Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 Breznický potok, puntuación de la ventana 31. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 09:46. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Bystrina Un arroyo de montaña con pendiente pronunciada, cascadas y fondo rocoso. El agua está clara y fría; la pesca requiere un enfoque cuidadoso. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2018 a 2024: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 12 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek67 % čiary vody 33 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 118 mg/l, mäkká voda (3,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Vanád 130 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 95 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 47nGy/h dávkový príkon 21. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 4objekty do 3 km ťažené: Fe Najbližšie: Povrchová dobývka? (iný druh objektu), 240 m od vody. 2vzorky so zlatom 11 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (10 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 1 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 10,7 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (Hron). 21vrtov do 3 km 414 rozborov vody v okolí Z toho 21 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 49°C na ústí vrtu 17 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Kováčová – K-1, výdatnosť 50,0 l/s, 6,0 km od vody. 6lokalít do 3 km 6 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 12záznamov do 5 km 7 ložísk, 5 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 87plôch do 3 km 10 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,83typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 3,7°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,66 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 118mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 47nGy/h vo vzduchu rozsah 40 až 59 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. medio Radón je prirodzený plyn z hornín. Riziko sa týka budov a pivníc, nie vody v toku; ukazuje, aké je podložie. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 95 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 680 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1250m SZ od K639, 530 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 680 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1250m SV od K678 Demián, 1993, 110 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 2000m S od K639, 1993, 90 m od vody. Porovnanie: 55. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 680 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1250m SV od K678 Demián, 1993, 110 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1250m SV od K678 Demián, 1993, 110 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 680 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1250m SV od K678 Demián, 1993, 110 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: 1250m SZ od K639, 1993, 530 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,6 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,1 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,5 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 3,0 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 610 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,3 km od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 3,0 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,5 km od vody. Porovnanie: 68. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,2 km od vody. Porovnanie: 60. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 3,0 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 3,0 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 21 vrtov v pásme 3 km, z toho 6 hydrogeologických a 15 ostatných; s číslom archívnej správy 21. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Hron
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Breznický potok
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Breznický potok
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Breznický potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× kvartér pleistocén – holocén deluviálno-polygenetické sedimenty: hlinito-ílovité a piesčité svahové hliny 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
2,32 mg/l38. percentil29,5 mg/l33. percentil4,67 mg/l25. percentil3,49 mg/l23. percentil0,0630 mg/l19. percentil4,98 mg/l10. percentil18,1 mg/l8. percentil48,2 mg/l6. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,180 mg/l57. percentil6,48 mg/l52. percentil0,101 mg/l47. percentil2,96 mg/l44. percentilMetales
11,2 μg/l69. percentil99,7 μg/l61. percentil0,0690 mg/l34. percentil13,6 μg/l28. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
130 mg/kg95. percentil14,7 mg/kg94. percentil27,9 mg/kg85. percentil34,5 mg/kg79. percentil141 mg/kg78. percentil1,08 mg/kg73. percentil0,178 mg/kg71. percentil0,292 mg/kg70. percentil0,229 mg/kg55. percentil0,241 mg/kg48. percentil2,45 mg/kg42. percentil4,56 mg/kg19. percentil0,160 mg/kg10. percentil41,2 mg/kg8. percentil11,8 mg/kg6. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
7929 mg/kg95. percentil4,73 %95. percentil7,50 %93. percentil1488 mg/kg89. percentil1,02 %74. percentil1,17 %70. percentil2,23 %54. percentil845 mg/kg50. percentil1,07 %5. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
197 mg/kg86. percentil35,8 mg/kg85. percentil17,7 mg/kg80. percentil477 mg/kg63. percentil1,23 mg/kg40. percentil331 mg/kg27. percentil46,1 mg/kg11. percentil69,0 mg/kg10. percentil19,5 mg/kg5. percentil30,8 mg/kg5. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
Riesgo de radón del lecho rocoso
2,64 ppm59. percentil6,50 ppm20. percentil1,15 %16. percentilRadónové riziko podľa izoplôch
Geotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Náchylnosť pôd na okysľovanie
