.pdf1,6 km Vyšné Jaklovce úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 3,5 m 8092 114Bd7.pdf1,6 km HJ-4 hydrogeologický 3,5 m 80921,6 km Jaklovce úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,0 m 8092 114Bd8.pdf1,7 km HJ-5 hydrogeologický 7,0 m 80921,7 km V-4 inžiniersko-geologický 5,0 m 872081,9 km V-6 inžiniersko-geologický 5,0 m 872082,0 km V-3 inžiniersko-geologický 5,0 m 872082,0 km V-2 inžiniersko-geologický 5,0 m 872082,0 km Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Quelle Arten Wassertemperatur (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 1 9,3 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Standort Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Margecany – Rušňové depo, Cargo a.s. SK200510KF 2,9 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Veľký Folkmar 250 m² 1992 – 610 m Jaklovce 1 500 m² 1989 – 1,7 km Veľký Folkmar 700 m² 1992 – 2,2 km Jaklovce 100 m² 1997 – 2,3 km Margecany 900 m² 1990 – 2,8 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisationen und Standort
Organisationen am FließgewässerWer leitet die Fischereireviere und wie sind die Bedingungen dort heute?
Weitere Fließgewässer in der Nähe
KarpfengewässerVN Ružín
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)Kojšovský potok
1 FischereirevierVN Thurzov č. 1 a 2
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)Perlovský potok
1 Fischereirevier
KarpfengewässerVVN Ružín
1 Fischereirevier
Karpfengewässer, Salmonid – ForelleHernad
11 Fischereireviere
Diese Seite ist nur teilweise übersetzt. Nicht übersetzte Teile werden auf Slowakisch angezeigt, der Originalsprache der Website. Slowakisches Original öffnen
27aus 100
1445Fischereireviere
Kartenfarbe
Karte wird geladen…
niedrigerhöher
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ChromCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,70 μg/lmedián 4,45 μg/l2 vzorky
AntimonSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 1,60 μg/lmedián 1,50 μg/l2 vzorky
KupferCumierne zvýšená
najvyššie 3,30 μg/lmedián 3,15 μg/l2 vzorky
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,30 μg/l2 vzorky
CadmiumCdmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l2 vzorky
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
FührenPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
BáriumBanižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 30,0 μg/lmedián 25,0 μg/l2 vzorky
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
StronciumSrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 50,0 μg/lmedián 50,0 μg/l2 vzorky
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 8,13 mg/lmedián 6,52 mg/l2 vzorky
ChromCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 12,3 μg/lmedián 0,250 μg/l13 vzoriek54 % pod medzou stanovenia
AntimonSbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 12,4 μg/lmedián 0,200 μg/l13 vzoriek38 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,310 mg/lmedián 0,0300 mg/l13 vzoriek31 % pod medzou stanovenia
KupferCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 12,3 μg/lmedián 0,250 μg/l13 vzoriek
QuecksilberHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l13 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
ArsenAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,80 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
ZinkZnzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 908 μg/lmedián 5,00 μg/l13 vzoriek38 % pod medzou stanovenia
FührenPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek54 % pod medzou stanovenia
LítiumLibežná hodnota
najvyššie 12,0 μg/lmedián 4,00 μg/l13 vzoriek23 % pod medzou stanovenia
EisenFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia