Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 Tajchovka, puntuación de la ventana 36. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 02:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Bystrina Un arroyo de montaña con pendiente pronunciada, cascadas y fondo rocoso. El agua está clara y fría; la pesca requiere un enfoque cuidadoso. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2018 a 2024: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 0 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 10 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek67 % čiary vody 33 % metamorfity Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 115 mg/l, mäkká voda (4,0 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Molybdén 0,805 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 91. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 54nGy/h dávkový príkon 69. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 53objektov do 3 km ťažené: Fe, Au Najbližšie: Zubau štôlňa (štôlňa), 90 m od vody. 17vzoriek so zlatom 16 rudných minerálov v sedimente Najviac 22 zŕn v jednej vzorke (120 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 2 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Selén 3,10 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Malužiná, potok). 16vrtov do 3 km 451 rozborov vody v okolí Z toho 16 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 16 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 3lokalít do 3 km 3 skládky V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 44záznamov do 5 km 2 ložiská, 42 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 8plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Mapa pokrýva 3 z 4 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,91typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 4,0°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,72 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 115mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 54nGy/h vo vzduchu rozsah 49 až 58 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, sútok, 1700m VSV od K1281, 1992, 80 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bocianka, potok, 1992, 980 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 20 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, sútok, 1700m VSV od K1281, 1992, 80 m od vody. Porovnanie: 58. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Malužiná, potok, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,6 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 130 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 180 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,2 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,2 km od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,2 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 130 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 450 m od vody. Porovnanie: 64. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,2 km od vody. Porovnanie: 56. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 16 vrtov v pásme 3 km, z toho 8 hydrogeologických a 8 ostatných; s číslom archívnej správy 16. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Váh
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Tajchovka
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Tajchovka
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Tajchovka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× kryštalinikum staršie paleozoikum? granáticko-muskoviticko-biotitické pararuly, svorové ruly až svory 1× Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
20,5 mg/l17. percentil6,03 mg/l15. percentil63,4 mg/l10. percentil18,8 mg/l9. percentil1,84 mg/l5. percentil0,487 mg/l4. percentil1,20 mg/l3. percentil0,0500 mg/l0. percentilŽiviny a organické znečistenie
2,39 mg/l11. percentil1,37 mg/l7. percentil0,0165 mg/l4. percentil0,0254 mg/l1. percentilMetales
23,9 μg/l90. percentil0,128 mg/l59. percentil53,3 μg/l45. percentil17,1 μg/l34. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,805 mg/kg91. percentil19,8 mg/kg90. percentil0,482 mg/kg89. percentil4,20 mg/kg84. percentil1,76 mg/kg81. percentil10,2 mg/kg74. percentil20,8 mg/kg72. percentil110 mg/kg62. percentil0,132 mg/kg61. percentil26,0 mg/kg60. percentil70,3 mg/kg55. percentil0,242 mg/kg49. percentil22,5 mg/kg40. percentil58,6 mg/kg28. percentil0,0847 mg/kg20. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2,21 %96. percentil7,31 %91. percentil1284 mg/kg87. percentil1,21 %87. percentil3,38 %79. percentil5406 mg/kg78. percentil1190 mg/kg78. percentil1,09 %66. percentil1,26 %23. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
