Angelbedingungen-Score, das beste Fenster des Tages und Fischereireviere aus den besten Bedingungen Geringe Aktivität · Durchschnittlich eines Fischereireviers 15:00–17:00 Stoličný potok, Fensterpunktzahl 13. Bei der Bewertung handelt es sich um eine Schätzung der Bedingungen basierend auf Wetter, Wasser und Umgebung, nicht um eine Bissvorhersage. Neu berechnet bei 02:04. Der Verlauf des Fließgewässers und seiner Fischereireviere. Sie können die Linienfarbe an die aktuellen Bedingungen, die Qualität oder jeden anderen Parameter anpassen. DetailfilterRegion, Bezirk, Flussbett, Tiefe, Beschattung, Satelliten, Wasserchemie und Verschmutzung, Fische, Geologie Bewegen Sie die Karte mit zwei Fingern. Im Vollbildmodus genügt ein Finger. Der Score ist eine Einschätzung der Bedingungen anhand von Wetter, Wasser und Umgebung, keine Beißvorhersage. Zu jedem Fischereirevier sehen Sie, woraus er sich zusammensetzt, wie gut er durch Daten belegt ist und woher die Daten stammen. Wie das Fließgewässer flussabwärts fällt: Gefälle, Gefälle und Wassergeschwindigkeit. Sanfter Farbverlauf Die Strömung ist spürbar, es wechseln sich Untiefen und Bäche ab. Ein Übergang zwischen einem Niederungsgewässer und einem Vorgewässer. Quelle: Open Topo Data (eudem25m), 4. Nov. 2026. Steigung und Gefälle sind Richtwerte und beziehen sich nur auf die Abschnitte der Fischereireviere. Das 3D-Geländemodell wird geladen… Veränderungen der Umgebung und der Natur von 2017 bis 2023: wie sich Ufer, Vegetation und Landschaft rund um das Gewässer verändern. Die Bilder wechseln automatisch; Sie können sie auch manuell durchsuchen. Orthofotomosaik der Slowakei © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Das Jahr und der Tag der Aufnahme hängen vom Standort ab, sodass einzelne Jahre je nach Jahreszeit und Wetter unterschiedlich sein können. Wasserqualität laut SHMÚ, Kläranlagen in der Nähe der Fischereireviere und Grundwasser in der Umgebung 1 von 1 Fischereireviere am Fließgewässer mit SHMÚ-Daten: Der nächstgelegene Standort weist in mindestens einem Indikator einen nicht erfüllten Standard auf. 1 von 1 Fischereirevier mit Messungen hat in der Nähe Grundwasser mit einem Wert über dem Grenzwert für mindestens einen Indikator. Wasserverschmutzung im Flussgebiet Kleine Donau und auf Žitný ostrov (Große Schüttinsel)Verschmutztes Wasser in Slowakei Quelle: SHMÚ (Jahrbücher zur Qualität von Oberflächen- und Grundwasser), das Register der Kläranlagen des VÚVH und die EEA. Eine SHMÚ-Messstelle wird einem Fischereirevier nach gleichem Gewässernamen und nach Entfernung zugeordnet; das Jahrbuch führt die Stellen auf, die die Norm nicht eingehalten haben, daher ist eine fehlende Stelle kein Beweis für sauberes Wasser. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 10 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,6modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 751 mg/l, veľmi tvrdá voda (24,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 aus 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Selén 1,55 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 49nGy/h dávkový príkon 43. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 aus 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Meď 31,6 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Stoličný, potok). 317vrtov do 3 km 353 rozborov vody v okolí Z toho 224 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 52°C na ústí vrtu 4 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Kráľova pri Senci – FGS-1/A, výdatnosť 13,0 l/s, 6,0 km od vody. 6lokalít do 3 km 3 záťaže, 3 skládky Najbližšia záťaž: SC (001) / Boldog – S od obce – sklad pesticídov, 1,6 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 10záznamov do 5 km 8 ložísk, 2 rudné výskyty Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 1plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,65typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 24,7°dH, veľmi tvrdá Súčet vápnika a horčíka (4,41 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 751mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 49nGy/h vo vzduchu rozsah 47 až 54 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Stoličný, potok, 1999, 10 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Boldog, 1500 m ZSZ od K122, 1996, 800 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stoličný, potok, 1999, 10 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stoličný, potok, 1999, 10 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stoličný, potok, 