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 304/C 1 zrno 10 m 162/E 1 zrno 980 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián fuente 18 35,0 Bq/l 7,15 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 3 27,0 Bq/l 9,80 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 4,57 Bq/l 4,57 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Povrchová dobývka? iný druh objektu Fe rudy – limonit 240 m Šachtica Š-1/61 šachta Fe rudy – limonit 1961 250 m Peter štôlňa štôlňa Fe rudy – limonit 300 m Daniel štôlňa štôlňa Fe rudy – limonit 320 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Ostrá Lúka stavebný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 3,6 km Ostrá Lúka stavebný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 3,6 km Badín – Skalica stavebný kameň Ťažené ložisko – Resale SE 3,9 km Badín – Skalica stavebný kameň Ťažené ložisko – Resale SE 4,0 km Jastrabá – lom Legio stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 4,5 km Močiar diatomit Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – A. R. C. Logistics, s.r.o. 5,0 km Močiar diatomit Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – A. R. C. Logistics, s.r.o. 5,0 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metales Especie Od vody Železná Breznica Železné rudy Fe mineralogický výskyt 500 m Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody DGJ-1 inžiniersko-geologický 6,0 m 84952370 m J-14 inžiniersko-geologický 6,0 m 875931,3 km J-9 inžiniersko-geologický 6,0 m 875931,3 km J-1 inžiniersko-geologický 6,0 m 875931,3 km J-13 inžiniersko-geologický 6,0 m 875931,3 km J-2 inžiniersko-geologický 6,0 m 875931,3 km J-3 inžiniersko-geologický 6,0 m 875931,3 km J-5 inžiniersko-geologický 6,0 m 875931,3 km Tŕnie negatívny vrt 80,0 m 33259 123Aa12.pdf1,3 km J-4 inžiniersko-geologický 6,0 m 875931,3 km J-6 inžiniersko-geologický 6,0 m 875931,3 km J-7 inžiniersko-geologický 6,0 m 875931,3 km Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Sielnica – KMV-1 33 °C 3,0 l/s 417 m Ca-SO4 využívaný 5,9 km Sielnica – BO-8 34 °C 17,7 l/s 405 m nevyužívaný 5,9 km Kováčová – K-2 46 °C 20,0 l/s 536 m Ca-SO4, resp. Ca-Mg-SO4 využívaný 6,0 km Kováčová – K-1 49 °C 50,0 l/s 512 m Ca-SO4, resp. Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,0 km Kováčová – P-3 42 °C – 9 m Ca-SO4, resp. Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,0 km Kováčová 46 °C 20,0 l/s 412 m Ca-SO4, resp. Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,0 km Kováčová – P-4 41 °C – 9 m Ca-SO4, resp. Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,0 km Kováčová – P-6 25 °C – 9 m Ca-SO4, resp. Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,0 km Kováčová – P-7 12 °C – 9 m Ca-SO4, resp. Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,0 km Sielnica – BO-9 29 °C 5,5 l/s 353 m nevyužívaný 6,2 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 4 5,3 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 13 5,9 km kategória Kováčová termálne kúpalisko – – 1 6,3 km kategória d4 minerálna voda 39-55 31-50 1 6,3 km kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 1 6,3 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 4 6,8 km kategória Kremnica termálne kúpalisko – – 1 8,1 km KŠ-1 geotermálna voda 38 – 55 31 – 50 1 9,1 km kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 1 9,9 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Do stráni – Železná Breznica 400 m² 1970 – 60 m Hlobejka – Železná Breznica 150 m² 1980 – 360 m Hronská Dúbrava – 1972 – 910 m Hronská Dúbrava – 1975 – 1,3 km Kašova Lehôtka – Tŕnie 300 m² 1980 – 1,4 km Pri ihrisku – Tŕnie 20 m² 1985 – 1,6 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Más cursos de agua cercanos
Salmónido – tramo de la truchaTurová
1 coto de pesca
CiprínidoKováčovský rybník
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaIhráčsky potok
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaSielnický potok
1 coto de pesca
Ciprínido, Salmonidado – de tímalo, Salmonidado – trucheroHron
19 cotos de pesca
Salmónido – tramo de la truchaKremnický potok
1 coto de pesca
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
26de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,7 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
CadmioCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l6 vzoriek
AntimonioSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,30 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
CromoCrmierne zvýšená
najvyššie 3,50 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
CobreCubežná hodnota
najvyššie 1,50 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
StronciumSrbežná hodnota
najvyššie 170 μg/lmedián 90,0 μg/l6 vzoriek
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
BáriumBanižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 30,0 μg/lmedián 20,0 μg/l6 vzoriek
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 34,2 mg/lmedián 30,6 mg/l6 vzoriek
AluminioAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,150 mg/lmedián 0,0200 mg/l31 vzoriek26 % pod medzou stanovenia
CadmioCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,250 μg/l31 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l31 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,30 μg/lmedián 0,500 μg/l31 vzoriek52 % pod medzou stanovenia
SelenioSemierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l31 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
CromoCrmierne zvýšená
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,250 μg/l31 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
PlomoPbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l31 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
CincZnbežná hodnota
najvyššie 95,0 μg/lmedián 0,500 μg/l31 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
CobreCubežná hodnota
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,500 μg/l31 vzoriek
LítiumLibežná hodnota
najvyššie 7,00 μg/lmedián 1,00 μg/l31 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l17 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercurioHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l31 vzoriek100 % pod medzou stanovenia