49,1 mg/kg96. percentil133 mg/kg96. percentil47,4 mg/kg95. percentil989 mg/kg95. percentil79,2 mg/kg91. percentil2,23 mg/kg91. percentil80,0 mg/kg88. percentil475 mg/kg73. percentil16,6 mg/kg72. percentil134 mg/kg47. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,65 %91. percentil7,25 ppm46. percentil2,45 ppm33. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody NT-200/C 1 zrno 10 m NT-1019/A 1 zrno 80 m NT-461/D 1 zrno 110 m NT-465/D 2 zrná 110 m NT-1020/A 22 zŕn 120 m NT-253/A 8 zŕn 170 m NT-464/D 8 zŕn 170 m NT-231/C 2 zrná 180 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 2 10,8 Bq/l 10,8 Bq/l fuente 10 28,8 Bq/l 8,33 Bq/l minerálny prameň 1 17,6 Bq/l 17,6 Bq/l upravený prameň 1 25,2 Bq/l 25,2 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 12,8 Bq/l 12,8 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Zubau štôlňa štôlňa Cu-S rudy (Au rudy?) cca koniec 19.stor.-zač.20.stor. 90 m Štôlňa č. 5 štôlňa barit 190 m Štôlňa č. 6 štôlňa barit 330 m Štôlňa štôlňa barit 510 m Štôlňa č. 2 štôlňa barit 510 m Štôlňa č. 1 štôlňa barit 520 m Štôlňa č. 3 štôlňa barit 540 m Štôlňa štôlňa barit 680 m Štôlňa č. 10 štôlňa barit 760 m Štôlňa č. 9 štôlňa barit 800 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Liptovská Porúbka – Malužiná stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 1,8 km Liptovská Porúbka – Malužiná stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 1,8 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metales Especie Od vody Nižná Boca-BociankaI Zlaté rudy Au, Sb malé ložisko 190 m Malužiná-Doštianky Barit barit, Cu mineralogický výskyt 400 m Nižná Boca-Bocianka II Zlaté rudy Au, Sb ložiskový výskyt 1,0 km Malužiná – Olovienka Polymetalické rudy Cu, Pb, Zn mineralogický výskyt 1,5 km Sokolová dolina Komplexné železné rudy Cu, Fe mineralogický výskyt 1,6 km Jančíkova dolina Pyrit pyrit mineralogický výskyt 1,8 km Malužiná-Hodruša Barit barit, Cu mineralogický výskyt 1,9 km Malužiná-Svidovo Barit barit mineralogický výskyt 2,1 km Nižná Boca-Bocianka III Zlaté rudy Au, Sb malé ložisko 2,5 km Babiná Železné rudy Fe mineralogický výskyt 2,8 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody 320 ložiskový 299,1 m 7809350 m 321/65 ložiskový 288,2 m 7809370 m 319/65 ložiskový 297,5 m 7809380 m MA-2 štruktúrny 146,0 m 12924220 m MA-1 štruktúrny 165,0 m 129241,6 km Malužiná-Hodruša štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 100,0 m 66389 112Ba1.pdf1,9 km Malužiná štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 40,0 m 66389 112Ba2.pdf1,9 km Malužiná štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 100,0 m 66389 112Ba3.pdf1,9 km Malužiná úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 80,0 m 81481 112Ba8.pdf2,5 km Malužiná štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 150,0 m 66389 112Ba4.pdf2,5 km 334 ložiskový 297,3 m 780932,7 km Nižná Boca úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 3,3 m 72123 112Ba6.pdf2,8 km Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 13 230 m kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 9,1 km kategória c3 minerálna voda 23-38 16-30 1 9,5 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 9,7 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Pri potoku (obec Žadovica) – Malužiná – – – 520 m Pri potoku (obec Žadovica) – Malužiná 1 000 m² – – 1,1 km Niže dediny (obec Žadovica) – Nižná Boca 210 m² – – 2,4 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Salmónido – tramo de la truchaBoca
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaVN Lacková
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaVáh Negro
3 cotos de pesca
Salmónido – tramo de la truchaVáh Blanco
2 cotos de pesca
Salmónido – tramo de la truchaŠtiavnica
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaBelá
2 cotos de pesca
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
30de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
SelenioSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 3,10 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
BáriumBavysoká (horných 5 %)
najvyššie 130 μg/lmedián 110 μg/l7 vzoriek
ArsénicoAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,40 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
CadmioCdmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l7 vzoriek
StronciumSrbežná hodnota
najvyššie 220 μg/lmedián 130 μg/l7 vzoriek
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CromoCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CobreCunižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 8,70 mg/lmedián 7,69 mg/l7 vzoriek
AntimonioSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,90 μg/lmedián 0,100 μg/l35 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
MercurioHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l35 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,500 μg/l35 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
CadmioCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l35 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,60 μg/lmedián 0,500 μg/l35 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
CromoCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,250 μg/l35 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
CobreCumierne zvýšená
najvyššie 2,40 μg/lmedián 0,250 μg/l35 vzoriek
AluminioAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0100 mg/lmedián 0,00500 mg/l35 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
PlomoPbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l35 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
LítiumLibežná hodnota
najvyššie 12,0 μg/lmedián 1,00 μg/l35 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
CincZnbežná hodnota
najvyššie 46,0 μg/lmedián 17,0 μg/l35 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l16 vzoriek100 % pod medzou stanovenia