1999, 130 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Boldog, 1500 m ZSZ od K122, 1996, 800 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stoličný, potok, 1996, 80 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stoličný, potok, 1996, 80 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stoličný, potok, 1996, 80 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stoličný, potok, 80 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Boldog, 1500 m ZSZ od K122, 1996, 800 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,5 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 160 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 150 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 160 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 160 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 317 vrtov v pásme 3 km, z toho 49 hydrogeologických a 268 ostatných; s číslom archívnej správy 224. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Wer leitet die Fischereireviere und wo sind sie? Flussgebiet Donau
Jetzt am Wasser
Heute am Gewässer Stoličný potok
Durchschnitt der Fischereireviere des Fließgewässers
Bestes Zeitfenster heute
Karte und Fischereireviere des Fließgewässers
Höhenprofil des Fließgewässers
Gelände in 3D
Historische Bilder



Wasserverschmutzung am Gewässer Stoličný potok
Oberflächengewässer in der Nähe der Fischereirevierenächstgelegene SHMÚ-Überwachungsstelle, 2025
Am stärksten verschmutzte Fischereirevierealle mit einem unerfüllten Standard
Grundwasser: Messwertetypischer Wert von Stationen im Umkreis von 10 km, 2025
Höchste Nitratwerte
Fließgewässerprofil von der Quelle bis zur MündungAnzahl der nicht erfüllten Indikatoren in 2025 an SHMÚ-Standorten
Websites in der Tabelle anzeigen (5)
Geológia a geochémia toku Stoličný potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Punkte kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× Kvartérny pokryv
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Säuregehalt des Wassers
Wasserhärte
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
41,9 mg/l92. percentil120 mg/l92. percentil108 mg/l91. percentil30,1 mg/l90. percentil378 mg/l90. percentil46,3 mg/l89. percentil7,27 mg/l86. percentil0,210 mg/l82. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,845 mg/l91. percentil15,0 mg/l86. percentil4,99 mg/l81. percentil0,402 mg/l75. percentilMetalle
172 μg/l88. percentil13,4 μg/l75. percentil91,5 μg/l59. percentil0,112 mg/l53. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
1,55 mg/kg95. percentil0,603 mg/kg80. percentil0,267 mg/kg66. percentil27,3 mg/kg64. percentil0,626 mg/kg49. percentil8,35 mg/kg48. percentil23,3 mg/kg43. percentil88,9 mg/kg41. percentil5,85 mg/kg40. percentil60,8 mg/kg31. percentil0,0733 mg/kg31. percentil57,6 mg/kg27. percentil2,11 mg/kg26. percentil11,8 mg/kg25. percentil0,0684 mg/kg13. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
5,61 %83. percentil1.171 mg/kg82. percentil1,25 %73. percentil1.084 mg/kg71. percentil1,55 %55. percentil0,831 %42. percentil5,33 %40. percentil2,44 %35. percentil3.996 mg/kg31. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
194 mg/kg85. percentil515 mg/kg74. percentil15,2 mg/kg61. percentil62,0 mg/kg60. percentil85,3 mg/kg41. percentil27,7 mg/kg39. percentil1,07 mg/kg31. percentil53,1 mg/kg29. percentil325 mg/kg25. percentil21,3 mg/kg19. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,34 %63. percentil2,53 ppm43. percentil6,96 ppm33. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 10 21,4 Bq/l 7,00 Bq/l potok, rieka 1 3,24 Bq/l 3,24 Bq/l iné 1 14,6 Bq/l 14,6 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 2,1 km Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 2,1 km Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 2,1 km Nový Svet štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ILKA s.r.o. 2,3 km Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ILKA s.r.o. 2,5 km Reca I štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Talapka Cyril 2,7 km Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 3,1 km Senec štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Bratislavské štrkopiesky, s.r.o. 4,0 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Standort Arten Tiefe Archívna správa Od vody Cf Sn-63 ložiskový 160,0 m – 50 m V-3/202 inžiniersko-geologický 10,0 m 9090060 m Cf Sn-72 ložiskový 187,0 m – 70 m Blatné úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 150,0 m 78475 143Bb57.pdf80 m Cf Sn-70 ložiskový 221,0 