Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 VN Seňa, puntuación de la ventana 17. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 09:46. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Altura del terreno a lo largo del coto de pesca y nivel del agua aproximado. Embalse Es un embalse, por lo que el curso de agua no se evalúa aquí: el agua no tiene corriente, caída ni pendiente. El gráfico muestra la altura del terreno a lo largo del coto de pesca. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La altura es aproximada (error de unos pocos metros). Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2019 a 2025: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 1 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. pH 8,1modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 918 mg/l, veľmi tvrdá voda (32,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Cín 50,6 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 55°C v hĺbke 1 000 m V hĺbke 2 000 m okolo 95 °C (prírastok 40 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 50nGy/h dávkový príkon 47. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Selén 1,90 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 98. percentil (300m pod obcou). 229vrtov do 3 km 152 rozborov vody v okolí Z toho 215 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 37°C na ústí vrtu 3 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Kechnec – KG-1, výdatnosť 0,7 l/s, 2,2 km od vody. 5lokalít do 3 km 5 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 4záznamy do 5 km 4 ložiská Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 5plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 0 z 1 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,10typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 32,1°dH, veľmi tvrdá Súčet vápnika a horčíka (5,74 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 918mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 50nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 55 / 95 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 40 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok –. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: 300m pod obcou, 1992, 750 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 300m pod obcou, 1992, 750 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 300m pod obcou, 1992, 750 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 300m pod obcou, 1992, 750 m od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 500m V od obce Kechnec, 1992, 730 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 300m pod obcou, 1992, 750 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 500m V od obce Kechnec, 730 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 500m V od obce Kechnec, 1992, 730 m od vody. Porovnanie: 73. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 300m pod obcou, 1992, 750 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 500m V od obce Kechnec, 1992, 730 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: 500m V od obce Kechnec, 1992, 730 m od vody. Porovnanie: 65. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,0 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 250 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 250 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 250 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 250 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 229 vrtov v pásme 3 km, z toho 56 hydrogeologických a 173 ostatných; s číslom archívnej správy 215. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Bodrog y Hornád
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua VN Seňa
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación: embalse
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua VN Seňa
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Seňa
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
152 mg/l96. percentil227 mg/l96. percentil0,603 mg/l95. percentil108 mg/l95. percentil12,3 mg/l95. percentil47,4 mg/l95. percentil31,8 mg/l91. percentil300 mg/l77. percentilŽiviny a organické znečistenie
37,6 mg/l96. percentil4,37 mg/l73. percentil0,206 mg/l60. percentil0,131 mg/l56. percentilMetales
81,7 μg/l75. percentil105 μg/l62. percentil0,119 mg/l56. percentil4,87 μg/l36. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
50,6 mg/kg95. percentil260 mg/kg93. percentil0,483 mg/kg89. percentil0,467 mg/kg85. percentil2,27 mg/kg84. percentil0,654 mg/kg84. percentil0,240 mg/kg78. percentil31,1 mg/kg73. percentil80,7 mg/kg63. percentil27,4 mg/kg62. percentil7,32 mg/kg58. percentil17,2 mg/kg58. percentil0,230 mg/kg46. percentil59,6 mg/kg28. percentil5,33 mg/kg10. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1468 mg/kg92. percentil3,39 %79. percentil2,99 %66. percentil978 mg/kg63. percentil4311 mg/kg44. percentil1,44 %38. percentil5,27 %37. percentil0,786 %33. percentil0,693 %25. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
532 mg/kg77. percentil69,7 mg/kg75. percentil95,3 mg/kg67. percentil29,0 mg/kg57. percentil29,2 mg/kg48. percentil56,7 mg/kg41. percentil12,6 mg/kg38. percentil366 mg/kg37. percentil119 mg/kg34. percentil1,00 mg/kg28. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
7,50 ppm56. percentil1,30 %50. percentil2,55 ppm45. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 3 40,2 Bq/l 14,8 Bq/l potok, rieka 2 3,85 Bq/l 2,17 Bq/l upravený prameň 1 39,9 Bq/l 39,9 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Kechnec – Milhosť II štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – VEDOS Kechnec, s.r.o. 2,8 km Milhosť štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – UND – ŠTRKOPIESKY s.r.o. 3,1 km Seňa – Milhosť štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – UND – ŠTRKOPIESKY s.r.o. 3,8 km Seňa – Milhosť štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – UND – ŠTRKOPIESKY s.r.o. 3,8 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Seňa úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 15,0 m 73645 127Bc45.pdf40 m Seňa úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 20,0 m 73645 127Bc44.pdf80 m Seňa úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 m 13332 127Bc28.pdf290 m Seňa úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 22,0 m 10857 127Bc30.pdf480 m Seňa úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 19,5 m 32879 127Bc35.pdf540 m Vrt č. 3 ložiskový 12,4 m 54930720 m Belža úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 4,0 m 29204 127Bc33.pdf830 m Seňa širokoprofilový vrt 11,0 m 46376 127Bc41.pdf850 m Seňa úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,7 m 13332 127Bc29.pdf890 m Seňa úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou – 58608 127Bc43.pdf1,0 km Vrt č. 33 ložiskový 12,4 m 549301,1 km Seňa úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,0 m 4952 127Bc1.pdf1,1 km Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Kechnec – KG-1 37 °C 0,7 l/s 1114 m Na-Ca-Cl-HCO3 nevyužívaný 2,2 km Valaliky – KAH-5 21 °C – 160 m Na-HCO3 nevyužívaný 7,2 km Valaliky – KAH-3 21 °C – 190 m Na-Cl nevyužívaný 8,3 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Buzica I. – Buzica 120 m² 1990 – 570 m Rešica I. – Rešica 24 m² 1992 – 1,9 km Seňa I. – Seňa – 1985 – 2,1 km Milhosť – Kechnec – 1980 – 2,1 km Grajciar – Belža – 1980 – 2,6 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
8de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,90 μg/lmedián 1,55 μg/l2 vzorky
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 27,0 μg/lmedián 24,5 μg/l2 vzorky
StronciumSrmierne zvýšená
najvyššie 480 μg/lmedián 460 μg/l2 vzorky
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 90,0 μg/lmedián 80,0 μg/l2 vzorky
CromoCrmierne zvýšená
najvyššie 2,90 μg/lmedián 2,05 μg/l2 vzorky
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 0,700 μg/lmedián 0,600 μg/l2 vzorky50 % pod medzou stanovenia
CadmioCdmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l2 vzorky
ArsénicoAsbežná hodnota
najvyššie 1,90 μg/lmedián 1,55 μg/l2 vzorky
CobreCubežná hodnota
najvyššie 1,30 μg/lmedián 1,15 μg/l2 vzorky50 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 15,1 mg/lmedián 14,8 mg/l2 vzorky
CadmioCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 3,50 μg/lmedián 0,250 μg/l13 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,20 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,70 μg/lmedián 0,100 μg/l13 vzoriek69 % pod medzou stanovenia
CincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2 105 μg/lmedián 70,0 μg/l13 vzoriek
CobreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,20 μg/lmedián 2,80 μg/l13 vzoriek
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,10 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek54 % pod medzou stanovenia
CromoCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,60 μg/lmedián 0,700 μg/l13 vzoriek31 % pod medzou stanovenia
AluminioAlzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0700 mg/lmedián 0,00500 mg/l13 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 39,0 μg/lmedián 19,0 μg/l13 vzoriek8 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
MercurioHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