m – 80 m Cf Sn-65 ložiskový 95,7 m – 90 m DPS-K30 inžiniersko-geologický 10,0 m 9090090 m JK-30 inžiniersko-geologický 10,0 m 9090090 m SPS-V30 inžiniersko-geologický 8,2 m 9090090 m Cf Sn-67 ložiskový 185,0 m – 90 m JV-30 inžiniersko-geologický 10,0 m 9090090 m Blatné úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 25,0 m 16560 143Bb9.pdf100 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatur Výdatnosť Tiefe Chemický typ vody Využívanie Od vody Senec – BS-1 49 °C 12,0 l/s 1350 m Na-HCO3-Cl využívaný 3,9 km Kráľova pri Senci – VMK-1 30 °C 1,2 l/s 804,5 m Na-Mg-HCO3 nevyužívaný 6,0 km Kráľova pri Senci – FGS-1/A 52 °C 13,0 l/s 1500 m Na-HCO3-Cl nevyužívaný 6,0 km Kráľova pri Senci – FGS-1 23 °C 0,3 l/s 810 m Na-Mg-HCO3 nevyužívaný 6,0 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Quelle Arten Wassertemperatur (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody BS-1 geotermálna voda 38 – 55 5 – 15 1 3,9 km FGS-1,1/A geotermálna voda 38 – 55 5 – 15 1 4,9 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 3 5,1 km kategória Kráľová pri Senci termálne kúpalisko – – 1 5,6 km FGB-1,1/A geotermálna voda 22 – 38 < 5 1 8,5 km kategória Chorvátsky Grob termálne kúpalisko – – 1 9,0 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Standort Činnosť Látka Klasifikácia Od vody SC (001) / Boldog – S od obce – sklad pesticídov skladovanie a distribúcia agrochemikálií – poľnohospodárska výroba herbicídy (celkom) 74 b. (38-36) 1,6 km Boldog – S od obce – sklad pesticídov SK1000300P 1,6 km PK (027) / Šenkvice – Malé Šenkvice – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 54 b. (35-19) 1,9 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Veľký Grob 40 000 m² – – 950 m Šenkvice – Malé Šenkvice 11 500 m² 1993 – 1,8 km Tárnok – Veľký Grob – Veľký Grob 14 036 m² 1994 monitorovaná 2,6 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisationen und Standort
Organisationen am FließgewässerWer leitet die Fischereireviere und wie sind die Bedingungen dort heute?
Weitere Fließgewässer in der Nähe
Slnečné jazerá v Senci
1 FischereirevierHlboké jazero v Senci
1 FischereirevierStrieborné jazerá Senec
1 FischereirevierRašelinisko Tárnok
1 FischereirevierRašelinisko Veľký Grob
1 Fischereirevier
KarpfengewässerČierna voda
4 Fischereireviere
Diese Seite ist nur teilweise übersetzt. Nicht übersetzte Teile werden auf Slowakisch angezeigt, der Originalsprache der Website. Slowakisches Original öffnen
4aus 100
1445Fischereireviere
Kartenfarbe
Karte wird geladen…
niedrigerhöher
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
KupferCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 31,6 μg/lmedián 3,80 μg/l6 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
StronciumSrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 610 μg/lmedián 490 μg/l3 vzorky
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 88,0 μg/lmedián 78,0 μg/l3 vzorky
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 2,10 μg/l6 vzoriek
AntimonSbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,895 μg/l6 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 16,0 μg/lmedián 10,0 μg/l6 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
FührenPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ChromCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 19,1 mg/lmedián 8,07 mg/l6 vzoriek
ChromCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 13,8 μg/lmedián 0,700 μg/l27 vzoriek41 % pod medzou stanovenia
FührenPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 11,0 μg/lmedián 0,500 μg/l27 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
ZinkZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 051 μg/lmedián 179 μg/l27 vzoriek
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,140 mg/lmedián 0,00500 mg/l27 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
KupferCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,40 μg/lmedián 0,900 μg/l27 vzoriek
ArsenAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 0,500 μg/l27 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,20 μg/lmedián 0,200 μg/l27 vzoriek48 % pod medzou stanovenia
SelenSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,50 μg/l27 vzoriek19 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,250 μg/l27 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 44,0 μg/lmedián 13,0 μg/l27 vzoriek
EisenFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
QuecksilberHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l27 vzoriek100 % pod medzou stanovenia